Prenumerera
 
Gå till föregående dag
Tors  
Gå till nästa dag

Abisko

Inga bokningar

Annan ort

Inga bokningar

Aulan
Tid
v 44 Fre 2020-10-30 v 44
08:00 - 10:15 H1B Hälsopedagogutbildning, HCIDH1-3, Hälsopedagogutbildning år 1, Kristjan Oddsson, Lärosal 2247, TCIDT1-2, Tentamen, Tentavakter
10:30 - 12:45 HCIDH1-3, Hälsopedagogutbildning år 1, Kristjan Oddsson, Lärosal 2247, TCIDT1-2, Tentamen, Tentavakter, Tränarutbildning år 1
13:00 - 17:00 Elin Ekblom Bak, H2B, HBFOF3-3, Hälsopedagogutbildning år 2, LASPI1-1, LS3A, Lärosal 2247, Niklas Psilander, TATRÄ3-1, Tentamen, Tentavakter, Tränarutbildning år 2

BMC Labb

Inga bokningar

Biblioteket

Inga bokningar

Björkvik (Ingarö)

Inga bokningar

Bogesundslandet

Inga bokningar

Bosön

Inga bokningar

Brunnsviken

Inga bokningar

Dans och cirkushögskolan

Inga bokningar

Dansstudion

Inga bokningar

Datorsal 1421
Tid
v 44 Fre 2020-10-30 v 44
08:30 - 12:00 Examination, FASTYR, FASTYR, Gustaf Rönquist

Distans

Inga bokningar

Fjällen

Inga bokningar

Flottsbro

Inga bokningar

Friluftsförråd

Inga bokningar

Grupprum 1455

Inga bokningar

Grupprum 2236 (Ds)

Inga bokningar

Grupprum 3303
Tid
v 44 Fre 2020-10-30 v 44
08:00 - 13:00 Examination, Vakant

Grupprum 3305

Inga bokningar

Grupprum 3306
Tid
v 44 Fre 2020-10-30 v 44
09:00 - 12:00 LASPI3-1, LS4A, Redovisning, TAIDT5-1, Tränarutbildning år 3, Ulrika Tranaeus

Grupprum 4415 (Tegelhögen)

Inga bokningar

Gymnastiksal 1
Tid
v 44 Fre 2020-10-30 v 44
08:00 - 16:30 Grupp 3, Helena Andersson, LASPI3-1, LS4A, Redovisning, TAIDT5-1, Tränarutbildning år 3

Gymnastiksal 2

Inga bokningar

Hammarbybacken

Inga bokningar

Hellasgården

Inga bokningar

Hjorthagens IP

Inga bokningar

Idrottshall 1
Tid
v 44 Fre 2020-10-30 v 44
17:00 - 18:30 DIF Bordtennis , Extern bokning

Idrottshall 1-2

Inga bokningar

Idrottshall 1-3

Inga bokningar

Idrottshall 2
Tid
v 44 Fre 2020-10-30 v 44
11:45 - 12:45 Extern bokning, HKV
17:00 - 20:00 Barometer, Idrottshall 3

Idrottshall 3
Tid
v 44 Fre 2020-10-30 v 44
08:00 - 09:30 GF1, IH1A, LBIDI1-4, Martin René, Praktik
10:00 - 11:30 GF1, IH1A, LBIDI1-4, Martin René, Praktik
17:00 - 20:00 Barometer, Idrottshall 2

Idrottsmuseet

Inga bokningar

KMH Kungliga Musikhögskolan

Inga bokningar

KS Karolinska sjh

Inga bokningar

Konstfack

Inga bokningar

LTIV - hela lokalen

Inga bokningar

LTIV - klimatrum

Inga bokningar

LTIV - labbyta golv

Inga bokningar

LTIV Klimatrum höger

Inga bokningar

LTIV Klimatrum vänster

Inga bokningar

LTIV balkong - grp-rum, datorer

Inga bokningar

LTIV klimatrum OP

Inga bokningar

Liljansskogen

Inga bokningar

Lärosal 1305
Tid
v 44 Fre 2020-10-30 v 44
08:00 - 16:30 Erik Hemmingsson, Grupp 1, LASPI3-1, LS4A, Redovisning, TAIDT5-1, Tränarutbildning år 3

Lärosal 1309
Tid
v 44 Fre 2020-10-30 v 44
08:00 - 16:30 Britta Thedin Jakobsson, Grupp 2, LASPI3-1, LS4A, Redovisning, TAIDT5-1, Tränarutbildning år 3

Lärosal 1504
Tid
v 44 Fre 2020-10-30 v 44
08:00 - 16:30 Grupp 4, LASPI3-1, LS4A, Lasse ten Siethoff, Redovisning, TAIDT5-1, Tränarutbildning år 3

Lärosal 1505
Tid
v 44 Fre 2020-10-30 v 44
08:30 - 15:00 Anna Bjerkefors, HAIDH6-1, Hälsopedagogutbildning år 3, Johan Arnegård, Kerstin Stenberg, Seminarium

Lärosal 1506
Tid
v 44 Fre 2020-10-30 v 44
08:00 - 14:30 Grupparbete, Joakim Åkesson, John Hellström, Redovisning, SASM11-3, Sportsmanagement - SM1A

Lärosal 2247
Tid
v 44 Fre 2020-10-30 v 44
08:00 - 10:15 Aulan, H1B Hälsopedagogutbildning, HCIDH1-3, Hälsopedagogutbildning år 1, Kristjan Oddsson, TCIDT1-2, Tentamen, Tentavakter
10:30 - 12:45 Aulan, HCIDH1-3, Hälsopedagogutbildning år 1, Kristjan Oddsson, TCIDT1-2, Tentamen, Tentavakter, Tränarutbildning år 1
13:00 - 17:00 Aulan, Elin Ekblom Bak, H2B, HBFOF3-3, Hälsopedagogutbildning år 2, LASPI1-1, LS3A, Niklas Psilander, TATRÄ3-1, Tentamen, Tentavakter, Tränarutbildning år 2

Lärosal 2303
Tid
v 44 Fre 2020-10-30 v 44
08:00 - 14:00 GIH-introduktion, Nina Vettergren

Mässen 1

Inga bokningar

Mässen 2

Inga bokningar

Mässen1_2 Hela salen

Inga bokningar

Närområde GIH

Inga bokningar

Ombytesrum

Inga bokningar

Partnerområde

Inga bokningar

Personalrummet

Inga bokningar

Psykologi-lab

Inga bokningar

Ramundberget

Inga bokningar

Rektors arbetsrum

Inga bokningar

SSSK

Inga bokningar

SU Stockholms Universitet

Inga bokningar

Simhall

Inga bokningar

Skytteholms IP

Inga bokningar

Stadion

Inga bokningar

Stockholms Fotbollsförbund

Inga bokningar

Styrelserum 1418

Inga bokningar

Styrketräningsrum
Tid
v 44 Fre 2020-10-30 v 44
07:00 - 08:00 Carina Sundman, Personaltid

Södertörns HS

Inga bokningar

Tennisplan 1

Inga bokningar

Tennisplan 2

Inga bokningar

Ugglevikskällan

Inga bokningar

Ute

Inga bokningar

VFU i skolor

Inga bokningar

Valfri

Inga bokningar

Wembley
Tid
v 44 Fre 2020-10-30 v 44
10:00 - 11:45 Fri träning, Gästlärare
11:45 - 12:45 Cirkelträning, Fri träning, Gästförel.

Ågesta

Inga bokningar

Årsta golf

Inga bokningar

Åstrands-lab

Inga bokningar

ÖIP - Östermalms IP

Inga bokningar

ÖIP konstgräs

Inga bokningar

Östermalms IP ishall

Inga bokningar

Östermalms IP rundbana

Inga bokningar

Abisko

Inga bokningar

Annan ort

Inga bokningar

Balance City

Inga bokningar

Björkvik (Ingarö)

Inga bokningar

Bogesundslandet

Inga bokningar

Bolindersvallen - Kallhäll

Inga bokningar

Bosön

Inga bokningar

Bruksvallarna

Inga bokningar

Brunnsviken

Inga bokningar

Dans och cirkushögskolan

Inga bokningar

Distans
Tid
v 44 Fre 2020-10-30 v 44
08:00 - 17:00
NAPEDA, NAPEDA, Självstudier
12:30 - 16:00 Alexander Persson, Grupp 1, K1A, KBVFU1, L2C, L2D, LDVFU1, Lärarutbildning år 2, Lärarutbildning år 2, Seminarium, Zoom-undervisning
12:30 - 16:00 Anders Frisk, Grupp 2, K1A, KBVFU1, L2C, L2D, LDVFU1, Lärarutbildning år 2, Lärarutbildning år 2, Seminarium, Zoom-undervisning
12:30 - 16:00 Björn Särnbrink, Grupp 4, K1A, KBVFU1, L2C, L2D, LDVFU1, Lärarutbildning år 2, Lärarutbildning år 2, Seminarium, Zoom-undervisning
12:30 - 16:00 Grupp 5, K1A, KBVFU1, L2C, L2D, LDVFU1, Lärarutbildning år 2, Lärarutbildning år 2, Marlene Bigren, Seminarium, Zoom-undervisning
12:30 - 16:00 Annika Semb Granhed, Grupp 6, K1A, KBVFU1, L2C, L2D, LDVFU1, Lärarutbildning år 2, Lärarutbildning år 2, Seminarium, Zoom-undervisning
12:30 - 16:00 Grupp 7, K1A, KBVFU1, L2C, L2D, LDVFU1, Lärarutbildning år 2, Lärarutbildning år 2, Rasmus Karlander, Seminarium, Zoom-undervisning
12:30 - 16:00 Grupp 8, K1A, KBVFU1, L2C, L2D, LDVFU1, Lärarutbildning år 2, Lärarutbildning år 2, Sanne Sejlert, Seminarium, Zoom-undervisning

Ej angiven plats

Inga bokningar

Eriksdalsbadet

Inga bokningar

Extern

Inga bokningar

F&S Hagastan

Inga bokningar

Feelgood GrevTureg. 34

Inga bokningar

Fjällen

Inga bokningar

Flottsbro

Inga bokningar

Friluftsförrådet Tegelhögen

Inga bokningar

Frånvarande

Inga bokningar

Fältstudier

Inga bokningar

GIH

Inga bokningar

Hammarbybacken

Inga bokningar

Hellasgården

Inga bokningar

Hjorthagens IP

Inga bokningar

Idrottsmuseet

Inga bokningar

Internat externt

Inga bokningar

Järlagården

Inga bokningar

KMH Kungliga Musikhögskolan

Inga bokningar

KS Karolinska sjh

Inga bokningar

Konradsberg

Inga bokningar

Konstfack

Inga bokningar

Liljansskogen

Inga bokningar

Motoriklab Astrid Lindgrens Sjh

Inga bokningar

Nämdöfjärden

Inga bokningar

Närområde GIH

Inga bokningar

Partnerområde

Inga bokningar

Ramundberget

Inga bokningar

Resarö

Inga bokningar

SSSK

Inga bokningar

SU Stockholms Universitet

Inga bokningar

Skansen

Inga bokningar

Skytteholms IP

Inga bokningar

Stadion

Inga bokningar

Stockholms Fotbollsförbund

Inga bokningar

Södertörns HS

Inga bokningar

Tibblebadet Täby

Inga bokningar

Ugglevikskällan

Inga bokningar

Ute

Inga bokningar

VFU i skolor
Tid
v 44 Fre 2020-10-30 v 44
08:00 - 17:00 Externa handledare, K2A, KBVFU3, VFU-period

Valfri

Inga bokningar

Ågesta

Inga bokningar

Årsta golf

Inga bokningar

ÖIP - Östermalms IP

Inga bokningar

ÖIP - Östermalms IP rundbana

Inga bokningar