Prenumerera
 
Gå till föregående vecka
v 41  
Gå till nästa vecka

Tid Lokal Person Aktivitet Information Övriga objekt
v 41 Mån 2020-10-05 v 41
08:00 - 12:00 Gislab 4.038 Alexander Walther Laboration Praktiska övningar i GIS ÖVN1 Gr1 030, RPH300-Halvklass
08:30 - 09:15 Myrstacken 5.044 Möte
09:00 - 13:00 Norrsalen 3.050, Ritsalen 3.058 Gunnar Almevik Övning 030
09:00 - 12:00 Tethys 4.066 Jakob Heyman Datorövning 015
09:40 - 10:25 Stora konferensrummet 5.047 Gustav Bertilsson Uleberg Personalmöte Arbetsplatsträff
10:00 - 12:00 Mark 2.063 Deliang Chen Föreläsning 025
10:00 - 12:00 Mittsalen 3.062 Mark Johnson Föreläsning Jordarter 050
10:00 - 11:00 Nordenskjöld 4.044 Magdalena Wallman Möte Ecosystem science group meeting
10:00 - 11:15 Pingvinen 5.043 Katrin Falk Möte
13:00 - 17:00 Gislab 4.038 Alexander Walther Laboration Praktiska övningar i GIS ÖVN1 Gr2 030, RPH300-Halvklass
13:00 - 17:00 Hörsalen 1.030 GVC Feras Hammami, Henrik Ranby Introduktion Introduktion till två paralella kurser, önskemål är Hörsalen 025
13:00 - 16:00 Kulturvårds Lilla konferensrum 3.071 Möte KGM113
13:00 - 17:30 Nordenskjöld 4.044 Möte Avdelning 3 övrig Etikpröv
13:00 - 15:00 Nordsjön 4.092 Mark Johnson Föreläsning 010
13:00 - 15:45 Norrsalen 3.050 Gunnar Almevik Övning 030
13:00 - 15:00 Ritsalen 3.058 Laboration Jordarter - lab 025
13:00 - 16:00 Tethys 4.066 Jakob Heyman Datorövning 015
15:00 - 17:00 Atlanten 4.077 Laboration Jordarter - lab 025
  Tis 2020-10-06
08:00 - 12:00 Gislab 4.038 Alexander Walther Laboration Praktiska övningar i GIS ÖVN2 Gr1 030, RPH300-Halvklass
08:30 - 12:00 Stora konferensrummet 5.047 Gustav Bertilsson Uleberg Ledningsgrupp Fakultetsledningen
09:00 - 16:00 Mittsalen 3.062, Norrsalen 3.050 Gunnar Almevik Föreläsning 030
09:00 - 12:00 Ritsalen 3.058 Laboration Jordarter - lab 025
10:00 - 12:00 Alexandria 3.040B Deliang Chen Föreläsning 025
10:00 - 12:00 Nordsjön 4.092 Mark Johnson Föreläsning 010
13:00 - 17:00 Gislab 4.038 Alexander Walther Laboration Praktiska övningar i GIS ÖVN2 Gr2 030, RPH300-Halvklass
13:00 - 16:00 Ritsalen 3.058 Laboration Jordarter - lab 025
13:00 - 16:00 Tethys 4.066 Nils Wallenberg, Oskar Bäcklin Datorövning 025, RA2070-Helklass
13:15 - 17:00 Kansliets kök 5.056, Myrstacken 5.044, Pingvinen 5.043, Stora konferensrummet 5.047 Tanja Thompson Möte Prefektråd
  Ons 2020-10-07
09:00 - 12:00 Gislab 4.038 Alexander Walther Laboration Praktiska övningar i GIS ÖVN3 Gr1 030, RPH300-Halvklass
09:00 - 16:00 Quercus 2.067 Eget arbete 030
09:00 - 12:00 Ritsalen 3.058 Laboration Jordarter - lab 025
10:00 - 12:00 Hörsalen 1.030 GVC Thomas Zack Föreläsning
10:00 - 12:00 Nordsjön 4.092 Mark Johnson Föreläsning 010
13:00 - 16:00 Gislab 4.038 Alexander Walther Laboration Praktiska övningar i GIS ÖVN3 Gr2 030, RPH300-Halvklass
13:00 - 15:00 Nordsjön 4.092 Mark Johnson Föreläsning 010
13:00 - 16:00 Ritsalen 3.058 Laboration Jordarter - lab 025
  Tors 2020-10-08
09:00 - 12:00 Alexandria 3.040B Tobias Rütting Möte
09:00 - 12:00 Gislab 4.038 Alexander Walther Laboration Praktiska övningar i GIS ÖVN4 Gr2 030, RPH300-Halvklass
09:00 - 15:00 Nordsjön 4.092 Mark Johnson Övning 010
09:00 - 16:00 Quercus 2.067 Eget arbete 030




Hämta nästa sida