Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
v 3 | Tis 2021-01-19 v 3 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 09:30 | Aulan, Föreläsning, H1A, H1B, H1C, HBIDH2-1, Niklas Psilander | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Externa handledare, GAVFU1, GF3, VFU i skolor, VFU-period | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 10:00 | Eva Andersson, H2A, H2B, HAFOF4-2, Lärosal 1505 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 10:00 | Anna Rosén, Distans, KBSUL2-2, L2B, LBSUL2-2, Workshop, Zoom | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 10:00 | Distans, Föreläsning, Joakim Åkesson, LASPI2-2, LS3A, T2A, TATRÄ4-2, Zoom | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:00 | Distans, Föreläsning, IH1A, L1A, L1B, L1C, L1D, LAIDI2-4, Peter Schantz | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | Distans, Janne Ferner, SBSM11-5, Seminarium, SM1A, Zoom | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | Distans, Fredrik Svanström, LASUL3-1, M1, M2, Zoom-undervisning | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 10:30 | Anders Frisk, Distans, Introduktion, L4A, L4B, LAIDI3-3, Martin René | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:00 | Inst.ledn.möte RKS, FAH, FNB, Prefekt + bitr.prefekt - alia, Styrelserum 1418 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:30 | Aulan, Föreläsning, H1A, H1B, H1C, HBIDH2-1, Jonas Mikaels | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:30 | Friluftsliv, IBGID4-1, IH2A, Jonas Jones, Längdskidåkning, Stadion | ||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:15 | Distans, Föreläsning, Josefin Englund, K1A, KBSUL2-2, L2A, L2B, L2C, LBSUL2-2, Zoom | ||||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 12:00 | Eva Andersson, Föreläsning, H2A, H2B, HAFOF4-1, Lärosal 2303 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 12:00 | GF1, GID1, Gymnastiksal 1, Isabell Hertzberg, Praktik, RD | ||||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 12:00 | Britta Thedin Jakobsson, Distans, Föreläsning, LASPI2-2, LS3A, T2A, TATRÄ4-2, Zoom | ||||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 12:00 | Distans, GFp2, Idrottshall 3, L4A, L4B, LAIDI3-3, Martin René, Praktik | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 12:00 | Ledningsråd rektor, Ledningsråd rektor, Styrelserum 1418 | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 12:45 | Abram Katz, Aulan, Föreläsning, H1A, H1B, H1C, HBIDH2-2, T1A, TAIDT2-1 | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 17:00 | Distans, Hemtentamen, IH1A, Josefin Englund, L1A, L1B, L1C, L1D, LBIDI1-2, Omexamination, Rasmus Karlander, Tentavakter | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | Eva Andersson, Föreläsning, H2A, H2B, HAFOF4-1, Lärosal 2303 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | Distans, Fredrik Svanström, Kerstin Stenberg, L5A, L5B, L5C, LASUL3-1, Undervisning, Zoom | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | Distans, GF1, GID1, Gymn-grund, Martin René, Praktik, Sanne Sejlert | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | Anna Rosén, Distans, KBSUL2-2, L2A, LBSUL2-2, Workshop, Zoom | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | GFp2, IBGID4-1, Idrottshall 3, IH2A, Rudi Zangerl, Undervisning | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | Distans, Fysiologi, nutrition & biomek., Workshop, Zoom | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 18:00 | Forskning, LTIV - klimatrum, Mikael Flockhart | ||||||||||||||||||||||||||||
14:30 - 16:00 | Annika Semb Granhed, Distans, Fredrik Svanström, L5A, L5B, L5C, LASUL3-1, Undervisning, Zoom | ||||||||||||||||||||||||||||
14:45 - 17:00 | Anna Rosén, Anna Tidén, Britta Thedin Jakobsson, Christopher Engdahl, DAIPST1, DAIPST1, Daniel Roe, Håkan Larsson, Jesper Karlsson, Joakim Åkesson, John Hellström, Jonas Mikaels, Karin Redelius, Lärosal 1504, Magnus Kilger, Paul Sjöblom, PIF-möte, Sara Hoy, Styrelserum 1418, Suzanne Lundvall, Åsa Bäckström | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 16:30 | Anna Rosén, Distans, K1A, KBSUL2-2, LBSUL2-2, Workshop, Zoom | ||||||||||||||||||||||||||||
16:30 - 18:00 | Alla klasser, Fri träning, Idrottshall 3, Studenttid |