Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
v 43 | Tors 2020-10-22 v 43 | ||||||||||||||||||||||||||||
07:45 - 10:30 | *Student, Grupprum 3306, Studietid | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 09:30 | Examination, Grupp 1, L1D, LBIDI1-3, Rudi Zangerl, Simhall, Simning | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 09:30 | BSg1, GID1, GL1, Idrottshall 1-2, Praktik, Sanne Sejlert | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:30 | Alexander Persson, Anna-Lena Borgström, BSg1, Dagen med skolelever, GF1, GID1, Gymn-grund, Gymnastiksal 2, Idrottshall 3, Isabell Hertzberg, Martin René, RD | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 16:30 | Annan ort, SASM33-1, SM3A, VFU-tid | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Externa handledare, K2A, KAVFU3, VFU i skolor, VFU-period | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Externa handledare, K1A, KBVFU1, VFU i skolor | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Externa handledare, L2A, L2B, L2C, L2D, LDVFU1, VFU i skolor | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Distans, NAPEDA, NAPEDA, Självstudier | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 10:00 | Bibliotek, Datorsal 1421, Grupp 1E, L5A, L5B, LAIDI4-2, Workshop | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 10:00 | Frukostmöte, Fysisk aktivitet & hälsa, Lärosal 1505 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | Anna Rosén, Möte, Styrelserum 1418 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 12:00 | Anders Wainikka, Föreläsning, Lärosal 1506, SASM22-2, SM2A | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 12:00 | Cecilia Stålman, Dansstudion, Examination, Gymnastiksal 1, H1A, HCIDH1-2, Sanna Magnusson | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | Filip Larsen, Lärosal 1309, Möte | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | *Student, Grupprum 3305, Studietid | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 13:00 | *Student, Grupprum 2236 (Ds), Studietid | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 15:00 | *Student, Grupprum 3303, Studietid | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 16:00 | Annan ort, FLf1, L1C, LBIDI1-3, Marlene Bigren, Praktik, Vandring | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:30 | GID1, GL1, Jacob Lindstam, Praktik, Skridskor, Skridskor, Östermalms IP ishall | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | Examination, Grupp 2, L1D, LBIDI1-3, Rudi Zangerl, Simhall, Simning | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | *Student, Grupprum 4415 (Tegelhögen), Studietid | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 16:00 | *Student, Grupprum 1455, Studietid | ||||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 12:00 | Föreläsning, Grupprum 3306, LASPI3-1, LS4A, Pia Lundquist Wanneberg, T3A, TAIDT5-1 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 12:00 | Bibliotek, Datorsal 1421, Grupp 1F, L5A, L5B, LAIDI4-2, Workshop | ||||||||||||||||||||||||||||
11:30 - 12:00 | Marielle Andrésen, Möte, Styrelserum 1418 | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 16:00 | Lärosal 1506, UoF-nämnd, UoFN-möte | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 17:00 | IT-personal, Styrelserum 1418, Underhåll | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | BSg1, GID1, GL1, Idrottshall 1-2, Praktik, Sanne Sejlert | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | GF1, Gymnastiksal 2, L1A, LBIDI1-4, Praktik, Tage Sterner | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | GF1, Idrottshall 3, L1D, LBIDI1-4, Praktik, Rudi Zangerl | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | Bibliotek, Datorsal 1421, Grupp 1A, L5A, L5B, LAIDI4-2, Workshop | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | Elin Ekblom Bak, Föreläsning, H2A, H2B, HBFOF3-3, Lärosal 1505 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | Cecilia Stålman, Gymnastiksal 1, H1C, HCIDH1-2, Praktik | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | Föreläsning, Grupprum 3306, LASPI3-1, LS4A, Pia Lundquist Wanneberg, T3A, TAIDT5-1 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | *Student, Grupprum 2236 (Ds), Studietid | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:30 | *Student, Grupprum 4415 (Tegelhögen), Studietid | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | *Student, Grupprum 3305, Studietid | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | Distans, H1B, HCIDH1-2, Isabell Hertzberg, Muntlig examination, Saga Blomberg, Träningsformer, Zoom | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 17:45 | Forskning, LTIV - klimatrum, Mikael Flockhart | ||||||||||||||||||||||||||||
13:30 - 15:30 | Alexander Persson, Anna-Lena Borgström, BSg1, Dagen med skolelever, GF1, GID1, Gymn-grund, Lärosal 2247, Martin René, RD, Utvärdering | ||||||||||||||||||||||||||||
14:30 - 16:00 | Dansstudion, Vakant, Övning | ||||||||||||||||||||||||||||
14:45 - 17:00 | *Student, Grupprum 3306, Studietid | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 16:00 | *Student, Grupprum 3303, Studietid | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 16:30 | Cecilia Stålman, Idrottshall 3, IH1A, LBIDI1-2, Seminarium | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 | *Student, Grupprum 2236 (Ds), Studietid | ||||||||||||||||||||||||||||
16:00 - 17:00 | Anna-Lena Borgström, Gymnastiksal 1, Studietid | ||||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 18:00 | Extern bokning, Idrottshall 1, Resolvia | ||||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 18:00 | Extern bokning, Idrottshall 2, Tieto Sweden AB | ||||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 19:00 | Extern bokning, Gymnastiksal 2, Stockholm Sport Academy | ||||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 19:00 | Extern bokning, Idrottshall 3, Stockholm Sport Academy | ||||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 19:30 | Extern bokning, Idrottshall 1, SSIF | ||||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 19:30 | Extern bokning, Idrottshall 2, SSIF | ||||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 21:00 | Dansstudion, Extern bokning, Guillermo A | ||||||||||||||||||||||||||||
19:00 - 21:00 | Extern bokning, Gymnastiksal 1, Stockholm Sport Academy | ||||||||||||||||||||||||||||
19:00 - 21:00 | Extern bokning, Gymnastiksal 2, SSIF | ||||||||||||||||||||||||||||
19:00 - 21:00 | Extern bokning, Idrottshall 3, SSIF | ||||||||||||||||||||||||||||
19:30 - 20:30 | Extern bokning, Fabian Landelius , Idrottshall 1 | ||||||||||||||||||||||||||||
19:30 - 20:30 | David Alizadeh , Extern bokning, Idrottshall 2 | ||||||||||||||||||||||||||||
20:30 - 22:00 | Extern bokning, Handelshögskolan, Idrottshall 1-2 | ||||||||||||||||||||||||||||
21:00 - 22:30 | Extern bokning, Handelshögskolan, Idrottshall 3 |