Abonnér
 
Gå til forrige dag
Ti  
Gå til neste dag

Pågående undervisning.
Tid Emnekode Studieprogram Rom Kommentar Kart
Admin 
u 9 Ti 25.02.2020 u 9
08:00 - 16:00 Fag HFMolde B-262, ØV-254SIM, ØV.254-257 KITS-kurs Else Karin Heggem Molde sykehus Kart , Kart , Kart
12:00 - 14:00 Eks EksM A-1.058, A-2.005, B-263Gr/Exrom Kart , Kart , Kart
08:15 - 12:00 Eks EksM A-1.058, A-2.005, A-2.040, A-2.042, A-2.043, A-2.044, B-140, B-263Gr/Exrom, B-360 Kart , Kart , Kart , Kart , Kart , Kart , Kart , Kart , Kart
Anita Nilsen 
u 9 Ti 25.02.2020 u 9
09:15 - 15:00 SY16-5_2020 VÅR Sykepleie Kull18, - A-2.007Gr, A-2.111Gr, A-2.112Gr, B-352aGr, B-355Gr, B-356Gr, B-357Gr, B-358aGr, B-358bGr, B-359Gr, K-152Gr Kart , Kart , Kart , Kart , Kart , Kart , Kart , Kart , Kart , Kart
Bjørn Jæger 
u 9 Ti 25.02.2020 u 9
13:15 - 14:00 IBE700_2020 VÅR MSc in Logistics Kull19, -, MSc in Logistics Kull19, ISCM A-2.116
14:00 - 16:00 IBE700_2020 VÅR MSc in Logistics Kull19, -, MSc in Logistics Kull19, ISCM A-0.070
14:00 - 16:00 IBE700_2020 VÅR MSc in Logistics Kull19, -, MSc in Logistics Kull19, ISCM A-0.060
Eddie Flatmo Rekdal 
u 9 Ti 25.02.2020 u 9
09:15 - 12:00 BØK500_2020 VÅR Regnskap Revisjon Kull17, -, Sport Management Kull17, -, ØkAdm Kull17, -, ØkAdm Kull18, - A-2.137
Eva-Merete Børstad 
u 9 Ti 25.02.2020 u 9
14:30 - 17:00 A-2.040
Falko Müller 
u 9 Ti 25.02.2020 u 9
09:15 - 12:00 TRA820_2020 VÅR MSc in Logistics Kull19, -, MSc in Logistics Kull19, TSCM A-2.116
Geir Arne Svenning 
u 9 Ti 25.02.2020 u 9
08:00 - 12:00 Internt A-2.136 Frokostmøte om IT og maskinlæring
08:00 - 10:00 B-138
Geir Gaupseth 
u 9 Ti 25.02.2020 u 9
12:00 - 16:00 A-2.137
12:00 - 14:30 A-2.040
Halvard Arntzen 
u 9 Ti 25.02.2020 u 9
14:15 - 16:00 MAT210_2020 VÅR LOG-SCM Kull18, -, ØkAdm Kull18, - A-1.058
Hans Petter Iversen 
u 9 Ti 25.02.2020 u 9
14:00 - 16:00 VPL111_2020 VÅR Vernepleie Kull19, - B-135, B-136 Eksamen i medikamentregning Kart , Kart
Ingrid Oline Uthaug 
u 9 Ti 25.02.2020 u 9
09:15 - 11:00 LOG206_2020_VÅR_K Petroleumslogistikk Kull18, - K-122, New Room, New Time
Irina Gribkovskaia 
u 9 Ti 25.02.2020 u 9
12:15 - 15:00 LOG820_2020 VÅR MSc in Logistics Kull19, LOG, MSc in Logistics Kull19, LOGA, MSc in Logistics Kull19, OPR A-0.071
15:15 - 18:00 LOG820_2020 VÅR MSc in Logistics Kull19, LOG, MSc in Logistics Kull19, LOGA, MSc in Logistics Kull19, OPR A-0.071
Ketil Danielsen 
u 9 Ti 25.02.2020 u 9
12:15 - 14:00 IBE211_2020 VÅR IT og digitalisering kull19, -, Årsstudium IT Kull19, -, Årsstudium IT Kull19, M, Årsstudium IT Kull19, NETT, ØkAdm Kull17, -, ØkAdm Kull18, - A-0.060, A-0.070 Kart , Kart
Knut Peder Heen 
u 9 Ti 25.02.2020 u 9
09:15 - 12:00 BØK205_2020_VÅR_M BedØk- Kull19, -, LOG-SCM Kull18, -, Sport Management Kull17, -, ØkAdm Kull2019, - A-1.020
Anne Gutteberg, Kristin Røvik 
u 9 Ti 25.02.2020 u 9
09:00 - 11:00 SN15-2_2020 VÅR, VPL111_2020 VÅR Sykepleie Kull19, -, Vernepleie Kull19, - se StudentWeb
Liv Bachmann 
u 9 Ti 25.02.2020 u 9
10:15 - 14:00 SP16-5_2020 VÅR Sykepleie Kull17, M B-137
Janne Woie, Marit Vestad 
u 9 Ti 25.02.2020 u 9
09:15 - 12:00 JUR205_2020 VÅR Juss Administrasjon Kull19, -, LOG-SCM Kull18, -, ØkAdm Kull18, - B-139
Marit Viken 
u 9 Ti 25.02.2020 u 9
15:15 - 17:00 SPR315_2020 VÅR ISU-Bac Spring 2020, -, ISU-Bac19 Autumn, - A-2.116
18:15 - 20:00 SPR515_2020 VÅR ISU-Master Spring20, - A-2.116
Odd Anders Bøyum-Folkeseth 
u 9 Ti 25.02.2020 u 9
09:00 - 13:00 IDR211_2020 VÅR Sport Management Kull18, - se StudentWeb
Per Kristian Rekdal 
u 9 Ti 25.02.2020 u 9
12:15 - 14:00 MAT110_2020_VÅR_M LOG-SCM Kull19, -, Sport Management Kull17, -, ØkAdm Kull2019, - A-1.020
14:15 - 16:00 MAT110_2020_VÅR_M LOG-SCM Kull19, -, Sport Management Kull17, -, ØkAdm Kull2019, - A-1.020
Steinar Martinius Thorød 
u 9 Ti 25.02.2020 u 9
14:15 - 15:00 SN15-1_2019 HØST Sykepleie Kull19, K, Sykepleie Kull19, M B-137
Tom Rye 
u 9 Ti 25.02.2020 u 9
12:45 - 16:00 TRA715_2020 VÅR Master ØkAdm Kull19, -, MasterSOL Kull19, -, Studiekull 2019-HØST, - A-2.042
09:15 - 12:00 TRA715_2020 VÅR Master ØkAdm Kull19, -, MasterSOL Kull19, -, Studiekull 2019-HØST, - A-2.135
Tove Orheim 
u 9 Ti 25.02.2020 u 9
11:00 - 13:00 Mø2 B-136 Avdelingsmøte
Turid Aarseth 
u 9 Ti 25.02.2020 u 9
10:15 - 13:00 ADM201_2020_VÅR_M Sport Management Kull19, -, ØkAdm Kull18, - B-138
Øyvind Sørensen  
u 9 Ti 25.02.2020 u 9
13:00 - 15:30 Fag Mø2 B-140 Inkluderende arbeidsliv (IA)
--- 
u 9 Ti 25.02.2020 u 9
10:15 - 14:15 A-2.006Gr
09:15 - 13:15 A-2.132Gr
08:15 - 12:15 A-2.041Gr
12:15 - 16:15 A-2.041Gr
09:15 - 13:15 A-2.045Gr
13:00 - 17:00 A-2.114Gr
09:15 - 13:15 A-3.022Gr
09:10 - 13:10 A-3.020Gr
11:00 - 13:20 A-2.113Gr
13:15 - 17:15 A-3.021Gr
12:15 - 13:15 A-3.021Gr
12:15 - 15:15 A-2.047Gr
09:15 - 13:15 A-2.046Gr
11:00 - 15:00 A-2.055Gr
12:00 - 16:00 A-2.129Gr
09:00 - 13:00 A-2.130Gr
13:20 - 16:15 A-2.113Gr
10:00 - 13:00 A-2.114Gr
09:15 - 12:15 A-3.021Gr
11:00 - 14:00 A-2.131Gr
14:15 - 18:15 A-2.006Gr
13:15 - 17:15 A-2.046Gr
 
Pågår