Tid Programtillfälle Kurstillfälle Moment Lärare Lokal/Plats Bokningstext
v 33 Mån 15/8 v 33
09:00 - 12:00 AR1021_V3A6D, Arabiska II Onlineomtentamen Lovisa Berg Internet, Examination_E
09:00 - 12:00 AR1023_V3A6F, Arabiska IV Onlineomtentamen Lovisa Berg Internet, Examination_G
09:00 - 12:00 AR1024_V3A6G, Arabiska V, AR1024_V3BW8, Arabiska V Onlineomtentamen Lovisa Berg Internet, Examination_G
09:00 - 12:00 AR1026_V3A6E, Arabiska III Onlineomtentamen Lovisa Berg Internet, Examination_G
09:00 - 13:00 GFR27N_V3AUM, Franska: Skriftlig språkfärdighet II, GFR27N_V3AYC, Franska: Skriftlig språkfärdighet II, GFR27N_V3AZ3, Franska: Skriftlig språkfärdighet II, GFR27N_V3C2F, Franska: Skriftlig språkfärdighet II, GFR2JD_V3AYS, Franska II med didaktisk inriktning Onlineomtentamen Mette Ruiz Internet, Examination_C
09:00 - 13:00 GFR2A8_V3AUH, Franska: Skriftlig språkfärdighet I, GFR2A8_V3AV6, Franska: Skriftlig språkfärdighet I, GFR2A8_V3AYX, Franska: Skriftlig språkfärdighet I, GFR2J8_V3BWQ, Franska I med didaktisk inriktning Onlineomtentamen Monika Stridfeldt Internet, Examination_A
14:30 - 19:00 H34VJ_TEHPG, Energi Högskoleingenjörsprogram, H359Y_THHEG, Högskoleingenjörsprogram i Hållbara Energisystem ET1029_V3AWR, Styr- och reglerteknik, ET1029_V3AWY, Styr- och reglerteknik Omtentamen Marie-Désirée Kroner Internet, Examination_D
14:30 - 19:00 H35SH_SEPGR, Ekonomprogrammet NA1035_H38WB, Mikroekonomi, introduktion Omtentamen Mats Gezelius Internet, Examination_B
14:30 - 18:30 V39PR_TTEKB, Teknisk bastermin, V39PS_TTEKB, Teknisk bastermin FY0007_V3AVG, Fysik 2, FY0007_V3AVH, Fysik 2 Omtentamen Matias Hautamäki Internet, Examination_B
14:30 - 19:00 NA1024_V3ASJ, Mikroekonomi, introduktion - Distans, NA1024_V3AT7, Mikroekonomi, introduktion - Distans, NA1024_V3BY9, Mikroekonomi, introduktion - Distans Omtentamen Mats Gezelius Internet, Examination_D
  Tis 16/8
09:00 - 12:30 AR1018_V3A6C, Arabiska för nybörjare I, AR1018_V3A6L, Arabiska för nybörjare I Onlineomtentamen Barbara Bakker Internet, Examination_A
  Ons 17/8
09:00 - 13:00 H34VJ_TEHPG, Energi Högskoleingenjörsprogram, H359Y_THHEG, Högskoleingenjörsprogram i Hållbara Energisystem IE1075_V3AWS, Driftsäkerhet och kvalitetsstyrning, IE1075_V3AWZ, Driftsäkerhet och kvalitetsstyrning Omtentamen Mats Anderson Internet, Examination_A
09:00 - 13:00 H389F_SMINA, Magisterprogram i nationalekonomi NA3011_H38JV, Ekonometri, NA3011_H38JY, Ekonometri, NA3011_H3A23, Ekonometri Omtentamen Reza Mortazavi Internet, Examination_A
09:00 - 13:30 H38DU_TTBRB, Tekniskt basår, H38DV_TTBRB, Tekniskt basår, V39PR_TTEKB, Teknisk bastermin, V39PS_TTEKB, Teknisk bastermin MA0013_V3AVE, Matematik 4, MA0013_V3AVF, Matematik 4 Onlineomtentamen Pia Wallén Internet, Examination_A 5
09:00 - 13:00 GSK2PP_V3ADD, Politiska system i jämförande perspektiv, GSK2PP_V3BYC, Politiska system i jämförande perspektiv, GSK2PP_V3D6U, Politiska system i jämförande perspektiv Omtentamen Kjetil Duvold Internet, Examination_E
09:00 - 14:00 GSS2BY_V3AM2, Svenska språkets struktur i ett andraspråksperspektiv, GSS2BY_V3AN3, Svenska språkets struktur i ett andraspråksperspektiv, GSS2BY_V3BXY, Svenska språkets struktur i ett andraspråksperspektiv, GSS2FK_V3ANU, Svenska som andraspråk I med didaktisk inriktning Onlineomtentamen Liivi Jakobson Internet, Examination_C
09:00 - 11:30 MT1049_V3B7L, Grundläggande ritteknik Omtentamen Mats Anderson Internet, Examination_A
15:00 - 19:00 H387N_TPOKG, Maskinteknik: Produkt- och Konstruktionsutveckling - Högskoleingenjörsprogram, H38AA_THESG, Högskoleingenjörsprogram i Hållbara Energisystem, H38BQ_THESG, Högskoleingenjörsprogram i Hållbara Energisystem EG1003_H3935, Introduktion till hållbara energisystem, EG1003_H3936, Introduktion till hållbara energisystem Omtentamen Hans Ersson Internet, Examination_A
15:00 - 16:00 H3883_TBYSG, Bygg- och samhällsplanerarprogrammet, H388S_TBPFG, Byggteknik - Produktion och förvaltning, H388T_TBTHG, Byggteknik - Högskoleingenjörsprogram GBY2F3_H39H5, Hållbar utveckling Omdugga Gabriella Haglund Internet, Examination_A
  Tors 18/8
09:00 - 11:00 H35SH_SEPGR, Ekonomprogrammet, H37VH_STMGG, International Tourism Management, H388B_STMGG, International Tourism Management NA1030_H38UX, Internationell ekonomi, NA1030_H38UY, Internationell ekonomi, NA1030_V3AT3, Internationell ekonomi, NA1030_V3AT4, Internationell ekonomi Omtentamen Alemu Tulu Chala Internet, Examination_E moment 2
09:00 - 12:00 H388U_TIHEG, Industriell ekonomi - Högskoleexamen GIE26L_V3ABM, Industriell ekonomi - logistik och Supply Chain Management Omtentamen Göran Land Internet, Examination_A
09:00 - 13:00 H389F_SMINA, Magisterprogram i nationalekonomi NA3005_V3AF5, Mikroekonomi, avancerad, NA3005_V3AF6, Mikroekonomi, avancerad Omtentamen Catia Cialani Internet, Examination_A
09:00 - 13:00 H38DU_TTBRB, Tekniskt basår, H38DV_TTBRB, Tekniskt basår, V39PR_TTEKB, Teknisk bastermin, V39PS_TTEKB, Teknisk bastermin FY0007_V3AVG, Fysik 2, FY0007_V3AVH, Fysik 2 Omtentamen Matias Hautamäki Internet, Examination_A
09:00 - 13:00 NA1027_V36S3, Internationell ekonomi - Distans, NA1027_V36S6, Internationell ekonomi - Distans, NA1027_V376L, Internationell ekonomi - Distans, NA1027_V38MF, Internationell ekonomi - Distans, NA1027_V3ASE, Internationell ekonomi - Distans, NA1027_V3AT5, Internationell ekonomi - Distans, NA1027_V3C79, Internationell ekonomi - Distans Omtentamen Alemu Tulu Chala Internet, Examination_E
17:30 - 20:00 GFR27R_V3AUP, Franskspråkig litteratur II: Fram till 1900, GFR27R_V3AYE, Franskspråkig litteratur II: Fram till 1900, GFR27R_V3AZ4, Franskspråkig litteratur II: Fram till 1900, GFR2JD_V3AYS, Franska II med didaktisk inriktning Onlinetentamen André Leblanc Internet, Examination_C
18:30 - 21:00 GIT247_V3A53, Italienska: Nybörjarkurs I, GIT247_V3A5D, Italienska: Nybörjarkurs I Onlinetentamen Alessandro Aresti Internet, Examination_A
19:00 - 21:00 IT1034_V3A54, Italienska: Nybörjarkurs II, IT1034_V3A5E, Italienska: Nybörjarkurs II Onlineomtentamen Alessandra Giglio Internet, Examination_B
  Fre 19/8
09:00 - 13:00 H34VJ_TEHPG, Energi Högskoleingenjörsprogram, H359Y_THHEG, Högskoleingenjörsprogram i Hållbara Energisystem ET1027_H392V, Elkraftteknik, ET1027_H398Z, Elkraftteknik, ET1027_H39GZ, Elkraftteknik, ET1027_H39H2, Elkraftteknik, ET1027_H39QE, Elkraftteknik Omtentamen Anton Fedorov Internet, Examination_A
09:00 - 13:00 H389F_SMINA, Magisterprogram i nationalekonomi NA3007_V3AF7, Välfärdsekonomisk analys av samhälleliga projekt, NA3007_V3AF8, Välfärdsekonomisk analys av samhälleliga projekt Omtentamen Reza Mortazavi Internet, Examination_A
09:00 - 13:00 H38BQ_THESG, Högskoleingenjörsprogram i Hållbara Energisystem GET2K5_V3AWT, Ellära Omtentamen Hans Ersson Internet, Examination_A
09:00 - 13:00 H38CG_SEPGR, Ekonomprogrammet GNA2RY_V3BQ7, Statistik för ekonomer Omtentamen Alemu Tulu Chala Internet, Examination_A
  Lör 20/8
09:00 - 13:00 SS1061_V3ANE, Nybörjarsvenska för internationella studenter II, SS1061_V3ANF, Nybörjarsvenska för internationella studenter II, SS1061_V3APU, Nybörjarsvenska för internationella studenter II, SS1061_V3APV, Nybörjarsvenska för internationella studenter II Onlineomtentamen Emma Eurenius Internet, Examination_A
v 34 Mån 22/8 v 34
09:00 - 13:00 H38AA_THESG, Högskoleingenjörsprogram i Hållbara Energisystem, H38BQ_THESG, Högskoleingenjörsprogram i Hållbara Energisystem GEG2JP_V3AWV, Utvecklingsprojekt, tillverkning av en solfångare, GEG2JP_V3AWW, Utvecklingsprojekt, tillverkning av en solfångare Omtentamen Tomas Persson Internet, Examination_D
09:00 - 13:00 H37VJ_DDCMA, Data Science: Masterprogram, H383U_DBIMA, Business Intelligence: Magisterprogram, H389F_SMINA, Magisterprogram i nationalekonomi, V35SY_DBIMA, Business Intelligence: Magisterprogram, V35SZ_DDCMA, Data Science: Masterprogram ANA235_H38JN, Ledarskapets ekonomi, ANA235_H38QM, Ledarskapets ekonomi, ANA235_H3BDX, Ledarskapets ekonomi Omtentamen Lena Nerhagen Internet, Examination_D
09:00 - 12:00 GFR2AB_V3AUJ, Franskspråkig litteratur I: Från 1900 till idag, GFR2AB_V3AV7, Franskspråkig litteratur I: Från 1900 till idag, GFR2AB_V3AYY, Franskspråkig litteratur I: Från 1900 till idag Onlineomtentamen Mattias Aronsson Internet, Examination_C
09:00 - 13:00 GSV28M_V3B5D, Svenska 1 för grundlärare F-3: Barns språkutveckling, språklig variation samt barn- och ungdomslitteratur, GSV28N_V3B5C, Svenska 1 för grundlärare 4-6: Barns språkutveckling, språklig variation samt barn- och ungdomslitteratur Onlineomtentamen Kristina Hagdahl Internet, Examination_A
09:00 - 13:00 NA1028_V3ASK, Samhällsekonomi för god hälsa, distans, NA1028_V3AT8, Samhällsekonomi för god hälsa, distans, NA1028_V3BYA, Samhällsekonomi för god hälsa, distans Omtentamen Lena Nerhagen Internet, Examination_D
14:30 - 18:30 H35SH_SEPGR, Ekonomprogrammet, H37VH_STMGG, International Tourism Management, H388B_STMGG, International Tourism Management NA1030_H38UX, Internationell ekonomi, NA1030_H38UY, Internationell ekonomi, NA1030_V3AT3, Internationell ekonomi, NA1030_V3AT4, Internationell ekonomi Omtentamen Alemu Tulu Chala Internet, Examination_D
14:30 - 17:30 H388U_TIHEG, Industriell ekonomi - Högskoleexamen GIE26P_H38LU, Industriell ekonomi - grundläggande kurs, GIE26P_H392Q, Industriell ekonomi - grundläggande kurs Omtentamen Göran Land Internet, Examination_B
14:30 - 19:00 H38CG_SEPGR, Ekonomprogrammet NA1032_V3AAY, Makroekonomi, introduktion Omtentamen Mats Gezelius Internet, Examination_E
14:30 - 19:00 NA1025_V3ASH, Makroekonomi, introduktion - Distans, NA1025_V3AT6, Makroekonomi, introduktion - Distans, NA1025_V3C7A, Makroekonomi, introduktion - Distans Omtentamen Mats Gezelius Internet, Examination_D
  Tis 23/8
09:00 - 13:00 H32AP_TEHPG, Energi Högskoleingenjörsprogram EG1013_H393C, Industriell värmeteknik, EG1013_H3993, Industriell värmeteknik, EG1013_H39FB, Industriell värmeteknik, EG1013_H39FC, Industriell värmeteknik Omtentamen Astrid Alnås-Widén Internet, Examination_A
09:00 - 13:00 H389F_SMINA, Magisterprogram i nationalekonomi NA3008_H38JT, Matematik för ekonomisk statisk analys, NA3008_H38JW, Matematik för ekonomisk statisk analys, NA3008_H39ZZ, Matematik för ekonomisk statisk analys Omtentamen Alemu Tulu Chala Internet, Examination_B
09:00 - 13:00 NA1003_H39W9, Finansiell ekonomi, NA1003_H39ZS, Finansiell ekonomi, NA1003_V3ASC, Finansiell ekonomi, NA1003_V3ASD, Finansiell ekonomi Omtentamen Alemu Tulu Chala Internet, Examination_B
14:00 - 16:00 H34V6_SPEAG, Personal- och arbetslivsprogram GPA2P7_H39YL, Samhällsvetenskaplig metod och vetenskapsteori II Omtentamen Zuzana Macuchova Internet, Examination_A
14:00 - 18:00 H35SH_SEPGR, Ekonomprogrammet, V35T4_SENTG, Entreprenöriellt företagande GFÖ2BA_V36PP, Extern redovisning A, GFÖ2BA_V36YE, Extern redovisning A, GFÖ2BA_V37TS, Extern redovisning A Omtentamen Monica Sandbacka Internet, Examination_A
14:00 - 18:00 H385L_SPMGG, Sport Managementprogrammet FÖ1069_V3AB8, Ekonomistyrning och redovisning A Omtentamen Monica Sandbacka Internet, Examination_A
14:00 - 18:00 V39PW_SENTG, Entreprenöriellt företagande GFÖ2PK_V3A9U, Extern redovisning A Omtentamen Monica Sandbacka Internet, Examination_A
  Ons 24/8
09:00 - 13:30 H2WTS_SEMPG, Ekonomprogrammet NA1034_H3282, Finansiella marknader och penningpolitik Omtentamen Mats Gezelius Internet, Examination_A
09:00 - 13:30 H35SH_SEPGR, Ekonomprogrammet GNA2NT_H39X9, Finansiella marknader och penningpolitik, GNA2NT_H39ZT, Finansiella marknader och penningpolitik Omtentamen Mats Gezelius Internet, Examination_B
09:00 - 12:00 H388U_TIHEG, Industriell ekonomi - Högskoleexamen GIE29N_H38LW, Industriell ekonomi - Processer och projektledning, GIE29N_H392S, Industriell ekonomi - Processer och projektledning Omtentamen Göran Land Internet, Examination_B
09:00 - 13:00 H389F_SMINA, Magisterprogram i nationalekonomi NA3001_H38JU, Tillämpad mikroekonomi, NA3001_H38JX, Tillämpad mikroekonomi, NA3001_H3A22, Tillämpad mikroekonomi Omtentamen Lena Nerhagen Internet, Examination_B
09:00 - 13:30 H38DU_TTBRB, Tekniskt basår, H38DV_TTBRB, Tekniskt basår, V39PR_TTEKB, Teknisk bastermin, V39PS_TTEKB, Teknisk bastermin MA0013_V3AVE, Matematik 4, MA0013_V3AVF, Matematik 4 Onlineomtentamen Pia Wallén Internet, Examination_A
09:00 - 14:00 MD2022_V3B64, Matematik III, MD2022_V3BXC, Matematik III, MD2024_V3BVN, Diskret matematik Onlineomtentamen David Parhizgar Internet, Examination_C
09:00 - 13:00 NA1027_V3ASE, Internationell ekonomi - Distans, NA1027_V3AT5, Internationell ekonomi - Distans, NA1027_V3C79, Internationell ekonomi - Distans Omtentamen Cecilia Hammarlund Internet, Examination_D
09:00 - 14:00 PG1052_V3AK9, Skolväsendets historia och samhällsuppdrag - ämneslärare Onlineomtentamen Anders Blomqvist Internet, Examination_E
14:30 - 18:30 H385L_SPMGG, Sport Managementprogrammet FÖ1069_V3AB8, Ekonomistyrning och redovisning A Omtentamen Monica Sandbacka Internet, Examination_A
14:30 - 18:30 H38CG_SEPGR, Ekonomprogrammet, V35T4_SENTG, Entreprenöriellt företagande GFÖ2BC_H38CP, Ekonomistyrning A, GFÖ2BC_H39SY, Ekonomistyrning A, GFÖ2BC_H39TH, Ekonomistyrning A Omtentamen Monica Sandbacka Internet, Examination_A, Internet, Examination_B
17:00 - 20:00 GFR2HZ_V3AV4, Franska: Förberedande kurs IV Omtentamen Mette Ruiz Internet, Examination_D
  Tors 25/8
09:00 - 13:00 H2ZUL_SEMPG, Ekonomprogrammet RV1044_H38WF, Obeståndsrätt, RV1044_H395F, Obeståndsrätt Omtentamen Camilla Widerlöv Internet, Examination_B
09:00 - 13:00 H35SH_SEPGR, Ekonomprogrammet RV1002_V3AB7, Associationsrätt, RV1002_V3ABU, Associationsrätt Omtentamen Camilla Widerlöv Internet, Examination_A
09:00 - 12:00 H37VH_STMGG, International Tourism Management, H388B_STMGG, International Tourism Management, H38JD_VFIHG, Upplevelseproduktion – Friluftsliv, idrott och hälsa, 180 högskolepoäng FÖ1009_V3A7U, Ekonomistyrning, grundläggande, FÖ1009_V3A7V, Ekonomistyrning, grundläggande Omtentamen Luis Oliveira Internet, Examination_A
09:00 - 13:00 H38CG_SEPGR, Ekonomprogrammet RV1058_V3AAZ, Handelsrättslig översiktskurs Omtentamen Camilla Widerlöv Internet, Examination_C, Internet, Examination_D
15:00 - 18:00 H35ZA_TIHEG, Industriell ekonomi - Högskoleexamen GIE2L7_H38LT, Lean Omtentamen Göran Land Internet, Examination_A
15:00 - 17:00 GIH2RM_V3BDD, Basketens tränarskap 1 – Anatomi, idrottsmedicin, fysiologi, träningslära, motorisk kontroll och lärande Onlinetentamen Lars Johansson Internet, Examination_B
15:00 - 18:00 GMC2AH_V3AJ3, Medicinsk baskurs - Anatomi och fysiologi Omtentamen David Wallefelt Internet, Examination_A
15:00 - 18:00 GSV2P9_H3A2F, Läs- och skrivinlärning för förskollärare i förskoleklass, GSV2P9_V3BAJ, Läs- och skrivinlärning för förskollärare i förskoleklass Onlineomtentamen Anna Åkerstedt Internet, Examination_C
15:00 - 17:00 MT1051_V3B7H, 3D CAD Grundläggande Onlineomtentamen Jesper Engström Internet, Examination_A
  Fre 26/8
09:00 - 12:00 H388U_TIHEG, Industriell ekonomi - Högskoleexamen GIE26N_V3ABK, Industriell ekonomi - underhåll och kvalitet Omtentamen Göran Land Internet, Examination_B
09:00 - 13:00 H38AA_THESG, Högskoleingenjörsprogram i Hållbara Energisystem, H38BQ_THESG, Högskoleingenjörsprogram i Hållbara Energisystem GET2K5_V3AWT, Ellära, GET2K5_V3AWU, Ellära Omtentamen Hans Ersson Internet, Examination_B Mom2
09:00 - 14:00 MD2022_V3B64, Matematik III, MD2022_V3BXC, Matematik III, MD2023_V3BVM, Differentialekvationer och transformer Onlineomtentamen David Parhizgar Internet, Examination_A
v 35 Tis 30/8 v 35
18:00 - 21:00 GIT2KF_V3A57, Italienska A: Kultur och samhälle, de italienska öarna, GIT2KF_V3A5H, Italienska A: Kultur och samhälle, de italienska öarna Omtentamen Gianluca Colella Internet, Examination_A
18:00 - 21:00 IT1031_H38L3, Italienska A: Grammatik och skriftlig språkfärdighet, IT1031_H38LE, Italienska A: Grammatik och skriftlig språkfärdighet, IT1031_H3A2Z, Italienska A: Grammatik och skriftlig språkfärdighet Onlinetentamen Gianluca Colella Internet, Examination_A
  Ons 31/8
08:00 - 11:45 GIH2A6_V3AFQ, Idrottspsykologi, GIH2A6_V3AFR, Idrottspsykologi Onlinetentamen Anders Hurtig Internet, Examination_A
13:00 - 15:00 Möte Internet, Examination_P
v 36 Tors 8/9 v 36
14:00 - 18:00 GMD2PA_H3CTC, Matematikinlärning för förskollärare som undervisar i förskoleklass Onlineomtentamen Anna Teledahl Internet, Examination_A
v 38 Tors 22/9 v 38
15:00 - 17:00 GBQ2U2_H3CFV, Vetenskapsteori och metod i bildproduktion Onlinetentamen Thorbjörn Swenberg Internet, Examination_A, Internet, Examination_B, Internet, Examination_C, Internet, Examination_D
v 39 Fre 30/9 v 39
09:00 - 13:00 H3BVC_THESG, Högskoleingenjörsprogram i Hållbara Energisystem EG1003_H3CR6, Introduktion till hållbara energisystem Tentamen Hans Ersson Internet, Examination_A
v 40 Tors 6/10 v 40
18:00 - 18:45 GIT2TE_H3CU7, Italienska A: Fonetik och muntlig språkfärdighet, GIT2TE_H3CUH, Italienska A: Fonetik och muntlig språkfärdighet Onlinetentamen Gianluca Colella Internet, Examination_A, Internet, Examination_B
v 42 Tors 20/10 v 42
19:00 - 21:00 IT1034_H3CU6, Italienska: Nybörjarkurs II, IT1034_H3CUG, Italienska: Nybörjarkurs II Onlinetentamen Alessandra Giglio Internet, Examination_A, Internet, Examination_B, Internet, Examination_C
v 43 Mån 24/10 v 43
19:00 - 21:00 GIT247_H3CU5, Italienska: Nybörjarkurs I, GIT247_H3CUF, Italienska: Nybörjarkurs I Onlinetentamen Alessandro Aresti Internet, Examination_A, Internet, Examination_B, Internet, Examination_C, Internet, Examination_D, Internet, Examination_E
v 44 Tors 3/11 v 44
08:00 - 13:00 GSS2BY_H3CHA, Svenska språkets struktur i ett andraspråksperspektiv, GSS2BY_H3CHJ, Svenska språkets struktur i ett andraspråksperspektiv Onlinetentamen Liivi Jakobson Internet, Examination_A, Internet, Examination_B, Internet, Examination_C
18:00 - 19:30 GIT26V_H3CUB, Italienska B: Grammatik och skriftlig produktion Tentamen Gianluca Colella Internet, Examination_A
18:00 - 18:45 GIT2TE_H3CU7, Italienska A: Fonetik och muntlig språkfärdighet, GIT2TE_H3CUH, Italienska A: Fonetik och muntlig språkfärdighet Onlineomtentamen Gianluca Colella Internet, Examination_A
v 45 Tors 10/11 v 45
19:00 - 21:00 IT1034_H3CU6, Italienska: Nybörjarkurs II, IT1034_H3CUG, Italienska: Nybörjarkurs II Onlineomtentamen Alessandra Giglio Internet, Examination_A, Internet, Examination_B
v 46 Tors 17/11 v 46
15:00 - 18:00 EN1086_H3CZW, Engelsk språkstruktur, EN1086_H3CZZ, Engelsk språkstruktur, EN1086_H3D24, Engelsk språkstruktur, EN1086_H3D25, Engelsk språkstruktur, EN1086_H3D2A, Engelsk språkstruktur, EN1103_H3D32, Engelska I med didaktisk inriktning Onlinetentamen Konstantin Andreev Internet, Examination_A, Internet, Examination_B, Internet, Examination_C, Internet, Examination_D, Internet, Examination_E
  Fre 18/11
08:00 - 13:00 EN1126_V3AHS, Engelska II med didaktisk inriktning, EN1126_V3CPC, Engelska II med didaktisk inriktning, EN1130_H3CWS, Brittisk och amerikansk litteratur- och idéhistoria, EN1130_H3CWW, Brittisk och amerikansk litteratur- och idéhistoria, EN1130_H3CWX, Brittisk och amerikansk litteratur- och idéhistoria, EN1130_H3CYL, Brittisk och amerikansk litteratur- och idéhistoria, EN1130_H3DLG, Brittisk och amerikansk litteratur- och idéhistoria Onlinetentamen, Tentamen Fredrik Land Falun, C339, Internet, Examination_A, Internet, Examination_B
v 48 Mån 28/11 v 48
18:00 - 19:30 GIT26V_H3CUB, Italienska B: Grammatik och skriftlig produktion Onlineomtentamen Gianluca Colella Internet, Examination_A
v 50 Tis 13/12 v 50
18:00 - 21:00 GIT2AE_H3CUC, Italienska B: Italienska förr och nu, GIT2AE_H3CUM, Italienska B: Italienska förr och nu Onlinetentamen Vera Nigrisoli Wärnhjelm Internet, Examination_D
18:00 - 21:00 GIT2TF_H3CU8, Italienska A: Grammatik och skriftlig språkfärdighet, GIT2TF_H3CUJ, Italienska A: Grammatik och skriftlig språkfärdighet Onlinetentamen Gianluca Colella Internet, Examination_A, Internet, Examination_B
  Ons 14/12
18:00 - 20:30 GFR2HX_H3CE2, Franska: Förberedande kurs II Onlinetentamen Victor Jorméus Internet, Examination_C, Internet, Examination_D
18:00 - 21:00 GIT2TD_H3CUA, Italienska A: Italiensk affärskommunikation och -kultur, GIT2TD_H3CUL, Italienska A: Italiensk affärskommunikation och -kultur Onlinetentamen Gianluca Colella Internet, Examination_A
  Tors 15/12
19:00 - 21:00 IT1034_H3CU6, Italienska: Nybörjarkurs II, IT1034_H3CUG, Italienska: Nybörjarkurs II Onlinetentamen Alessandra Giglio Internet, Examination_A, Internet, Examination_B
v 51 Mån 19/12 v 51
19:00 - 21:00 GIT247_H3CU5, Italienska: Nybörjarkurs I, GIT247_H3CUF, Italienska: Nybörjarkurs I Onlinetentamen Alessandro Aresti Internet, Examination_A, Internet, Examination_B, Internet, Examination_C
  Tis 20/12
17:00 - 20:00 GFR2AB_H3CCQ, Franskspråkig litteratur I: Från 1900 till idag, GFR2AB_H3CDK, Franskspråkig litteratur I: Från 1900 till idag, GFR2AB_H3CEC, Franskspråkig litteratur I: Från 1900 till idag, GFR2J8_H3CE6, Franska I med didaktisk inriktning, GFR2J8_H3DRT, Franska I med didaktisk inriktning Onlinetentamen Mattias Aronsson Internet, Examination_A, Internet, Examination_B
  Fre 23/12
08:00 - 13:00 EN1126_V3AHS, Engelska II med didaktisk inriktning, EN1126_V3CPC, Engelska II med didaktisk inriktning, EN1130_H3CWS, Brittisk och amerikansk litteratur- och idéhistoria, EN1130_H3CWW, Brittisk och amerikansk litteratur- och idéhistoria, EN1130_H3CWX, Brittisk och amerikansk litteratur- och idéhistoria, EN1130_H3CYL, Brittisk och amerikansk litteratur- och idéhistoria, EN1130_H3DLG, Brittisk och amerikansk litteratur- och idéhistoria Onlinetentamen, Tentamen Fredrik Land Falun, C102, Internet, Examination_A
v 1 Tis 3/1 v 1
18:00 - 21:00 GIT2AE_H3CUC, Italienska B: Italienska förr och nu, GIT2AE_H3CUM, Italienska B: Italienska förr och nu Onlineomtentamen Vera Nigrisoli Wärnhjelm Internet, Examination_A
v 2 Tis 10/1 v 2
15:00 - 18:00 EN1086_H3CZW, Engelsk språkstruktur, EN1086_H3CZZ, Engelsk språkstruktur, EN1086_H3D24, Engelsk språkstruktur, EN1086_H3D25, Engelsk språkstruktur, EN1086_H3D2A, Engelsk språkstruktur, EN1103_H3D32, Engelska I med didaktisk inriktning Onlineomtentamen Konstantin Andreev Internet, Examination_A
18:00 - 21:00 GIT2TF_H3CU8, Italienska A: Grammatik och skriftlig språkfärdighet, GIT2TF_H3CUJ, Italienska A: Grammatik och skriftlig språkfärdighet Onlineomtentamen Gianluca Colella Internet, Examination_B
  Ons 11/1
18:00 - 20:30 GFR2HX_H3CE2, Franska: Förberedande kurs II Onlineomtentamen Victor Jorméus Internet, Examination_B
18:00 - 21:00 GIT2TD_H3CUA, Italienska A: Italiensk affärskommunikation och -kultur, GIT2TD_H3CUL, Italienska A: Italiensk affärskommunikation och -kultur Onlineomtentamen Gianluca Colella Internet, Examination_A
  Tors 12/1
19:00 - 21:00 GIT247_H3CU5, Italienska: Nybörjarkurs I, GIT247_H3CUF, Italienska: Nybörjarkurs I Onlinetentamen Alessandro Aresti Internet, Examination_A, Internet, Examination_B
19:00 - 21:00 IT1034_H3CU6, Italienska: Nybörjarkurs II, IT1034_H3CUG, Italienska: Nybörjarkurs II Onlineomtentamen Alessandra Giglio Internet, Examination_D

  Ändrade inom de senaste 12 timmarna.