Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
v 49 | Ons 2/12 v 49 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 09:15 | Dansstudion, H2B, HBFOF3-2, Hälsoprojektet, Jonina Oddsson | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 09:30 | Alexander Persson, Distans, GF2A, GID2, GL1, Introduktion, Magnus Kilger, Zoom-undervisning | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 09:30 | Boll, Distans, IBGID4-1, IH2A, Introduktion, Jacob Lindstam, Jonas Jones, Zoom | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:15 | Almaskolan, Extern bokning, Gymnastiksal 2 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | Datorsal 1421, Distansexamination, Susanne Löthman | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | Distans, Hemtentamen, K1A, L2A, L2B, L2C, L2D, PASUL1-2 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 09:15 | Distans, Erik Hemmingsson, H1A, H1B, H1C, HCIDH1-5, Introduktion, Zoom-undervisning | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 12:00 | Föreläsning, Kristjan Oddsson, LS3A, Lärosal 1505, SI1:1, T2A, TR7 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | *Student, Grupprum 1455, Studietid | ||||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 10:15 | H2B, HBFOF3-2, Hälsoprojektet, Jonina Oddsson, Wembley | ||||||||||||||||||||||||||||
09:45 - 12:15 | Bibliotek, Birgitta Edenius, DAINTRO, DAINTRO, Lärosal 1305, Olga Tarassova, Seminarium | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 10:45 | Distans, Föreläsning, IH1A, Karl Daggfeldt, L1A, L1B, L1C, L1D, LBIDI1-6, Zoom-undervisning | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:00 | Almaskolan, Extern bokning, Idrottshall 3 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:30 | FATRÄF, FATRÄF3, Föreläsning, Helena Andersson, Lärosal 2247 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:30 | Distans, Gymnastiksal 1, IAGID3-1, IH2A, Isabell Hertzberg, Praktik, RDp, Zoom-undervisning | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:30 | Distans, Föreläsning, GF2A, GID2, GL1, Magnus Kilger, Zoom-undervisning | ||||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 11:30 | H2B, HBFOF3-2, Hälsoprojektet, Jonina Oddsson, Wembley | ||||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 12:00 | BMC Labb, Föreläsning, MAMDTI, MAMDTI, Toni Arndt | ||||||||||||||||||||||||||||
11:30 - 13:00 | Idrottshall 3, Vakant, Volleyboll personal | ||||||||||||||||||||||||||||
11:45 - 12:45 | H2B, HBFOF3-2, Hälsoprojektet, Jonina Oddsson, Wembley | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 13:00 | Anneli Olani, Datorsal 1421, Service, Styrelserum 1418 | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 13:30 | FATRÄF, FATRÄF3, Fotboll, Helena Andersson, Idrottshall 1-2, Praktik | ||||||||||||||||||||||||||||
12:30 - 15:00 | Distans, Föreläsning, Leif Yttergren, T1A, TCIDT1-4, Zoom | ||||||||||||||||||||||||||||
12:30 - 15:30 | Almaskolan, Extern bokning, Gymnastiksal 2 | ||||||||||||||||||||||||||||
12:30 - 17:00 | Distans, Fredrik Svanström, L1C, LBIDI1-5, Zoom | ||||||||||||||||||||||||||||
12:45 - 14:45 | DAIVST1, DAIVST1, Filip Larsen, Föreläsning, Handledarkollegiet, Lärosal 1309 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | H3A, HAIDH6-3, Introduktion, Lasse ten Siethoff, Lärosal 2303 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | Distans, Lina Lundgren, MAMDTI, MAMDTI, Zoom-undervisning | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | AML-möte, Arbetsmiljö & likabehandling, Lärosal 1504 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:30 | Institutionsledning (gamla), Institutionsledning chefer+UP, Styrelserum 1418 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:45 | Distans, Föreläsning, H2A, H2B, HBFOF3-4, William Apró, Zoom-undervisning | ||||||||||||||||||||||||||||
13:45 - 17:00 | Anders Frisk, Björn Särnbrink, BSg1, Cecilia Stålman, Gymnastiksal 1, Idrottshall 1-2, Idrottshall 3, IH1A, Isabell Hertzberg, Jacob Lindstam, Kurskrav, L1A, L1B, L1D, LBIDI1-5, Praktik, Rörelse Dans, Saga Blomberg, Sanne Sejlert | ||||||||||||||||||||||||||||
14:30 - 17:30 | Distans, FATRÄF, FATRÄF2, Föreläsning, Janne Ferner, Zoom | ||||||||||||||||||||||||||||
16:45 - 18:00 | Extern bokning, GIH HIF, Gymnastiksal 2 | ||||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 18:00 | Extern bokning, Idrottshall 2, Stockholm Sport Academy | ||||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 18:00 | Extern bokning, Idrottshall 1, Värtan | ||||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 18:00 | Extern bokning, Fredrikshof Friidrott, Gymnastiksal 1 | ||||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 19:00 | Extern bokning, Idrottshall 3, Stockholm Sport Academy | ||||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 19:00 | Extern bokning, Filip Fergin, Idrottshall 1 | ||||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 19:00 | Extern bokning, Gymnastiksal 1, Spårvägen Friidrott | ||||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 20:00 | Extern bokning, Gymnastiksal 2, Stockholm Sport Academy | ||||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 21:00 | Extern bokning, Idrottshall 2, SSIF | ||||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 21:00 | Dansstudion, Extern bokning, Guillermo A | ||||||||||||||||||||||||||||
19:00 - 20:00 | Extern bokning, Fredrik Relander, Idrottshall 1 | ||||||||||||||||||||||||||||
19:00 - 20:00 | Extern bokning, Gymnastiksal 1, Skidgympan | ||||||||||||||||||||||||||||
19:00 - 21:00 | Extern bokning, Idrottshall 3, SSIF | ||||||||||||||||||||||||||||
20:00 - 21:00 | Extern bokning, Idrottshall 1, Laplanders | ||||||||||||||||||||||||||||
21:00 - 22:30 | Extern bokning, Idrottshall 2, KTH Volleyboll |