Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
v 17 | Fre 2024-04-26 v 17 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 09:15 | Fredrik Svanström, Idrottshall 1-2, L1C, LAID06 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 09:30 | IH1A, Jonas Jones, LAID06, Simhall, Simning | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 11:00 | Grupprum 1455 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 11:00 | Forskning, LTIV - klimatrum, Niklas Psilander | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 16:30 | H2, HAHAL1, Projektarbete, Vakant, Valfri | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Externa handledare, L5A, L5B, LAVFU3, VFU i skolor | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Annan ort, Icke lärarledd, K1A, KAVFU2, L2A, L2B, L2C, LAVFU2 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 12:00 | Idrottshall 3, Martin René, Omexamination | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | Carina Sundman, Möte, Styrelserum 1418 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 11:30 | Grupp 5, Grupp 6, Henrik Petré, LTIV - golv, T1A, T1B, TATBIO | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 11:30 | Alexander Ovendal, Datorsal 1421, Grupp 1, Grupp 2, T1A, T1B, TATBIO | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | H1, HAMETO, Lena Kallings, Lärosal 1505 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | Grupprum 1303B | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 14:30 | Annan ort, GAIHG1-2, Kurskrav, Marlene Bigren, SU1A, SU1B | ||||||||||||||||||||||||||||
09:45 - 11:15 | Jonas Jones, L1C, LAID06, Simhall, Simning | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:30 | Fredrik Svanström, Idrottshall 1-2, IH1A, L1B, LAID06 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:30 | Lärosal 1506, SASM22-4, SM2A, Åsa Bäckström | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:30 | 1302b, SBSM33-2, SM3A, Susanne Johansson | ||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 13:00 | Grupprum 3303 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:45 - 11:45 | Extern bokning, Futura skolan Stockholm, Gymnastiksal 1 | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 14:00 | Grupprum 1455 | ||||||||||||||||||||||||||||
11:15 - 13:00 | Grupprum 1310A | ||||||||||||||||||||||||||||
11:30 - 13:00 | Fackligt möte, Lärosal 1504, SACO-styrelsen | ||||||||||||||||||||||||||||
11:45 - 12:45 | Extern bokning, Försvaret HKV, Idrottshall 2 | ||||||||||||||||||||||||||||
11:45 - 12:45 | Fri-trän., Gymnastiksal 1, Motionärer, Vakant | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 13:00 | Gymnastiksal 2, Innebandy, Torbjörn Lundgren | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | Björn Särnbrink, Idrottshall 1-2, IH1A, L1B, LAID06 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:30 | Alexander Ovendal, Datorsal 1421, Grupp 3, Grupp 4, T1A, T1B, TATBIO | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:30 | Grupp 1, Grupp 2, Henrik Petré, LTIV - golv, T1A, T1B, TATBIO | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | IBGID4-4, Idrottshall 3, IH2A, Jacob Melin, Johnny Takats, Kurskrav | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | Gymnastiksal 2 | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 17:00 | Grupprum 1455 | ||||||||||||||||||||||||||||
14:30 - 15:45 | Idrottshall 1-2 | ||||||||||||||||||||||||||||
15:45 - 17:00 | Idrottshall 1-2 | ||||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 18:30 | DIF Bordtennis , Extern bokning, Idrottshall 1 | ||||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 19:00 | Extern bokning, Gymnastiksal 2, Lidingö Gymnastikskola | ||||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 20:30 | Barometer, GIH IF, Idrottshall 2, Idrottshall 3 |