Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
v 18 | Fre 3/5 v 18 | ||||||||||||||||||||||||||||
07:30 - 16:00 | Forskning, Hans Rosdahl, LTIV - klimatrum | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 09:30 | Jonas Jones, L1C, LAID06, Simhall, Simning | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:30 | Grupprum 1455 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | Externa handledare, L5A, L5B, LAVFU3, VFU i skolor | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Eva Andersson, H2, HAHAL1, LTIV - Balkong, LTIV - golv | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Annan ort, Icke lärarledd, K1A, KAVFU2, L2A, L2B, L2C, LAVFU2, VFU | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 18:00 | Akademisk högtid, Carina Sundman, Styrelserum 1418 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 22:00 | Akademisk högtid, Aulan, Carina Sundman, Lärosal 2247 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 10:00 | Grupp 1, Grupp 2, Grupp 3, Henrik Petré, LTIV - golv, T1A, T1B, TATBIO | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | Distans, IBGID4-3, Icke lärarledd, IH2A, L4A, L4B, LAIDI3-1 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | Grupprum 3306 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | Grupprum 2236 (Ds) | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | Distans, Eget arbete, H1, HAMETO | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | Grupprum 3305 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | Grupprum 4415 (Tegelhögen) | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 11:30 | Björn Särnbrink, Idrottshall 1-2, Idrottshall 3, L1A, L1B, LAID06 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 11:30 | Grupprum 1310 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:45 - 11:15 | IH1A, Jonas Jones, LAID06, Simhall, Simning | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:30 | Gisela Nyberg, H3, HAFOF5-4, Lärosal 1504 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:30 | 1302 ab, SASM22-4, SM2A, Åsa Bäckström | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:45 | Gymnastiksal 1 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | John Berg, Lärosal 1506, SBSM33-2, SM3A | ||||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 13:30 | Grupprum 1455 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 13:30 | Grupprum 3303 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:45 - 12:15 | Grupp 4, Grupp 5, Grupp 6, Henrik Petré, LTIV - golv, T1A, T1B, TATBIO | ||||||||||||||||||||||||||||
11:30 - 13:00 | Idrottshall 3 | ||||||||||||||||||||||||||||
11:30 - 13:15 | Grupprum 1310 | ||||||||||||||||||||||||||||
11:45 - 12:45 | Extern bokning, Försvaret HKV, Idrottshall 2 | ||||||||||||||||||||||||||||
11:45 - 12:45 | Fri-trän., Gymnastiksal 1, Motionärer, Vakant | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 13:30 | Gymnastiksal 2 | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 16:30 | Distans, Icke lärarledd, L4A, L4B, LAIDI3-5 | ||||||||||||||||||||||||||||
12:30 - 15:30 | Grupprum 4415 (Tegelhögen) | ||||||||||||||||||||||||||||
12:30 - 15:30 | Grupprum 3305 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 13:45 | Distans, Föreläsning, Johanna Rosén, T1A, T1B, TATBIO | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | Björn Särnbrink, Idrottshall 1-2, Idrottshall 3, IH1A, L1C, LAID06 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:30 | 1302a, Föreläsning, John Berg, SBSM33-2, SM3A | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 15:30 | Dansstudion | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 | Idrottshall 1-2 | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 | Idrottshall 3 | ||||||||||||||||||||||||||||
15:15 - 16:45 | Alexander Ovendal, IH1A, L1A, L1B, L1C, LAID07, Lärosal 1506, Räknehjälp | ||||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 18:30 | DIF Bordtennis , Extern bokning, Idrottshall 1 | ||||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 19:00 | Extern bokning, Gymnastiksal 2, Lidingö Gymnastikskola | ||||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 19:00 | Extern bokning, Handelshögskolan, Idrottshall 2 |