Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
v 49 | Tors 2020-12-03 v 49 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 09:30 | Distans, Gymnastiksal 1, IAGID3-1, IH2A, Isabell Hertzberg, Praktik, RDp, Zoom-undervisning | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 09:30 | Distans, Föreläsning, IH1A, Karl Daggfeldt, L1A, L1B, L1C, L1D, LBIDI1-6, Zoom-undervisning | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 10:30 | Almaskolan, Extern bokning, Idrottshall 3 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 10:30 | Forskning, LTIV - klimatrum, Oscar Horwath | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 12:00 | Föreläsning, Kristjan Oddsson, LS3A, Lärosal 1505, SI1:1, T2A, TR7 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 12:00 | Extern bokning, Gymnastiksal 2, Lilla Djurgårdsakademien | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 15:00 | *Student, Grupprum 1455, Studietid | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 09:45 | Distans, Introduktion, John Hellström, K1A, L2A, L2B, L2C, L2D, PASUL1-3, Zoom | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:30 | Föreläsning, Gästlärare, Lärosal 1305, MAMDTI, MAMDTI | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | Distans, Föreläsning, Joakim Åkesson, SBSM11-4, SM1A, Zoom-undervisning | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 13:00 | Dansstudion, UoF-nämnd, UoFN-möte | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 15:00 | *Student, Grupprum 3303, Studietid | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 12:00 | Anneli Olani, Chatrin Undvall, Styrelserum 1418, Utbildning | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:30 | Distans, Gymnastiksal 1, IAGID3-1, IH2A, Isabell Hertzberg, RDp, Zoom-undervisning | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:30 | Distans, Distansundervisning, NAKVAN, NAKVAN, Rui Wang, Zoom-undervisning | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:30 | Alexander Persson, Distans, GF2A, GID2, GL1, Zoom-undervisning | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:30 | Distans, Föreläsning, H1A, H1B, H1C, HCIDH1-5, Lena Kallings, Zoom | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:30 | Distans, Föreläsning, Josefin Englund, K1A, L2A, L2B, L2C, L2D, PASUL1-3, Zoom | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | Distans, Föreläsning, Leif Yttergren, T1A, TCIDT1-4, Zoom | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 15:00 | *Student, Grupprum 4415 (Tegelhögen), Studietid | ||||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 12:00 | Distans, Egen träning, Icke lärarledd, L1B, LBIDI1-5, Zoom | ||||||||||||||||||||||||||||
11:30 - 14:30 | Almaskolan, Extern bokning, Idrottshall 3 | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 14:00 | *Student, Grupprum 3305, Studietid | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 19:00 | Forskning, LTIV - klimatrum, Mikael Flockhart | ||||||||||||||||||||||||||||
12:30 - 14:45 | Distans, Distansundervisning, Laboration, NAKVAN, NAKVAN, Zoom | ||||||||||||||||||||||||||||
12:30 - 16:30 | Anders Wainikka, Lärosal 1506, Omtentamen, SASM22-2, SM2A | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | Anna-Lena Borgström, Distans, FLg1, GF2A, GID4, GL1, Gymn-forts, Hälsodidaktik, RDf, Simning, Utvärdering | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | Almaskolan, Extern bokning, Gymnastiksal 2 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | Anders Frisk, Distans, Handledning, L1D, Zoom | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | Distans, Erik Hemmingsson, Föreläsning, MALHFA, MALHFA, Zoom | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | Distans, Föreläsning, H1A, H1B, H1C, HCIDH1-5, Lena Kallings, Zoom | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:45 | Dansstudion, Egen träning, Gymnastiksal 1, IH1A, LBIDI1-5, Rörelse Dans | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:45 | Distans, Föreläsning, H2A, H2B, HBFOF3-4, Marcus Moberg, Zoom-undervisning | ||||||||||||||||||||||||||||
13:30 - 16:00 | Bibliotek, Birgitta Edenius, DAINTRO, DAINTRO, Lärosal 1305, Olga Tarassova, Seminarium | ||||||||||||||||||||||||||||
13:30 - 16:30 | Distans, Föreläsning, Introduktion, K2A, Karin Redelius, KASUL3-2, Zoom | ||||||||||||||||||||||||||||
14:30 - 16:30 | Idrottsläragruppen, Idrottsläramöte, Lärosal 2303 | ||||||||||||||||||||||||||||
14:45 - 16:30 | Dansstudion, Egen träning, Gymnastiksal 1, L1D, LBIDI1-5, Rörelse Dans | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 16:00 | *Student, Egen träning, Gymnastiksal 2 | ||||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 18:00 | Extern bokning, Idrottshall 1, Resolvia | ||||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 18:00 | Extern bokning, Idrottshall 2, Tieto Sweden AB | ||||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 19:00 | Extern bokning, Gymnastiksal 2, Stockholm Sport Academy | ||||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 19:00 | Extern bokning, Idrottshall 3, Stockholm Sport Academy | ||||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 19:00 | Extern bokning, Gymnastiksal 1, Spårvägen Friidrott | ||||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 19:00 | Dansstudion, Extern bokning, Guillermo A | ||||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 19:30 | Extern bokning, Idrottshall 1, SSIF | ||||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 19:30 | Extern bokning, Idrottshall 2, SSIF | ||||||||||||||||||||||||||||
19:00 - 21:00 | Extern bokning, Gymnastiksal 1, Stockholm Sport Academy | ||||||||||||||||||||||||||||
19:00 - 21:00 | Extern bokning, Gymnastiksal 2, SSIF | ||||||||||||||||||||||||||||
19:00 - 21:00 | Extern bokning, Idrottshall 3, SSIF | ||||||||||||||||||||||||||||
19:30 - 20:30 | Extern bokning, Idrottshall 2, Irina Terekhina |