Prenumerera
 
Gå till föregående månad
Aug  
Gå till nästa månad

Datumgränser 2012-07-01 - 2021-01-19

Tid Programtillfälle Kurstillfälle Moment Lärare Lokal/Plats
v 34 On 2020-08-19 v 34
09:00 - 12:00 GVÅ25T_V34QK, Metoder och teorier vid symtom och tecken på hälsa/ohälsa II, VÅ2021_V35NE, Metoder och teorier vid symtom och tecken på hälsa/ohälsa II Omtentamen Helena Willman, Marianne Spante Falun, C239, Falun, FÖ6 (F106)
  To 2020-08-20
14:00 - 18:00 H2ZXH_SPMGG, Sport Managementprogrammet FÖ1044_H327M, Organisation och marknadsföring A Omtentamen Carina Holmgren Falun, C239
  Fr 2020-08-21
14:00 - 18:00 MC3027_H32QV, Förskrivningsrätt för vissa läkemedel och förbrukningsartiklar, MC3027_H33D9, Förskrivningsrätt för vissa läkemedel och förbrukningsartiklar Omtentamen Marika Hagelberg Falun, FÖ6 (F106)
14:00 - 18:00 PG1091_V34GE, I lekens värld Omtentamen Malin Furhoff Falun, C239, Falun, FÖ6 (F106)
v 39 On 2020-09-23 v 39
09:00 - 13:15 GPG2DS_H35YN, I lekens värld Tentamen Malin Furhoff Falun, C102, Falun, C239
  Fr 2020-09-25
09:00 - 12:00 H32L8_VSSKG, Sjuksköterskeprogrammet VÅ1053_H3645, Metoder och teorier vid symtom och tecken på hälsa/ohälsa I Tentamen Elisabet Nerpin Falun, C102, Falun, C227, Falun, C239, Falun, C339
v 40 To 2020-10-01 v 40
10:00 - 11:00 GMC22H_H363X, Anatomi och fysiologi II, MC1073_V34Z3, Anatomi och fysiologi II Tentamen David Wallefelt Falun, Bologna, Falun, C102, Falun, C239, Falun, C317, Falun, C319, Falun, C327, Falun, C335, Falun, C339, Falun, FÖ5 (F135)
13:00 - 17:00 V34E3_VSSKG, Sjuksköterskeprogrammet GMC22H_H363X, Anatomi och fysiologi II, MC1073_V34Z3, Anatomi och fysiologi II Tentamen David Wallefelt Falun, C102, Falun, C239, Falun, C319, Falun, C327, Falun, C335
  Fr 2020-10-02
09:00 - 12:00 H2V25_KSMPG, Ljud- och musikproduktionsprogrammet, H2VGB_KAVPG, Audiovisuell produktion - kandidatprogram GLP2FZ_H36G2, Fördjupningskurs i Ljud- och musikproduktion med kandidatexamensarbete Tentamen Thomas Florén Falun, C102, Falun, C239
09:00 - 14:00 MD1046_H35UJ, Matematik 1a för grundlärare 4-6, MD1046_H35UK, Matematik 1a för grundlärare 4-6, MD1047_H35UG, Matematik 1a för grundlärare F-3, MD1047_H35UH, Matematik 1a för grundlärare F-3 Tentamen Andreas Hårrskog Falun, FÖ6 (F106)
v 42 On 2020-10-14 v 42
09:00 - 12:00 GVÅ25T_H36N6, Metoder och teorier vid symtom och tecken på hälsa/ohälsa II, VÅ2021_V35NE, Metoder och teorier vid symtom och tecken på hälsa/ohälsa II Tentamen Helena Willman, Marianne Spante Falun, C102, Falun, C239, Falun, C339
v 43 Ti 2020-10-20 v 43
09:00 - 13:00 H34XE_VFYSA, Magisterprogram i fysioterapi AMC243_H36B3, Smärta i den kliniska vardagen, AMC243_H36B6, Smärta i den kliniska vardagen, MC3024_H366U, Smärta och sensorisk behandling Tentamen Mathias Andersson Falun, C102
  Fr 2020-10-23
09:00 - 12:00 V34E3_VSSKG, Sjuksköterskeprogrammet MC1079_H363Y, Farmakologi Tentamen Helena Willman Falun, C102, Falun, C227, Falun, C239, Falun, C339, Falun, FÖ6 (F106)
v 45 Må 2020-11-02 v 45
09:00 - 13:00 GPG2DS_H35YN, I lekens värld Omtentamen Malin Furhoff Falun, C102
  Ti 2020-11-03
09:00 - 17:00 Tentamen Falun, C102, Falun, C239, Falun, C339
  On 2020-11-04
09:00 - 17:00 Tentamen Falun, C102, Falun, C239, Falun, C339
  To 2020-11-05
09:00 - 13:00 SO1034_H34YK, Klassisk sociologisk teori, SO1034_H34YP, Klassisk sociologisk teori, SO1034_H356X, Klassisk sociologisk teori Tentamen Maria Anna Melin Falun, C102, Falun, C239
  Fr 2020-11-06
09:00 - 13:00 H32L8_VSSKG, Sjuksköterskeprogrammet VÅ1053_H3645, Metoder och teorier vid symtom och tecken på hälsa/ohälsa I Tentamen Aleksandra Ljudén Falun, C227, Falun, C239, Falun, C319, Falun, C339, Falun, FÖ6 (F106)
09:00 - 14:00 MD1110_H35U6, Barns utveckling och lärande i matematik Tentamen Johan Åkerstedt Falun, C102, Falun, C239
13:00 - 15:00 H32L8_VSSKG, Sjuksköterskeprogrammet VÅ1053_H3645, Metoder och teorier vid symtom och tecken på hälsa/ohälsa I Tentamen Aleksandra Ljudén Falun, C227
v 47 Fr 2020-11-20 v 47
09:00 - 13:15 H32L8_VSSKG, Sjuksköterskeprogrammet VÅ1053_H3645, Metoder och teorier vid symtom och tecken på hälsa/ohälsa I Tentamen Elisabet Nerpin Falun, C102, Falun, C227, Falun, C239, Falun, C339
v 48 Fr 2020-11-27 v 48
09:00 - 13:00 MC3027_H36SF, Förskrivningsrätt för vissa läkemedel och förbrukningsartiklar, MC3027_H36SG, Förskrivningsrätt för vissa läkemedel och förbrukningsartiklar Tentamen Marika Hagelberg Falun, C102
v 49 Fr 2020-12-04 v 49
09:00 - 12:00 V34E3_VSSKG, Sjuksköterskeprogrammet MC1079_H363Y, Farmakologi Tentamen Helena Willman Falun, C102, Falun, C227, Falun, C239, Falun, C339
09:00 - 14:00 MD1110_H35U6, Barns utveckling och lärande i matematik Tentamen Johan Åkerstedt Falun, FÖ6 (F106)
v 51 On 2020-12-16 v 51
09:00 - 12:00 MC2025_H367K, Arytmi Tentamen Elisabet Nerpin Falun, C102
  To 2020-12-17
09:00 - 12:00 MC2024_H35XG, Akutmedicin Tentamen Elisabet Nerpin Falun, C102
  Fr 2020-12-18
09:00 - 13:00 SO1034_H34YK, Klassisk sociologisk teori, SO1034_H34YP, Klassisk sociologisk teori, SO1034_H356X, Klassisk sociologisk teori Tentamen Maria Anna Melin Falun, C102
v 2 To 2021-01-14 v 2
09:00 - 13:00 H34W4_VSONG, Socionomprogrammet SO1044_H34YT, Sociologiska perspektiv på socialt arbete Tentamen Maria Anna Melin Falun, C102, Falun, C319, Falun, C339, Falun, FÖ6 (F106)

  Ändrade inom de senaste 12 timmarna.

Dölj bokningar Länk till detta schema Grafiskt schema