Starttid 08:00 - 18:00
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
v 17 | Ons 2024-04-24 v 17 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 16:30 | H2, HAHAL1, Projektarbete, Vakant, Valfri | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Externa handledare, L5A, L5B, LAVFU3, VFU i skolor | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 15:00 | FAHLED, FAHLED, Göran Kenttä, Lärosal 1505, T3A, TBTRÄ6-1 | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 14:00 | Grupprum 1303B | ||||||||||||||||||||||||||||
11:15 - 13:15 | Grupprum 1310A | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 15:00 | Grupprum 1455 | ||||||||||||||||||||||||||||
12:15 - 13:30 | Grupprum 1303A | ||||||||||||||||||||||||||||
12:30 - 15:30 | Grupprum 4415 (Tegelhögen) | ||||||||||||||||||||||||||||
12:45 - 13:45 | Gymnastiksal 1 | ||||||||||||||||||||||||||||
12:45 - 14:45 | Grupprum 2236 (Ds) | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 | Extern bokning, Futura skolan Stockholm, Idrottshall 1 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 | Grupprum 1310, Katarina Offnegårdh, Möte | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | GAIHG1-2, Gymnastiksal 2, Jacob Melin, SU1B | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | Annika Semb Granhed, Björn Särnbrink, Cecilia Stålman, Eva Fors, Grupp 1, Grupp 2, Grupp 3, Grupp 4, Grupp 5, Grupp 6, Grupp 7, Grupp 8, Grupprum 3305, Grupprum 3306, Johnny Takats, K1A, KAVFU2, L2A, L2B, L2C, LAVFU2, Lärosal 1305, Lärosal 1309, Lärosal 1504, Lärosal 2247, Lärosal 2303, Marlene Bigren, Martin René, Styrelserum 1418, Tobias Björn, Undervisning | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:30 | Idrottshall 3, L4B, LAIDI3-5, Sanne Sejlert, Undervisning | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | Aulan, Cecilia Åkesdotter, Omexamination, T1A, T2A, TAIDRP | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | Dansstudion | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 17:00 | 1302a, Emma Forsén Mantilla, Erik Hemmingsson, H1, HAHPSY, Lärosal 1506, Sanna Nordin-Bates, Tentamen | ||||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 16:15 | Grupprum 1310A | ||||||||||||||||||||||||||||
14:15 - 15:45 | Extern bokning, Futura skolan Stockholm, Gymnastiksal 1 | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 | Forskning, Lärosal 1504, Mikael Quennerstedt | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 | Alexander Ovendal, Distans, L-lyft GY 3, UDIDGY15HB, Undervisning | ||||||||||||||||||||||||||||
16:30 - 17:30 | Göran Kenttä, Möte, Styrelserum 1418 | ||||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 18:00 | Extern bokning, Idrottshall 2, Stockholm Sport Academy | ||||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 19:00 | Extern bokning, Idrottshall 3, Stockholm Sport Academy | ||||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 19:00 | Extern bokning, Stockholm Sport Academy, Wembley | ||||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 19:00 | Dansstudion, Extern bokning, Guillermo A | ||||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 19:00 | Extern bokning, Idrottshall 1, KTH CL & W | ||||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 20:00 | Extern bokning, Gymnastiksal 2, Stockholm Sport Academy | ||||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 21:00 | Extern bokning, Idrottshall 2, SSIF | ||||||||||||||||||||||||||||
Tors 2024-04-25 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 09:30 | GAIHG1-2, Marlene Bigren, Simhall, Simning, SU1B | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Externa handledare, L5A, L5B, LAVFU3, VFU i skolor | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Annan ort, Icke lärarledd, K1A, KAVFU2, L2A, L2B, L2C, LAVFU2 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 10:00 | Extern bokning, Futura skolan Stockholm, Idrottshall 1 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 12:00 | 1302a, 1302b, Emma Oljans, Ida Al Fakir, MAHPE1, MAHPE1 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | Admin RKS, Institutionsadmin möte, Styrelserum 1418 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | Emma Forsén Mantilla, H1, HAMETO, Lärosal 1506 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 16:00 | Britta Thedin Jakobsson, FBHAND, FBHAND, Lärosal 1305 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:45 - 11:15 | GAIHG1-2, Marlene Bigren, Simhall, Simning, SU1A | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:30 | Cecilia Stålman, Gymnastiksal 1, IH1A, L1A, LAID07 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | Emma Forsén Mantilla, H1, HAMETO, Lärosal 1506 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 12:00 | Alexander Ovendal, Grupp 1, Lärosal 1309, T2A, TATRA4 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 12:00 | Fredrik Svanström, Idrottshall 1-2, L1C, LAID06 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 12:15 | Grupprum 1310 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 16:30 | H2, HAHAL1, Vakant, Valfri | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 15:00 | 3122 - Studion, Filminspelning, Staffan Hultgren | ||||||||||||||||||||||||||||
11:30 - 12:30 | Idrottshall 3 | ||||||||||||||||||||||||||||
11:45 - 13:15 | *Student, Grupprum 4415 (Tegelhögen), Studietid | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 12:45 | Egen träning, Gymnastiksal 1, Personal | ||||||||||||||||||||||||||||
12:30 - 13:00 | Elisabeth Möller, Förberedelse, Lärosal 1505 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 | E-PABS, E-PABS torsdagsseminarium, Lärosal 1505 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 | Carina Sundman, Möte, Styrelserum 1418 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | Gisela Nyberg, H3, HAFOF5-4, Lärosal 2303 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | 1302 ab, Annika Semb Granhed, IH1A, L1A, LAID06, Marlene Bigren, Undervisning | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | Cecilia Stålman, Gymnastiksal 1, L1B, L1C, LAID07 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | IBGID4-4, Idrottshall 3, IH2A, Jacob Melin, Johnny Takats, Kurskrav | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | Emma Oljans, GF4, GID-betyg, Lärosal 1309, Seminarium | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:30 | Alexander Ovendal, Datorsal 1421, Grupp 5, Grupp 6, T1A, T1B, TATBIO | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:30 | Grupp 3, Grupp 4, Henrik Petré, LTIV - golv, T1A, T1B, TATBIO | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | FAMAST, FAMAST , Föreläsning, Lärosal 1506, T3A, TBTRÄ6-2, Vakant | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | GAIHG1-3, Gymnastiksal 2, Sanne Sejlert, SU1A, SU1B, Undervisning |
Ändrad den senaste timmen.