Abonnér
 
Gå til forrige dag
Ma  
Gå til neste dag

Pågående undervisning.
Tid Emnekode Rom Lærer Kommentar Kart
Idrett og Adventure Kull19, -, Sport Management Kull19, - 
u 8 Ma 17.02.2020 u 8
12:15 - 14:00 IDR100_2020 VÅR A-2.116 Oskar Solenes
ISU-Bac Spring 2020, -, IT og digitalisering kull19, -, LOG-SCM Kull18, -, Årsstudium IT Kull19, -, Årsstudium IT Kull19, M, ØkAdm Kull18, - 
u 8 Ma 17.02.2020 u 8
10:15 - 12:00 LOG206_2020_VÅR_M A-1.058 Deodat Edward Mwesiumo
LOG-SCM Kull19, - 
u 8 Ma 17.02.2020 u 8
09:00 - 11:00 SØK200_2020 VÅR A-2.040 Kjetil Kåre Haugen
ISU-Master Spring20, -, MSc in Logistics Kull19, -, MSc in Logistics Kull19, ISCM 
u 8 Ma 17.02.2020 u 8
12:15 - 15:00 IDA715_2020 VÅR A-0.070 Ketil Danielsen
MSc SportManagement Kull19, -, MasterSOL Kull19, - 
u 8 Ma 17.02.2020 u 8
13:00 - 16:00 IDR810_2020 VÅR A-2.135 Birnir Egilsson
Juss Administrasjon Kull18, -, Regnskap Revisjon Kull17, -, ØkAdm Kull18, - 
u 8 Ma 17.02.2020 u 8
12:15 - 15:00 JUR536_2020 VÅR A-2.040 Linda Yvonne Bøyum-Folkeseth
BedØk- Kull19, -, Juss Administrasjon Kull18, -, Sport Management Kull17, -, ØkAdm Kull2019, - 
u 8 Ma 17.02.2020 u 8
09:15 - 12:00 ADM205_2020 VÅR B-138 Ingrid Marie Leikvoll Oskarsson
Juss Administrasjon Kull19, -, Statsvitenskap Kull19, - 
u 8 Ma 17.02.2020 u 8
09:15 - 12:00 SAF112_2019 HØST B-136 Turid Aarseth, Øivind Opdal
Sykepleie Kull18, - 
u 8 Ma 17.02.2020 u 8
09:15 - 14:15 SS15-4_2020 VÅR B-140 Jeanette Varpen Unhjem
Sykepleie Kull19, - 
u 8 Ma 17.02.2020 u 8
08:30 - 15:00 SY16-3_2020 VÅR A-2.042, A-2.043, A-2.044, A-2.136, A-2.137, B-137, B-262 Anne Gutteberg Kart , Kart , Kart , Kart , Kart , Kart , Kart
Vernepleie Kull19, - 
u 8 Ma 17.02.2020 u 8
10:15 - 15:00 VPL122_2019 HØST B-139 Kristin Røvik
IT og digitalisering kull19, -, Årsstudium IT Kull19, -, Årsstudium IT Kull19, M, Årsstudium IT Kull19, NETT 
u 8 Ma 17.02.2020 u 8
10:00 - 12:00 A-0.070 Ketil Danielsen Kullmøte for IT studenter
IT og digitalisering kull19, -, LOG-SCM Kull18, -, Årsstudium IT Kull19, -, Årsstudium IT Kull19, M, Årsstudium IT Kull19, NETT, ØkAdm Kull17, -, ØkAdm Kull18, - 
u 8 Ma 17.02.2020 u 8
13:15 - 15:00 IBE120_2020 VÅR A-0.060 Anne Karin Wallace
Sport Management Kull17, -, ØkAdm Kull17, -, ØkAdm Kull18, - 
u 8 Ma 17.02.2020 u 8
08:15 - 10:00 BØK400_2020 VÅR B-135 Kåre Vågsether, Ruth-Margrete Rørvik
BedØk- Kull19, -, LOG-SCM Kull19, -, ØkAdm Kull18, - 
u 8 Ma 17.02.2020 u 8
12:15 - 14:00 SCM200_2020_VÅR_M A-1.020 Bård Inge Austigard Pettersen
14:15 - 16:00 SCM200_2020_VÅR_M A-1.020 Hjelpelærer
ØkAdm Kull2019, - 
u 8 Ma 17.02.2020 u 8
13:15 - 15:00 SØK200_2020 VÅR B-136 Kjetil Kåre Haugen
--- 
u 8 Ma 17.02.2020 u 8
09:00 - 13:00 A-2.006Gr
09:00 - 13:00 A-2.046Gr
09:15 - 13:15 A-2.045Gr
09:15 - 13:15 A-2.113Gr
09:15 - 13:15 A-2.114Gr
09:30 - 13:30 B-355Gr
10:00 - 14:00 A-3.020Gr
10:00 - 14:00 A-3.022Gr
10:15 - 13:15 A-2.041Gr
10:15 - 14:15 A-3.021Gr
10:30 - 14:30 A-2.132Gr
11:30 - 15:30 A-2.112Gr
12:00 - 16:00 A-2.007Gr
12:00 - 15:00 A-2.055Gr
12:10 - 14:10 A-2.047Gr
13:15 - 17:15 A-2.113Gr
14:00 - 18:00 A-3.022Gr
14:30 - 18:30 A-3.020Gr
15:45 - 19:45 A-2.111Gr
15:45 - 19:45 A-2.112Gr
17:00 - 21:00 A-2.007Gr
 
Pågår