Tid 08:00 - 18:00
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
v 19 | Mån 6/5 v 19 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 09:30 | L1B, LAID06, Marlene Bigren, Simhall, Simning | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 11:00 | Filip Larsen, Forskning, LTIV - klimatrum | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 11:00 | Grupprum 1455 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Eva Andersson, H2, HAHAL1, LTIV - Balkong, LTIV - golv | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Externa handledare, L5A, L5B, LAVFU3, VFU i skolor | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Annan ort, Icke lärarledd, K1A, KAVFU2, L2A, L2B, L2C, LAVFU2 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 12:00 | Idrottshall 3, Martin René, T1A, T1B, TATRD2 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 11:45 | Aulan, IBGID4-3, IH2A, Karl Daggfeldt, L4A, L4B, LAIDI3-1 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | 1302 ab, FAMAST, FAMAST , T3A, TBTRÄ6-2, Vakant | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | Jonas Mikaels, Möte, Styrelserum 1418 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | Grupprum 4415 (Tegelhögen) | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 15:00 | Annan ort, GAIHG1-2, Icke lärarledd, Kurskrav, SU1A, SU1B | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 11:00 | Lärosal 1506, SASM22-4, SM2A, Susanne Johansson | ||||||||||||||||||||||||||||
09:45 - 11:15 | L1A, LAID06, Marlene Bigren, Simhall, Simning | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | DAVETFE, DAVETFE, Jonna Nilsson Horre, Lärosal 1504 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | Cecilia Åkesdotter, H1, HAMETO, Lärosal 1505 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 11:45 | Cecilia Stålman, Idrottshall 1, L1B, L1C, Laboration, LAID07 | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 14:00 | Grupprum 1455 | ||||||||||||||||||||||||||||
11:45 - 12:45 | Cecilia Stålman, Fri-trän., Gymnastiksal 1, Motionärer | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 13:00 | Idrottshall 1-2 | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 13:00 | Idrottshall 3 | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 15:00 | Grupprum 2236 (Ds) | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 15:00 | Gymnastiksal 2 | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 15:00 | Grupprum 3303 | ||||||||||||||||||||||||||||
12:30 - 14:00 | Lärosal 1506, SBSM33-2, SM3A, Susanne Johansson | ||||||||||||||||||||||||||||
12:30 - 15:30 | Grupprum 4415 (Tegelhögen) | ||||||||||||||||||||||||||||
12:30 - 15:30 | Grupprum 3306 | ||||||||||||||||||||||||||||
12:30 - 16:30 | Gisela Nyberg, Lärosal 1504, Möte | ||||||||||||||||||||||||||||
12:45 - 14:30 | L4A, L4B, LAIDI3-5, Ulla Viitala, Zoom-undervisning, Zoom. | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | Björn Särnbrink, Idrottshall 1-2, T1A, T1B, TATRD2 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | Extern bokning, Idrottshall 3, Stockholm International School | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:30 | Aulan, Emma Oljans, IBGID4-2, IH2A, L1A, LAID09, Lärosal 2247, Lärosal 2303, Omtentamen | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 17:00 | Disciplinnämnd, Möte, Styrelserum 1418 | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 17:00 | Dansstudion | ||||||||||||||||||||||||||||
14:30 - 15:15 | Distans, Fysiologi, nutrition & biomek., Information | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 | Distans, Gustaf Rönquist, L-lyft GY 3, UDIDGY15HB, Undervisning | ||||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 18:00 | Extern bokning, Försvaret HKV, Idrottshall 2 | ||||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 19:00 | Extern bokning, Gymnastiksal 1, IDLA | ||||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 19:00 | Extern bokning, GK Hermes, Idrottshall 3 |