Abonnér
 
Gå til forrige dag
On  
Gå til neste dag

Pågående undervisning.
Tid Studieprogram Rom Lærer Kommentar Kart
 ADM110_2019 HØST. Stats- og kommunalkunnskap 
u 47 On 20.11.2019 u 47
09:15 - 12:00 Juss Administrasjon Kull19, -, Statsvitenskap Kull19, - B-140 Ingunn Gjerde
 BØK105_2019_HØST_M. Finansregnskap 1(M) 
u 47 On 20.11.2019 u 47
09:15 - 12:00 BedØk- Kull19, -, LOG-SCM Kull19, -, Sport Management Kull18, -, ØkAdm Kull2019, - A-1.020 Oddbjørn Sættem
 BØK300_2019 HØST. Finansiell- og økonomisk styring 
u 47 On 20.11.2019 u 47
12:15 - 14:00 LOG-SCM Kull17, -, ØkAdm Kull18, - B-136 Knut Peder Heen
 BØK710_2019 HØST. Operasjonsanalytiske emner, BØK711_2019 HØST. Bedriftsøkonomisk analyse 
u 47 On 20.11.2019 u 47
15:15 - 16:00 Master ØkAdm Kull19, - A-0.071 Rasmus A Rasmussen
 BØK710_2019 HØST. Operasjonsanalytiske emner 
u 47 On 20.11.2019 u 47
14:15 - 15:00 Master ØkAdm Kull19, - A-0.071 Rasmus A Rasmussen
 IBE151_2019 HØST. Practical Programming 
u 47 On 20.11.2019 u 47
13:15 - 16:00 IT og digitalisering kull19, -, LOG-SCM Kull17, -, Årsstudium IT Kull19, -, Årsstudium IT Kull19, M, Årsstudium IT Kull19, NETT, ØkAdm Kull17, - A-2.116 Anolan Yamilé Milanés Barrientos
 IDR705_2019 HØST. Sport History 
u 47 On 20.11.2019 u 47
09:15 - 12:00 MSc SportManagement Kull19, - A-2.005 Oskar Solenes
 JUR216_2019 HØST. Examen facultatum 
u 47 On 20.11.2019 u 47
09:15 - 11:00 Juridiske fag(juss) Kull19, - A-2.116 Georg Inge Iversen Panzer
 JUR525_2019 HØST. Skatterett II 
u 47 On 20.11.2019 u 47
10:15 - 12:00 Regnskap Revisjon Kull17, -, ØkAdm Kull17, - A-2.136 Odd Anders Bøyum-Folkeseth
14:15 - 16:00 Regnskap Revisjon Kull17, -, ØkAdm Kull17, - A-2.136 Odd Anders Bøyum-Folkeseth
 LOG708_2019 HØST. Applied Statistics 
u 47 On 20.11.2019 u 47
08:15 - 11:45 Erfaringsb. master Log Kull19, -, MSc in Logistics Kull19, -, MSc in Logistics Kull19, LOGA, MSc in Logistics Kull19, SCM, Master ØkAdm Kull19, - A-0.070, A-0.071 Assistant teacher Kart , Kart
 LOG711_2019 HØST. Supply Chain Management I 
u 47 On 20.11.2019 u 47
11:15 - 13:00 Erfaringsb. master Log Kull19, -, ISU-Master Autumn19, -, MSc Petroleum Logistics Kull19, -, MSc in Logistics Kull19, -, MSc in Logistics Kull19, SCM, Master ØkAdm Kull19, - A-2.043, A-2.044 Sergei Teryokhin Kart , Kart
 LOG713_2019 HØST. Models for Production Management 
u 47 On 20.11.2019 u 47
09:15 - 12:00 ISU-Master Autumn19, -, MSc in Logistics Kull19, -, MSc in Logistics Kull19, LOGA B-136 Lars Magnus Hvattum
14:15 - 16:00 ISU-Master Autumn19, -, MSc in Logistics Kull19, -, MSc in Logistics Kull19, LOGA B-136 Assistant teacher
 LOG716_2019 HØST. Mathematical Modelling in Logistics 
u 47 On 20.11.2019 u 47
09:00 - 16:00 ISU-Master Autumn19, -, MSc Petroleum Logistics Kull19, -, MSc in Logistics Kull19, LOGA, Master ØkAdm Kull19, - A-2.135 Irina Gribkovskaia
 LOG730_2019 HØST. Basics of Petroleum Logistics 
u 47 On 20.11.2019 u 47
13:15 - 16:00 MSc Petroleum Logistics Kull19, - A-0.070 Yury Redutskiy
 LOG904-146_2019 HØST. Supply Base Logistics supporting Offshore O&G and Wind 
u 47 On 20.11.2019 u 47
09:15 - 16:00 MSc in Logistics Kull18, LOGA, MSc in Logistics Kull18, SCM A-2.137 Bjørnar Aas
 LOG904-161_2019 HØST. Digital Service Design 
u 47 On 20.11.2019 u 47
09:15 - 16:00 MSc in Logistics Kull18, LOGA, MSc in Logistics Kull18, SCM B-135 Alessio Malizia
 RES. Reservasjon av rom  
u 47 On 20.11.2019 u 47
08:15 - 17:45 Res B-264eks Geir Gaupseth
08:15 - 17:45 resgr A-2.111Gr, A-2.112Gr, A-2.113Gr, A-2.114Gr, A-2.129Gr, A-2.130Gr, A-2.131Gr, A-2.132Gr, B-352 - 354, B-352aGr Admin Kart , Kart , Kart , Kart , Kart , Kart , Kart , Kart , Kart , Kart
 SCM500_2019 HØST. International Transportation and Distribution 
u 47 On 20.11.2019 u 47
09:15 - 12:00 ISU-Bac19 Autumn, -, LOG-SCM Kull17, -, ØkAdm Kull17, - A-1.058 Morten Svindland
 SØK720_2019 HØST. Urban økonomi 
u 47 On 20.11.2019 u 47
09:15 - 15:00 Byutvikling kull18, -, Master ØkAdm Kull19, - B-360 Eivind Tveter
 TRA310_2019 HØST. Transport Economics 
u 47 On 20.11.2019 u 47
14:15 - 16:00 ISU-Bac19 Autumn, -, ISU-Master Autumn19, -, LOG-SCM Kull18, -, ØkAdm Kull17, - A-1.025 Johan Holmgren
 VPL122_2019 HØST. Samhandling og velferd 
u 47 On 20.11.2019 u 47
09:15 - 12:00 Vernepleie Kull19, - A-2.040 Kristin Røvik
 und. Undervisning  
u 47 On 20.11.2019 u 47
09:15 - 13:00 vem17 B-358aGr Siv Elin Nord Sæbjørnsen VEM17
 --- 
u 47 On 20.11.2019 u 47
08:30 - 12:00 A-3.021Gr
09:00 - 12:00 A-2.006Gr
09:00 - 11:30 A-2.047Gr
09:00 - 12:00 B-355Gr
09:00 - 13:00 B-357Gr
09:15 - 12:00 A-2.041Gr
09:15 - 13:00 A-2.055Gr
09:15 - 12:15 A-3.020Gr
09:15 - 11:30 B-356Gr
09:15 - 13:00 B-358bGr
09:15 - 13:15 B-359Gr
10:00 - 14:00 A-2.046Gr
10:00 - 14:00 A-3.022Gr
10:15 - 14:15 A-2.045Gr
11:15 - 15:15 A-2.007Gr
11:30 - 14:30 A-2.047Gr Kristin Elisabeth Juvik Samtale med vernepleiestudenter
12:00 - 16:00 A-3.021Gr
12:05 - 16:05 B-355Gr
12:15 - 16:00 A-2.006Gr
12:15 - 16:15 A-2.041Gr
12:15 - 14:00 A-3.020Gr Gunn-Elin Sundberg Gruppeveiledningstime
13:00 - 17:00 A-2.055Gr
13:00 - 17:00 B-357Gr
13:00 - 17:00 B-358bGr
13:15 - 17:15 B-359Gr
14:00 - 18:00 A-2.046Gr
14:00 - 18:00 A-3.020Gr
14:00 - 17:00 A-3.022Gr
14:15 - 18:15 A-2.045Gr
14:30 - 18:15 A-2.047Gr
15:15 - 18:15 A-2.007Gr
16:00 - 19:00 A-2.006Gr
16:15 - 20:00 A-2.041Gr
 
Pågår