Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
v 17 | Ons 2024-04-24 v 17 | ||||||||||||||||||||||||||||
06:30 - 15:00 | Alexander Ovendal, Projekt, Östermalms IP ishall | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | Daniel Roe, GAIHG1-3, Lärosal 2303, Magnus Schoultz, SU1B, Workshop | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 16:30 | H2, HAHAL1, Projektarbete, Vakant, Valfri | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Externa handledare, L5A, L5B, LAVFU3, VFU i skolor | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 10:00 | Alexander Ovendal, Marie Nyberg, Martin René, Mötesrum 4405 (Tegelhögen), Sanne Sejlert, Utbildningsråd | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 10:00 | L1B, LAID06, Marlene Bigren, Simhall, Simning | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 10:00 | 1302 ab, Gisela Nyberg, H3, HAFOF5-4 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 10:00 | Fredrik Svanström, Idrottshall 1-2, L1A, LAID06 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 10:00 | Distans, IBGID4-3, IH2A, Karl Daggfeldt, L4A, L4B, LAIDI3-1 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 10:00 | Extern bokning, Futura skolan Stockholm, Gymnastiksal 1 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:45 - 11:45 | Fri-trän., Lena Gejke, Motionärer, Styrketräningsrum | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | DAVETFE, DAVETFE, Jonna Nilsson Horre, Kursintro, Lärosal 1309 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:30 | Anna Bjerkefors, Distans, MBBINK, MBBINK , Olga Tarassova | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 11:00 | Avdelningsmöte, Förvaltning biblotek, Lärosal 1504 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 11:00 | Extern bokning, Idrottshall 3, Stockholm International School | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | Cecilia Åkesdotter, Lärosal 2247, T1A, T1B, TAIDRP | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | Grupprum 1455 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | Grupprum 3305 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 15:00 | FAHLED, FAHLED, Göran Kenttä, Lärosal 1505, T3A, TBTRÄ6-1 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 12:30 | Grupprum 4415 (Tegelhögen) | ||||||||||||||||||||||||||||
09:45 - 11:45 | Dansstudion, HälsoP, Manne Godhe, Motionärer | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:30 | 1302a, 1302b, Gisela Nyberg, H3, HAFOF5-4 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 13:00 | Grupprum 1310 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Gymnastiksal 2, HälsoP, Manne Godhe, Motionärer | ||||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 12:00 | L1A, LAID06, Marlene Bigren, Simhall, Simning | ||||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 12:00 | Fredrik Svanström, Idrottshall 1-2, IH1A, L1B, LAID06 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 12:00 | Grupp 1, Hans Rosdahl, Lärosal 1309, Seminarium, T2A, TATRA4 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 12:30 | Daniel Roe, GAIHG1-3, Lärosal 2303, Magnus Schoultz, SU1A, Workshop | ||||||||||||||||||||||||||||
11:15 - 12:00 | Aulan, Eva Fors, K1A, KAVFU2, L2A, L2B, L2C, LAVFU2 | ||||||||||||||||||||||||||||
11:45 - 12:45 | Fri-trän., Gymnastiksal 1, Lena Gejke, Motionärer | ||||||||||||||||||||||||||||
11:45 - 12:45 | HälsoP, Idrottshall 3, Manne Godhe, Motionärer | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 13:00 | Dansstudion, HälsoP, Manne Godhe, Motionärer | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 15:00 | Grupprum 1455 | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 15:00 | Grupprum 3303 | ||||||||||||||||||||||||||||
12:30 - 15:30 | Grupprum 4415 (Tegelhögen) | ||||||||||||||||||||||||||||
12:45 - 13:45 | Gymnastiksal 1 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 | Extern bokning, Futura skolan Stockholm, Idrottshall 1 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | GAIHG1-2, Gymnastiksal 2, Jacob Melin, SU1B | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | Annika Semb Granhed, Björn Särnbrink, Cecilia Stålman, Eva Fors, Grupp 1, Grupp 2, Grupp 3, Grupp 4, Grupp 5, Grupp 6, Grupp 7, Grupp 8, Grupprum 3305, Grupprum 3306, Johnny Takats, K1A, KAVFU2, L2A, L2B, L2C, LAVFU2, Lärosal 1305, Lärosal 1309, Lärosal 1504, Lärosal 2247, Lärosal 2303, Marlene Bigren, Martin René, Styrelserum 1418, Tobias Björn, Undervisning | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:30 | Idrottshall 3, L4B, LAIDI3-5, Sanne Sejlert, Undervisning | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | Aulan, Cecilia Åkesdotter, Omexamination, T1A, T2A, TAIDRP | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | Dansstudion | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 17:00 | 1302a, Emma Forsén Mantilla, Erik Hemmingsson, H1, HAHPSY, Lärosal 1506, Sanna Nordin-Bates, Tentamen | ||||||||||||||||||||||||||||
14:15 - 15:45 | Extern bokning, Futura skolan Stockholm, Gymnastiksal 1 | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 | Forskning, Lärosal 1504, Mikael Quennerstedt | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 | Alexander Ovendal, Distans, L-lyft GY 3, UDIDGY15HB, Undervisning | ||||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 18:00 | Extern bokning, Idrottshall 2, Stockholm Sport Academy | ||||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 19:00 | Extern bokning, Idrottshall 3, Stockholm Sport Academy | ||||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 19:00 | Extern bokning, Stockholm Sport Academy, Wembley | ||||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 19:00 | Dansstudion, Extern bokning, Guillermo A | ||||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 19:00 | Extern bokning, Idrottshall 1, KTH CL & W | ||||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 20:00 | Extern bokning, Gymnastiksal 2, Stockholm Sport Academy | ||||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 21:00 | Extern bokning, Idrottshall 2, SSIF | ||||||||||||||||||||||||||||
19:00 - 20:00 | Camilla Thonérfelth, Extern bokning, Idrottshall 1 | ||||||||||||||||||||||||||||
19:00 - 21:00 | Extern bokning, Idrottshall 3, SSIF | ||||||||||||||||||||||||||||
20:00 - 21:00 | Extern bokning, Idrottshall 1, Laplanders | ||||||||||||||||||||||||||||
21:00 - 22:30 | Extern bokning, Idrottshall 2, Idrottshall 3, KTH Volleyboll |