Abonnér
 
Gå til forrige dag
Ma  
Gå til neste dag

Pågående undervisning.
Tid Emnekode Emne Studieprogram Rom Lærer Kommentar Kart
16.09.2019   09:15 - 12:00 SØK100_2019 HØST Makroøkonomi ØkAdm Kull18, - A-1.058 Olav Hauge
  12:15 - 16:00 IDR207_2019 HØST Managing Sport for Development Sport Management Kull18, - A-1.058 Solveig Straume
  09:15 - 12:00 BØK705_2019 HØST Investering og finansiering Master ØkAdm Kull19, - A-2.116 Knut Peder Heen
  09:15 - 16:00 IDR806_2019 HØST Contemporary Issues in Sport Management MSc SportManagement Kull19, - A-2.137 Christos Anagnostopoulos
  14:15 - 17:00 LOG716_2019 HØST Mathematical Modelling in Logistics ISU-Master Autumn19, -, MSc Petroleum Logistics Kull19, -, MSc in Logistics Kull19, -, MSc in Logistics Kull19, LOGA, Master ØkAdm Kull19, - A-0.071 Irina Gribkovskaia
  09:15 - 12:00 SØK710_2019 HØST Industrial Organization MSc Petroleum Logistics Kull19, -, MSc in Logistics Kull19, -, MSc in Logistics Kull19, SCM, Master ØkAdm Kull19, - B-138 Katerina Shaton, Tassew Dufera Tolcha
  09:15 - 16:00 LOG904-148_2019 HØST Stated Preference Methods-Experimental Design MSc in Logistics Kull18, LOGA, MSc in Logistics Kull18, SCM B-135 Edoardo Marcucci
  09:15 - 12:00 LOG904-154_2019 HØST Data Mining MSc in Logistics Kull18, LOGA, MSc in Logistics Kull18, SCM A-2.005 Tomas Aluja-Banet
  09:15 - 12:00 SAF112_2019 HØST Samfunnsvitenskapelig metode og statistikk Juss Administrasjon Kull19, -, Statsvitenskap Kull19, - A-2.040 Turid Aarseth, Øivind Opdal
  13:15 - 15:00 SAF210_2019 HØST Organisasjonsteori og offentlig politikk Juss Administrasjon Kull18, - B-136 Ingunn Gjerde
  09:15 - 15:00 VPL033_2019 HØST Miljø og relasjoner Vernepleie Kull18, - B-140 Guro Fiskergård Werner
  08:15 - 10:00 SP16-4_2019 HØST Kliniske studier 4- Sykepleie i somatisk sykehus/hjemmesykepleie/psykisk helsearbeid Sykepleie Kull17, - A-2.006Gr, A-2.007Gr, A-2.041Gr, B-352aGr, B-355Gr, B-356Gr, B-357Gr, B-358aGr, B-358bGr, B-359Gr Liv Bachmann Kart , Kart , Kart , Kart , Kart , Kart , Kart , Kart , Kart , Kart
  10:15 - 14:00 SP16-4_2019 HØST Kliniske studier 4- Sykepleie i somatisk sykehus/hjemmesykepleie/psykisk helsearbeid Sykepleie Kull17, - B-137 Liv Bachmann
  14:15 - 15:00 SP16-4_2019 HØST Kliniske studier 4- Sykepleie i somatisk sykehus/hjemmesykepleie/psykisk helsearbeid Sykepleie Kull17, - B-352aGr, B-355Gr, B-356Gr, B-357Gr, B-358aGr, B-358bGr Liv Bachmann Kart , Kart , Kart , Kart , Kart , Kart
  12:15 - 15:00 SØK705_2019 HØST Research methods and proposal Master ØkAdm Kull18, - A-2.135 Alexander Krumer
  09:15 - 12:00 LOG500_2019_HØST_M Management Models and Operation Research(M) ISU-Bac19 Autumn, -, LOG-SCM Kull17, -, ØkAdm Kull17, - B-136 Arild Hoff
  09:15 - 16:00 DRHS Doktorgradskurs Ph.D B-360 Sanne Angel DRHS 903 Fordypning i kvalitative forskningsmetoder
  13:15 - 15:00 JUR100_2019 HØST Innføring i juridisk metode Juridiske fag(juss) Kull19, -, Juss Administrasjon Kull19, - A-2.043, A-2.044 Linda Bøyum-Folkeseth Kart , Kart
  08:15 - 12:00 IDR200_2019 HØST Treningslære I Idrett og Adventure Kull19, -, Sport Management Kull19, - B-139 Håkon Raaness
  13:15 - 15:00 IDR102_2019 HØST Aktivitetslære I Idrett og Adventure Kull19, - B-139 Ole Martin Kleivenes Planlegging Padlecamp
  09:15 - 12:00 IBE430_2019_HØST_M Forretningsprosesser og ERP(M) BedØk- Kull19, -, IT og digitalisering kull19, -, LOG-SCM Kull18, -, Sport Management Kull17, -, Årsstudium IT Kull19, -, Årsstudium IT Kull19, M, ØkAdm Kull17, - A-1.025 Terje Lauvaas Andersen
  09:15 - 13:00 LOG708_2019 HØST Applied Statistics Erfaringsb. master Log Kull19, -, MSc in Logistics Kull19, -, MSc in Logistics Kull19, LOGA, MSc in Logistics Kull19, SCM, Master ØkAdm Kull19, - A-0.070 Assistant teacher
  10:15 - 12:00 VPL144_2019 HØST Samfunn og samarbeid Vernepleie Deltid Kull16, -, Vernepleie Kull17, - A-2.042, A-2.043, A-2.044 Anne Madeleine Botslangen, Thrine Marie Nøst Bromstad Kart , Kart , Kart
  12:15 - 16:00 VPL144_2019 HØST Samfunn og samarbeid Vernepleie Deltid Kull16, -, Vernepleie Kull17, - A-1.025 Anne Madeleine Botslangen, Thrine Marie Nøst Bromstad
  15:15 - 17:00 SCM305_2019 HØST Applied Management Science ISU-Bac19 Autumn, -, LOG-SCM Kull18, - A-0.070 Assistant teacher
  09:15 - 15:00 Gr Veiledningsgruppe NC B-263Gr/Exrom Siv Elin Nord Sæbjørnsen
  17:15 - 19:00 LOG716_2019 HØST Mathematical Modelling in Logistics ISU-Master Autumn19, -, MSc Petroleum Logistics Kull19, -, MSc in Logistics Kull19, -, MSc in Logistics Kull19, LOGA, Master ØkAdm Kull19, - A-0.071 Irina Gribkovskaia
  13:15 - 15:00 IBE110_2019 HØST Information Technology ISU-Bac19 Autumn, -, IT og digitalisering kull19, -, LOG-SCM Kull17, -, Sport Management Kull17, -, Årsstudium IT Kull19, -, Årsstudium IT Kull19, M, Årsstudium IT Kull19, NETT, ØkAdm Kull17, - B-138 Anolan Yamilé Milanés Barrientos
  13:00 - 16:00 LOG904-154_2019 HØST Data Mining MSc in Logistics Kull18, LOGA, MSc in Logistics Kull18, SCM A-0.060 Tomas Aluja-Banet
  09:15 - 14:00 SY16-1_2019 HØST, VPL122_2019 HØST Grunnleggende sykepleie, Samhandling og velferd Sykepleie Kull19, -, Vernepleie Kull19, - A-1.020 Anne Gutteberg, Kristin Røvik
  14:15 - 16:00 VPL122_2019 HØST Samhandling og velferd Vernepleie Kull19, - A-2.116 Kristin Røvik
  14:00 - 15:00 SP16-6_2019 VÅR Pediatrisk sykepleie, helsefremmende og forebyggende arbeid - Kliniske studier 6 Sykepleie Kull17, - B-137 Liv Bachmann Trekning folkehelse
  11:00 - 15:00 A-2.113Gr
  15:00 - 18:15 A-2.113Gr
  16:00 - 18:00 A-2.006Gr
  12:00 - 14:00 A-2.005 Irina Gribkovskaia Forskningsseminar
  09:15 - 13:15 A-2.045Gr
  11:00 - 12:00 A-2.046Gr
  12:10 - 14:00 A-2.047Gr
  12:15 - 16:15 A-2.114Gr
 
Assistant teacher
 
Alexander Krumer
 
Anne Gutteberg
 
Anne Madeleine Botslangen
 
Anolan Yamilé Milanés Barrientos
 
Arild Hoff
 
Christos Anagnostopoulos
 
Edoardo Marcucci
 
Guro Fiskergård Werner
 
Håkon Raaness
 
Ingunn Gjerde
 
Irina Gribkovskaia
 
Katerina Shaton
 
Knut Peder Heen
 
Kristin Røvik
 
Linda Bøyum-Folkeseth
 
Liv Bachmann
 
Olav Hauge
 
Ole Martin Kleivenes
 
Sanne Angel
 
Siv Elin Nord Sæbjørnsen
 
Solveig Straume
 
Tassew Dufera Tolcha
 
Terje Lauvaas Andersen
 
Thrine Marie Nøst Bromstad
 
Tomas Aluja-Banet
 
Turid Aarseth
 
Øivind Opdal
 
Flera Lærer




Hent neste side