Starttid 08:00 - 18:00
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
v 44 | Ons 2020-10-28 v 44 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 09:15 | Dansstudion, H2B, HBFOF3-2, Hälsoprojektet, Jonina Oddsson | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 11:30 | Elin Ekblom Bak, H2A, HBFOF3-3, Lärosal 1506, Seminarium | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | Anders Wainikka, Aulan, Lärosal 2247, SASM22-2, SM2A, Tentamen, Tentavakter | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | Examination, John Hellström, Lärosal 2303, SASM33-1, SM3A, Susanne Johansson, Åsa Bäckström | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 13:00 | *Student, Grupprum 3305, Studietid | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 14:00 | *Student, Grupprum 2236 (Ds), Studietid | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 16:00 | Forskning, LTIV - klimatrum, Torbjörn Helge | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Externa handledare, K2A, KAVFU3, VFU i skolor, VFU-period | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Externa handledare, L2A, L2B, L2C, L2D, LDVFU1, VFU i skolor | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Externa handledare, K1A, KBVFU1, VFU i skolor | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 10:00 | GF1, Idrottshall 3, L1D, LBIDI1-4, Praktik, Rudi Zangerl | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 10:00 | Christoffer Kullander, FASTYR, FASTYR, Grupp 1, Gymnastiksal 2, Praktik | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 10:00 | FASTYR, FASTYR, Grupp 2, Gustaf Rönquist, Praktik, Styrketräningsrum | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:00 | Institutionsledning (gamla), Institutionsledning chefer+UP, Styrelserum 1418 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:45 - 10:00 | *Student, Grupprum 1455, Studietid | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 11:00 | Anders Frisk, Lärosal 1504, VFU-möte | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 15:00 | *Student, Grupprum 4415 (Tegelhögen), Studietid | ||||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 10:15 | H2B, HBFOF3-2, Hälsoprojektet, Jonina Oddsson, Wembley | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 11:00 | FATRÄF, FATRÄF4, Föreläsning, Lotta Hertzberg, Lärosal 1505, Urban Helsing | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:30 | Examination, GF1, GID1, Gymnastiksal 1, RD, Sanna Magnusson | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:30 | BSg1, GID1, GL1, Idrottshall 1-2, Praktik, Sanne Sejlert | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | Bengt Larsson, Distans, L5A, L5B, LAIDI4-2, PM-seminarium, Zoom | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | Diskussion, Distans, Grupparbete, Jonas Mikaels, NAPEDA, NAPEDA, Zoom-undervisning | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 13:00 | *Student, Grupprum 3303, Studietid | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 16:00 | *Student, Grupprum 1455, Studietid | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 16:00 | *Student, Grupprum 3306, Studietid | ||||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 11:30 | H2B, HBFOF3-2, Hälsoprojektet, Jonina Oddsson, Wembley | ||||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 12:00 | GF1, Idrottshall 3, IH1A, LBIDI1-4, Martin René, Praktik | ||||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 12:00 | Christoffer Kullander, FASTYR, FASTYR, Grupp 2, Gymnastiksal 2, Praktik | ||||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 12:00 | FASTYR, FASTYR, Grupp 1, Gustaf Rönquist, Praktik, Styrketräningsrum | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 12:00 | Anders Frisk, Annan verksamhet, Dansstudion | ||||||||||||||||||||||||||||
11:30 - 13:00 | FATRÄF, FATRÄF4, Föreläsning, Idrottshall 1-2, Lotta Hertzberg, Urban Helsing | ||||||||||||||||||||||||||||
11:45 - 12:45 | H2B, HBFOF3-2, Hälsoprojektet, Jonina Oddsson, Wembley | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 13:00 | Dansstudion, Körträning, Saga Blomberg | ||||||||||||||||||||||||||||
12:30 - 14:00 | GF1, Idrottshall 3, L1D, LBIDI1-4, Praktik, Rudi Zangerl | ||||||||||||||||||||||||||||
12:30 - 16:00 | Grupp 3, Jonas Jones, K1A, KBVFU1, L2A, L2B, L2C, L2D, LDVFU1, Lärosal 2303, Seminarium | ||||||||||||||||||||||||||||
12:30 - 16:00 | Annika Semb Granhed, Lärosal 1309, VFU-möte | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 | Anders Frisk, Annan verksamhet, Dansstudion | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | Examination, GID1, GL1, Gymnastiksal 1, RD, Sanna Magnusson | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | Alexander Persson, BSg1, GF1, GID1, Idrottshall 1-2, Praktik | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | FASTYR, FASTYR, Frågestund, Gustaf Rönquist, Lärosal 1505 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | Distans, Kurskrav, LASPI3-1, LS4A, Seminarium, Sigmund Loland, T3A, TAIDT5-1, Zoom-undervisning | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | Brinkens IF, Extern bokning, Gymnastiksal 2 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:30 | Elin Ekblom Bak, H2B, HBFOF3-3, Lärosal 1506, Seminarium | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:30 | Aulan, Lärosal 2247, M1, MAIDD1, Tentamen, Tentavakter, Vakant | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 17:00 | Eva Andersson, Möte, Styrelserum 1418 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 17:00 | *Student, Grupprum 3305, Studietid | ||||||||||||||||||||||||||||
13:30 - 15:00 | Kristjan Oddsson, Lärosal 1504, Undervisning | ||||||||||||||||||||||||||||
13:30 - 15:00 | *Student, Grupprum 3303, Studietid | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 17:00 | *Student, Grupprum 2236 (Ds), Studietid | ||||||||||||||||||||||||||||
14:30 - 16:00 | GF1, Idrottshall 3, IH1A, LBIDI1-4, Martin René, Praktik | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 16:30 | Alexander Persson, BSg1, GF1, GID1, Idrottshall 1-2, Praktik | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 | *Student, Grupprum 4415 (Tegelhögen), Studietid | ||||||||||||||||||||||||||||
16:00 - 18:00 | Forskning, LTIV - klimatrum, Mikael Flockhart | ||||||||||||||||||||||||||||
16:00 - 18:00 | *Student, Grupprum 1455, Studietid | ||||||||||||||||||||||||||||
16:00 - 20:00 | *Student, Grupprum 3303, Studietid | ||||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 18:00 | Extern bokning, Idrottshall 1, KTH CL-sektionen | ||||||||||||||||||||||||||||
17:30 - 20:00 | Extern bokning, Ombytesrum, Springtime | ||||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 19:00 | Extern bokning, Filip Fergin, Idrottshall 1 | ||||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 21:00 | Extern bokning, Idrottshall 2, SSIF | ||||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 21:00 | Dansstudion, Extern bokning, Guillermo A |