Prenumerera
 
Gå till föregående dag
Mån  
Gå till nästa dag

Tid
v 39 Mån 2020-09-21 v 39
08:00 - 09:00 Aulan, Föreläsning, HCIDH1-3, Hälsopedagogutbildning år 1, Kristjan Oddsson, TCIDT1-2
08:00 - 09:30 LBIDI1-3, Lärarutbildning år1, Praktik, Rudi Zangerl, Simhall, Simning
08:00 - 11:30 GID3, Grundlärare/fritids termin 1, Idrottshall 3, Johnny Takats, Laboration, Lärosal 2247
08:00 - 11:30 Föreläsning, Gästlärare, HAFOF5-1, Hälsopedagogutbildning år 3, Lärosal 1506
08:00 - 16:30 FL4:1, Grupp 1, Jacob Lindstam, Johan Arnegård, L5A, L5B, LAIDI4-1, Liljansskogen, Paddling
08:00 - 17:00 Externa handledare, GFVFU3, Grundlärare/fritids termin 3, VFU i skolor, VFU-tid
08:30 - 10:00 Alexander Ovendal, Grupp 1, Grupp 2, Grupprum 3305, Handledning, LASPI1-1, LS3A, TATRÄ3-1, Tränarutbildning år 2
08:30 - 10:00 Grupp 7, Grupp 8, Grupprum 3306, Handledning, LASPI1-1, LS3A, Niklas Psilander, TATRÄ3-1, Tränarutbildning år 2
08:30 - 10:00 Distans, Föreläsning, LASPI3-1, LS4A, Sanna Nordin-Bates, TAIDT5-1, Tränarutbildning år 3, Zoom-undervisning
09:00 - 10:00 Aulan, Föreläsning, HCIDH1-3, Kristjan Oddsson, TCIDT1-2, Tränarutbildning år 1
09:00 - 10:00
Distans, Föreläsning, MAIDD1, Masterprogram termin 1, Zoom
09:00 - 10:30 Distans, IAGID3-2, IH2A, Sandra Jederud, Zoom-undervisning, seminarium
09:00 - 11:00 Katarina Offnegårdh, Möte, Styrelserum 1418
09:00 - 11:30 GID3, Grundlärare 4-6 / fritids, Gustaf Rönquist, Gymnastiksal 2, Laboration
09:00 - 12:00 Dansstudion, HBFOF3-1, Hälsopedagogutbildning år 2, Janne Ferner, seminarium
09:00 - 12:00 *Student, Grupprum 3303, Studietid
10:00 - 11:00 Aulan, Föreläsning, HCIDH1-3, Hälsopedagogutbildning år 1, Kristjan Oddsson, TCIDT1-2
10:00 - 11:30 LBIDI1-3, Lärarutbildning år 1, Praktik, Rudi Zangerl, Simhall, Simning
10:00 - 11:30 Anders Frisk, Christopher Engdahl, Gymnastiksal 1, Handledning, L5A, L5B, LAIDI4-1, RD4:1
10:00 - 11:30 BS4:1, Björn Särnbrink, Idrottshall 1-2, L5A, L5B, LAIDI4-1, seminarium
10:00 - 11:30 Distans, Kurskrav, Litteraturseminarium, Lärarutbildning år 2, PASUL1-1, Rasmus Karlander, UVKKPU1:1, Zoom-undervisning
10:30 - 12:00 Alexander Ovendal, Grupp 3, Grupp 4, Grupprum 3305, Handledning, LASPI1-1, LS3A, TATRÄ3-1, Tränarutbildning år 2
10:30 - 12:00 Grupp 5, Grupp 6, Grupprum 3306, Handledning, LASPI1-1, LS3A, Niklas Psilander, TATRÄ3-1, Tränarutbildning år 2
10:30 - 12:00 Distans, LASPI3-1, LS4A, Sanna Nordin-Bates, TAIDT5-1, Tillämpning, Tränarutbildning år 3, Zoom-undervisning
11:00 - 12:00 Aulan, Föreläsning, H1B Hälsopedagogutbildning, HCIDH1-3, Kristjan Oddsson, TCIDT1-2
11:30 - 12:00 Marielle Andrésen, Möte, Styrelserum 1418
11:45 - 12:45 Cecilia Stålman, Fri träning, Gymnastiksal 1
11:45 - 12:45 Grupp 3B, Gymnastiksal 2, HAIDH6-1, Hälsopedagogutbildning år 3, Icke lärarledd, Projekt
13:00 - 14:30 Dan Wiorek, Grupprum 3306, Progr-råd, Tränarutbildning år 1, Tränarutbildning år 2, Tränarutbildning år 3
13:00 - 14:30 BS4:1, Björn Särnbrink, Idrottshall 1-2, L5A, L5B, LAIDI4-1, Laboration
13:00 - 14:30
Dansstudion, Egen träning, Gymnastiksal 1, H1B Hälsopedagogutbildning, HCIDH1-2, Självstudier
13:00 - 14:30 Föreläsning, Lärosal 1506, SASM33-1, Sport Management - SM3A, Utvärdering, Åsa Bäckström
13:00 - 14:30 Distans, Föreläsning, IH1A, Josefin Englund, LBIDI1-2, Lärarutbildning år 1, Lärarutbildning år 1, Lärarutbildning år 1, Lärarutbildning år1, Zoom-undervisning
13:00 - 15:00 Grupprum 3305, RD-gruppen, RD-möte
13:00 - 15:00 Grupp 3A, Grupprum 2236 (Ds), HAIDH6-1, Hälsopedagogutbildning år 3, Icke lärarledd, Projekt
13:00 - 15:30 GID3, Grundlärare/fritids termin 1, Gustaf Rönquist, Gymnastiksal 2, Laboration
13:00 - 16:00 H2B, HBFOF3-1, Janne Ferner, Lärosal 1505, seminarium
13:00 - 16:00 Forskning, LTIV - klimatrum, Sarah Blackwood
13:00 - 16:30 GID3, Grundlärare 4-6 / fritids, Idrottshall 3, Johnny Takats, Laboration, Lärosal 2247
13:00 - 16:30 Annan ort, L5A, L5B, LAIDI4-1, Praktik, Rudi Zangerl, Studiebesök, TP4
15:00 - 16:30 Föreläsning, Lärosal 1506, Paul Sjöblom, SASM11-2, Sportsmanagement - SM1A
15:00 - 16:30
Dansstudion, Egen träning, Gymnastiksal 1, HCIDH1-2, Hälsopedagogutbildning år 1, Självstudier
15:00 - 16:30 Aulan, Erik Hemmingsson, Fredrik Svanström, Möte, Ulrika Tranaeus
16:30 - 18:00
Alla klasser, Fri träning, Gymnastiksal 2, Studenttid
17:00 - 18:00 Extern bokning, HKV, Idrottshall 2
18:00 - 20:00 Extern bokning, Idrottshall 3, SSIF
18:00 - 21:00 Extern bokning, Gymnastiksal 2, Stockholm Sport Academy
18:00 - 21:00 Extern bokning, Idrottshall 1, SSIF
18:00 - 21:00 Extern bokning, Idrottshall 2, SSIF
19:00 - 20:00 Extern bokning, Gymnastiksal 1, Kvällsgymnasterna
21:00 - 22:00 Extern bokning, Idrottshall 2, Peter Wiwen-Nilsson
21:00 - 22:00 David Asarnoj, Extern bokning, Idrottshall 1
21:00 - 22:30 Extern bokning, Idrottshall 3, Peter Öhman