1302 ab
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
v 17 | Ons 2024-04-24 v 17 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 10:00 | Gisela Nyberg, H3, HAFOF5-4 | ||||||||||||||||||||||||||||
1302a
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 17 | Ons 2024-04-24 v 17 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 10:00 | 1302 ab, Gisela Nyberg, H3, HAFOF5-4 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:30 | 1302b, Gisela Nyberg, H3, HAFOF5-4 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 17:00 | Emma Forsén Mantilla, Erik Hemmingsson, H1, HAHPSY, Lärosal 1506, Sanna Nordin-Bates, Tentamen | ||||||||||||||||||||||||||||
1302b
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 17 | Ons 2024-04-24 v 17 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 10:00 | 1302 ab, Gisela Nyberg, H3, HAFOF5-4 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:30 | 1302a, Gisela Nyberg, H3, HAFOF5-4 | ||||||||||||||||||||||||||||
3122 - Studion
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Abisko
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Annan ort
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Aulan
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 17 | Ons 2024-04-24 v 17 | ||||||||||||||||||||||||||||
11:15 - 12:00 | Eva Fors, K1A, KAVFU2, L2A, L2B, L2C, LAVFU2 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | Cecilia Åkesdotter, Omexamination, T1A, T2A, TAIDRP | ||||||||||||||||||||||||||||
Biblioteket
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Björkvik (Ingarö)
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
BMC Labb
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Bogesundslandet
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Bosön
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Brunnsviken
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Dans och cirkushögskolan
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Dansstudion
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 17 | Ons 2024-04-24 v 17 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:45 - 11:45 | HälsoP, Manne Godhe, Motionärer | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 13:00 | HälsoP, Manne Godhe, Motionärer | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | |||||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 20:00 | Extern bokning, Guillermo A | ||||||||||||||||||||||||||||
Datorsal 1421
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Distans
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 17 | Ons 2024-04-24 v 17 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 10:00 | IBGID4-3, IH2A, Karl Daggfeldt, L4A, L4B, LAIDI3-1 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:30 | Anna Bjerkefors, MBBINK, MBBINK , Olga Tarassova | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 | Alexander Ovendal, L-lyft GY 3, UDIDGY15HB, Undervisning | ||||||||||||||||||||||||||||
Ej klart
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Fjällen
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Flottsbro
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Friluftsförråd
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Föreläsningssal 100-280p
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
GIH.
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Grupprum 1303A
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 17 | Ons 2024-04-24 v 17 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 11:00 | *Student, Studietid | ||||||||||||||||||||||||||||
12:15 - 13:30 | |||||||||||||||||||||||||||||
Grupprum 1303B
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 17 | Ons 2024-04-24 v 17 | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 14:00 | |||||||||||||||||||||||||||||
Grupprum 1310
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 17 | Ons 2024-04-24 v 17 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 13:00 | |||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 | Katarina Offnegårdh, Möte | ||||||||||||||||||||||||||||
Grupprum 1310A
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 17 | Ons 2024-04-24 v 17 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 11:15 | |||||||||||||||||||||||||||||
11:15 - 13:15 | |||||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 16:15 | |||||||||||||||||||||||||||||
Grupprum 1455
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 17 | Ons 2024-04-24 v 17 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | |||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 15:00 | |||||||||||||||||||||||||||||
Grupprum 2236 (Ds)
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 17 | Ons 2024-04-24 v 17 | ||||||||||||||||||||||||||||
12:45 - 14:45 | |||||||||||||||||||||||||||||
Grupprum 3303
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 17 | Ons 2024-04-24 v 17 | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 16:00 | |||||||||||||||||||||||||||||
Grupprum 3305
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 17 | Ons 2024-04-24 v 17 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | |||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | Annika Semb Granhed, Björn Särnbrink, Cecilia Stålman, Eva Fors, Grupp 1, Grupp 2, Grupp 3, Grupp 4, Grupp 5, Grupp 6, Grupp 7, Grupp 8, Grupprum 3306, Johnny Takats, K1A, KAVFU2, L2A, L2B, L2C, LAVFU2, Lärosal 1305, Lärosal 1309, Lärosal 1504, Lärosal 2247, Lärosal 2303, Marlene Bigren, Martin René, Styrelserum 1418, Tobias Björn, Undervisning | ||||||||||||||||||||||||||||
Grupprum 3306
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 17 | Ons 2024-04-24 v 17 | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 13:00 | |||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | Annika Semb Granhed, Björn Särnbrink, Cecilia Stålman, Eva Fors, Grupp 1, Grupp 2, Grupp 3, Grupp 4, Grupp 5, Grupp 6, Grupp 7, Grupp 8, Grupprum 3305, Johnny Takats, K1A, KAVFU2, L2A, L2B, L2C, LAVFU2, Lärosal 1305, Lärosal 1309, Lärosal 1504, Lärosal 2247, Lärosal 2303, Marlene Bigren, Martin René, Styrelserum 1418, Tobias Björn, Undervisning | ||||||||||||||||||||||||||||
Grupprum 4415 (Tegelhögen)
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 17 | Ons 2024-04-24 v 17 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 12:30 | |||||||||||||||||||||||||||||
12:30 - 15:30 | |||||||||||||||||||||||||||||
Gymnastiksal 1
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 17 | Ons 2024-04-24 v 17 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 10:00 | Extern bokning, Futura skolan Stockholm | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:00 | |||||||||||||||||||||||||||||
11:45 - 12:45 | Fri-trän., Lena Gejke, Motionärer | ||||||||||||||||||||||||||||
12:45 - 13:45 | |||||||||||||||||||||||||||||
14:15 - 15:45 | Extern bokning, Futura skolan Stockholm | ||||||||||||||||||||||||||||
Gymnastiksal 2
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 17 | Ons 2024-04-24 v 17 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | HälsoP, Manne Godhe, Motionärer | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | GAIHG1-2, Jacob Melin, SU1B | ||||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 20:00 | Extern bokning, Stockholm Sport Academy | ||||||||||||||||||||||||||||
Hammarbybacken
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Hellasgården
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Hjorthagens IP
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Idrottshall 1
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 17 | Ons 2024-04-24 v 17 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 10:00 | Fredrik Svanström, Idrottshall 1-2, L1A, LAID06 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 12:00 | Fredrik Svanström, Idrottshall 1-2, IH1A, L1B, LAID06 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 | Extern bokning, Futura skolan Stockholm | ||||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 19:00 | Extern bokning, KTH CL & W | ||||||||||||||||||||||||||||
19:00 - 20:00 | Camilla Thonérfelth, Extern bokning | ||||||||||||||||||||||||||||
20:00 - 21:00 | Extern bokning, Laplanders | ||||||||||||||||||||||||||||
Idrottshall 1-2
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 17 | Ons 2024-04-24 v 17 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 10:00 | Fredrik Svanström, L1A, LAID06 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 12:00 | Fredrik Svanström, IH1A, L1B, LAID06 | ||||||||||||||||||||||||||||
Idrottshall 1-3
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Idrottshall 2
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 17 | Ons 2024-04-24 v 17 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 10:00 | Fredrik Svanström, Idrottshall 1-2, L1A, LAID06 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 12:00 | Fredrik Svanström, Idrottshall 1-2, IH1A, L1B, LAID06 | ||||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 18:00 | Extern bokning, Stockholm Sport Academy | ||||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 21:00 | Extern bokning, SSIF | ||||||||||||||||||||||||||||
21:00 - 22:30 | Extern bokning, Idrottshall 3, KTH Volleyboll | ||||||||||||||||||||||||||||
Idrottshall 3
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 17 | Ons 2024-04-24 v 17 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 11:00 | Extern bokning, Stockholm International School | ||||||||||||||||||||||||||||
11:45 - 12:45 | HälsoP, Manne Godhe, Motionärer | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:30 | L4B, LAIDI3-5, Sanne Sejlert, Undervisning | ||||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 19:00 | Extern bokning, Stockholm Sport Academy | ||||||||||||||||||||||||||||
19:00 - 21:00 | Extern bokning, SSIF | ||||||||||||||||||||||||||||
21:00 - 22:30 | Extern bokning, Idrottshall 2, KTH Volleyboll | ||||||||||||||||||||||||||||
Idrottsmuseet
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
KMH Kungliga Musikhögskolan
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Konstfack
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
KS Karolinska sjh
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
KTH
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Lappland
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Lill-Jansskogen
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
LTIV - Balkong
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
LTIV - golv
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
LTIV - klimatrum
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Lärosal 1305
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 17 | Ons 2024-04-24 v 17 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | Annika Semb Granhed, Björn Särnbrink, Cecilia Stålman, Eva Fors, Grupp 1, Grupp 2, Grupp 3, Grupp 4, Grupp 5, Grupp 6, Grupp 7, Grupp 8, Grupprum 3305, Grupprum 3306, Johnny Takats, K1A, KAVFU2, L2A, L2B, L2C, LAVFU2, Lärosal 1309, Lärosal 1504, Lärosal 2247, Lärosal 2303, Marlene Bigren, Martin René, Styrelserum 1418, Tobias Björn, Undervisning | ||||||||||||||||||||||||||||
Lärosal 1309
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 17 | Ons 2024-04-24 v 17 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | DAVETFE, DAVETFE, Jonna Nilsson Horre, Kursintro | ||||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 12:00 | Grupp 1, Hans Rosdahl, Seminarium, T2A, TATRA4 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | Annika Semb Granhed, Björn Särnbrink, Cecilia Stålman, Eva Fors, Grupp 1, Grupp 2, Grupp 3, Grupp 4, Grupp 5, Grupp 6, Grupp 7, Grupp 8, Grupprum 3305, Grupprum 3306, Johnny Takats, K1A, KAVFU2, L2A, L2B, L2C, LAVFU2, Lärosal 1305, Lärosal 1504, Lärosal 2247, Lärosal 2303, Marlene Bigren, Martin René, Styrelserum 1418, Tobias Björn, Undervisning | ||||||||||||||||||||||||||||
Lärosal 1504
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 17 | Ons 2024-04-24 v 17 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 11:00 | Avdelningsmöte, Förvaltning biblotek | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | Annika Semb Granhed, Björn Särnbrink, Cecilia Stålman, Eva Fors, Grupp 1, Grupp 2, Grupp 3, Grupp 4, Grupp 5, Grupp 6, Grupp 7, Grupp 8, Grupprum 3305, Grupprum 3306, Johnny Takats, K1A, KAVFU2, L2A, L2B, L2C, LAVFU2, Lärosal 1305, Lärosal 1309, Lärosal 2247, Lärosal 2303, Marlene Bigren, Martin René, Styrelserum 1418, Tobias Björn, Undervisning | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 | Forskning, Mikael Quennerstedt | ||||||||||||||||||||||||||||
Lärosal 1505
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 17 | Ons 2024-04-24 v 17 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 15:00 | FAHLED, FAHLED, Göran Kenttä, T3A, TBTRÄ6-1 | ||||||||||||||||||||||||||||
Lärosal 1506
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 17 | Ons 2024-04-24 v 17 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 17:00 | 1302a, Emma Forsén Mantilla, Erik Hemmingsson, H1, HAHPSY, Sanna Nordin-Bates, Tentamen | ||||||||||||||||||||||||||||
Lärosal 2247
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 17 | Ons 2024-04-24 v 17 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | Cecilia Åkesdotter, T1A, T1B, TAIDRP | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | Annika Semb Granhed, Björn Särnbrink, Cecilia Stålman, Eva Fors, Grupp 1, Grupp 2, Grupp 3, Grupp 4, Grupp 5, Grupp 6, Grupp 7, Grupp 8, Grupprum 3305, Grupprum 3306, Johnny Takats, K1A, KAVFU2, L2A, L2B, L2C, LAVFU2, Lärosal 1305, Lärosal 1309, Lärosal 1504, Lärosal 2303, Marlene Bigren, Martin René, Styrelserum 1418, Tobias Björn, Undervisning | ||||||||||||||||||||||||||||
Lärosal 2303
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 17 | Ons 2024-04-24 v 17 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | Daniel Roe, GAIHG1-3, Magnus Schoultz, SU1B, Workshop | ||||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 12:30 | Daniel Roe, GAIHG1-3, Magnus Schoultz, SU1A, Workshop | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | Annika Semb Granhed, Björn Särnbrink, Cecilia Stålman, Eva Fors, Grupp 1, Grupp 2, Grupp 3, Grupp 4, Grupp 5, Grupp 6, Grupp 7, Grupp 8, Grupprum 3305, Grupprum 3306, Johnny Takats, K1A, KAVFU2, L2A, L2B, L2C, LAVFU2, Lärosal 1305, Lärosal 1309, Lärosal 1504, Lärosal 2247, Marlene Bigren, Martin René, Styrelserum 1418, Tobias Björn, Undervisning | ||||||||||||||||||||||||||||
Mötesrum 1210
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Mötesrum 1330
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Mötesrum 1433
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Mötesrum 1454
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Mötesrum 4306 (tegelhögen)
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Mötesrum 4405 (Tegelhögen)
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 17 | Ons 2024-04-24 v 17 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 10:00 | Alexander Ovendal, Marie Nyberg, Martin René, Sanne Sejlert, Utbildningsråd | ||||||||||||||||||||||||||||
Närområde GIH
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Ombytesrum
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Partnerområde
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Personalrummet
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Psykologi-lab
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Ramundberget
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Rektors arbetsrum
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Restaurang
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Simhall
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 17 | Ons 2024-04-24 v 17 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 10:00 | L1B, LAID06, Marlene Bigren, Simning | ||||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 12:00 | L1A, LAID06, Marlene Bigren, Simning | ||||||||||||||||||||||||||||
Skytteholms IP
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
SSSK
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Stadion
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Stadion1
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Stockholms Fotbollsförbund
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Stora Skuggan
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Studio Lèchelon
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Styrelserum 1418
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 17 | Ons 2024-04-24 v 17 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | Annika Semb Granhed, Björn Särnbrink, Cecilia Stålman, Eva Fors, Grupp 1, Grupp 2, Grupp 3, Grupp 4, Grupp 5, Grupp 6, Grupp 7, Grupp 8, Grupprum 3305, Grupprum 3306, Johnny Takats, K1A, KAVFU2, L2A, L2B, L2C, LAVFU2, Lärosal 1305, Lärosal 1309, Lärosal 1504, Lärosal 2247, Lärosal 2303, Marlene Bigren, Martin René, Tobias Björn, Undervisning | ||||||||||||||||||||||||||||
16:30 - 17:30 | Göran Kenttä, Möte | ||||||||||||||||||||||||||||
Styrketräningsrum
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 17 | Ons 2024-04-24 v 17 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:45 - 11:45 | Fri-trän., Lena Gejke, Motionärer | ||||||||||||||||||||||||||||
SU Stockholms Universitet
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Södertörns HS
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Tennisplan 1
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Tennisplan 2
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Ugglevikskällan
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Ute
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Valfri
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 17 | Ons 2024-04-24 v 17 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 16:30 | H2, HAHAL1, Projektarbete, Vakant | ||||||||||||||||||||||||||||
VFU i skolor
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 17 | Ons 2024-04-24 v 17 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Externa handledare, L5A, L5B, LAVFU3 | ||||||||||||||||||||||||||||
Wembley
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 17 | Ons 2024-04-24 v 17 | ||||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 19:00 | Extern bokning, Stockholm Sport Academy | ||||||||||||||||||||||||||||
Zoom.
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Ågesta
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Årsta golf
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Åstrands-lab
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
ÖIP - Östermalms IP
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
ÖIP konstgräs
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Östermalms IP ishall
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 17 | Ons 2024-04-24 v 17 | ||||||||||||||||||||||||||||
06:30 - 15:00 | Alexander Ovendal, Projekt | ||||||||||||||||||||||||||||
Östermalms IP rundbana
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Abisko
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Annan ort
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Balance City
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Björkvik (Ingarö)
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Bogesundslandet
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Bolindersvallen - Kallhäll
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Bosön
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Bruksvallarna
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Brunnsviken
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Dans och cirkushögskolan
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Distans
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Ej angiven plats
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Eriksdalsbadet
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Extern
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
F&S Hagastan
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Feelgood GrevTureg. 34
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Fjällen
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Flottsbro
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Friluftsförrådet Tegelhögen
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Frånvarande
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Fältstudier
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
GIH
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Hammarbybacken
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Hellasgården
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Hjorthagens IP
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Idrottsmuseet
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Internat externt
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Järlagården
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
KMH Kungliga Musikhögskolan
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Konradsberg
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Konstfack
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
KS Karolinska sjh
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Liljansskogen
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Motoriklab Astrid Lindgrens Sjh
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Nämdöfjärden
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Närområde GIH
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Partnerområde
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Ramundberget
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Resarö
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Skansen
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Skytteholms IP
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
SSSK
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Stadion
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Stockholms Fotbollsförbund
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
SU Stockholms Universitet
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Södertörns HS
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Tibblebadet Täby
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Ugglevikskällan
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Ute
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Valfri
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
VFU i skolor
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Ågesta
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Årsta golf
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
ÖIP - Östermalms IP
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
ÖIP - Östermalms IP rundbana
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar |