Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
v 20 | Tors 2024-05-16 v 20 | ||||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 19:00 | Extern bokning, Gymnastiksal 2, Stockholm Sport Academy | ||||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 19:00 | Extern bokning, Idrottshall 3, Stockholm Sport Academy | ||||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 19:30 | Aulan, Extern bokning, Linnéuniversitetet | ||||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 19:30 | Extern bokning, Idrottshall 1, Idrottshall 2, SSIF | ||||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 20:00 | Extern bokning, Lärosal 2303, TSM Running | ||||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 21:00 | Dansstudion, Extern bokning, Guillermo A | ||||||||||||||||||||||||||||
19:00 - 21:00 | Extern bokning, Gymnastiksal 1, Stockholm Sport Academy | ||||||||||||||||||||||||||||
19:00 - 21:00 | Extern bokning, Gymnastiksal 2, SSIF | ||||||||||||||||||||||||||||
19:00 - 21:00 | Extern bokning, Idrottshall 3, SSIF | ||||||||||||||||||||||||||||
19:30 - 21:00 | DIF Bordtennis , Extern bokning, Idrottshall 1 | ||||||||||||||||||||||||||||
19:30 - 21:30 | Extern bokning, Idrottshall 2, KTH Volleyboll | ||||||||||||||||||||||||||||
21:00 - 22:30 | Extern bokning, Handelshögskolan, Idrottshall 1, Idrottshall 3 | ||||||||||||||||||||||||||||
21:30 - 22:30 | Extern bokning, Handelshögskolan, Idrottshall 2 | ||||||||||||||||||||||||||||
Fre 2024-05-17 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Annika Semb Granhed, Friluftsliv, IH1A, L1A, LAID06, Marlene Bigren, Martin René, Ute | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Eva Andersson, H2, HAHAL1, LTIV - Balkong, LTIV - golv | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Annan ort, Icke lärarledd, K1A, KAVFU2, L2A, L2B, L2C, LAVFU2 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Externa handledare, L5A, L5B, LAVFU3, VFU i skolor | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Forskning, Hans Rosdahl, LTIV - klimatrum | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 10:30 | Idrottshall 3 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | Carina Sundman, Möte, Styrelserum 1418 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:30 | Anna Bjerkefors, Grupp 1, Grupp 2, Lärosal 1506, SASM22-4, SM2A | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | Grupprum 4415 (Tegelhögen) | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 16:00 | Ext.delt., FAMSF2, Lärosal 1309, Staffan Hultgren | ||||||||||||||||||||||||||||
09:45 - 11:00 | Gymnastiksal 2 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:45 - 11:15 | Jonas Jones, L1C, LAID06, Simhall, Simning | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | Grupprum 1310A | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 13:00 | Grupprum 3305 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 13:30 | Idrottshall 3 | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 12:30 | Anna Bjerkefors, Grupp 2, Lärosal 1305, SASM22-4, SM2A | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 12:30 | Gymnastiksal 2 | ||||||||||||||||||||||||||||
11:45 - 12:45 | Extern bokning, Försvaret HKV, Idrottshall 2 | ||||||||||||||||||||||||||||
11:45 - 12:45 | Fri-trän., Gymnastiksal 1, Motionärer, Vakant | ||||||||||||||||||||||||||||
12:30 - 15:30 | Gymnastiksal 2 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | Anders Frisk, Björn Särnbrink, Britta Thedin Jakobsson, Jonas Jones, Kerstin Hamrin, Kerstin Stenberg, Styrelserum 1418, Utbildningsråd | ||||||||||||||||||||||||||||
13:30 - 15:00 | Anna Bjerkefors, Grupp 1, Lärosal 1305, SASM22-4, SM2A | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 16:00 | Distans, Isabell Hertzberg, L-lyft GY 5, UBIDGY | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 16:45 | Idrottshall 1-2 | ||||||||||||||||||||||||||||
15:30 - 17:30 | 1302 ab, Möte, Vakant | ||||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 18:30 | DIF Bordtennis , Extern bokning, Idrottshall 1 | ||||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 19:00 | Extern bokning, Gymnastiksal 2, Lidingö Gymnastikskola | ||||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 20:30 | Barometer, GIH IF, Idrottshall 2, Idrottshall 3, Wembley |