Abonnér
 
Gå til forrige måned
Mar  
Gå til neste måned

NB: Endringer kan forekomme. Sjekk Student WEB
Tid    Kode Kursnavn Rom Fagansvarlig Eksamenstype Informasjon
u 8, 2019 
Fr22.2 11:30 - 12:00 VEL300 konteeksamen Velferdsteknologi, produktdesign og industri se StudentWeb Helene Hoemsnes Examination
u 9, 2019 
Ma25.2 07:30 - 08:00 ADM111_2019 VÅR Politiske prosesser se StudentWeb Ingunn Gjerde Examination
11:30 - 12:00 SS15-4 Konteeksamen Samfunnsfaglige emner se StudentWeb Ingeborg Ulvund Examination
11:30 - 12:00 SS15-4_2019 VÅR Samfunnsvitenskaplige emner se StudentWeb Laila Solli Reitan Examination Utlevering
Ti26.2 09:00 - 11:00 SN15-2_2019 VÅR, VPL111_2019 VÅR Medikamentregning, Medikamentregning- test se StudentWeb Anne Gutteberg, Kristin Røvik Digital Examination
On27.2 11:30 - 12:00 SS15-4 Konteeksamen Samfunnsfaglige emner se StudentWeb Ingeborg Ulvund Examination Ny og utsatt eksamen
11:30 - 12:00 SS15-4_2019 VÅR Samfunnsvitenskaplige emner se StudentWeb Laila Solli Reitan Examination Innlevering
To28.2 09:00 - 13:00 SY16-1 Konteeksamen Grunnleggende sykepleie se StudentWeb Anne Gutteberg Examination
Fr1.3 09:00 - 13:00 SAF201_2019 VÅR Internasjonal politikk se StudentWeb Dag Harald Claes Digital Examination
11:30 - 12:00 ADM201_2019_VÅR_K, ADM201_2019_VÅR_M Innføring i samfunnsvitenskapelig metode(K), Innføring i samfunnsvitenskapelig metode(M) se StudentWeb Turid Aarseth, Øivind Opdal Examination
u 10, 2019 
Ma4.3 08:30 - 09:00 LOG820_2019 VÅR Vehicle Routing se StudentWeb Irina Gribkovskaia Examination
11:30 - 12:00 SY16-5 Konteeksamen , SY16-5_2019 VÅR Folkehelse, Folkehelse se StudentWeb Ingeborg Ulvund, Laila Solli Reitan Examination Innlevering
11:30 - 12:00 VPL033_2018 HØST, VPL033_2018_HØST_2 Miljø og relasjoner, Miljø og relasjoner(2) se StudentWeb Thrine Marie Nøst Bromstad Examination
To7.3 09:00 - 15:00 VPL033_2018 HØST, VPL033_2018_HØST_2 Miljø og relasjoner, Miljø og relasjoner(2) se StudentWeb Guro Fiskergård Werner Examination
Fr8.3 15:30 - 16:00 TRA820_2019 VÅR Air Transport Economics se StudentWeb Nigel Halpern Examination
u 11, 2019 
Ma11.3 14:30 - 15:00 SAF112_2018 HØST Samfunnsvitenskapelig metode og statistikk se StudentWeb Turid Aarseth, Øivind Opdal Examination Deleksamen 3
u 12, 2019 
Ma18.3 09:00 - 11:00 SN15-3 Konteeksamen Mikrobiologi og hygiene - se StudentWeb Anne Gutteberg Digital Examination
Fr22.3 07:30 - 08:00 LOG530_2019 VÅR Distribution Planning se StudentWeb Arild Hoff Examination
u 13, 2019 
Fr29.3 09:00 - 12:00 SY16-2_2019_VÅR_H18 Sykepleierens faglige og vitenskapelige grunnlag(H18) se StudentWeb Laila Solli Reitan Digital Examination
u 14, 2019 
Ma1.4 08:30 - 09:00 LOG740_2019 VÅR Advanced Petroleum Logistics se StudentWeb Irina Gribkovskaia Examination
On3.4 09:00 - 13:00 LOG820_2019 VÅR Vehicle Routing se StudentWeb Irina Gribkovskaia Examination
Fr5.4 09:00 - 14:00 SY16-7 Konteeksamen Somatisk sykepleie se StudentWeb Ingeborg Ulvund Examination
09:00 - 11:00 TRA705_2019 VÅR Sustainable and Digitalized Urban Freight Logistics se StudentWeb Edoardo Marcucci Examination
09:00 - 10:00 VPL024_2019 VÅR Anatomi, fysiologi og biokjemi - test se StudentWeb Kristin Røvik Examination
u 15, 2019 
Ti9.4 09:00 - 13:00 TRA820_2019 VÅR Air Transport Economics se StudentWeb Nigel Halpern Digital Examination
To11.4 09:00 - 14:00 SN15-1 Konteeksamen Anatomi, Fysiologi og Biokjemi se StudentWeb Steinar Martinius Thorød Examination
11:30 - 12:00 SY16-8 Konteeksamen Psykiatrisk sykepleie se StudentWeb Ingeborg Ulvund Examination
Fr12.4 11:30 - 12:00 IDR100_2019 VÅR Idrettens organisering og ledelse I se StudentWeb Oskar Solenes Examination
11:30 - 12:00 SY16-8 Konteeksamen Psykiatrisk sykepleie se StudentWeb Ingeborg Ulvund Examination
12:30 - 13:00 SCM705_2019 VÅR Cost Management in SCM se StudentWeb Arnt Sture Buvik, Trond Hammervoll Examination
u 17, 2019 
Ti23.4 07:30 - 08:00 TRA610_2019 VÅR Green Logistics se StudentWeb Harald Martin Hjelle Examination
07:30 - 08:00 TRA816_2019 VÅR Maritime Transportation se StudentWeb Harald Martin Hjelle Examination
11:30 - 12:00 SY16-5 Konteeksamen , SY16-5_2019 VÅR Folkehelse, Folkehelse se StudentWeb Hans Gunder Inderhaug, Laila Solli Reitan Examination Utlevering
On24.4 11:30 - 12:00 VPL144_2018 HØST Samfunn og samarbeid se StudentWeb Anne Madeleine Botslangen Examination
Fr26.4 08:30 - 09:00 LOG740_2019 VÅR Advanced Petroleum Logistics se StudentWeb Irina Gribkovskaia Examination
09:00 - 14:00 SN16-41 Konteeksamen Sykdomslære og farmakologi - Somatikk se StudentWeb Laila Solli Reitan Digital Examination
u 18, 2019 
Ma29.4 12:30 - 13:00 BØK411_2019 VÅR Innovasjon og entreprenørskap se StudentWeb Geir Arne Svenning, Sjur Vindal Examination
13:30 - 14:00 IDA720_2019 VÅR Applied Data Analytics se StudentWeb Yury Redutskiy Examination
Ti30.4 11:30 - 12:00 IDR501_2019 VÅR Idrettens organisering og ledelse II se StudentWeb Oskar Solenes Examination
To2.5 09:00 - 15:00 ADM505_2019 VÅR Kunnskap og organisasjonslæring se StudentWeb Christina Berg Johansen Examination
11:00 - 15:00 IBE102_2019 VÅR Webutvikling se StudentWeb Ketil Danielsen Examination
Fr3.5 09:00 - 14:00 ADM720_2019 VÅR Ledelse av verdinettverk se StudentWeb Bjørn Guvåg Examination
09:00 - 13:00 SPR315_2019 VÅR Norsk I - språk og kultur se StudentWeb Marit Viken Examination
11:00 - 16:00 IBE201_2019 VÅR Informasjonsbehandling se StudentWeb Håkon Bentsen Examination
u 19, 2019 
Ma6.5 09:00 - 13:00 BØK331_2019 VÅR Regnskap og budsjettering i offentlig sektor se StudentWeb Asbjørn Olav Pedersen Examination
09:00 - 13:00 IDR310_2019 VÅR Prestasjonspsykologi se StudentWeb Geir Oterhals, Ole Martin Kleivenes Examination
09:00 - 15:00 JUR204_2019 VÅR Idrettsjus se StudentWeb Odd Anders Bøyum-Folkeseth Examination
09:00 - 13:00 LOG530_2019 VÅR Distribution Planning se StudentWeb Arild Hoff Examination
09:00 - 13:00 TRA420_2019 VÅR Godstransport og lagerteknologi se StudentWeb Tommy Buckholm Taknæs Examination
11:00 - 16:00 IBE151_2019 VÅR Praktisk programmering se StudentWeb Kai A Olsen Examination
12:30 - 13:00 BØK411_2019 VÅR Innovasjon og entreprenørskap se StudentWeb Geir Arne Svenning, Sjur Vindal Examination
12:30 - 13:00 LOG715_2019 VÅR Business Cases in SCM se StudentWeb Line Slyngstad Examination
Ti7.5 09:00 - 14:00 ADM205_2019 VÅR Organisasjon 2 se StudentWeb Sølve Mikal Krekvik Nerland Examination
09:00 - 13:00 JUR205_2019 VÅR Arbeidsrett se StudentWeb Linda Bøyum-Folkeseth Examination
09:00 - 13:00 MAR200_2019 VÅR Biologisk produksjon se StudentWeb Jens-Eric Eliassen Examination
On8.5 08:30 - 09:00 VPL122_2018 HØST Samhandling og velferd se StudentWeb Kristin Røvik Examination
09:00 - 13:00 ADM815_2019 VÅR Innovasjon se StudentWeb Dag Magne Berge Examination
09:00 - 15:00 BØK610 Nasjonal eksamen Vår Finansregnskap 3 se StudentWeb Eddie Flatmo Rekdal Examination
09:00 - 15:00 LOG734_2019 VÅR Heuristics in Analytics se StudentWeb Lars Magnus Hvattum Examination Oral exam
09:00 - 13:00 SAF200_2019 VÅR Komparativ politikk se StudentWeb Lisa Hansson Examination
11:00 - 15:00 IBE120_2019 VÅR Fra virksomhetsdata til informasjon se StudentWeb Anne Karin Wallace Examination
To9.5 09:00 - 12:00 ADM201_2019_VÅR_K, ADM201_2019_VÅR_M Innføring i samfunnsvitenskapelig metode(K), Innføring i samfunnsvitenskapelig metode(M) se StudentWeb Per Engelseth, Turid Aarseth Examination
09:00 - 13:00 IDR810_2019 VÅR Event Organization se StudentWeb Birnir Egilsson, Holger Preuss, Solveig Straume Examination
09:00 - 13:00 JUR210_2019 VÅR Innføring i kontraktsrett se StudentWeb Morten Walløe Tvedt Examination
09:00 - 13:00 TRA700_2019 VÅR Transportation Infrastructure Assessment se StudentWeb Johan Holmgren Examination
Fr10.5 09:00 - 13:00 IDA715_2019 VÅR Discrete Event Simulation se StudentWeb Ketil Danielsen Examination
09:00 - 13:00 IDR202_2019 VÅR Aktivitetslære II se StudentWeb Geir Oterhals, Ole Martin Kleivenes Examination
09:00 - 14:00 SCM200_2019_VÅR_K, SCM200_2019_VÅR_M Lager- og produksjonsplanlegging(K), Lager- og produksjonsplanlegging(M) se StudentWeb Bård Inge Pettersen Examination
09:00 - 13:00 TRA610_2019_VÅR_K, TRA610_2019_VÅR_M Green Logistics(K), Green Logistics(M) se StudentWeb Harald Martin Hjelle Examination
11:00 - 15:00 IBE110_2018 HØST Muliggjørende teknologier og digitalisering se StudentWeb Kai A Olsen Examination
u 20, 2019 
Ma13.5 09:00 - 13:00 ADM111_2019 VÅR Politiske prosesser se StudentWeb Ingunn Gjerde Examination
09:00 - 14:00 IDR805_2019 VÅR Sport and Event Marketing se StudentWeb Harald Dolles Examination
09:00 - 13:00 JUR410_2019 VÅR Skatterett I se StudentWeb Odd Anders Bøyum-Folkeseth Examination
09:00 - 13:00 SØK700_2019 VÅR Internasjonal økonomi og globalisering se StudentWeb Heidi Hogset Examination
09:00 - 13:00 TRA410_2019 VÅR Transport, Localization and Economic se StudentWeb Olav Hauge Examination
Ti14.5 09:00 - 13:00 BØK205_2019_VÅR_K, BØK205_2019_VÅR_M Økonomistyring og regnskap(K), Økonomistyring og regnskap(M) se StudentWeb Erik Rolfsen, Rasmus A Rasmussen Examination
09:00 - 13:00 JUR220_2019 VÅR Rettskildelære se StudentWeb Bjørnar Borvik, Georg Inge Iversen Panzer, Morten Walløe Tvedt Examination
09:00 - 13:00 SCM705_2019 VÅR Cost Management in SCM se StudentWeb Arnt Sture Buvik, Trond Hammervoll Examination
12:30 - 13:00 LOG530_2019 VÅR Distribution Planning se StudentWeb Arild Hoff Examination
On15.5 08:30 - 09:00 VPL033_2018 HØST, VPL033_2018_HØST_1 Miljø og relasjoner, Miljø og relasjoner(1) se StudentWeb Guro Fiskergård Werner Examination
09:00 - 13:00 IBE700_2019 VÅR Enterprise Resource Planning Systems (ERP-systems) se StudentWeb Aravazhi Agaroli Examination
09:00 - 11:00 IDR100_2019 VÅR Idrettens organisering og ledelse I se StudentWeb Oskar Solenes Examination
09:00 - 15:00 JUR525 Nasjonal eksamen vår Skatterett II se StudentWeb Odd Anders Bøyum-Folkeseth Examination
11:00 - 14:00 IBE430_2018 HØST Enterprise Architecture se StudentWeb Bjørn Jæger Examination
11:00 - 15:00 LOG206_2019_VÅR_K, LOG206_2019_VÅR_M Digitalisering og elektronisk samhandling(K), Digitalisering og elektronisk samhandling(M) se StudentWeb Deodat Edward Mwesiumo, Edoardo Marcucci Examination
u 21, 2019 
Ma20.5 08:30 - 09:00 ADM730_2019 VÅR Fremtidens (smarte) byer se StudentWeb Lisa Hansson Examination
09:00 - 13:00 ADM620_2019 VÅR Etikk se StudentWeb Georg Inge Iversen Panzer, Inger Cecilie Frisvoll Examination
09:00 - 13:00 IDA720_2019 VÅR Applied Data Analytics se StudentWeb Yury Redutskiy Examination
09:00 - 13:00 LOG525_2019 VÅR Kvalitetsledelse og LEAN se StudentWeb Per Engelseth Examination
Ti21.5 09:00 - 13:00 JUR225_2019 VÅR Arv- og familierett se StudentWeb Linda Bøyum-Folkeseth, Odd Anders Bøyum-Folkeseth Examination
09:00 - 13:00 MAT110_2019_VÅR_K, MAT110_2019_VÅR_M Statistikk 1(K), Statistikk 1(M) se StudentWeb Per Kristian Rekdal Examination
09:00 - 13:00 MAT210_2019 VÅR Statistikk II se StudentWeb Halvard Arntzen Examination
11:30 - 12:00 ADM650_2019 VÅR Bacheloroppgave se StudentWeb Odd Anders Bøyum-Folkeseth Examination
11:30 - 12:00 IDR600_2018 HØST Bacheloroppgave se StudentWeb Kjell Marius Herskedal Examination
11:30 - 12:00 PET600_2019 VÅR Bacheloroppgave se StudentWeb Per Engelseth Examination
11:30 - 12:00 SCM600_2018 HØST Bacheloroppgave se StudentWeb Olav Hauge Examination
On22.5 09:00 - 15:00 BØK500_2019 VÅR Revisjon se StudentWeb Eddie Flatmo Rekdal Examination
09:00 - 13:00 IDR720_2019 VÅR Introduction to Sport and Event Economics se StudentWeb Alexander Krumer Examination
09:00 - 13:00 TRA816_2019 VÅR Maritime Transportation se StudentWeb Harald Martin Hjelle Examination
09:00 - 15:00 VPL033_2018 HØST, VPL033_2018_HØST_1 Miljø og relasjoner, Miljø og relasjoner(1) se StudentWeb Guro Fiskergård Werner Examination
11:30 - 12:00 VPL05_2018 HØST Bacheloroppgave se StudentWeb Anne Madeleine Botslangen Examination
13:30 - 14:00 IDR105_2019 VÅR Sport, media og journalistikk se StudentWeb Odd Roar Lange Examination
To23.5 09:00 - 13:00 JUR710_2019 VÅR Contract Law se StudentWeb Georg Inge Iversen Panzer Examination
09:00 - 13:00 SØK640_2019 VÅR Internasjonal handel se StudentWeb Olav Hauge Examination
11:00 - 15:00 IBE211_2019 VÅR Databaser se StudentWeb Ketil Danielsen Examination
Fr24.5 09:00 - 13:00 LOG505_2019_VÅR_K, LOG505_2019_VÅR_M Innkjøpsledelse og forhandling(K), Innkjøpsledelse og forhandling(M) se StudentWeb Geir Arne Svenning Examination
09:00 - 13:00 LOG733_2019 VÅR Exact Optimization Methods in Logistics se StudentWeb Lars Magnus Hvattum Examination
11:30 - 12:00 ADM755_2019 VÅR Mastergradsoppgave se StudentWeb Dag Magne Berge Examination
11:30 - 12:00 BØK950_2019 VÅR Masteroppgave se StudentWeb Knut Peder Heen Examination
11:30 - 12:00 IDR950_2018 HØST Master`s Degree Thesis se StudentWeb Harald Dolles, Solveig Straume Examination
11:30 - 12:00 LOG950_2019 VÅR Master's Degree Thesis se StudentWeb Berit Irene Helgheim Examination
11:30 - 12:00 LOG951_2018 HØST Masteroppgave se StudentWeb Berit Irene Helgheim Examination
11:30 - 12:00 LOG953_2019 VÅR Master's Degree Thesis se StudentWeb Berit Irene Helgheim Examination
u 22, 2019 
Ma27.5 09:00 - 14:00 BØK400_2019 VÅR Finansregnskap 2 se StudentWeb Oddbjørn Sættem Examination
Ti28.5 09:00 - 13:00 IDR208_2019 VÅR Aktivitetslære III se StudentWeb Geir Oterhals, Ole Martin Kleivenes Examination
09:00 - 13:00 SØK200_2019 VÅR Mikroøkonomi se StudentWeb Knut Peder Heen Examination
On29.5 09:00 - 13:00 JUR536_2019 VÅR Rettslære se StudentWeb Linda Bøyum-Folkeseth Examination
Fr31.5 11:30 - 12:00 SAE00_2019 VÅR Bacheloroppgave se StudentWeb Ingeborg Ulvund Examination
u 23, 2019 
Ma3.6 09:00 - 15:00 VHM722_2019 VÅR Psykologisk perspektiv, juridiske emner og etisk refleksjon se StudentWeb Emmy Elizabeth Langøy Examination
09:00 - 16:00 VPL122_2018 HØST Samhandling og velferd A-2.005, A-2.006Gr, A-2.007Gr Kristin Røvik Examination
Ti4.6 09:00 - 16:00 VPL122_2018 HØST Samhandling og velferd A-2.005, A-2.006Gr, A-2.007Gr Kristin Røvik Examination Muntlig eksamen
On5.6 09:00 - 13:00 SS16-1_2019 VÅR Psykologi og pedagogikk se StudentWeb Anne Gutteberg Digital Examination
09:00 - 16:00 VPL122_2018 HØST Samhandling og velferd A-2.005, A-2.006Gr, A-2.007Gr Kristin Røvik Examination Muntlig eksamen
u 24, 2019 
Ti11.6 09:00 - 12:00 SY16-2 Konteeksamen Sykepleiens faglige og vitenskaplige grunnlag se StudentWeb Laila Solli Reitan Digital Examination Ny og utsatt eksamen
On12.6 11:30 - 12:00 SS15-4 Konteeksamen Samfunnsfaglige emner se StudentWeb Laila Solli Reitan Examination Utlevering
To13.6 09:00 - 14:00 SY16-3_2019 VÅR Geriatrisk sykepleie se StudentWeb Anne Gutteberg Digital Examination
Fr14.6 11:30 - 12:00 SS15-4 Konteeksamen Samfunnsfaglige emner se StudentWeb Laila Solli Reitan Examination
11:30 - 12:00 SY16-5 Konteeksamen , SY16-5_2019 VÅR Folkehelse, Folkehelse se StudentWeb Hans Gunder Inderhaug, Laila Solli Reitan Examination Innlevering
u 25, 2019 
Ma17.6 09:00 - 13:00 SY16-1 Konteeksamen Grunnleggende sykepleie se StudentWeb Anne Gutteberg Examination
Ti18.6 09:00 - 14:00 SN16-41 Konteeksamen Sykdomslære og farmakologi - Somatikk se StudentWeb Laila Solli Reitan Digital Examination
On19.6 09:00 - 11:00 SN15-2 Konteeksamen, VPL111 Konteeksamen Medikamentregning, Medikamentregning se StudentWeb Anne Gutteberg, Kristin Røvik Digital Examination
To20.6 09:00 - 11:00 SN15-3 Konteeksamen Mikrobiologi og hygiene - se StudentWeb Anne Gutteberg Digital Examination
09:00 - 12:00 SN16-42 Konteeksamen Sykdomslære og farmakologi - Psykiatri se StudentWeb Laila Solli Reitan Digital Examination