Abonnér
 
Gå til forrige dag
To  
Gå til neste dag

Pågående undervisning.
Tid Emnekode Studieprogram Rom Lærer Kommentar Kart
21.11.2019   15:00 - 19:00 B-358bGr
  16:00 - 20:00 A-2.041Gr
  16:00 - 20:00 A-2.007Gr
  16:30 - 20:30 A-2.055Gr
  16:30 - 20:30 A-2.045Gr
  08:30 - 11:30 A-2.046Gr
  13:15 - 15:15 A-2.055Gr
  13:15 - 17:15 A-3.020Gr
  09:15 - 13:15 A-3.022Gr
  09:15 - 15:00 VPL122_2019 HØST Vernepleie Kull19, - A-2.040 Kristin Røvik
  08:20 - 12:15 A-3.021Gr
  12:15 - 16:15 A-3.021Gr
  09:15 - 13:15 A-3.020Gr
  09:15 - 13:15 A-2.055Gr
  15:00 - 16:30 B-355Gr Regine Slinning
  14:00 - 16:00 SN15-1_2019 HØST Sykepleie Kull19, - B-136 Steinar Martinius Thorød Prøveeksamen i AFB
  15:00 - 18:00 A-2.006Gr
  11:30 - 15:30 A-2.046Gr
  14:15 - 18:15 A-3.022Gr
  12:00 - 16:00 A-2.041Gr
  08:00 - 12:00 A-2.041Gr
  13:15 - 17:15 A-2.047Gr
  09:15 - 13:15 A-2.047Gr
  16:30 - 20:00 LOG716_2019 HØST ISU-Master Autumn19, -, MSc Petroleum Logistics Kull19, -, MSc in Logistics Kull19, LOGA, Master ØkAdm Kull19, - A-2.135 Irina Gribkovskaia
  13:15 - 15:00 ADM912_2019 HØST MasterSOL Kull18, - A-2.005 Sølve Mikal Krekvik Nerland
  09:00 - 10:30 A-1.058 Merete Ludviksen Adm.plenum
  15:00 - 16:00 Eks EksM A-1.058 Admin
  09:15 - 16:00 LOG904-161_2019 HØST MSc in Logistics Kull18, LOGA, MSc in Logistics Kull18, SCM B-135 Alessio Malizia
  09:15 - 16:00 LOG904-146_2019 HØST MSc in Logistics Kull18, LOGA, MSc in Logistics Kull18, SCM A-2.137 Bjørnar Aas
  09:15 - 15:00 SN15-1_2019 HØST Sykepleie Kull19, - B-139, B-140 Steinar Martinius Thorød Kart , Kart
  09:15 - 12:00 JUR540_2019 HØST Juss Administrasjon Kull17, - B-136 Morten Walløe Tvedt
  17:00 - 20:30 PPU PPU A-2.116 Bjørnar Sæterås Høgskolen i Volda PPUY 1. år
  12:15 - 15:00 IDR210_2019 HØST ISU-Bac19 Autumn, -, Idrett og Adventure Kull19, -, Sport Management Kull19, - A-1.058 Birnir Egilsson
  12:15 - 15:00 IDR306_2019 HØST ISU-Bac19 Autumn, -, Sport Management Kull17, - A-2.116 Kjetil Kåre Haugen
  09:15 - 11:00 ADM100_2019_HØST_M BedØk- Kull19, -, Sport Management Kull19, -, ØkAdm Kull2019, - A-1.025 Ingrid Marie Leikvoll Oskarsson, Julie Gulla-Pettersen
  09:15 - 15:00 Gr Psykisk helsearbeid Kull18, - B-360 Karl Yngvar Dale Gruppe 8
  09:15 - 15:00 Vei Psykisk helsearbeid Kull18, - A-2.045Gr Karl Yngvar Dale Gruppe 6
  09:15 - 11:00 IBE110_2019 HØST ISU-Bac19 Autumn, -, IT og digitalisering kull19, -, LOG-SCM Kull17, -, Sport Management Kull17, -, Årsstudium IT Kull19, -, Årsstudium IT Kull19, M, Årsstudium IT Kull19, NETT, ØkAdm Kull17, - A-0.071 Anolan Yamilé Milanés Barrientos
  09:15 - 11:00 JUR110_2019 HØST Juridiske fag(juss) Kull19, -, Juss Administrasjon Kull19, -, ØkAdm Kull17, - A-2.043, A-2.044 Linda Bøyum-Folkeseth, Odd Anders Bøyum-Folkeseth Kart , Kart
  12:15 - 15:00 IDR302_2019 HØST ISU-Bac19 Autumn, -, Sport Management Kull18, - A-2.136 Ole Martin Kleivenes
 
Pågår




Hent neste side