Prenumerera
 
Gå till föregående dag
Mån  
Gå till nästa dag

Tid
v 44 Mån 2020-10-26 v 44
08:00 - 14:00 Anna-Lena Borgström, Aulan, Konvent
08:00 - 16:00 Forskning, LTIV - klimatrum, Torbjörn Helge
08:00 - 17:00 Externa handledare, K2A, KBVFU3, VFU i skolor, VFU-period
08:00 - 17:00 Externa handledare, L2C, L2D, LDVFU1, Lärarutbildning år 2, Lärarutbildning år 2, VFU i skolor
08:00 - 17:00 Externa handledare, K1A, KBVFU1, VFU i skolor
08:00 - 17:00
Distans, Fältstudier, NAPEDA, NAPEDA
09:00 - 16:00 *Student, Grupprum 3306, Studietid
09:00 - 16:00 Annika Semb Granhed, Examination, FLf1, IH1A, Jacob Lindstam, Johnny Takats, LBIDI1-3, Liljansskogen, Lärarutbildning år 1, Lärarutbildning år 1, Lärarutbildning år 1, Lärarutbildning år1, Marlene Bigren, Närområde GIH, Praktik
09:00 - 17:00 *Student, Grupprum 3305, Studietid
10:30 - 16:30 *Student, Grupprum 4415 (Tegelhögen), Studietid
12:00 - 17:00 *Student, Grupprum 3303, Studietid
12:00 - 17:00 *Student, Grupprum 2236 (Ds), Studietid
13:00 - 14:30 Examination, GID1, Grundlärare 4-6 / fritids, Gymnastiksal 1, RD, Sanna Magnusson
13:00 - 14:30 Anders Frisk, Dan Wiorek, Dansstudion, Examination, Gymnastiksal 2, Idrottshall 1-2, Martin René, Praktik, TCIDT1-5, Tränarutbildning år 1
13:00 - 14:30 *Student, Grupprum 1455, Studietid
13:00 - 14:30 Distans, Grupp 1, Josefin Englund, L5A, L5B, LAIDI4-2, Workshop, Zoom-undervisning
13:00 - 15:00 Distans, LASPI3-1, LS4A, Sigmund Loland, TAIDT5-1, Tränarutbildning år 3, Zoom - inspelad lektion
14:30 - 16:30 *Student, Grupprum 1455, Studietid
15:00 - 16:30 Distans, Grupp 2, Josefin Englund, L5A, L5B, LAIDI4-2, Workshop, Zoom-undervisning
18:00 - 21:00 Extern bokning, Idrottshall 1, SSIF
  Tis 2020-10-27
08:00 - 11:00 Datorsal 1421, Möte, Torbjörn Lundgren
08:00 - 17:00 Externa handledare, K2A, KBVFU3, VFU i skolor, VFU-period
08:00 - 17:00 Externa handledare, L2C, L2D, LDVFU1, Lärarutbildning år 2, Lärarutbildning år 2, VFU i skolor
08:00 - 17:00 Externa handledare, K1A, KBVFU1, VFU i skolor
08:00 - 17:00
Distans, Fältstudier, NAPEDA, NAPEDA
08:30 - 09:30 Cecilia Stålman, Distans, H1B Hälsopedagogutbildning, HCIDH1-2, Hälsopedagogutbildning år 1, Hälsopedagogutbildning år 1, Seminarium, Zoom
08:30 - 12:00 GF1, Gymnastiksal 2, LBIDI1-4, Lärarutbildning år1, Praktik, Rudi Zangerl
09:00 - 14:00 *Student, Grupprum 3305, Studietid
09:00 - 17:00 *Student, Grupprum 4415 (Tegelhögen), Studietid
10:00 - 11:30 Examination, GID1, Grundlärare/fritids termin 1, Gymnastiksal 1, RD, Sanna Magnusson
10:00 - 11:30 Alexander Ovendal, Grupp A, Kamratåterkoppling, LASPI1-2, LS3A, Lärosal 1305, TATRÄ3-2, Tränarutbildning år 2
10:00 - 13:00 *Student, Grupprum 1455, Studietid
10:00 - 16:00 *Student, Grupprum 3303, Studietid
10:00 - 16:00 *Student, Grupprum 3306, Studietid
13:00 - 14:30 GID1, Grundlärare/fritids termin 1, Gymnastiksal 1, Isabell Hertzberg, Praktik, RD
13:00 - 14:30 Alexander Ovendal, Grupp B, Kamratåterkoppling, LASPI1-2, LS3A, Lärosal 1305, TATRÄ3-2, Tränarutbildning år 2
13:00 - 15:00 Annika Semb Granhed, Aulan, Examination, FLf1, IH1A, Jacob Lindstam, Johnny Takats, LBIDI1-3, Lärarutbildning år 1, Lärarutbildning år 1, Lärarutbildning år 1, Lärarutbildning år1, Marlene Bigren, Teori
13:00 - 15:00 *Student, Grupprum 1455, Studietid
13:15 - 18:00 Forskning, LTIV - klimatrum, Sarah Blackwood

  Ändrad den senaste timmen.