Tid 08:00 - 18:00
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
v 17 | Tors 2024-04-25 v 17 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 09:30 | GAIHG1-2, Marlene Bigren, Simhall, Simning, SU1B | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Externa handledare, L5A, L5B, LAVFU3, VFU i skolor | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Annan ort, Icke lärarledd, K1A, KAVFU2, L2A, L2B, L2C, LAVFU2 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 10:00 | Extern bokning, Futura skolan Stockholm, Idrottshall 1 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 12:00 | 1302a, 1302b, Emma Oljans, Ida Al Fakir, MAHPE1, MAHPE1 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | Admin RKS, Institutionsadmin möte, Styrelserum 1418 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | Emma Forsén Mantilla, H1, HAMETO, Lärosal 1506 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 16:00 | Britta Thedin Jakobsson, FBHAND, FBHAND, Lärosal 1305 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:45 - 11:15 | GAIHG1-2, Marlene Bigren, Simhall, Simning, SU1A | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:30 | Cecilia Stålman, Gymnastiksal 1, IH1A, L1A, LAID07 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:30 | Gymnastiksal 2 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | Emma Forsén Mantilla, H1, HAMETO, Lärosal 1506 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 13:00 | Grupprum 1455 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 12:00 | Alexander Ovendal, Grupp 1, Lärosal 1309, T2A, TATRA4 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 12:00 | Fredrik Svanström, Idrottshall 1-2, L1C, LAID06 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 12:15 | Grupprum 1310 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 16:30 | H2, HAHAL1, Vakant, Valfri | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 15:00 | 3122 - Studion, Filminspelning, Staffan Hultgren | ||||||||||||||||||||||||||||
11:30 - 12:30 | Idrottshall 3 | ||||||||||||||||||||||||||||
11:45 - 13:15 | *Student, Grupprum 4415 (Tegelhögen), Studietid | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 12:45 | Egen träning, Gymnastiksal 1, Personal | ||||||||||||||||||||||||||||
12:30 - 13:00 | Elisabeth Möller, Förberedelse, Lärosal 1505 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 | E-PABS, E-PABS torsdagsseminarium, Lärosal 1505 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 | Carina Sundman, Möte, Styrelserum 1418 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | Gisela Nyberg, H3, HAFOF5-4, Lärosal 2303 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | 1302 ab, Annika Semb Granhed, IH1A, L1A, LAID06, Marlene Bigren, Undervisning | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | Cecilia Stålman, Gymnastiksal 1, L1B, L1C, LAID07 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | IBGID4-4, Idrottshall 3, IH2A, Jacob Melin, Johnny Takats, Kurskrav | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | Emma Oljans, GF4, GID-betyg, Lärosal 1309, Seminarium | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:30 | Alexander Ovendal, Datorsal 1421, Grupp 5, Grupp 6, T1A, T1B, TATBIO | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:30 | Grupp 3, Grupp 4, Henrik Petré, LTIV - golv, T1A, T1B, TATBIO | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | FAMAST, FAMAST , Föreläsning, Lärosal 1506, T3A, TBTRÄ6-2, Vakant | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | GAIHG1-3, Gymnastiksal 2, Sanne Sejlert, SU1A, SU1B, Undervisning | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 17:00 | Dansstudion | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 16:00 | Idrottshall 1-2 | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 16:30 | Gisela Nyberg, H3, HAFOF5-4, Lärosal 2303 | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 | Jacob Lindstam, Jonas Jones, L-lyft Högst.1, UCIDHL2 FL, UCIDHL2 GF, UCIDHL3 HB, UDIDGY1 HB, UDIDGY15HB, UDIDGY2 HP, UDIDGY4 GY, UDIDGY6 BS, UDIDGY7 FL, Zoom. | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 | Jacob Melin, L-lyft GY 5, UBIDGY 11, Undervisning, Zoom. | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 | Distans, Jacob Lindstam, Jonas Jones, L-lyft GY 3, UCIDHL2 FL, UCIDHL2 GF, UCIDHL3 HB, UDIDGY1 HB, UDIDGY15HB, UDIDGY2 HP, UDIDGY4 GY, UDIDGY6 BS, UDIDGY7 FL, Undervisning | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 | Jacob Lindstam, Jonas Jones, L-lyft GY 1, UCIDHL2 FL, UCIDHL2 GF, UCIDHL3 HB, UDIDGY1 HB, UDIDGY15HB, UDIDGY2 HP, UDIDGY4 GY, UDIDGY6 BS, UDIDGY7 FL, Undervisning, Zoom. | ||||||||||||||||||||||||||||
16:00 - 16:30 | Distans, FAKSHJ, FAKSHJ, Kursintro, Maria Fernström | ||||||||||||||||||||||||||||
16:30 - 17:30 | Distans, FAKSHJ, FAKSHJ, Seminarium, Örjan Ekblom | ||||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 18:00 | DIF Bordtennis , Extern bokning, Idrottshall 1 | ||||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 18:00 | Extern bokning, Idrottshall 2, Taptum AB | ||||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 19:00 | Extern bokning, Gymnastiksal 2, Stockholm Sport Academy | ||||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 19:00 | Extern bokning, Idrottshall 3, Stockholm Sport Academy |