Prenumerera
 
Gå till föregående dag
Tors  
Gå till nästa dag

Tid
v 49 Fre 2020-12-04 v 49
07:00 - 08:00 Carina Sundman, Personaltid, Styrketräningsrum
08:00 - 11:30 Almaskolan, Extern bokning, Gymnastiksal 2
08:00 - 11:30 Distans, Föreläsning, H2B, HBFOF3-4, Hälsopedagogutbildning år 2, William Apró, Zoom-undervisning
08:00 - 17:00 Datorsal 1421, Distansexamination, Susanne Löthman
08:30 - 10:00 BSg1, Distans, Jacob Lindstam, LBIDI1-5, Lärarutbildning år 1, Praktik, Zoom
08:30 - 10:00 Dansstudion, Distans, LBIDI1-5, Lärarutbildning år 1, Saga Blomberg, Zoom
08:30 - 10:00 Distans, Föreläsning, K2A, KASUL3-2, Paul Sjöblom, Zoom
08:30 - 12:00 Lärosal 2303, MAIDD1, Masterprogram termin 1, Omtentamen, Tentavakter, Vakant
09:00 - 11:00 Distans, Grupp A, Joakim Åkesson, SASM11-4, Seminarium, Sportsmanagement - SM1A, Zoom
09:00 - 11:45 Kristjan Oddsson, LS3A, Lab 1, Lärosal 2247, SI1:1, TR7, Tränarutbildning år 2
10:00 - 11:30 Distans, Laboration, M1+MAASI1, MAASI1, Zoom-undervisning, Örjan Ekblom
10:00 - 11:30 Distans, Föreläsning, Josefin Englund, K1A, L2C, L2D, Lärarutbildning år 2, Lärarutbildning år 2, PASUL1-3, Zoom
10:00 - 12:00 Fri träning, Gästlärare, Wembley
10:00 - 12:00 Extern bokning, Idrottshall 3, Stockholm International School
10:30 - 12:00 Charlotte Downing, FAIPS1, Fristående kurs idrottspsykologi I, Föreläsning, Lärosal 1506
10:30 - 12:00 Dansstudion, Distans, LBIDI1-5, Lärarutbildning år 1, Saga Blomberg, Zoom
10:30 - 12:00 Daniel Roe, Distans, Föreläsning, Gästföreläsare, K2A, KASUL3-2, Zoom
10:30 - 12:00 Alexander Persson, Boll, Distans, IAGID3-1, IH2A, Introduktion, Jacob Lindstam, Zoom-undervisning
12:00 - 15:00 Forskning, LTIV - klimatrum, Mikael Flockhart
12:00 - 16:00 Elin Ekblom Bak, H2B, HBFOF3-3, Hälsopedagogutbildning år 2, Lärosal 1505, Omtentamen, Tentavakter
12:30 - 14:00 Distans, GID2, Grundlärare 4-6 / fritids, Magnus Kilger, Seminarium, Zoom-undervisning
13:00 - 14:30 Almaskolan, Extern bokning, Gymnastiksal 2
13:00 - 14:45 Distans, Föreläsning, IH1A, Karl Daggfeldt, LBIDI1-6, Lärarutbildning år 1, Lärarutbildning år 1, Lärarutbildning år 1, Lärarutbildning år1, Zoom
13:00 - 15:00 Distans, Grupp B, Joakim Åkesson, SASM11-4, Seminarium, Sportsmanagement - SM1A, Zoom
13:00 - 15:45 Kristjan Oddsson, LS3A, Lab 1, Lärosal 2247, SI1:1, TR7, Tränarutbildning år 2
13:00 - 15:45 Distans, Föreläsning, M1+MAASI1, MAASI1, Zoom-undervisning, Örjan Ekblom
13:00 - 16:30 FAIPS1, Fristående kurs idrottspsykologi I, Föreläsning, Lärosal 1506, Sanna Nordin-Bates
13:30 - 14:30 Möte, Sofie Kierkegaard, Styrelserum 1418
14:30 - 16:00 Distans, GID2, Grundlärare/fritids termin 2, Magnus Kilger, Seminarium, Zoom-undervisning
17:00 - 18:30 DIF Bordtennis , Extern bokning, Idrottshall 1
20:00 - 00:00 Dansstudion, Extern bokning, Guillermo A