1302 ab
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
1302a
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
v 13 | Ons 2024-03-27 v 13 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 10:30 | Daniel Roe, Dansstudion, Emma Oljans, Grupp 4, Grupp 5, Grupp 6, Handledning, Isabell Hertzberg, L2A, L2B, L2C, LBSUL2-3, Lärosal 1504 | ||||||||||||||||||||||||||||
1302b
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 13 | Ons 2024-03-27 v 13 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:30 | Henrik Petré, T2A, TATRA4 | ||||||||||||||||||||||||||||
3122 - Studion
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Abisko
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Aerobt lab
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Annan ort
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Aulan
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 13 | Ons 2024-03-27 v 13 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 11:30 | John Hellström, L1A, L1B, L1C, Martina Tallstrand, Studievägledare, Utb-info | ||||||||||||||||||||||||||||
Biblioteket
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Björkvik (Ingarö)
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
BMC Labb
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 13 | Ons 2024-03-27 v 13 | ||||||||||||||||||||||||||||
14:30 - 16:00 | DAINTRO, DAINTRO, LTIV - golv, Olga Tarassova, Åstrands-lab | ||||||||||||||||||||||||||||
Bogesundslandet
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Bosön
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Brunnsviken
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Dans och cirkushögskolan
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Dansstudion
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 13 | Ons 2024-03-27 v 13 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 10:30 | 1302a, Daniel Roe, Emma Oljans, Grupp 4, Grupp 5, Grupp 6, Handledning, Isabell Hertzberg, L2A, L2B, L2C, LBSUL2-3, Lärosal 1504 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:45 - 11:45 | HälsoP, Manne Godhe, Motionärer | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 13:00 | HälsoP, Manne Godhe, Motionärer | ||||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 19:00 | Extern bokning, Guillermo A | ||||||||||||||||||||||||||||
Datorsal 1421
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 13 | Ons 2024-03-27 v 13 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:30 | Bibliotek, DAINTRO, DAINTRO, Monika Janvari | ||||||||||||||||||||||||||||
Distans
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 13 | Ons 2024-03-27 v 13 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | Gästföreläsare, H3, HAFOF5-3 | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 | Cecilia Stålman, L-lyft GY 3, Sanne Sejlert, UCIDHL2 FL, UCIDHL2 GF, UCIDHL3 HB, UDIDGY1 HB, UDIDGY15HB, UDIDGY2 HP, UDIDGY4 GY, UDIDGY6 BS, UDIDGY7 FL | ||||||||||||||||||||||||||||
Ej klart
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Fjällen
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Flottsbro
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Friluftsförråd
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Föreläsningssal 100-280p
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
GIH.
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Grupprum 1303A
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 13 | Ons 2024-03-27 v 13 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 12:00 | Alla klasser, Arb.markn., Benjamin Kröger | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 | Alla klasser, Arb.markn., Benjamin Kröger | ||||||||||||||||||||||||||||
Grupprum 1303B
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 13 | Ons 2024-03-27 v 13 | ||||||||||||||||||||||||||||
12:15 - 13:00 | |||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | |||||||||||||||||||||||||||||
Grupprum 1310
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 13 | Ons 2024-03-27 v 13 | ||||||||||||||||||||||||||||
12:15 - 15:00 | |||||||||||||||||||||||||||||
Grupprum 1310A
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 13 | Ons 2024-03-27 v 13 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | |||||||||||||||||||||||||||||
Grupprum 1455
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 13 | Ons 2024-03-27 v 13 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 13:00 | *Student, Studietid | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | *Student, Studietid | ||||||||||||||||||||||||||||
Grupprum 2236 (Ds)
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 13 | Ons 2024-03-27 v 13 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | Studietid, Vakant | ||||||||||||||||||||||||||||
Grupprum 3303
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 13 | Ons 2024-03-27 v 13 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | Astrid Hultin Svensk, Daniel Buller, Grupp 10, Grupp 11, Grupp 7, Grupp 8, Grupp 9, Grupprum 3305, Grupprum 3306, Handledning, John Berg, Josefin Englund, L2A, L2B, L2C, LBSUL2-3, Lärosal 1504, Lärosal 1505, Magnus Schoultz | ||||||||||||||||||||||||||||
Grupprum 3305
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 13 | Ons 2024-03-27 v 13 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | Astrid Hultin Svensk, Daniel Buller, Grupp 10, Grupp 11, Grupp 7, Grupp 8, Grupp 9, Grupprum 3303, Grupprum 3306, Handledning, John Berg, Josefin Englund, L2A, L2B, L2C, LBSUL2-3, Lärosal 1504, Lärosal 1505, Magnus Schoultz | ||||||||||||||||||||||||||||
Grupprum 3306
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 13 | Ons 2024-03-27 v 13 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | Astrid Hultin Svensk, Daniel Buller, Grupp 10, Grupp 11, Grupp 7, Grupp 8, Grupp 9, Grupprum 3303, Grupprum 3305, Handledning, John Berg, Josefin Englund, L2A, L2B, L2C, LBSUL2-3, Lärosal 1504, Lärosal 1505, Magnus Schoultz | ||||||||||||||||||||||||||||
Grupprum 4415 (Tegelhögen)
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 13 | Ons 2024-03-27 v 13 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 13:30 | |||||||||||||||||||||||||||||
13:30 - 16:30 | |||||||||||||||||||||||||||||
Gymnastiksal 1
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 13 | Ons 2024-03-27 v 13 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 11:30 | |||||||||||||||||||||||||||||
11:45 - 12:45 | Fri-trän., Lena Gejke, Motionärer | ||||||||||||||||||||||||||||
14:15 - 15:45 | Extern bokning, Futura skolan Stockholm | ||||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 18:00 | Extern bokning, Fredrikshof Friidrott | ||||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 19:00 | Extern bokning, Spårvägen Friidrott | ||||||||||||||||||||||||||||
19:00 - 20:00 | Extern bokning, Skidgympan | ||||||||||||||||||||||||||||
Gymnastiksal 2
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 13 | Ons 2024-03-27 v 13 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 10:00 | Eva Fors, K1A, LAUV09, Lärosal 2247, Undervisning | ||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | HälsoP, Manne Godhe, Motionärer | ||||||||||||||||||||||||||||
12:30 - 14:30 | Martin René, T1A, T1B, TATRD2 | ||||||||||||||||||||||||||||
14:30 - 17:00 | |||||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 20:00 | Extern bokning, Stockholm Sport Academy | ||||||||||||||||||||||||||||
Hammarbybacken
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Hellasgården
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Hjorthagens IP
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Idrottshall 1
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 13 | Ons 2024-03-27 v 13 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 09:30 | Icke lärarledd, Idrottshall 1-2, T1A, T1B, TATRD2 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 11:30 | Björn Särnbrink, Idrottshall 1-2, T1A, T1B, TATRD2 | ||||||||||||||||||||||||||||
11:45 - 12:45 | HälsoP, Idrottshall 1-2, Manne Godhe, Motionärer | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 16:30 | Kerstin Hamrin, L1B, L1C, LAID07 | ||||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 18:00 | DIF p16-11, Extern bokning | ||||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 19:00 | Extern bokning, KTH CL & W | ||||||||||||||||||||||||||||
19:00 - 20:00 | Camilla Thonérfelth, Extern bokning | ||||||||||||||||||||||||||||
20:00 - 21:00 | Extern bokning, Laplanders | ||||||||||||||||||||||||||||
Idrottshall 1-2
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 13 | Ons 2024-03-27 v 13 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 09:30 | Icke lärarledd, T1A, T1B, TATRD2 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 11:30 | Björn Särnbrink, T1A, T1B, TATRD2 | ||||||||||||||||||||||||||||
11:45 - 12:45 | HälsoP, Manne Godhe, Motionärer | ||||||||||||||||||||||||||||
Idrottshall 1-3
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Idrottshall 2
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 13 | Ons 2024-03-27 v 13 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 09:30 | Icke lärarledd, Idrottshall 1-2, T1A, T1B, TATRD2 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 11:30 | Björn Särnbrink, Idrottshall 1-2, T1A, T1B, TATRD2 | ||||||||||||||||||||||||||||
11:45 - 12:45 | HälsoP, Idrottshall 1-2, Manne Godhe, Motionärer | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 | Extern bokning, Futura skolan Stockholm | ||||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 18:00 | Extern bokning, Stockholm Sport Academy | ||||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 21:00 | Extern bokning, SSIF | ||||||||||||||||||||||||||||
21:00 - 22:30 | Extern bokning, Idrottshall 3, KTH Volleyboll | ||||||||||||||||||||||||||||
Idrottshall 3
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 13 | Ons 2024-03-27 v 13 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 10:00 | Extern bokning, Futura skolan Stockholm | ||||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 12:00 | K1A, LAUV09, Magnus Schoultz, Undervisning | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | K1A, LAUV09, Marlene Bigren | ||||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 19:00 | Extern bokning, Stockholm Sport Academy | ||||||||||||||||||||||||||||
19:00 - 21:00 | Extern bokning, SSIF | ||||||||||||||||||||||||||||
21:00 - 22:30 | Extern bokning, Idrottshall 2, KTH Volleyboll | ||||||||||||||||||||||||||||
Idrottsmuseet
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
KMH Kungliga Musikhögskolan
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Konstfack
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
KS Karolinska sjh
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
KTH
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Lappland
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Lill-Jansskogen
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
LTIV - Balkong
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
LTIV - golv
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 13 | Ons 2024-03-27 v 13 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 14:30 | Forskning, Manne Godhe | ||||||||||||||||||||||||||||
14:30 - 16:00 | BMC Labb, DAINTRO, DAINTRO, Olga Tarassova, Åstrands-lab | ||||||||||||||||||||||||||||
LTIV - klimatrum
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 13 | Ons 2024-03-27 v 13 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 13:00 | Eva Andersson, Forskning | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | Eva Andersson, Forskning | ||||||||||||||||||||||||||||
Lärosal 1305
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 13 | Ons 2024-03-27 v 13 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | Gästförel., T2A, TATRA4, Zoom. | ||||||||||||||||||||||||||||
Lärosal 1309
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 13 | Ons 2024-03-27 v 13 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 16:00 | Ext.delt., FAMSHL, Staffan Hultgren | ||||||||||||||||||||||||||||
Lärosal 1504
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 13 | Ons 2024-03-27 v 13 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 10:30 | 1302a, Daniel Roe, Dansstudion, Emma Oljans, Grupp 4, Grupp 5, Grupp 6, Handledning, Isabell Hertzberg, L2A, L2B, L2C, LBSUL2-3 | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 12:45 | Maria Fernström, Möte | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | Astrid Hultin Svensk, Daniel Buller, Grupp 10, Grupp 11, Grupp 7, Grupp 8, Grupp 9, Grupprum 3303, Grupprum 3305, Grupprum 3306, Handledning, John Berg, Josefin Englund, L2A, L2B, L2C, LBSUL2-3, Lärosal 1505, Magnus Schoultz | ||||||||||||||||||||||||||||
Lärosal 1505
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 13 | Ons 2024-03-27 v 13 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 09:30 | Abram Katz, IBGID4-3, IH2A, L4A, L4B, LAIDI3-1 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:30 | Abram Katz, IBGID4-3, IH2A, L4A, L4B, LAIDI3-1 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | Astrid Hultin Svensk, Daniel Buller, Grupp 10, Grupp 11, Grupp 7, Grupp 8, Grupp 9, Grupprum 3303, Grupprum 3305, Grupprum 3306, Handledning, John Berg, Josefin Englund, L2A, L2B, L2C, LBSUL2-3, Lärosal 1504, Magnus Schoultz | ||||||||||||||||||||||||||||
16:30 - 17:30 | Möte, Studentkåren | ||||||||||||||||||||||||||||
Lärosal 1506
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 13 | Ons 2024-03-27 v 13 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | H1, HAHPSY, Sanna Nordin-Bates, Undervisning | ||||||||||||||||||||||||||||
12:30 - 16:30 | Emma Oljans, Föreläsning, L4A, LAIDI3-5 | ||||||||||||||||||||||||||||
Lärosal 2247
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 13 | Ons 2024-03-27 v 13 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 10:00 | Eva Fors, Gymnastiksal 2, K1A, LAUV09, Undervisning | ||||||||||||||||||||||||||||
13:30 - 15:00 | Föreläsning, GAIHG1-3, Mikael Quennerstedt, SU1A, SU1B | ||||||||||||||||||||||||||||
Lärosal 2303
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 13 | Ons 2024-03-27 v 13 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | GAIHG1-3, Sanne Sejlert, SU1A, Workshop | ||||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 12:30 | GAIHG1-3, Sanne Sejlert, SU1B, Workshop | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | Möte, Vakant | ||||||||||||||||||||||||||||
Mötesrum 1210
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Mötesrum 1330
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Mötesrum 1433
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Mötesrum 1454
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Mötesrum 4306 (tegelhögen)
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Mötesrum 4405 (Tegelhögen)
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 13 | Ons 2024-03-27 v 13 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | Jonas Jones, Marie Nyberg, Planeringsmöte | ||||||||||||||||||||||||||||
Närområde GIH
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Ombytesrum
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Partnerområde
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Personalrummet
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Psykologi-lab
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Ramundberget
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Rektors arbetsrum
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Restaurang
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Simhall
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 13 | Ons 2024-03-27 v 13 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 09:30 | Jonas Jones, L1C, LAID06, Simning | ||||||||||||||||||||||||||||
09:45 - 11:15 | IH1A, Jonas Jones, LAID06, Simning | ||||||||||||||||||||||||||||
Skytteholms IP
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
SSSK
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Stadion
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Stadion1
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Stockholms Fotbollsförbund
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Stora Skuggan
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Studio Lèchelon
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Styrelserum 1418
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 13 | Ons 2024-03-27 v 13 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | Elisabeth Möller, Maria Ekblom, Möte | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:30 | E-PABS Styrgrupp, Elisabeth Möller, Gisela Nyberg, Möte | ||||||||||||||||||||||||||||
12:45 - 15:00 | AML-möte, Sanna Jidell | ||||||||||||||||||||||||||||
Styrketräningsrum
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 13 | Ons 2024-03-27 v 13 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:45 - 11:45 | Fri-trän., Lena Gejke, Motionärer | ||||||||||||||||||||||||||||
SU Stockholms Universitet
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Södertörns HS
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Tennisplan 1
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Tennisplan 2
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Ugglevikskällan
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Ute
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Valfri
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 13 | Ons 2024-03-27 v 13 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | H2, HAHAL1, Vakant | ||||||||||||||||||||||||||||
VFU i skolor
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 13 | Ons 2024-03-27 v 13 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Externa handledare, L5A, L5B, LAVFU3 | ||||||||||||||||||||||||||||
Wembley
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Zoom.
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 13 | Ons 2024-03-27 v 13 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | Gästförel., Lärosal 1305, T2A, TATRA4 | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 | Isabell Hertzberg, L-lyft GY 5, L-lyft Högst.1, UBIDGY 11 | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 | L-lyft GY 1, Tobias Björn, UCIDHL2 FL, UCIDHL2 GF, UCIDHL3 HB, UDIDGY1 HB, UDIDGY15HB, UDIDGY2 HP, UDIDGY4 GY, UDIDGY6 BS, UDIDGY7 FL, Undervisning | ||||||||||||||||||||||||||||
Ågesta
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Årsta golf
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Åstrands-lab
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
v 13 | Ons 2024-03-27 v 13 | ||||||||||||||||||||||||||||
14:30 - 16:00 | BMC Labb, DAINTRO, DAINTRO, LTIV - golv, Olga Tarassova | ||||||||||||||||||||||||||||
ÖIP - Östermalms IP
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
ÖIP konstgräs
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Östermalms IP ishall
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Östermalms IP rundbana
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Abisko
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Annan ort
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Balance City
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Björkvik (Ingarö)
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Bogesundslandet
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Bolindersvallen - Kallhäll
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Bosön
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Bruksvallarna
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Brunnsviken
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Dans och cirkushögskolan
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Distans
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Ej angiven plats
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Eriksdalsbadet
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Extern
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
F&S Hagastan
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Feelgood GrevTureg. 34
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Fjällen
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Flottsbro
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Friluftsförrådet Tegelhögen
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Frånvarande
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Fältstudier
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
GIH
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Hammarbybacken
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Hellasgården
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Hjorthagens IP
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Idrottsmuseet
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Internat externt
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Järlagården
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
KMH Kungliga Musikhögskolan
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Konradsberg
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Konstfack
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
KS Karolinska sjh
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Liljansskogen
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Motoriklab Astrid Lindgrens Sjh
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Nämdöfjärden
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Närområde GIH
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Partnerområde
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Ramundberget
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Resarö
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Skansen
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Skytteholms IP
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
SSSK
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Stadion
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Stockholms Fotbollsförbund
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
SU Stockholms Universitet
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Södertörns HS
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Tibblebadet Täby
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Ugglevikskällan
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Ute
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Valfri
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
VFU i skolor
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Ågesta
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
Årsta golf
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
ÖIP - Östermalms IP
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar | |||||||||||||||||||||||||||||
ÖIP - Östermalms IP rundbana
| |||||||||||||||||||||||||||||
Inga bokningar |