Abonnér
 
Gå til forrige dag
On  
Gå til neste dag

Pågående undervisning.
Tid Studieprogram Rom Lærer Kommentar Kart
u 46 Onsdag 13.11.2019 u 46
08:00 - 16:00 Res B-264eks Geir Gaupseth
08:00 - 12:00 A-2.041Gr
08:00 - 12:00 A-2.113Gr
08:15 - 12:00 Erfaringsb. master Log Kull19, -, MSc in Logistics Kull19, -, MSc in Logistics Kull19, LOGA, MSc in Logistics Kull19, SCM, Master ØkAdm Kull19, - A-0.070, A-0.071 Deodat Edward Mwesiumo, Hjelpelærer Kart , Kart
08:15 - 16:00 Sykepleie Kull18, - B-262, ØV-254SIM, ØV.254-257 Anita Nilsen Kart , Kart , Kart
09:00 - 16:00 Fag A-1.025 Hans Petter Iversen Psykisk helsearbeid i kommunene
09:15 - 12:00 Juss Administrasjon Kull19, -, Statsvitenskap Kull19, - B-140 Ingunn Gjerde
09:15 - 12:00 BedØk- Kull19, -, LOG-SCM Kull19, -, Sport Management Kull18, -, ØkAdm Kull2019, - A-1.020 Oddbjørn Sættem
09:15 - 15:00 NC B-355Gr Siv Elin Nord Sæbjørnsen
09:15 - 12:00 MSc SportManagement Kull19, - A-2.135 Oskar Solenes
09:15 - 11:00 Juridiske fag(juss) Kull19, - A-2.116 Georg Inge Iversen Panzer
09:15 - 12:00 ISU-Master Autumn19, -, MSc in Logistics Kull19, -, MSc in Logistics Kull19, LOGA B-136 Lars Magnus Hvattum
09:15 - 16:00 MSc in Logistics Kull18, LOGA, MSc in Logistics Kull18, SCM B-135 Rodney Stump
09:15 - 12:00 MSc in Logistics Kull18, LOGA, MSc in Logistics Kull18, SCM A-2.005 James Oyugi Odeck
09:15 - 12:00 MSc in Logistics Kull18, LOGA, MSc in Logistics Kull18, SCM A-0.060 James Laird
09:15 - 12:00 ISU-Bac19 Autumn, -, LOG-SCM Kull17, -, ØkAdm Kull17, - A-1.058 Morten Svindland
09:15 - 12:00 Vernepleie Kull19, - A-2.040 Kristin Røvik
09:15 - 16:00 Trygg legemiddelhåndtering19, - B-360 Elfrid Oddny Måløy
09:15 - 12:15 A-2.046Gr
09:15 - 13:15 A-2.055Gr
09:15 - 13:15 A-2.114Gr
09:15 - 12:00 A-3.020Gr
09:15 - 12:15 A-3.022Gr
09:15 - 12:15 B-352aGr
09:30 - 13:30 A-2.007Gr
10:00 - 14:00 A-2.047Gr
10:00 - 14:00 A-2.111Gr
10:00 - 14:00 A-2.112Gr
10:00 - 13:45 A-2.132Gr
10:00 - 14:00 A-3.021Gr
10:00 - 14:00 B-263Gr/Exrom
10:00 - 14:00 B-359Gr
10:15 - 12:00 Regnskap Revisjon Kull17, -, ØkAdm Kull17, - A-2.136 Odd Anders Bøyum-Folkeseth
11:00 - 14:00 A-2.006Gr Tonje Sollid
11:00 - 15:00 A-2.045Gr
11:00 - 15:00 A-2.129Gr
11:00 - 12:30 A-2.130Gr
11:00 - 15:00 A-2.131Gr
11:15 - 13:00 Erfaringsb. master Log Kull19, -, ISU-Master Autumn19, -, MSc Petroleum Logistics Kull19, -, MSc in Logistics Kull19, -, MSc in Logistics Kull19, SCM, Master ØkAdm Kull19, - A-2.043, A-2.044 Sergei Teryokhin Kart , Kart
11:15 - 12:30 Sykepleie Kull18, - B-357Gr, B-358aGr, B-358bGr Anita Nilsen Kart , Kart , Kart
 
Pågår




Hent neste side