Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
v 16 | Tors 2024-04-18 v 16 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 16:00 | Forskning, LTIV - klimatrum, Torbjörn Helge | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Annan ort, Internat, SMOVE | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Externa handledare, L5A, L5B, LAVFU3, VFU i skolor | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 16:00 | Ext.delt., FAMSF2, Lärosal 1305, Staffan Hultgren | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 17:00 | Annan ort, Kerstin Hamrin, Konferens, Martin René | ||||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 13:30 | Gymnastiksal 2 | ||||||||||||||||||||||||||||
12:30 - 14:00 | Christopher Engdahl, Fysisk aktivitet, Tennisplan 1 | ||||||||||||||||||||||||||||
12:45 - 15:00 | Ingen, Ingen, Lärosal 1506, Vakant | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 | E-PABS, E-PABS torsdagsseminarium, Lärosal 1504 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 | Grupprum 1303B | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | Jonas Jones, K1A, LAUV09, Simhall, Simning | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | GAIHG1-2, Idrottshall 3, SU1B, Tobias Björn | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | Astrid Hultin Svensk, Daniel Buller, Grupp 10, Grupp 11, Grupp 7, Grupp 8, Grupp 9, Grupprum 1455, Grupprum 2236 (Ds), Grupprum 3303, Grupprum 3305, Grupprum 3306, Grupprum 4415 (Tegelhögen), Handledning, John Berg, Josefin Englund, L2A, L2B, L2C, LBSUL2-3, Lärosal 1309, Lärosal 2247, Magnus Schoultz | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | Isak Lidström, Lärosal 1505, Seminarium | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | Idrottshall 1-2 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | Grupprum 1310A | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | Grupprum 1310 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 17:00 | Alexander Ovendal, Aulan, GAIHG1-4, Omtentamen, SU1A | ||||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 14:15 | Jonas Mikaels, Möte, Styrelserum 1418 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:30 - 16:30 | Grupprum 1303A | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 15:00 | Alla klasser, Arb.markn., Benjamin Kröger, Grupprum 1303B | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 15:30 | Gymnastiksal 2 | ||||||||||||||||||||||||||||
14:30 - 16:00 | Katarina Offnegårdh, Möte, Styrelserum 1418 | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 16:30 | Daniel Roe, GAIHG1-3, Idrottshall 3, SU1B, Workshop | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 | Cecilia Stålman, Distans, L-lyft GY 3, Sanne Sejlert, UCIDHL2 FL, UCIDHL2 GF, UCIDHL3 HB, UDIDGY1 HB, UDIDGY15HB, UDIDGY2 HP, UDIDGY4 GY, UDIDGY6 BS, UDIDGY7 FL | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 | Jacob Melin, L-lyft GY 5, UBIDGY 11, Zoom. | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 | L-lyft Högst.1, Tobias Björn, UCIDHL2 FL, UCIDHL2 GF, UCIDHL3 HB, UDIDGY1 HB, UDIDGY15HB, UDIDGY2 HP, UDIDGY4 GY, UDIDGY6 BS, UDIDGY7 FL, Undervisning, Zoom. | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 | L-lyft GY 1, Tobias Björn, UCIDHL2 FL, UCIDHL2 GF, UCIDHL3 HB, UDIDGY1 HB, UDIDGY15HB, UDIDGY2 HP, UDIDGY4 GY, UDIDGY6 BS, UDIDGY7 FL, Undervisning, Zoom. | ||||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 18:00 | DIF Bordtennis , Extern bokning, Idrottshall 1 | ||||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 18:00 | Extern bokning, Idrottshall 2, Taptum AB | ||||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 19:00 | Extern bokning, Gymnastiksal 2, Stockholm Sport Academy | ||||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 19:00 | Extern bokning, Idrottshall 3, Stockholm Sport Academy | ||||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 21:00 | Lärosal 1506, RIU-möte, Susanne Wolmesjö | ||||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 19:30 | Extern bokning, Idrottshall 1, Idrottshall 2, SSIF | ||||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 20:00 | Aulan, Extern bokning, Linnéuniversitetet | ||||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 20:00 | Extern bokning, Lärosal 2303, TSM Running | ||||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 21:00 | Dansstudion, Extern bokning, Guillermo A | ||||||||||||||||||||||||||||
19:00 - 21:00 | Extern bokning, Gymnastiksal 1, Stockholm Sport Academy | ||||||||||||||||||||||||||||
19:00 - 21:00 | Extern bokning, Gymnastiksal 2, SSIF | ||||||||||||||||||||||||||||
19:00 - 21:00 | Extern bokning, Idrottshall 3, SSIF | ||||||||||||||||||||||||||||
19:30 - 21:00 | DIF Bordtennis , Extern bokning, Idrottshall 1 | ||||||||||||||||||||||||||||
19:30 - 21:30 | Extern bokning, Idrottshall 2, KTH Volleyboll | ||||||||||||||||||||||||||||
Fre 2024-04-19 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 09:15 | Gymnastiksal 1, T1B, TATRD2, Vakant | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 09:30 | Daniel Roe, GAIHG1-3, Idrottshall 3, SU1A, Workshop | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | Eva Fors, GAIHG1-3, Gymnastiksal 2, SU1B, Workshop | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Annan ort, Internat, SMOVE | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Externa handledare, L5A, L5B, LAVFU3, VFU i skolor | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Aulan, Disputation, Hans Rosdahl | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 10:00 | L1A, LAID06, Marlene Bigren, Simhall, Simning | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 10:00 | IBGID4-3, Kerstin Hamrin, L4B, LAIDI3-1, Lärosal 1309, Redovisning | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 09:30 | Idrottshall 1-2 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | Carina Sundman, Möte, Styrelserum 1418 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:30 | Fredrik Tinmark, Föreläsning, Lärosal 2303, MBBINK, MBBINK | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | Anders Wainikka, Föreläsning, Lärosal 1506, SASM22-1, SM2A | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | Fredrik Svanström, GF4, GID-betyg, Lärosal 1504, Seminarium | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 16:00 | Ext.delt., FAMSF2, Lärosal 1305, Staffan Hultgren | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 11:30 | Idrottshall 1-2 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 12:00 | Föreläsning, Henrik Petré, Lärosal 1505, T1A, T1B, TATBIO | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 12:00 | Idrottshall 3 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 12:30 | Grupprum 1310 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | GAIHG1-2, Jacob Lindstam, SU1A, Ugglevikskällan | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | Daniel Roe, Grupp 2, Grupprum 1455, Grupprum 2236 (Ds), Grupprum 3303, Grupprum 4415 (Tegelhögen), John Berg, SBSM33-1, Seminarium, SM3A, Susanne Johansson, Åsa Bäckström | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 13:00 | Grupprum 1310A | ||||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 12:00 | L1B, LAID06, Marlene Bigren, Simhall, Simning | ||||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 12:00 | IBGID4-3, Kerstin Hamrin, L4A, LAIDI3-1, Lärosal 1309, Redovisning | ||||||||||||||||||||||||||||
10:45 - 11:45 | Extern bokning, Futura skolan Stockholm, Gymnastiksal 1 | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 14:00 | Dansstudion | ||||||||||||||||||||||||||||
11:45 - 12:45 | Extern bokning, Försvaret HKV, Idrottshall 2 | ||||||||||||||||||||||||||||
11:45 - 12:45 | Fri-trän., Gymnastiksal 1, Motionärer, Vakant | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 13:00 | Gymnastiksal 2, Innebandy, Torbjörn Lundgren | ||||||||||||||||||||||||||||
12:30 - 15:30 | Grupprum 1310 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | Jonas Jones, K1A, LAUV09, Simhall, Simning | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | Fredrik Svanström, Idrottshall 1-2, L1C, LAID06 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | IBGID4-3, IH2A, Kerstin Hamrin, LAIDI3-1, Lärosal 1309, Redovisning | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | Daniel Roe, Grupp 1, Grupprum 1455, Grupprum 2236 (Ds), Grupprum 4415 (Tegelhögen), John Berg, Lärosal 1504, SBSM33-1, Seminarium, SM3A, Susanne Johansson, Åsa Bäckström | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:30 | Alexander Ovendal, Föreläsning, Lärosal 1505, T1A, T1B, TATBIO | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | Grupprum 3306 |