Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
v 18 | Fre 2021-05-07 v 18 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 09:30 | Distans, Erik Cunelius, IH1A, L1D, LAIDI2-1, Praktik | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Externa handledare, L5A, L5B, LAVFU3, VFU i skolor, VFU-period | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Externa handledare, L2A, L2B, L2C, LAVFU2, VFU i skolor, VFU-period | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Externa handledare, K1A, KAVFU2, VFU i skolor, VFU-period | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Annan ort, Annika Semb Granhed, FL-skog, Jacob Lindstam, Jonas Mikaels, L1A, L1B, LAIDI2-3, Praktik | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 10:00 | Distans, Icke lärarledd, L1C, LAIDI2-1, Praktik | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 10:00 | Arbetsseminarium, Distans, H3A, HAFOF5-4, Maria Fernström | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 12:00 | Distans, Grupp 1, Gustaf Rönquist, H1A, H1B, H1C, HBIDH2-4, Kurskrav, Redovisning | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:30 | Annan ort, Grupp 1, Litteraturseminarium, Lärosal 2303, SASM22-4, Sigmund Loland, SM2A, Vakant, Åsa Bäckström | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | Distans, H2A, H2B, HAFOF4-4, Kristjan Oddsson, Tentamen | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | Distans, Föreläsning, IBGID4-3, IH2A, Karl Daggfeldt, L4A, L4B, LAIDI3-1 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:30 | Distans, GF2A, GID4, Marlene Bigren, Simning | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:30 | Distans, Föreläsning, Helena Andersson, T3A, TATRÄ6-4, Zoom | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | Distans, Examination, Grupp 3, Grupp 7, Gy-Friidr forts, IH1A, LAIDI2-2, Martin René, Praktik | ||||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 12:00 | Charlotte Downing, Föreläsning, LASPI2-4, LS3A, Lärosal 1506, T1A, TAIDT2-4 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 12:00 | Arbetsseminarium, Distans, H3B, HAFOF5-4, Maria Fernström | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 12:00 | Distans, Gy-Friidr forts, Handledning, Jonas Jones, L1C, LAIDI2-2 | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 12:30 | Annan ort, Grupp 2, Litteraturseminarium, Lärosal 2303, SASM22-4, Sigmund Loland, SM2A, Vakant, Åsa Bäckström | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 14:45 | *Student, Grupprum 4415 (Tegelhögen), Studietid | ||||||||||||||||||||||||||||
11:45 - 12:45 | Extern bokning, HKV, Idrottshall 2 | ||||||||||||||||||||||||||||
11:45 - 12:45 | Fri träning, Gymnastiksal 1, Gästlärare | ||||||||||||||||||||||||||||
12:45 - 14:45 | Distans, Examination, Grupp 4, Grupp 8, Gy-Friidr forts, IH1A, LAIDI2-2, Martin René, Praktik | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | Dan Wiorek, Distans, L4B, LAIDI3-3, Tr-sl-löp, Zoom | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | Distans, IBGID4-4, IH2A, Johnny Takats, Laboration | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:30 | Distans, GF2A, GID4, Hälsodidaktik, Hälsodidaktik, Rasmus Karlander, Sanna Magnusson | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | Distans, Friidr påbyggn, Handledning, Jonas Jones, L4A, LAIDI3-3 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:30 | Distans, Grupp 2, Gustaf Rönquist, H1A, H1B, H1C, HBIDH2-4, Kurskrav, Praktik | ||||||||||||||||||||||||||||
13:30 - 14:30 | Göran Kenttä, Möte, Styrelserum 1418 | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 16:30 | Distans, Erik Cunelius, IH1A, LAIDI2-1, Praktik | ||||||||||||||||||||||||||||
16:30 - 18:30 | Extern bokning, Gymnastiksal 2, Lidingö Gymnastikskola | ||||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 18:30 | DIF Bordtennis , Extern bokning, Idrottshall 1 |