Prenumerera
 
Gå till föregående vecka
v 3  
Gå till nästa vecka

v 3 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mån 18/1 
Distans, Fredrik Svanström, IH1A, Introduktion, LAIDI2-4, Lärarutbildning år 1, Lärarutbildning år 1, Lärarutbildning år 1, Lärarutbildning år1, Zoom
09:30
08:00
Distans, Föreläsning, Karin Redelius, LASPI2-2, LS3A, TATRÄ4-2, Tränarutbildning år 2, Zoom
11:30
08:30
Eva Andersson, Föreläsning, H2B, HAFOF4-1, Hälsopedagogutbildning år 2, Lärosal 1505
12:00
08:30
Anna Rosén, Distans, K1A, Kursstart, L2C, LBSUL2-2, Lärarutbildning år 2, Lärarutbildning år 2, Zoom
09:30
08:45
Annan ort, Erik Hemmingsson, Kursstart, MASAR1, Magnus Lindwall, Maria Ekblom, Masterprogram termin 4
10:30
09:00
Anna-Lena Borgström, GID1, Grundlärare/fritids termin 1, Introduktion, Lärosal 2303
11:30
09:00
GFVFU3, Grundlärare/fritids termin 3, Lärosal 2247, Marlene Bigren, Sandra Jederud, Seminarium
11:30
09:00
Föreläsning, Göran Kenttä, Lärosal 1309, TATRÄ6-1, Tränarutbildning år 3
12:00
09:00
Distans, Introduktion, Joakim Åkesson, SASM11-5, Sportsmanagement - SM1A, Zoom
12:00
09:00
Distans, IH1A, Johnny Takats, Kursstart, LAIDI2-4, Lärarutbildning år 1, Lärarutbildning år 1, Lärarutbildning år 1, Lärarutbildning år1, Zoom
11:30
10:00
Friluftsliv, IBGID4-1, IH2A, Jonas Jones, Skridskor, Östermalms IP rundbana
11:30
10:00
Anna Rosén, Distans, Föreläsning, K1A, KBSUL2-2, L2C, LBSUL2-2, Lärarutbildning år 2, Lärarutbildning år 2, Zoom
11:30
10:00
Föreläsning, HAFOF5-2, Hälsopedagogutbildning år 3, Introduktion, Lärosal 1305, Victoria Blom, Zoom
12:00
10:00
Distans, Fredrik Svanström, Introduktion, Jacob Lindstam, Johan Arnegård, Kerstin Stenberg, L4A, L4B, LAIDI3-2, Zoom
12:00
10:00
Cecilia Stålman, Idrottshall 3, Planering
14:45
10:00
Marielle Andrésen, Möte, Styrelserum 1418
12:00
11:30
Alexander Ovendal, Fredrik Tinmark, Hans Rosdahl, Henrik Petré, LTIV - labbyta golv, LTIV-möte, Niklas Psilander
12:45
11:45
Cecilia Stålman, Fri träning, Gymnastiksal 1
12:45
11:45
Aulan, Elin Ekblom Bak, Emil Bojsen Möller, Föreläsning, H1B Hälsopedagogutbildning, HBIDH2-2, Hälsopedagogutbildning år 1, Hälsopedagogutbildning år 1, TAIDT2-1, Tränarutbildning år 1
14:30
13:00
Distans, Föreläsning, IH1A, Johnny Takats, LAIDI2-4, Lärarutbildning år 1, Lärarutbildning år 1, Lärarutbildning år 1, Lärarutbildning år1
14:30
13:00
Eva Andersson, Föreläsning, H2B, HAFOF4-1, Hälsopedagogutbildning år 2, Lärosal 2303
14:30
13:00
Friluftsliv, IBGID4-1, IH2A, Introduktion, Jacob Lindstam, Jonas Jones, Lärosal 1309, Marlene Bigren
14:30
13:00
Bengt Larsson, Distans, Föreläsning, K1A, KBSUL2-2, L2C, LBSUL2-2, Lärarutbildning år 2, Lärarutbildning år 2, Zoom
14:30
13:00
Distans, Fysiologi, nutrition & biomek., Workshop, Zoom
16:00
13:00
Anna-Lena Borgström, GFVFU3, Grundlärare/fritids termin 3, Lärosal 2247, Seminarium
16:00
13:00
Föreläsning, HAFOF5-2, Hälsopedagogutbildning år 3, Lärosal 1305, Victoria Blom, Zoom
16:00
13:00
Distans, Fredrik Svanström, Introduktion, L5A, L5B, L5C, LASUL3-1, Marie Nyberg, Masterprogram termin 1, Masterprogram termin 2, Zoom-undervisning
16:30
13:00
Forskning, LTIV - klimatrum, Mikael Flockhart
18:00
13:00
Aulan, Elin Ekblom Bak, Emil Bojsen Möller, Föreläsning, H1B Hälsopedagogutbildning, HBIDH2-2, Hälsopedagogutbildning år 1, Hälsopedagogutbildning år 1, TAIDT2-1, Tränarutbildning år 1
16:30
15:00
Anna Rosén, Distans, KBSUL2-2, L2C, LBSUL2-2, Workshop, Zoom
16:30
15:00
Friluftsliv, IBGID4-1, IH2A, Jacob Lindstam, Jonas Jones, Lärosal 1309, Skridskor
16:30
15:00
Alla klasser, Fri träning, Gymnastiksal 2, Studenttid
18:00
16:30
v 3 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tis 19/1 
Aulan, Föreläsning, H1B Hälsopedagogutbildning, HBIDH2-1, Hälsopedagogutbildning år 1, Hälsopedagogutbildning år 1, Niklas Psilander
09:30
08:00
Externa handledare, GFVFU3, Grundlärare/fritids termin 3, VFU i skolor, VFU-period
17:00
08:00
Eva Andersson, H2B, HAFOF4-2, Hälsopedagogutbildning år 2, Lärosal 1505
10:00
08:30
Anna Rosén, Distans, KBSUL2-2, LBSUL2-2, Lärarutbildning år 2, Workshop, Zoom
10:00
08:30
Distans, Föreläsning, Joakim Åkesson, LASPI2-2, LS3A, TATRÄ4-2, Tränarutbildning år 2, Zoom
10:00
08:30
Distans, Föreläsning, IH1A, LAIDI2-4, Lärarutbildning år 1, Lärarutbildning år 1, Lärarutbildning år 1, Lärarutbildning år1, Peter Schantz
11:00
08:30
Distans, Janne Ferner, SASM11-5, Seminarium, Sportsmanagement - SM1A, Zoom
12:00
09:00
Distans, Fredrik Svanström, LASUL3-1, Masterprogram termin 1, Masterprogram termin 2, Zoom-undervisning
12:00
09:00
Anders Frisk, Distans, Introduktion, L4A, L4B, LAIDI3-3, Martin René
10:30
10:00
Inst.ledn.möte RKS, FAH, FNB, Prefekt + bitr.prefekt - alia, Styrelserum 1418
11:00
10:00
Aulan, Föreläsning, H1B Hälsopedagogutbildning, HBIDH2-1, Hälsopedagogutbildning år 1, Hälsopedagogutbildning år 1, Jonas Mikaels
11:30
10:00
Friluftsliv, IBGID4-1, IH2A, Jonas Jones, Längdskidåkning, Stadion
11:30
10:00
Distans, Föreläsning, Josefin Englund, K1A, KBSUL2-2, L2C, LBSUL2-2, Lärarutbildning år 2, Lärarutbildning år 2, Zoom
12:15
10:15
Eva Andersson, Föreläsning, H2B, HAFOF4-1, Hälsopedagogutbildning år 2, Lärosal 2303
12:00
10:30
GID1, Grundlärare/fritids termin 1, Gymnastiksal 1, Isabell Hertzberg, Praktik, RD
12:00
10:30
Britta Thedin Jakobsson, Distans, Föreläsning, LASPI2-2, LS3A, TATRÄ4-2, Tränarutbildning år 2, Zoom
12:00
10:30
Distans, GFp2, Idrottshall 3, L4A, L4B, LAIDI3-3, Martin René, Praktik
12:00
10:30
Ledningsråd rektor, Ledningsråd rektor, Styrelserum 1418
12:00
11:00
Abram Katz, Aulan, Föreläsning, H1B Hälsopedagogutbildning, HBIDH2-2, Hälsopedagogutbildning år 1, Hälsopedagogutbildning år 1, TAIDT2-1, Tränarutbildning år 1
12:45
12:00
Distans, Hemtentamen, IH1A, Josefin Englund, LBIDI1-2, Lärarutbildning år 1, Lärarutbildning år 1, Lärarutbildning år 1, Lärarutbildning år1, Omexamination, Rasmus Karlander, Tentavakter
17:00
12:00
Eva Andersson, Föreläsning, H2B, HAFOF4-1, Hälsopedagogutbildning år 2, Lärosal 2303
14:30
13:00
Distans, Fredrik Svanström, Kerstin Stenberg, L5A, L5B, L5C, LASUL3-1, Undervisning, Zoom
14:30
13:00
Distans, GID1, Grundlärare/fritids termin 1, Gymn-grund, Martin René, Praktik, Sanne Sejlert
14:30
13:00
Anna Rosén, Distans, KBSUL2-2, LBSUL2-2, Lärarutbildning år 2, Workshop, Zoom
14:30
13:00
GFp2, IBGID4-1, IH2A, Idrottshall 3, Rudi Zangerl, Undervisning
14:30
13:00
Distans, Fysiologi, nutrition & biomek., Workshop, Zoom
16:00
13:00
Forskning, LTIV - klimatrum, Mikael Flockhart
18:00
13:00
Annika Semb Granhed, Distans, Fredrik Svanström, L5A, L5B, L5C, LASUL3-1, Undervisning, Zoom
16:00
14:30
Anna Rosén, Anna Tidén, Britta Thedin Jakobsson, Christopher Engdahl, DAIPST1, DAIPST1, Daniel Roe, Håkan Larsson, Jesper Karlsson, Joakim Åkesson, John Hellström, Jonas Mikaels, Karin Redelius, Lärosal 1504, Magnus Kilger, PIF-möte, Paul Sjöblom, Sara Hoy, Styrelserum 1418, Suzanne Lundvall, Åsa Bäckström
17:00
14:45
Anna Rosén, Distans, K1A, KBSUL2-2, LBSUL2-2, Workshop, Zoom
16:30
15:00
Alla klasser, Fri träning, Idrottshall 3, Studenttid
18:00
16:30
v 3 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Ons 20/1 
Arbetsseminarium, Distans, Johnny Takats, LAIDI2-4, Lärarutbildning år 1
09:30
08:00
Annan ort, Grupp 3, Grupp 4, Gästföreläsare, H1B Hälsopedagogutbildning, HBIDH2-1, Hälsopedagogutbildning år 1, Hälsopedagogutbildning år 1, Praktik
09:30
08:00
Distans, K1A, L2C, L2D, Lärarutbildning år 2, Lärarutbildning år 2, Marlene Bigren, Omexamination, PASUL1-2
12:00
08:00
Eva Andersson, H2B, HAFOF4-2, Hälsopedagogutbildning år 2, LTIV - labbyta golv
16:30
08:00
Externa handledare, GFVFU3, Grundlärare/fritids termin 3, VFU i skolor, VFU-period
17:00
08:00
Friluftsförråd, Friluftsliv, IBGID4-1, IH2A, Jacob Lindstam, Jonas Jones, Uthämtning av material
09:30
08:30
Filip Larsen, Föreläsning, Idrotts- och arbetsfysiologi 15hp M-progr.+frist, Lärosal 1505, MAIDAF
10:00
08:30
Distans, Föreläsning, Gästlärare, LASPI2-2, LS3A, TATRÄ4-2, Tränarutbildning år 2, Zoom
10:00
08:30
Distans, L5A, L5B, L5C, LASUL3-1, Marie Nyberg, Masterprogram termin 1, Masterprogram termin 2, Zoom-undervisning
12:00
08:30
Föreläsning, Göran Kenttä, Lärosal 2247, TATRÄ6-1, Tränarutbildning år 3
12:00
09:00
Distans, Introduktion, Johan Arnegård, L4B, LAIDI3-2, Skridskor, Zoom
12:00
09:00
Distans, Introduktion, Kerstin Stenberg, L4A, LAIDI3-2, Skridskor, Zoom
12:00
09:00
Fri träning, Lena Gejke, Styrketräningsrum
10:45
09:45
Annan ort, Grupp 1, Grupp 2, Gästföreläsare, H1B Hälsopedagogutbildning, HBIDH2-1, Hälsopedagogutbildning år 1, Hälsopedagogutbildning år 1, Praktik
11:15
09:45
Arbetsseminarium, Distans, Johnny Takats, LAIDI2-4, Lärarutbildning år 1
11:30
10:00
Distans, Friluftsliv, IBGID4-1, IH2A, Islivräddning, Jacob Lindstam, Jonas Jones, Zoom
12:00
10:00
Distans, FATRÄF, FATRÄF3, Föreläsning, Helena Andersson, Zoom
13:00
10:00
Filip Larsen, Föreläsning, Idrotts- och arbetsfysiologi 15hp M-progr.+frist, Lärosal 1505, MAIDAF
12:00
10:30
Fri träning, Lena Gejke, Styrketräningsrum
11:45
10:45
Fri träning, Gymnastiksal 1, Lena Gejke
12:45
11:45
Abram Katz, Föreläsning, Idrotts- och arbetsfysiologi 15hp M-progr.+frist, Lärosal 1505, MAIDAF
14:30
13:00
Arbetsseminarium, Distans, Johnny Takats, LAIDI2-4, Lärarutbildning år1
14:30
13:00
Distans, GID1, Grundlärare/fritids termin 1, Gymn-grund, Martin René, Praktik
14:30
13:00
Erik Hemmingsson, HAIDH6-2, Hälsopedagogutbildning år 3, Lärosal 1506, Omexamination, Ulrika Tranaeus
15:00
13:00
Distans, Karin Redelius, L5A, L5B, L5C, LASUL3-1, Masterprogram termin 1, Masterprogram termin 2, Zoom-undervisning
15:30
13:00
*Student, Grupprum 4415 (Tegelhögen), Studietid
16:00
13:00
Psykologi-lab, Psykologigruppen, Psykologigruppsmöte
14:15
13:15
Håkan Larsson, Idrottsläragruppen, Idrottsläramöte, Lärosal 2303
16:30
14:30
FATRÄF, FATRÄF2, Föreläsning, Janne Ferner, Lärosal 2247
17:30
14:30
Datorsal 1421, Examination, Susanne Löthman
17:30
14:30
Annan ort, Grupp 5, Grupp 6, Gästföreläsare, H1B Hälsopedagogutbildning, HBIDH2-1, Hälsopedagogutbildning år 1, Hälsopedagogutbildning år 1, Praktik
16:30
15:00
Distans, IH1A, Karl Daggfeldt, LBIDI1-6, Lärarutbildning år 1, Lärarutbildning år 1, Lärarutbildning år 1, Lärarutbildning år1, Omtentamen
17:30
15:00
Extern bokning, Fredrikshof Friidrott, Gymnastiksal 1
18:00
17:00
v 3 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tors 21/1 
Arbetsseminarium, Distans, Johnny Takats, LAIDI2-4, Lärarutbildning år 1
09:30
08:00
Distans, IH1A, Isabell Hertzberg, LBIDI1-5, Lärarutbildning år 1, Slutseminarium
09:30
08:00
Arbetsseminarium, Aulan, Elin Ekblom Bak, Emil Bojsen Möller, H1B Hälsopedagogutbildning, HBIDH2-2, Hälsopedagogutbildning år 1, Hälsopedagogutbildning år 1, Kerstin Hamrin, TAIDT2-1
09:45
08:00
Externa handledare, GFVFU3, Grundlärare/fritids termin 3, VFU i skolor, VFU-period
17:00
08:00
Filip Larsen, Föreläsning, Idrotts- och arbetsfysiologi 15hp M-progr.+frist, Lärosal 1505, MAIDAF
10:00
08:30
Distans, Josefin Englund, KBSUL2-2, LBSUL2-2, Litteraturseminarium, Lärarutbildning år 2, Zoom
10:00
08:30
Bengt Larsson, Distans, KBSUL2-2, L2C, LBSUL2-2, Litteraturseminarium, Zoom
10:00
08:30
Eva Andersson, Föreläsning, H2B, HAFOF4-1, Hälsopedagogutbildning år 2, Lärosal 2303
12:00
08:30
Distans, Is- & klubbspel, Jacob Lindstam, L4A, L4B, LAIDI3-2, Zoom
10:00
09:00
HAFOF5-2, Hälsopedagogutbildning år 3, Lärosal 1305, Seminarium, Victoria Blom, Zoom
12:00
09:00
Distans, FBHAND, FBHAND, Pia Lundquist Wanneberg, Seminarium, Zoom
12:00
09:00
Arbetsseminarium, Distans, IH1A, Johnny Takats, LAIDI2-4
11:30
10:00
GFp2, Gymnastiksal 2, IBGID4-1, IH2A, Rudi Zangerl, Undervisning
11:30
10:00
Distans, Joakim Åkesson, SASM11-5, Seminarium, Sportsmanagement - SM1A, Zoom
12:00
10:00
Arbetsseminarium, Aulan, Elin Ekblom Bak, Emil Bojsen Möller, H1B Hälsopedagogutbildning, HBIDH2-2, Hälsopedagogutbildning år 1, Hälsopedagogutbildning år 1, Kerstin Hamrin, TAIDT2-1
12:00
10:15
Filip Larsen, Föreläsning, Idrotts- och arbetsfysiologi 15hp M-progr.+frist, Lärosal 1505, MAIDAF
12:00
10:30
Distans, Josefin Englund, L2C, LBSUL2-2, Litteraturseminarium
12:00
10:30
Bengt Larsson, Distans, K1A, KBSUL2-2, LBSUL2-2, Litteraturseminarium, Zoom
12:00
10:30
Distans, GFp2, L4A, L4B, LAIDI3-3, Martin René, Praktik
12:00
10:30
*Student, Grupprum 4415 (Tegelhögen), Studietid
13:00
10:30
Marielle Andrésen, Möte, Styrelserum 1418
12:00
11:30
Filip Larsen, Föreläsning, Idrotts- och arbetsfysiologi 15hp M-progr.+frist, Lärosal 1505, MAIDAF
14:30
13:00
Eva Andersson, Föreläsning, H2B, HAFOF4-1, Hälsopedagogutbildning år 2, Lärosal 2303
14:30
13:00
Eva Fors, Styrelserum 1418, Ulla Viitala, Webbinarium
15:00
13:00
Friluftsliv, IBGID4-1, IH2A, Jacob Lindstam, Jonas Jones, Skridskor, Östermalms IP rundbana
15:30
13:00
Distans, FBHAND, FBHAND, Pia Lundquist Wanneberg, Seminarium, Zoom
16:00
13:00
Dansstudion, Gymnastiksal 1, Gymnastiksal 2, H1B Hälsopedagogutbildning, H2B, H3B, Hälsopedagogutbildning år 1, Hälsopedagogutbildning år 2, Hälsopedagogutbildning år 3, IH1A, Idrottshall 1-2, K1A, K2A, L2C, L2D, L3A, L4A, L4B, L5A, L5B, L5C, LS3A, LS4A, Lärarutbildning år 1, Lärarutbildning år 1, Lärarutbildning år 1, Lärarutbildning år 2, Lärarutbildning år 2, Lärarutbildning år1, Rest-exam, Restexamination, Tränarutbildning år 1, Tränarutbildning år 2, Tränarutbildning år 3
17:00
13:00
Anna-Lena Borgström, Distans, GID1, Grundlärare/fritids termin 1, Praktik, RD
15:30
14:00
Filip Larsen, Föreläsning, Idrotts- och arbetsfysiologi 15hp M-progr.+frist, Lärosal 1505, MAIDAF
16:30
15:00
v 3 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fre 22/1 
Britta Thedin Jakobsson, Distans, Föreläsning, IH1A, LAIDI2-4, Lärarutbildning år 1, Lärarutbildning år 1, Lärarutbildning år 1, Lärarutbildning år1
09:30
08:00
Distans, GID1, Grundlärare/fritids termin 1, Isabell Hertzberg, Praktik, RD
09:30
08:00
Arbetsseminarium, Aulan, Elin Ekblom Bak, Emil Bojsen Möller, H1B Hälsopedagogutbildning, HBIDH2-2, Hälsopedagogutbildning år 1, Hälsopedagogutbildning år 1, Kerstin Hamrin, TAIDT2-1
09:45
08:00
Externa handledare, GFVFU3, Grundlärare/fritids termin 3, VFU i skolor, VFU-period
17:00
08:00
Abram Katz, Föreläsning, Idrotts- och arbetsfysiologi 15hp M-progr.+frist, Lärosal 1505, MAIDAF
10:00
08:30
Distans, Josefin Englund, K1A, KBSUL2-2, LBSUL2-2, Litteraturseminarium, Zoom
10:00
08:30
Bengt Larsson, Distans, KBSUL2-2, LBSUL2-2, Litteraturseminarium, Lärarutbildning år 2, Zoom
10:00
08:30
Eva Andersson, Föreläsning, H2B, HAFOF4-1, Hälsopedagogutbildning år 2, Lärosal 2303
12:00
08:30
Friluftsliv, IBGID4-1, IH2A, Jacob Lindstam, Jonas Jones, Skridskor, Östermalms IP rundbana
11:30
09:00
Cecilia Stålman, Distans, Johnny Takats, LAIDI2-4, Lärarutbildning år 1, Lärarutbildning år 1, Lärarutbildning år1, Rasmus Karlander, Workshop
11:15
10:00
Distans, GID1, Grundlärare/fritids termin 1, Gymn-grund, Martin René, Praktik
11:30
10:00
Arbetsseminarium, Aulan, Elin Ekblom Bak, Emil Bojsen Möller, H1B Hälsopedagogutbildning, HBIDH2-2, Hälsopedagogutbildning år 1, Hälsopedagogutbildning år 1, Kerstin Hamrin, TAIDT2-1
12:00
10:15
Abram Katz, Föreläsning, Idrotts- och arbetsfysiologi 15hp M-progr.+frist, Lärosal 1505, MAIDAF
12:00
10:30
Distans, Josefin Englund, KBSUL2-2, LBSUL2-2, Litteraturseminarium, Lärarutbildning år 2, Zoom
12:00
10:30
Bengt Larsson, Distans, KBSUL2-2, LBSUL2-2, Litteraturseminarium, Lärarutbildning år 2, Zoom
12:00
10:30
Cecilia Stålman, Distans, IH1A, Johnny Takats, LAIDI2-4, Lärarutbildning år 1, Rasmus Karlander, Workshop
12:45
11:30
Fri träning, Gymnastiksal 1, Gästlärare
12:45
11:45
Filip Larsen, Föreläsning, Idrotts- och arbetsfysiologi 15hp M-progr.+frist, LTIV - hela lokalen, MAIDAF
14:30
13:00
Eva Andersson, Föreläsning, H2B, HAFOF4-1, Hälsopedagogutbildning år 2, Lärosal 2303
14:30
13:00
Grupprum 3306, RD-gruppen, RD-möte
15:00
13:00
GFp2, IBGID4-1, IH2A, Idrottshall 3, Rudi Zangerl, Undervisning
16:30
13:00
Dansstudion, Gymnastiksal 1, Gymnastiksal 2, H1B Hälsopedagogutbildning, H2B, H3B, Hälsopedagogutbildning år 1, Hälsopedagogutbildning år 2, Hälsopedagogutbildning år 3, IH1A, Idrottshall 1-2, K1A, K2A, L2C, L2D, L3A, L4A, L4B, L5A, L5B, L5C, LS3A, LS4A, Lärarutbildning år 1, Lärarutbildning år 1, Lärarutbildning år 1, Lärarutbildning år 2, Lärarutbildning år 2, Lärarutbildning år1, Rest-exam, Restexamination, Tränarutbildning år 1, Tränarutbildning år 2, Tränarutbildning år 3
17:00
13:00
Filip Larsen, Föreläsning, Idrotts- och arbetsfysiologi 15hp M-progr.+frist, LTIV - hela lokalen, MAIDAF
16:30
15:00
v 3 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lör 23/1 
v 3 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Sön 24/1