v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 29/4
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 30/4
GMD2AR_V3GGP, Matematik I med didaktisk inriktning, GMD2GE_H3CSL, Matematik för lärare i åk 7-9, 45 hp (1-45), Ingår i Lärarlyftet., GMD2GE_H3DM9, Matematik för lärare i åk 7-9, 45 hp (1-45), Ingår i Lärarlyftet., GMD2H2_V3H5Z, Algebra, GMD2SB_H3GXR, Matematik för lärare i åk 7-9, 45 hp (1-45), Ingår i Lärarlyftet,, GMD2XQ_V3ECR, Matematik för lärare i gymnasieskolan, 90 hp (1-90 hp). Ingår i lärarlyftet, GMD33X_H3G7C, Matematik för lärare i åk 7-9, GMD33X_H3GVW, Matematik för lärare i åk 7-9, GMD33Y_H3G7D, Matematik för lärare i gymnasieskolan, GMD33Y_H3GVT, Matematik för lärare i gymnasieskolan, Tentamen, Marit Halldén, Falun, C239
13:00
08:00
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 1/5
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 2/5
VÅ1053_V3GLY, Metoder och teorier vid symtom och tecken på hälsa/ohälsa I, VÅ1053_V3HF6, Metoder och teorier vid symtom och tecken på hälsa/ohälsa I, Omtentamen, Gabriela Armuand, Falun, C239, Efternamn A-H
13:00
09:00
VÅ1053_V3GLY, Metoder och teorier vid symtom och tecken på hälsa/ohälsa I, VÅ1053_V3HF6, Metoder och teorier vid symtom och tecken på hälsa/ohälsa I, Omtentamen, Gabriela Armuand, Falun, C339, Efternamn I-Ö
13:00
09:00
VÅ1053_V3GLY, Metoder och teorier vid symtom och tecken på hälsa/ohälsa I, VÅ1053_V3HF6, Metoder och teorier vid symtom och tecken på hälsa/ohälsa I, Omtentamen, Gabriela Armuand, Falun, C317, Dator & talsyntes,ej egen dator
14:00
09:00
VÅ1053_V3GLY, Metoder och teorier vid symtom och tecken på hälsa/ohälsa I, VÅ1053_V3HF6, Metoder och teorier vid symtom och tecken på hälsa/ohälsa I, Omtentamen, Gabriela Armuand, Falun, C337, Tentera enskilt
14:00
09:00
VÅ1053_V3GLY, Metoder och teorier vid symtom och tecken på hälsa/ohälsa I, VÅ1053_V3HF6, Metoder och teorier vid symtom och tecken på hälsa/ohälsa I, Omtentamen, Gabriela Armuand, Falun, C327, Stud ped stöd endast extra tid
14:00
09:00
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 3/5
H37YV_VSSKG, Sjuksköterskeprogrammet, GVÅ2ZG_V3GM7, Personcentrerad vård med fördjupning inom omvårdnad, Omtentamen, Ulrika Norling, Falun, C339
12:00
08:00
H37YV_VSSKG, Sjuksköterskeprogrammet, GVÅ2ZG_V3GM7, Personcentrerad vård med fördjupning inom omvårdnad, Omtentamen, Ulrika Norling, Falun, C239, Studenter med ped stöd
13:00
08:00
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 4/5
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 5/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 6/5
GMD2AR_V3GGP, Matematik I med didaktisk inriktning, GMD2BH_V3H62, Matematikdidaktik I, GMD2BH_V3JJR, Matematikdidaktik I, Tentamen, Åke Hestner, Falun, C239
13:00
08:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 7/5
H3B52_SEPGR, Ekonomprogrammet, H3CRL_SPMGG, Sport Managementprogrammet, GFÖ2XW_V3GHW, Ekonomistyrning B, Omtentamen, Ravi Dar, Borlänge, P103, Falun, C239
11:00
08:00
H3ANG_VSOPG, Socionomprogrammet, GSA2XN_V3GL8, Missbruk och beroende, Omtentamen, Sheila Jones, Falun, C239
12:00
08:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 8/5
SR3015_V3G5Y, Mödrahälsovård och folkhälsa, verksamhetsförlagd utbildning, SR3015_V3G5Z, Mödrahälsovård och folkhälsa, verksamhetsförlagd utbildning, SR3015_V3G62, Mödrahälsovård och folkhälsa, verksamhetsförlagd utbildning, Tentamen, Maya Vergara Guerra, Falun, C239
12:00
09:00
GMD2HG_V3GDN, Matematik 2 för grundlärare F-3, GMD2HK_V3GDQ, Matematik 2 för grundlärare 4-6, Tentamen, Pia Gustafsson, Falun, C239
15:30
09:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 9/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 10/5
EN1130_V3H9T, Brittisk och amerikansk litteratur- och idéhistoria, EN1130_V3HA5, Brittisk och amerikansk litteratur- och idéhistoria, EN1130_V3HA7, Brittisk och amerikansk litteratur- och idéhistoria, EN1130_V3HBN, Brittisk och amerikansk litteratur- och idéhistoria, EN1130_V3JJ2, Brittisk och amerikansk litteratur- och idéhistoria, GEN2SF_V3JJ3, Engelska II med didaktisk inriktning, Onlinetentamen, Tentamen, Fredrik Land, Falun, C239, Internet, Examination_A
14:00
09:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 11/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 12/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 17/5
GFR2A8_V3HC7, Franska: Skriftlig språkfärdighet I, GFR2A8_V3HCP, Franska: Skriftlig språkfärdighet I, GFR2A8_V3HDB, Franska: Skriftlig språkfärdighet I, GFR2A8_V3JJB, Franska: Skriftlig språkfärdighet I, Tentamen, Mette Ruiz, Falun, C239
12:00
08:00
GFR2A8_V3HC7, Franska: Skriftlig språkfärdighet I, GFR2A8_V3HCP, Franska: Skriftlig språkfärdighet I, GFR2A8_V3HDB, Franska: Skriftlig språkfärdighet I, GFR2A8_V3JJB, Franska: Skriftlig språkfärdighet I, GFR2J8_H3GHU, Franska I med didaktisk inriktning, GFR2WA_V3HD5, Franska I med didaktisk inriktning, GFR2WA_V3HNF, Franska I med didaktisk inriktning, Tentamen, Monika Stridfeldt, Falun, C239
12:00
08:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 19/5
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 20/5
GMD2HE_V3JJU, Matematik 1a för grundlärare F-3, GMD2HH_V3GDE, Matematik 1a för grundlärare 4-6, GMD2HH_V3GEW, Matematik 1a för grundlärare 4-6, Omtentamen, Andreas Hårrskog, Falun, C239
13:00
08:00
H3B52_SEPGR, Ekonomprogrammet, H3CRL_SPMGG, Sport Managementprogrammet, FÖ1042_V3GHY, Organisation B, Tentamen, Carina Holmgren, Falun, C239
18:00
14:00
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 21/5
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 22/5
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 23/5
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 24/5
VÅ3098_V3H3L, Hälsa och omvårdnad av vuxna och äldre, Tentamen, Sefija Melkic Larsson, Falun, C239
11:00
09:00
GFR27N_V3HCA, Franska: Skriftlig språkfärdighet II, GFR27N_V3HCS, Franska: Skriftlig språkfärdighet II, GFR27N_V3HPY, Franska: Skriftlig språkfärdighet II, GFR2R4_V3HNT, Franska II med didaktisk inriktning, GFR2R4_V3JXM, Franska II med didaktisk inriktning, Tentamen, Mette Ruiz, Falun, C239
13:00
09:00
GSV28M_V3JHP, Svenska 1 för grundlärare F-3: Barns språkutveckling, språklig variation samt barn- och ungdomslitteratur, GSV28N_V3JHQ, Svenska 1 för grundlärare 4-6: Barns språkutveckling, språklig variation samt barn- och ungdomslitteratur, GSV28N_V3JXL, Svenska 1 för grundlärare 4-6: Barns språkutveckling, språklig variation samt barn- och ungdomslitteratur, Tentamen, Irma Vaarala, Falun, C239
13:00
09:00
GSV2ZU_V3GPQ, Svenska 1 för grundlärare 4-6, GSV2ZU_V3J93, Svenska 1 för grundlärare 4-6, GSV2ZV_V3GPR, Svenska 1 för grundlärare F-3, GSV2ZV_V3J92, Svenska 1 för grundlärare F-3, Tentamen, Erika Bomström Aho, Falun, C339
13:00
09:00
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 25/5
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 26/5
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 27/5
MD2023_V3H5V, Differentialekvationer och transformer, MD2023_V3JJP, Differentialekvationer och transformer, Tentamen, Mostafa Arabtash, Falun, C239
13:00
08:00
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 28/5
SS1061_V3H8K, Nybörjarsvenska för internationella studenter II, SS1061_V3H98, Nybörjarsvenska för internationella studenter II, Tentamen, Marie Josefsson, Falun, C239
12:00
08:00
GMD2HF_V3GDF, Matematik 1b för grundlärare F-3, GMD2HF_V3JJV, Matematik 1b för grundlärare F-3, GMD2HJ_V3GEX, Matematik 1b för grundlärare 4-6, Tentamen, Johan Åkerstedt, Falun, C239
13:00
08:00
GMD2AR_V3JXW, Matematik I med didaktisk inriktning, GMD2H4_V3H64, Geometri, GMD2H4_V3JJT, Geometri, GMD2SB_H3GXR, Matematik för lärare i åk 7-9, 45 hp (1-45), Ingår i Lärarlyftet,, GMD33X_H3G7C, Matematik för lärare i åk 7-9, GMD33X_H3GVW, Matematik för lärare i åk 7-9, GMD33Y_H3G7D, Matematik för lärare i gymnasieskolan, GMD33Y_H3GVT, Matematik för lärare i gymnasieskolan, Tentamen, Emma Knutsson, Falun, C239
13:00
08:00
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 29/5
H3B52_SEPGR, Ekonomprogrammet, H3CRL_SPMGG, Sport Managementprogrammet, FÖ1041_V3GHZ, Marknadsföring B, Omtentamen, Sara Otterskog, Borlänge, P103, Falun, C239
10:00
08:00
GVÅ25T_V3GM2, Metoder och teorier vid symtom och tecken på hälsa/ohälsa II, GVÅ25T_V3HF8, Metoder och teorier vid symtom och tecken på hälsa/ohälsa II, Tentamen, Marianne Spante, Falun, C239, Falun, C339
11:00
08:00
GMD2GF_H3FYD, Matematik för lärare i åk 1-3, 30 hp (1-30). Ingår i Lärarlyftet., GMD2GG_H3FYE, Matematik för lärare i åk 4-6, 30 hp (1-30). Ingår i Lärarlyftet., Tentamen, Marit Halldén, Falun, C239
13:00
08:00
H3EAX_SSHVG, Samhällsvetarprogrammet, NA1040_V3GJJ, Grundläggande samhällsekonomi, Tentamen, Lena Nerhagen, Falun, C239
18:00
14:00
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 30/5
GMD2MH_H3EUC, Statistik och sannolikhetslära, GMD2MH_H3HGJ, Statistik och sannolikhetslära, GMD2SB_H3GXR, Matematik för lärare i åk 7-9, 45 hp (1-45), Ingår i Lärarlyftet,, GMD2TV_H3ETS, Matematik II med didaktisk inriktning, GMD2TV_H3GVP, Matematik II med didaktisk inriktning, GMD2XQ_V3ECR, Matematik för lärare i gymnasieskolan, 90 hp (1-90 hp). Ingår i lärarlyftet, Tentamen, Jeff Gracie, Falun, C239
13:00
08:00
MD2022_V3GGQ, Matematik III, MD2024_V3JJQ, Diskret matematik, Tentamen, Mostafa Arabtash, Falun, C239
13:00
08:00
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 31/5
GNV367_V3HKX, Naturorienterande ämnen och teknik för grundlärare, åk 4-6, GNV367_V3HLG, Naturorienterande ämnen och teknik för grundlärare, åk 4-6, NV1035_V3HYH, Naturorienterande ämnen och teknik för grundlärare, åk 4-6, Tentamen, Johanne Maad, Falun, C239
12:00
08:00
RV1046_V3HFU, Socialrätt I, Tentamen, Marcus Berglund, Falun, F106, Falun, C239
12:00
08:00
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 1/6
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 2/6
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 3/6
MC3027_H3F2Z, Förskrivningsrätt för vissa läkemedel och förbrukningsartiklar, MC3027_H3FVU, Förskrivningsrätt för vissa läkemedel och förbrukningsartiklar, Tentamen, Marika Hagelberg, Falun, C239
12:00
08:00
GIH2QK_V3GQJ, Tillämpad anatomi och idrottsfysiologi, GIH2QK_V3GTC, Tillämpad anatomi och idrottsfysiologi, GSP2W8_V3GS5, Spanska I med didaktisk inriktning, Inspera, Tentamen, Frej Hallgren, Karl Sohlgren, Nathalie Jangnäs, Falun, C102
13:00
11:00
GIH2QK_V3GQJ, Tillämpad anatomi och idrottsfysiologi, GIH2QK_V3GTC, Tillämpad anatomi och idrottsfysiologi, Inspera, Tentamen, Frej Hallgren, Karl Sohlgren, Nathalie Jangnäs, Falun, C102
15:00
11:00
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 4/6
MC1072_V3GLR, Anatomi och fysiologi I, MC1072_V3HEX, Anatomi och fysiologi I, Omtentamen, Ulrika Förberg, Falun, C239, Falun, C339
13:00
09:00
VÅ1053_V3GLY, Metoder och teorier vid symtom och tecken på hälsa/ohälsa I, VÅ1053_V3HF6, Metoder och teorier vid symtom och tecken på hälsa/ohälsa I, Tentamen, Gabriela Armuand, Falun, F106, Falun, C102
13:00
09:00
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 5/6
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 6/6
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 7/6
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 8/6
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 9/6
v 24
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 10/6
MC1079_V3GLW, Farmakologi, MC1079_V3HF4, Farmakologi, Omtentamen, Ellen Santesson, Falun, C239, Falun, C339
11:00
08:00
MC3027_H3F2Z, Förskrivningsrätt för vissa läkemedel och förbrukningsartiklar, MC3027_H3FVU, Förskrivningsrätt för vissa läkemedel och förbrukningsartiklar, Omtentamen, Marika Hagelberg, Falun, C239
12:00
08:00
v 24
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 11/6
v 24
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 12/6
v 24
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 13/6
v 24
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 14/6
v 24
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 15/6
v 24
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 16/6
v 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 17/6
v 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 18/6
v 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 19/6
v 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 20/6
v 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 21/6
v 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 22/6
v 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 23/6
v 26
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 24/6
v 26
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 25/6
v 26
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 26/6
v 26
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 27/6
v 26
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 28/6
v 26
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 29/6
v 26
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 30/6
v 27
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 1/7
v 27
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 2/7
v 27
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 3/7
v 27
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 4/7
v 27
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 5/7
v 27
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 6/7
v 27
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 7/7
v 28
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 8/7
v 28
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 9/7
v 28
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 10/7
v 28
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 11/7
v 28
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 12/7
v 28
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 13/7
v 28
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 14/7
v 29
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 15/7
v 29
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 16/7
v 29
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 17/7
v 29
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 18/7
v 29
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 19/7
v 29
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 20/7
v 29
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 21/7
v 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 22/7
v 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 23/7
v 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 24/7
v 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 25/7
v 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 26/7
v 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 27/7
v 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 28/7
v 31
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 29/7
v 31
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 30/7
v 31
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 31/7
v 31
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 1/8
v 31
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 2/8
v 31
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 3/8
v 31
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 4/8
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 5/8
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 6/8
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 7/8
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 8/8
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 9/8
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 10/8
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 11/8
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 12/8
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 13/8
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 14/8
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 15/8
GFR2A8_V3HC7, Franska: Skriftlig språkfärdighet I, GFR2A8_V3HCP, Franska: Skriftlig språkfärdighet I, GFR2A8_V3HDB, Franska: Skriftlig språkfärdighet I, GFR2A8_V3JJB, Franska: Skriftlig språkfärdighet I, Omtentamen, Mette Ruiz, Falun, C239
12:00
08:00
GFR2A8_V3HC7, Franska: Skriftlig språkfärdighet I, GFR2A8_V3HCP, Franska: Skriftlig språkfärdighet I, GFR2A8_V3HDB, Franska: Skriftlig språkfärdighet I, GFR2A8_V3JJB, Franska: Skriftlig språkfärdighet I, GFR2J8_H3GHU, Franska I med didaktisk inriktning, GFR2WA_V3HD5, Franska I med didaktisk inriktning, GFR2WA_V3HNF, Franska I med didaktisk inriktning, Omtentamen, Monika Stridfeldt, Falun, C239
12:00
08:00
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 16/8
GFR27N_V3HCA, Franska: Skriftlig språkfärdighet II, GFR27N_V3HCS, Franska: Skriftlig språkfärdighet II, GFR27N_V3HPY, Franska: Skriftlig språkfärdighet II, GFR2R4_V3HNT, Franska II med didaktisk inriktning, GFR2R4_V3JXM, Franska II med didaktisk inriktning, Omtentamen, Mette Ruiz, Falun, C239
12:00
08:00
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 17/8
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 18/8
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 19/8
SO1044_H3EP8, Sociologiska perspektiv på socialt arbete, Omtentamen, Maria Melin, Falun, C239
12:00
08:00
SO1037_H3F7P, Välfärdsstaten i sociologisk belysning, Omtentamen, Maria Melin, Falun, C239
12:00
08:00
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 20/8
GNV367_V3HKX, Naturorienterande ämnen och teknik för grundlärare, åk 4-6, GNV367_V3HLG, Naturorienterande ämnen och teknik för grundlärare, åk 4-6, Omtentamen, Johanne Maad, Falun, C239
12:00
08:00
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 21/8
GVÅ25T_V3GM2, Metoder och teorier vid symtom och tecken på hälsa/ohälsa II, GVÅ25T_V3HF8, Metoder och teorier vid symtom och tecken på hälsa/ohälsa II, Omtentamen, Marianne Spante, Falun, C239
11:00
08:00
SO1019_H3F7M, Introduktion till samhällsvetenskap, Omtentamen, Maria Melin, Falun, C339
12:00
08:00
GMD2GF_V3HHG, Matematik för lärare i åk 1-3, 30 hp (1-30). Ingår i Lärarlyftet., GMD2GG_H3FYE, Matematik för lärare i åk 4-6, 30 hp (1-30). Ingår i Lärarlyftet., Omtentamen, Marit Halldén, Falun, C339
13:00
08:00
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 22/8
SO1034_H3F7N, Klassisk sociologisk teori, Omtentamen, Maria Melin, Falun, C239
12:00
08:00
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 23/8
H3B52_SEPGR, Ekonomprogrammet, H3CRL_SPMGG, Sport Managementprogrammet, GFÖ2XW_V3GHW, Ekonomistyrning B, Omtentamen, Ravi Dar, Falun, C239
11:00
08:00
GMD2HJ_V3GDG, Matematik 1b för grundlärare 4-6, GMD2HJ_V3GEX, Matematik 1b för grundlärare 4-6, Omtentamen, Johan Åkerstedt, Falun, C239
13:00
08:00
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 24/8
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 25/8
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 26/8
H3CRL_SPMGG, Sport Managementprogrammet, H3G2Q_SENGR, Ekonomprogrammet, FÖ1069_V3DGM, Ekonomistyrning och redovisning A, GFÖ2WE_H3EQZ, Extern redovisning A, Omtentamen, Monica Sandbacka, Falun, C102, del 2
12:00
08:00
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 27/8
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 28/8
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 29/8
GMD2SB_H3GXR, Matematik för lärare i åk 7-9, 45 hp (1-45), Ingår i Lärarlyftet,, GMD2XQ_V3ECR, Matematik för lärare i gymnasieskolan, 90 hp (1-90 hp). Ingår i lärarlyftet, Omtentamen, Jeff Gracie, Falun, C239
13:00
08:00
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 30/8
H385L_SPMGG, Sport Managementprogrammet, H3CRL_SPMGG, Sport Managementprogrammet, FÖ1069_V3AB8, Ekonomistyrning och redovisning A, GFÖ2PJ_H3ER2, Ekonomistyrning A, Omtentamen, Monica Sandbacka, Falun, C102, del 1
12:00
08:00
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 31/8
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 1/9
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 2/9
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 3/9
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 4/9
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 5/9
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 6/9
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 7/9
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 8/9
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 9/9
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 10/9
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 11/9
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 12/9
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 13/9
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 14/9
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 15/9
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 16/9
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 17/9
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 18/9
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 19/9
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 20/9
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 21/9
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 22/9
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 23/9
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 24/9
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 25/9
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 26/9
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 27/9
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 28/9
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 29/9
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 30/9
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 1/10
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 2/10
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 3/10
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 4/10
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 5/10
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 6/10
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 7/10
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 8/10
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 9/10
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 10/10
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 11/10
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 12/10
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 13/10
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 14/10
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 15/10
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 16/10
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 17/10
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 18/10
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 19/10
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 20/10
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 21/10
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 22/10
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 23/10
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 24/10
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 25/10
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 26/10
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 27/10
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 28/10
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 29/10
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 30/10
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 31/10
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 1/11
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 2/11
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 3/11
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 4/11
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 5/11
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 6/11
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 7/11
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 8/11
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 9/11
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 10/11