Prenumerera
 
Gå till föregående vecka
v 43  
Gå till nästa vecka

v 43 
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Måndag 19/10 
Anne Forsell, Examination, Grupp 1, LBIDI1-3, Lärarutbildning år 1, Simhall, Simning
09:30
08:00
Christopher Engdahl, GID1, Grundlärare 4-6 / fritids, Gymnastiksal 1, Praktik, RD
09:30
08:00
Cecilia Stålman, Distans, HCIDH1-2, Hälsopedagogutbildning år 1, Muntlig examination, Träningsformer, Zoom
09:45
08:00
GID1, Grundlärare/fritids termin 1, Gymn-grund, Gymnastiksal 2, Martin René, Praktik
11:30
08:00
Aulan, Elin Ekblom Bak, HAFOF5-1, Hälsopedagogutbildning år 3, Lärosal 2247, Tentamen, Tentavakter
12:00
08:00
*Student, Grupprum 3303, Studietid
14:00
08:00
Distans, Hemtentamen, L5A, L5B, LAIDI4-2, Susanne Johansson, Zoom
15:00
08:00
*Student, Grupprum 3306, Studietid
15:00
08:00
*Student, Grupprum 2236 (Ds), Studietid
15:00
08:00
Annan ort, SASM33-1, Sport Management - SM3A, VFU-tid
16:30
08:00
Externa handledare, K2A, KBVFU3, VFU i skolor, VFU-period
17:00
08:00
Externa handledare, K1A, KBVFU1, VFU i skolor
17:00
08:00
Externa handledare, L2C, L2D, LDVFU1, Lärarutbildning år 2, Lärarutbildning år 2, VFU i skolor
17:00
08:00
Distans, NAPEDA, NAPEDA, Självstudier
17:00
08:00
*Student, Grupprum 1455, Studietid
17:00
08:00
*Student, Grupprum 4415 (Tegelhögen), Studietid
17:00
08:00
Avdelningsmöte, Katarina Offnegårdh, Lärosal 1504
11:00
09:00
*Student, Grupprum 3305, Studietid
13:00
09:00
Annan ort, FLf1, LBIDI1-3, Lärarutbildning år 1, Marlene Bigren, Praktik, Vandring
16:00
09:00
Ledningsråd rektor, Ledningsråd rektor, Styrelserum 1418
11:00
10:00
Anne Forsell, Examination, Grupp 2, LBIDI1-3, Lärarutbildning år 1, Simhall, Simning
11:30
10:00
Björn Särnbrink, GF1, Idrottshall 1-2, LBIDI1-4, Lärarutbildning år1, Praktik
11:30
10:00
Dansstudion, HCIDH1-2, HLR, Hälsopedagogutbildning år 1, Kristjan Oddsson
11:30
10:00
Dan Wiorek, Datorsal 1421, Handledning, LASPI1-2, LS3A, TATRÄ3-2, Tränarutbildning år 2
12:00
10:00
*Student, Egen träning, Idrottshall 3
12:00
10:00
Föreläsning, LASPI3-1, LS4A, Lärosal 1505, Pia Lundquist Wanneberg, TAIDT5-1, Tränarutbildning år 3
12:00
10:30
Emil Bojsen Möller, Grupp 2, Lärosal 1309, MAIDD1, Masterprogram termin 1, Seminarium
12:00
10:30
Cecilia Stålman, Distans, H1B Hälsopedagogutbildning, HCIDH1-2, Muntlig examination, Träningsformer, Zoom
13:00
10:30
Marielle Andrésen, Möte, Styrelserum 1418
12:00
11:30
Fri träning, Gymnastiksal 1, Vakant
12:45
11:45
Fotboll, GIH IF, Idrottshall 1-2, student
12:45
11:45
Elin Ekblom Bak, H2B, HBFOF3-3, Hälsopedagogutbildning år 2, Lärosal 1505, Seminarium
13:45
13:00
Aulan, Föreläsning, HCIDH1-3, Kristjan Oddsson, TCIDT1-2, Tränarutbildning år 1
14:00
13:00
BSg1, GID1, Grundlärare 4-6 / fritids, Idrottshall 1-2, Praktik, Sanne Sejlert
14:30
13:00
GID1, Grundlärare/fritids termin 1, Gymnastiksal 1, Praktik, RD, Sanna Magnusson
14:30
13:00
Dan Wiorek, Datorsal 1421, Handledning, LASPI1-2, LS3A, TATRÄ3-2, Tränarutbildning år 2
15:00
13:00
Examination, Lärosal 2303, Suzanne Lundvall
15:00
13:00
*Student, Grupprum 3305, Studietid
15:00
13:00
Håkan Larsson, Lärosal 1506, MBIDV1, Masterprogram termin 1, Seminarium
15:30
13:00
Dansstudion, LBIDI1-2, Lärarutbildning år 1, Magnus Kilger, Seminarium
15:45
13:00
GF1, IH1A, Idrottshall 3, LBIDI1-4, Martin René, Praktik
16:30
13:00
GF1, Gymnastiksal 2, LBIDI1-4, Lärarutbildning år1, Praktik, Rudi Zangerl
16:30
13:00
Forskning, LTIV - klimatrum, Mikael Flockhart
18:00
13:00
Aulan, Föreläsning, HCIDH1-3, Hälsopedagogutbildning år 1, Kristjan Oddsson, TCIDT1-2
15:00
14:00
*Student, Grupprum 3303, Studietid
20:00
14:00
Aulan, Föreläsning, H1B Hälsopedagogutbildning, HCIDH1-3, Kristjan Oddsson, TCIDT1-2
16:00
15:00
*Student, Grupprum 2236 (Ds), Studietid
16:00
15:00
*Student, Grupprum 3305, Studietid
16:30
15:00
*Student, Grupprum 3306, Studietid
17:00
15:00
Gymnastiksal 1, HCIDH1-2, Hälsopedagogutbildning år 1, Självstudier, Träningsformer
16:45
15:15
Aulan, Föreläsning, HCIDH1-3, Hälsopedagogutbildning år 1, Kristjan Oddsson, TCIDT1-2
17:00
16:00
Alla klasser, Fri träning, Gymnastiksal 2, Studenttid
18:00
16:30
Extern bokning, HKV, Idrottshall 2
18:00
17:00
Extern bokning, Idrottshall 3, SSIF
20:00
18:00
Extern bokning, Gymnastiksal 2, Stockholm Sport Academy
21:00
18:00
Extern bokning, Idrottshall 1, SSIF
21:00
18:00
Extern bokning, Idrottshall 2, SSIF
21:00
18:00
Extern bokning, Gymnastiksal 1, Kvällsgymnasterna
20:00
19:00
Extern bokning, Idrottshall 2, Peter Wiwen-Nilsson
22:00
21:00
David Asarnoj, Extern bokning, Idrottshall 1
22:00
21:00
Extern bokning, Idrottshall 3, Peter Öhman
22:30
21:00
v 43 
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Tisdag 20/10 
GID1, Grundlärare 4-6 / fritids, Jacob Lindstam, Praktik, Skridskor, Skridskor, Östermalms IP ishall
09:30
08:00
GID1, Grundlärare/fritids termin 1, Gymnastiksal 1, Praktik, RD, Sanna Magnusson
09:30
08:00
Föreläsning, Joakim Åkesson, Lärosal 1505, SASM11-3, Sportsmanagement - SM1A
09:30
08:00
Alexander Persson, Anders Frisk, Björn Särnbrink, Cecilia Stålman, Fredrik Svanström, Grupprum 3306, Isabell Hertzberg, Möte, Planering, Saga Blomberg, Sanne Sejlert
10:00
08:00
GF1, Idrottshall 3, LBIDI1-4, Lärarutbildning år 1, Martin René, Praktik
11:30
08:00
GF1, Gymnastiksal 2, LBIDI1-4, Lärarutbildning år 1, Praktik, Rudi Zangerl
11:30
08:00
*Student, Grupprum 3305, Studietid
12:00
08:00
Forskning, LTIV - klimatrum, Torbjörn Helge
16:00
08:00
Externa handledare, K2A, KBVFU3, VFU i skolor, VFU-period
17:00
08:00
Externa handledare, K1A, KBVFU1, VFU i skolor
17:00
08:00
Externa handledare, L2C, L2D, LDVFU1, Lärarutbildning år 2, Lärarutbildning år 2, VFU i skolor
17:00
08:00
Dansstudion, HCIDH1-2, HLR, Hälsopedagogutbildning år 1, Kristjan Oddsson
10:00
08:30
Anders Wainikka, Lärosal 1506, SASM22-2, Seminarium, Sportmanagement - SM2A
12:00
08:30
Dans och cirkushögskolan, FBHAND, FBHAND, Pia Lundquist Wanneberg, Seminarium
12:00
09:00
*Student, Grupprum 2236 (Ds), Studietid
15:00
09:00
Distans, SASM33-1, Sport Management - SM3A, Susanne Johansson, Zoom
16:30
09:00
*Student, Grupprum 4415 (Tegelhögen), Studietid
11:00
10:00
GID1, Grundlärare/fritids termin 1, Marlene Bigren, Praktik, Skridskor, Skridskor, Östermalms IP ishall
11:30
10:00
GID1, Grundlärare 4-6 / fritids, Gymnastiksal 1, Praktik, RD, Sanna Magnusson
11:30
10:00
Bibliotek, Distans, Föreläsning, LASPI3-1, LS4A, TAIDT5-1, Tränarutbildning år 3, Zoom-undervisning
11:30
10:00
Diskussion, Distans, Jonas Mikaels, NAPEDA, NAPEDA, Zoom-undervisning
12:00
10:00
*Student, Grupprum 1455, Studietid
15:00
10:00
*Student, Grupprum 3303, Studietid
16:00
10:00
Dansstudion, H1B Hälsopedagogutbildning, HCIDH1-2, HLR, Kristjan Oddsson
12:00
10:30
Emil Bojsen Möller, Grupp 1, Lärosal 2303, MAIDD1, Masterprogram termin 1, Seminarium
12:00
10:30
Cecilia Stålman, Distans, HCIDH1-2, Hälsopedagogutbildning år 1, Muntlig examination, Träningsformer, Zoom
14:30
10:30
Distans, HCIDH1-2, Hälsopedagogutbildning år 1, Isabell Hertzberg, Muntlig examination, Träningsformer, Zoom
15:30
10:30
*Student, Grupprum 4415 (Tegelhögen), Studietid
12:45
11:00
*Student, Grupprum 3306, Studietid
15:00
11:00
Förberedelse, Gymnastiksal 2, Tage Sterner
13:00
11:30
Förberedelse, Idrottshall 3, Martin René
13:00
11:30
Dansstudion, HCIDH1-2, Hälsopedagogutbildning år 1, Självstudier, Träningsformer
14:45
12:00
*Student, Grupprum 3305, Studietid
15:00
12:00
Aulan, Föreläsning, H1B Hälsopedagogutbildning, HCIDH1-3, Kristjan Oddsson, TCIDT1-2
14:00
13:00
GF1, Idrottshall 1-2, Jonas Jones, LBIDI1-4, Lärarutbildning år 1, Praktik
14:30
13:00
Diskussion, Distans, Jonas Mikaels, NAPEDA, NAPEDA, Zoom-undervisning
15:00
13:00
Anders Frisk, FBHAND, FBHAND, Gymnastiksal 1, Seminarium
15:30
13:00
GID1, Grundlärare 4-6 / fritids, Gymn-grund, Idrottshall 3, Martin René, Praktik
16:30
13:00
GF1, Gymnastiksal 2, LBIDI1-4, Lärarutbildning år 1, Praktik, Tage Sterner
16:30
13:00
Annan verksamhet, Grupprum 4415 (Tegelhögen), Pia Lundquist Wanneberg
17:00
13:00
Lärosal 1506, PIF-lekt.-doc.-prof., PIF-möte
15:00
14:00
Aulan, Föreläsning, HCIDH1-3, Kristjan Oddsson, TCIDT1-2, Tränarutbildning år 1
15:00
14:00
Karin Redelius, Lärosal 1504, PIF-möte
17:00
14:30
Aulan, Föreläsning, HCIDH1-3, Hälsopedagogutbildning år 1, Kristjan Oddsson, TCIDT1-2
16:00
15:00
Lärosal 1506, PIF-gruppen, PIF-möte
17:00
15:00
Dansstudion, H1B Hälsopedagogutbildning, HCIDH1-2, Självstudier, Träningsformer
17:00
15:00
*Student, Grupprum 3306, Studietid
17:00
15:00
*Student, Grupprum 3305, Studietid
18:00
15:00
Aulan, Föreläsning, HCIDH1-3, Hälsopedagogutbildning år 1, Kristjan Oddsson, TCIDT1-2
17:00
16:00
Fredrik Svanström, K2A, Lärosal 1505, Omtentamen
20:00
16:00
Alla klasser, Fri träning, Idrottshall 3, Studenttid
18:00
16:30
Extern bokning, Gymnastiksal 1, IDLA
18:00
17:00
Extern bokning, Gymnastiksal 1, IDLA
19:30
18:00
Extern bokning, Gymnastiksal 2, Stockholm Sport Academy
19:45
18:00
Extern bokning, Idrottshall 3, SSIF
21:00
18:00
Dansstudion, Extern bokning, Guillermo A
21:00
18:00
Extern bokning, Guldtackorna, Idrottshall 2
20:00
19:00
DIF Bordtennis , Extern bokning, Idrottshall 1
22:00
19:00
Extern bokning, Handelshögskolan, Idrottshall 2
22:00
20:00
v 43 
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Onsdag 21/10 
Dansstudion, HBFOF3-2, Hälsopedagogutbildning år 2, Hälsoprojektet, Lena Gejke
09:15
08:00
Examination, Grupp 1, IH1A, Jonas Jones, LBIDI1-3, Simhall, Simning
09:30
08:00
GID1, Grundlärare/fritids termin 1, Gymnastiksal 1, Isabell Hertzberg, Praktik, RD
09:30
08:00
Dan Wiorek, Gymnastiksal 2, Idrottshall 1-2, Laboration, Praktik, TCIDT1-5, Tränarutbildning år 1
09:30
08:00
Cecilia Stålman, Idrottshall 3, LBIDI1-2, Lärarutbildning år 1, Seminarium
09:45
08:00
*Student, Grupprum 2236 (Ds), Studietid
10:00
08:00
*Student, Grupprum 3305, Studietid
11:00
08:00
*Student, Grupprum 1455, Studietid
12:00
08:00
Forskning, LTIV - klimatrum, Torbjörn Helge
16:00
08:00
Annan ort, SASM33-1, Sport Management - SM3A, VFU-tid
16:30
08:00
Externa handledare, K2A, KBVFU3, VFU i skolor, VFU-period
17:00
08:00
Externa handledare, K1A, KBVFU1, VFU i skolor
17:00
08:00
Externa handledare, L2C, L2D, LDVFU1, Lärarutbildning år 2, Lärarutbildning år 2, VFU i skolor
17:00
08:00
Distans, NAPEDA, NAPEDA, Självstudier
17:00
08:00
Bibliotek, Datorsal 1421, Grupp 1B, L5A, L5B, LAIDI4-2, Workshop
10:00
08:30
Institutionsledning (gamla), Institutionsledning chefer+UP, Styrelserum 1418
11:00
08:30
*Student, Grupprum 4415 (Tegelhögen), Studietid
12:00
08:30
Filminspelning, Louise Ekström, Styrketräningsrum
09:30
09:00
Grupp 1, Joakim Åkesson, Lärosal 1309, SASM11-3, Seminarium, Sportsmanagement - SM1A
11:30
09:00
Håkan Larsson, Lärosal 1305, Zoom-möte
16:00
09:00
*Student, Grupprum 3306, Studietid
19:00
09:00
HBFOF3-2, Hälsopedagogutbildning år 2, Hälsoprojektet, Jonina Oddsson, Wembley
10:15
09:15
FATRÄF, FATRÄF-4, Lotta Hertzberg, Stockholms Fotbollsförbund, Teori, Urban Helsing
11:00
09:30
Examination, Grupp 2, IH1A, Jonas Jones, LBIDI1-3, Simhall, Simning
11:30
10:00
Alexander Persson, BSg1, GID1, Grundlärare/fritids termin 1, Idrottshall 3, Praktik
11:30
10:00
Gymnastiksal 1, HCIDH1-2, Hälsopedagogutbildning år 1, Praktik, Sanna Magnusson
11:30
10:00
Anders Frisk, Dan Wiorek, Dansstudion, Gymnastiksal 2, Idrottshall 1-2, Laboration, Martin René, Praktik, TCIDT1-5, Tränarutbildning år 1
11:30
10:00
*Student, Grupprum 3303, Studietid
16:00
10:00
HBFOF3-2, Hälsopedagogutbildning år 2, Hälsoprojektet, Jonina Oddsson, Wembley
11:30
10:30
Bibliotek, Datorsal 1421, Grupp 1C, L5A, L5B, LAIDI4-2, Workshop
12:00
10:30
*Student, Grupprum 2236 (Ds), Studietid
16:00
11:00
*Student, Grupprum 3305, Studietid
17:00
11:00
Idrottshall 3, Vakant, Volleyboll personal
13:00
11:30
FATRÄF, FATRÄF-4, Fotboll, Lotta Hertzberg, Praktik, Skytteholms IP, Urban Helsing
13:00
11:30
Filminspelning, Gymnastiksal 1, Louise Ekström
13:00
11:30
HBFOF3-2, Hälsopedagogutbildning år 2, Hälsoprojektet, Jonina Oddsson, Wembley
12:45
11:45
Dansstudion, Körträning, Saga Blomberg
13:00
12:00
*Student, Grupprum 4415 (Tegelhögen), Studietid
13:00
12:00
*Student, Grupprum 1455, Studietid
15:00
12:00
DAIVST1, DAIVST1, Filip Larsen, Föreläsning, Handledarkollegiet, Lärosal 1309
14:45
12:45
AML-möte, Arbetsmiljö & likabehandling, Lärosal 1506
15:00
12:45
Alexander Persson, BSg1, GID1, Grundlärare/fritids termin 1, Idrottshall 1-2, Praktik
14:30
13:00
GF1, Gymnastiksal 2, LBIDI1-4, Lärarutbildning år 1, Praktik, Tage Sterner
14:30
13:00
GF1, Idrottshall 3, LBIDI1-4, Lärarutbildning år 1, Martin René, Praktik
14:30
13:00
Gymnastiksal 1, H1B Hälsopedagogutbildning, HCIDH1-2, Praktik, Sanna Magnusson
14:30
13:00
Bibliotek, Datorsal 1421, Grupp 1D, L5A, L5B, LAIDI4-2, Workshop
14:30
13:00
LBIDI1-2, Lärarutbildning år 1, Lärosal 2303, Magnus Kilger, Seminarium
15:45
13:00
Dansstudion, Grupp 2, Joakim Åkesson, SASM11-3, Seminarium, Sportsmanagement - SM1A
15:45
13:00
*Student, Grupprum 4415 (Tegelhögen), Studietid
16:00
13:00
Kristjan Oddsson, Lärosal 1504, Undervisning
15:00
13:30
Gymnastiksal 1, HCIDH1-2, Hälsopedagogutbildning år 1, Självstudier, Träningsformer
16:45
14:45
GF1, Gymnastiksal 2, LBIDI1-4, Lärarutbildning år 1, Praktik, Tage Sterner
16:30
15:00
GF1, Idrottshall 3, LBIDI1-4, Lärarutbildning år 1, Martin René, Praktik
16:30
15:00
Cecilia Stålman, Distans, H1B Hälsopedagogutbildning, HCIDH1-2, Muntlig examination, Träningsformer, Zoom
17:00
15:00
*Student, Grupprum 1455, Studietid
20:00
15:00
Extern bokning, GIH HIF, Gymnastiksal 2
18:00
16:45
Extern bokning, Idrottshall 2, Stockholm Sport Academy
18:00
17:00
Extern bokning, Idrottshall 1, KTH CL-sektionen
18:00
17:00
Extern bokning, Idrottshall 3, Stockholm Sport Academy
19:00
17:00
Extern bokning, Ombytesrum, Springtime
20:00
17:30
Extern bokning, Filip Fergin, Idrottshall 1
19:00
18:00
Extern bokning, Gymnastiksal 2, Stockholm Sport Academy
20:00
18:00
Extern bokning, Idrottshall 2, SSIF
21:00
18:00
Dansstudion, Extern bokning, Guillermo A
21:00
18:00
Extern bokning, Fredrik Relander, Idrottshall 1
20:00
19:00
Extern bokning, Gymnastiksal 1, Skidgympan
20:00
19:00
Extern bokning, Idrottshall 3, SSIF
21:00
19:00
Extern bokning, Idrottshall 1, Laplanders
21:00
20:00
Extern bokning, Idrottshall 3, Jan Wiklund Reklam AB
22:00
21:00
Extern bokning, Idrottshall 2, KTH Volleyboll
22:30
21:00
v 43 
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Torsdag 22/10 
Examination, Grupp 1, LBIDI1-3, Lärarutbildning år 1, Rudi Zangerl, Simhall, Simning
09:30
08:00
BSg1, GID1, Grundlärare 4-6 / fritids, Idrottshall 1-2, Praktik, Sanne Sejlert
09:30
08:00
Alexander Persson, Anna-Lena Borgström, BSg1, Dagen med skolelever, GID1, Grundlärare/fritids termin 1, Gymn-grund, Gymnastiksal 2, Idrottshall 3, Isabell Hertzberg, Martin René, RD
12:30
08:00
Annan ort, SASM33-1, Sport Management - SM3A, VFU-tid
16:30
08:00
Externa handledare, K2A, KBVFU3, VFU i skolor, VFU-period
17:00
08:00
Externa handledare, K1A, KBVFU1, VFU i skolor
17:00
08:00
Externa handledare, L2C, L2D, LDVFU1, Lärarutbildning år 2, Lärarutbildning år 2, VFU i skolor
17:00
08:00
Distans, NAPEDA, NAPEDA, Självstudier
17:00
08:00
Bibliotek, Datorsal 1421, Grupp 1E, L5A, L5B, LAIDI4-2, Workshop
10:00
08:30
Frukostmöte, Fysisk aktivitet & hälsa, Lärosal 1505
10:00
08:30
Anders Wainikka, Föreläsning, Lärosal 1506, SASM22-2, Sportmanagement - SM2A
12:00
08:30
Cecilia Stålman, Dansstudion, Examination, Gymnastiksal 1, HCIDH1-2, Hälsopedagogutbildning år 1, Sanna Magnusson
12:00
08:30
Filip Larsen, Lärosal 1309, Möte
12:00
09:00
*Student, Grupprum 3305, Studietid
12:00
09:00
*Student, Grupprum 4415 (Tegelhögen), Studietid
14:00
09:00
*Student, Grupprum 3303, Studietid
15:00
09:00
Annan ort, FLf1, LBIDI1-3, Lärarutbildning år1, Marlene Bigren, Praktik, Vandring
16:00
09:00
GID1, Grundlärare 4-6 / fritids, Jacob Lindstam, Praktik, Skridskor, Skridskor, Östermalms IP ishall
11:30
10:00
Examination, Grupp 2, LBIDI1-3, Lärarutbildning år 1, Rudi Zangerl, Simhall, Simning
12:00
10:00
*Student, Grupprum 1455, Studietid
16:00
10:00
Föreläsning, Grupprum 3306, LASPI3-1, LS4A, Pia Lundquist Wanneberg, TAIDT5-1, Tränarutbildning år 3
12:00
10:30
Bibliotek, Datorsal 1421, Grupp 1F, L5A, L5B, LAIDI4-2, Workshop
12:00
10:30
Marielle Andrésen, Möte, Styrelserum 1418
12:00
11:30
Lärosal 1506, UoF-nämnd, UoFN-möte
16:00
12:00
BSg1, GID1, Grundlärare 4-6 / fritids, Idrottshall 1-2, Praktik, Sanne Sejlert
14:30
13:00
GF1, Gymnastiksal 2, LBIDI1-4, Lärarutbildning år 1, Praktik, Tage Sterner
14:30
13:00
GF1, Idrottshall 3, LBIDI1-4, Lärarutbildning år 1, Praktik, Rudi Zangerl
14:30
13:00
Bibliotek, Datorsal 1421, Grupp 1A, L5A, L5B, LAIDI4-2, Workshop
14:30
13:00
Elin Ekblom Bak, Föreläsning, H2B, HBFOF3-3, Hälsopedagogutbildning år 2, Lärosal 1505
14:30
13:00
Cecilia Stålman, Gymnastiksal 1, HCIDH1-2, Hälsopedagogutbildning år 1, Praktik
14:30
13:00
Föreläsning, Grupprum 3306, LASPI3-1, LS4A, Pia Lundquist Wanneberg, TAIDT5-1, Tränarutbildning år 3
14:30
13:00
*Student, Grupprum 2236 (Ds), Studietid
15:00
13:00
Distans, H1B Hälsopedagogutbildning, HCIDH1-2, Isabell Hertzberg, Muntlig examination, Saga Blomberg, Träningsformer, Zoom
16:00
13:00
*Student, Grupprum 3305, Studietid
16:00
13:00
Forskning, LTIV - klimatrum, Mikael Flockhart
17:45
13:00
Alexander Persson, Anna-Lena Borgström, BSg1, Dagen med skolelever, GID1, Grundlärare/fritids termin 1, Gymn-grund, Lärosal 2247, Martin René, RD, Utvärdering
15:30
13:30
Dansstudion, Vakant, Övning
16:00
14:30
Cecilia Stålman, IH1A, Idrottshall 3, LBIDI1-2, Seminarium
16:30
15:00
Extern bokning, Idrottshall 1, Resolvia
18:00
17:00
Extern bokning, Idrottshall 2, Tieto Sweden AB
18:00
17:00
Extern bokning, Gymnastiksal 2, Stockholm Sport Academy
19:00
17:00
Extern bokning, Idrottshall 3, Stockholm Sport Academy
19:00
17:00
Extern bokning, Idrottshall 1, SSIF
19:30
18:00
Extern bokning, Idrottshall 2, SSIF
19:30
18:00
Dansstudion, Extern bokning, Guillermo A
21:00
18:00
Extern bokning, Gymnastiksal 1, Stockholm Sport Academy
21:00
19:00
Extern bokning, Gymnastiksal 2, SSIF
21:00
19:00
Extern bokning, Idrottshall 3, SSIF
21:00
19:00
Extern bokning, Fabian Landelius , Idrottshall 1
20:30
19:30
David Alizadeh , Extern bokning, Idrottshall 2
20:30
19:30
Extern bokning, Handelshögskolan, Idrottshall 1-2
22:00
20:30
Extern bokning, Handelshögskolan, Idrottshall 3
22:30
21:00
v 43 
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Fredag 23/10 
Carina Sundman, Personaltid, Styrketräningsrum
08:00
07:00
Installation, Sebastian Zander, Styrelserum 1418
10:00
07:00
Examination, Grupp 1, LBIDI1-3, Lärarutbildning år1, Rudi Zangerl, Simhall, Simning
09:30
08:00
Forskning, LTIV - klimatrum, Sarah Blackwood
10:30
08:00
Cecilia Stålman, Dansstudion, Examination, Gymnastiksal 1, H1B Hälsopedagogutbildning, HCIDH1-2, Sanna Magnusson
11:30
08:00
Annan ort, SASM33-1, Sport Management - SM3A, VFU-tid
12:00
08:00
Anna-Lena Borgström, BSg1, Christopher Engdahl, Dagen med skolelever, GID1, Grundlärare 4-6 / fritids, Gymn-grund, Gymnastiksal 2, Idrottshall 3, Martin René, RD, Sanne Sejlert
12:30
08:00
GIH-introduktion, Lärosal 1505, Nina Vettergren
14:00
08:00
Externa handledare, K2A, KBVFU3, VFU i skolor, VFU-period
17:00
08:00
Externa handledare, K1A, KBVFU1, VFU i skolor
17:00
08:00
Externa handledare, L2C, L2D, LDVFU1, Lärarutbildning år 2, Lärarutbildning år 2, VFU i skolor
17:00
08:00
*Student, Grupprum 1455, Studietid
14:00
09:00
Annan ort, FLf1, IH1A, Jacob Lindstam, LBIDI1-3, Praktik, Vandring
16:00
09:00
Aulan, Föreläsning, MBIDV1, Masterprogram termin 1, Paul Sjöblom
12:00
09:30
Examination, Lärosal 1305, MAIFTM, MAIFTM, Masterprogram termin3, Sanna Nordin-Bates
12:30
09:45
HAFOF5-1, Hälsopedagogutbildning år 3, Linnéa Roos, Lärosal 2247, Seminarium
10:45
10:00
Fri träning, Gästlärare, Wembley
11:45
10:00
Examination, Grupp 2, LBIDI1-3, Lärarutbildning år1, Rudi Zangerl, Simhall, Simning
12:00
10:00
Dan Wiorek, LASPI1-2, LS3A, Lärosal 2303, TATRÄ3-2, Tränarutbildning år 2
12:00
10:00
Distans, Jonas Mikaels, NAPEDA, NAPEDA, Seminarium, Zoom-undervisning
12:00
10:00
*Student, Grupprum 3303, Studietid
13:00
10:00
*Student, Grupprum 2236 (Ds), Studietid
14:00
10:00
Installation, Sebastian Zander, Styrelserum 1418
17:00
10:00
FAIPS1, Fristående kurs idrottspsykologi I, Föreläsning, Lärosal 1506, Ulrika Tranaeus
12:00
10:30
Cirkelträning, Fri träning, Gästförel., Wembley
12:45
11:45
Extern bokning, HKV, Idrottshall 2
12:45
11:45
Aulan, SASM33-1, Seminarium, Sport Management - SM3A, Sportmanagement - SM2A, Sportsmanagement - SM1A, VFU-tid, Åsa Bäckström
16:00
12:00
GF1, Gymnastiksal 2, LBIDI1-4, Lärarutbildning år1, Praktik, Rudi Zangerl
14:30
13:00
Anders Frisk, Dan Wiorek, Dansstudion, Examination, Idrottshall 1-2, Idrottshall 3, Praktik, TCIDT1-5, Tränarutbildning år 1
14:30
13:00
Erik Lundkvist, FAIPS1, Fristående kurs idrottspsykologi I, Föreläsning, Lärosal 1506
16:30
13:00
Anna-Lena Borgström, BSg1, Christopher Engdahl, Dagen med skolelever, GID1, Grundlärare 4-6 / fritids, Gymn-grund, Lärosal 2247, Martin René, RD, Sanne Sejlert
15:30
13:30
Gymnastiksal 1, HCIDH1-2, Hälsopedagogutbildning år 1, Praktik, Sanna Magnusson
15:30
14:00
Cecilia Stålman, Idrottshall 3, LBIDI1-2, Lärarutbildning år1, Seminarium
16:30
14:45
DIF Bordtennis , Extern bokning, Idrottshall 1
18:30
17:00
v 43 
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Lördag 24/10 
Adrenalin.nu, Extern bokning, Idrottshall 2
11:00
10:00
Extern bokning, Gymnastiksal 2, Oskar Lindberg
15:00
14:00
Adrenalin.nu, Extern bokning, Idrottshall 2
16:00
14:00
v 43 
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Söndag 25/10 
Extern bokning, Gymnastikförbundet öst, Gymnastiksal 1
15:00
09:00
Extern bokning, Gymnastiksal 2, Stockholm Sport Academy
18:00
09:00
Extern bokning, Idrottshall 3, Stockholm Sport Academy
12:00
10:00
Extern bokning, Gymnastiksal 1, Henrik Schölin
16:00
15:00
DIF Bordtennis , Extern bokning, Idrottshall 1
17:00
15:00
Extern bokning, Idrottshall 3, Stockholm Sport Academy
19:00
15:00
Extern bokning, Gymnastiksal 1, Kungliga Hovstaterna
18:00
17:00
Extern bokning, Idrottshall 1-2, Stockholm Netball Club
20:00
18:00