Prenumerera
 
Gå till föregående dag
Tis  
Gå till nästa dag

Tid
v 39 Tis 2020-09-22 v 39
08:00 - 09:30 Distans, GF1, IH1A, Introduktion, LBIDI1-4, Lärarutbildning år 1, Lärarutbildning år 1, Lärarutbildning år 1, Lärarutbildning år1, Martin René, Rudi Zangerl, Tage Sterner, Zoom-undervisning
08:00 - 11:30 Föreläsning, GID3, Grundlärare 4-6 / fritids, Henrik Petré, Lärosal 1506
08:00 - 11:30 *Student, Grupprum 3303, Studietid
08:00 - 16:00 Forskning, LTIV - klimatrum, Torbjörn Helge
08:00 - 16:30 FL4:1, Grupp 2, Jacob Lindstam, Johan Arnegård, L5A, L5B, LAIDI4-1, Liljansskogen, Paddling
08:00 - 17:00 Externa handledare, GFVFU3, Grundlärare/fritids termin 3, VFU i skolor, VFU-tid
08:15 - 09:45 Anders Frisk, Gymnastiksal 1, Praktik, TCIDT1-5, Tränarutbildning år 1
08:30 - 10:00 Gymnastiksal 2, Kerstin Hamrin, L5A, L5B, LAIDI4-1, Praktik, Trän.prakt.4-1
08:30 - 10:00 BS4-1, Fredrik Svanström, Idrottshall 3, L5A, L5B, LAIDI4-1, Laboration
08:45 - 09:45 Idrottshall 1, Isabell Hertzberg, Övning
09:00 - 11:00 Bosön, Grupp 1, Grupp 2, Grupp 3, Grupp 4, LASPI1-1, LS3A, Laboration, Niklas Psilander, TATRÄ3-1, Tränarutbildning år 2
09:00 - 12:00 *Student, Grupprum 1455, Studietid
09:00 - 12:00 *Student, Grupprum 3306, Studietid
09:00 - 14:00 Lärosal 1305, Lärosal 1504, Stipendienämndsmöte, Susanne Löthman
09:00 - 15:00 *Student, Grupprum 3305, Studietid
10:00 - 11:30 Föreläsning, HAFOF5-1, Hälsopedagogutbildning år 3, Lena Kallings, Lärosal 1505
10:00 - 11:30 Distans, Föreläsning, IH1A, Josefin Englund, LBIDI1-2, Lärarutbildning år 1, Lärarutbildning år 1, Lärarutbildning år 1, Lärarutbildning år1, Zoom-undervisning
10:00 - 12:00 Dansstudion, Examination, Gymnastiksal 1, HCIDH1-2, Hälsopedagogutbildning år 1, Isabell Hertzberg, Saga Blomberg
10:00 - 12:00 Anna-Lena Borgström, Lärosal 2303, Möte
10:00 - 12:00 *Student, Grupprum 2236 (Ds), Studietid
10:00 - 12:30 Aulan, MBIDV1, Masterprogram termin 1, Paul Sjöblom, Seminarium
10:30 - 12:00 Gymnastiksal 2, Kerstin Hamrin, L5A, L5B, LAIDI4-1, Praktik, Trän.prakt.4-1
10:30 - 12:00 BS4-1, Fredrik Svanström, Idrottshall 1-2, L5A, L5B, LAIDI4-1, Laboration
10:30 - 12:00 Dan Wiorek, Idrottshall 3, Praktik, TCIDT1-5, Tränarutbildning år 1
11:00 - 12:00 Ledningsråd rektor, Ledningsråd rektor, Styrelserum 1418
12:00 - 13:00 Bosön, LASPI1-1, LS3A, Niklas Psilander, Rundvandring, TATRÄ3-1, Tränarutbildning år 2
12:00 - 15:00 *Student, Grupprum 3306, Studietid
12:30 - 13:00 Förberedelse, Gymnastiksal 2, Rudi Zangerl
12:30 - 14:30 Föreläsning, Gästföreläsare, HAFOF5-1, Hälsopedagogutbildning år 3, Lärosal 2303
13:00 - 14:30 GF1, Gymnastiksal 2, LBIDI1-4, Lärarutbildning år1, Praktik, Rudi Zangerl
13:00 - 14:30 Aulan, Föreläsning, Gästlärare, Joakim Åkesson, SASM11-2, Sportsmanagement - SM1A
13:00 - 14:30 Idrottshall 3, Martin René, Praktik, TCIDT1-5, Tränarutbildning år 1
13:00 - 14:30 Anna-Lena Borgström, Distans, Föreläsning, K1A, L2C, L2D, Lärarutbildning år 2, Lärarutbildning år 2, PASUL1-1, UVKKPU1:1, Zoom-undervisning
13:00 - 15:00 Dansstudion, Examination, Gymnastiksal 1, H1B Hälsopedagogutbildning, HCIDH1-2, Isabell Hertzberg, Saga Blomberg
13:00 - 15:00 Bosön, Grupp 5, Grupp 6, Grupp 7, Grupp 8, LASPI1-1, LS3A, Laboration, Niklas Psilander, TATRÄ3-1, Tränarutbildning år 2
13:00 - 15:00 Distans, LASPI3-1, LS4A, Lasse ten Siethoff, TAIDT5-1, Tränarutbildning år 3, Zoom - inspelad lektion
13:00 - 15:30 K2A, KASUL3-1, Kerstin Stenberg, Lärosal 1309, Lärosal 1506
13:00 - 15:45 FLf1, Johnny Takats, LBIDI1-3, Liljansskogen, Lärarutbildning år 1, Närområde GIH, Praktik, Seminarium
13:00 - 16:00 *Student, Grupprum 1455, Studietid
13:00 - 16:30 Föreläsning, GID3, Grundlärare/fritids termin 1, Henrik Petré, Lärosal 2247
13:00 - 17:00 *Student, Grupprum 4415 (Tegelhögen), Studietid
14:00 - 15:00 PIF-lekt.-doc.-prof., PIF-möte, Styrelserum 1418
15:00 - 16:30 GF1, Gymnastiksal 2, LBIDI1-4, Lärarutbildning år 1, Praktik, Rudi Zangerl
15:00 - 16:30
Dansstudion, Egen träning, Gymnastiksal 1, HCIDH1-2, Hälsopedagogutbildning år 1, Självstudier
15:00 - 16:30 Aulan, Föreläsning, Joakim Åkesson, SASM11-2, Sportsmanagement - SM1A
15:00 - 17:00 PIF-gruppen, PIF-möte, Styrelserum 1418
15:00 - 17:00 Cecilia Stålman, Idrottshall 3, LBIDI1-2, Lärarutbildning år1, Seminarium
15:00 - 17:00 Karin Redelius, Lärosal 1504, PIF-möte
15:30 - 18:30 *Student, Grupprum 3303, Studietid
17:00 - 18:00
Alla klasser, Fri träning, Idrottshall 3, Studenttid
17:00 - 18:00 Extern bokning, Gymnastiksal 1, IDLA
18:00 - 19:45 Extern bokning, Gymnastiksal 2, Stockholm Sport Academy
18:00 - 20:30 Extern bokning, Gymnastiksal 1, IDLA
18:00 - 21:00 Extern bokning, Idrottshall 3, SSIF
18:00 - 21:00 Dansstudion, Extern bokning, Guillermo A
19:00 - 20:00 Extern bokning, Guldtackorna, Idrottshall 2
19:00 - 22:00 DIF Bordtennis , Extern bokning, Idrottshall 1
20:00 - 22:00 Extern bokning, Handelshögskolan, Idrottshall 2