Prenumerera
 
Gå till föregående dag
Mån  
Gå till nästa dag

Tid
v 3 Mån 2021-01-18 v 3
08:00 - 09:30 Distans, Fredrik Svanström, IH1A, Introduktion, LAIDI2-4, Lärarutbildning år 1, Lärarutbildning år 1, Lärarutbildning år 1, Lärarutbildning år1, Zoom
08:30 - 11:30 Distans, Föreläsning, Karin Redelius, LASPI2-2, LS3A, TATRÄ4-2, Tränarutbildning år 2, Zoom
08:30 - 12:00 Eva Andersson, Föreläsning, H2B, HAFOF4-1, Hälsopedagogutbildning år 2, Lärosal 1505
08:45 - 09:30 Anna Rosén, Distans, K1A, Kursstart, L2C, LBSUL2-2, Lärarutbildning år 2, Lärarutbildning år 2, Zoom
09:00 - 10:30 Annan ort, Erik Hemmingsson, Kursstart, MASAR1, Magnus Lindwall, Maria Ekblom, Masterprogram termin 4
09:00 - 11:30 Anna-Lena Borgström, GID1, Grundlärare/fritids termin 1, Introduktion, Lärosal 2303
09:00 - 11:30 GFVFU3, Grundlärare/fritids termin 3, Lärosal 2247, Marlene Bigren, Sandra Jederud, Seminarium
09:00 - 12:00 Föreläsning, Göran Kenttä, Lärosal 1309, TATRÄ6-1, Tränarutbildning år 3
09:00 - 12:00 Distans, Introduktion, Joakim Åkesson, SASM11-5, Sportsmanagement - SM1A, Zoom
10:00 - 11:30 Distans, IH1A, Johnny Takats, Kursstart, LAIDI2-4, Lärarutbildning år 1, Lärarutbildning år 1, Lärarutbildning år 1, Lärarutbildning år1, Zoom
10:00 - 11:30 Friluftsliv, IBGID4-1, IH2A, Jonas Jones, Skridskor, Östermalms IP rundbana
10:00 - 11:30
Anna Rosén, Distans, Föreläsning, K1A, KBSUL2-2, L2C, LBSUL2-2, Lärarutbildning år 2, Lärarutbildning år 2, Zoom
10:00 - 12:00 Föreläsning, HAFOF5-2, Hälsopedagogutbildning år 3, Introduktion, Lärosal 1305, Victoria Blom, Zoom
10:00 - 12:00 Alexander Persson, Distans, Fredrik Svanström, Introduktion, Jacob Lindstam, Johan Arnegård, Kerstin Stenberg, L4A, L4B, LAIDI3-2, Zoom
11:30 - 12:00 Marielle Andrésen, Möte, Styrelserum 1418
11:45 - 12:45 Alexander Ovendal, Fredrik Tinmark, Hans Rosdahl, Henrik Petré, LTIV - labbyta golv, LTIV-möte, Niklas Psilander
11:45 - 12:45 Cecilia Stålman, Fri träning, Gymnastiksal 1
13:00 - 14:30 Aulan, Elin Ekblom Bak, Emil Bojsen Möller, Föreläsning, H1B Hälsopedagogutbildning, HBIDH2-2, Hälsopedagogutbildning år 1, Hälsopedagogutbildning år 1, TAIDT2-1, Tränarutbildning år 1
13:00 - 14:30 Distans, Föreläsning, IH1A, Johnny Takats, LAIDI2-4, Lärarutbildning år 1, Lärarutbildning år 1, Lärarutbildning år 1, Lärarutbildning år1
13:00 - 14:30 Eva Andersson, Föreläsning, H2B, HAFOF4-1, Hälsopedagogutbildning år 2, Lärosal 2303
13:00 - 14:30 Friluftsliv, IBGID4-1, IH2A, Introduktion, Jacob Lindstam, Jonas Jones, Lärosal 1309, Marlene Bigren
13:00 - 14:30 Bengt Larsson, Distans, Föreläsning, K1A, KBSUL2-2, L2C, LBSUL2-2, Lärarutbildning år 2, Lärarutbildning år 2, Zoom
13:00 - 16:00 Distans, Fysiologi, nutrition & biomek., Workshop, Zoom
13:00 - 16:00 Anna-Lena Borgström, GFVFU3, Grundlärare/fritids termin 3, Lärosal 2247, Seminarium
13:00 - 16:00 Föreläsning, HAFOF5-2, Hälsopedagogutbildning år 3, Lärosal 1305, Victoria Blom, Zoom
13:00 - 16:30 Distans, Fredrik Svanström, Introduktion, L5A, L5B, L5C, LASUL3-1, Marie Nyberg, Masterprogram termin 1, Masterprogram termin 2, Zoom-undervisning
13:00 - 18:00 Forskning, LTIV - klimatrum, Mikael Flockhart
15:00 - 16:30 Aulan, Elin Ekblom Bak, Emil Bojsen Möller, Föreläsning, H1B Hälsopedagogutbildning, HBIDH2-2, Hälsopedagogutbildning år 1, Hälsopedagogutbildning år 1, TAIDT2-1, Tränarutbildning år 1
15:00 - 16:30 Anna Rosén, Distans, KBSUL2-2, L2C, LBSUL2-2, Workshop, Zoom
15:00 - 16:30 Friluftsliv, IBGID4-1, IH2A, Jacob Lindstam, Jonas Jones, Lärosal 1309, Skridskor
16:30 - 18:00
Alla klasser, Fri träning, Gymnastiksal 2, Studenttid