Tid
v 49 Mån 2020-11-30 v 49
08:00 - 09:00 Almaskolan, Extern bokning, Gymnastiksal 2
08:00 - 09:30 Alexander Ovendal, Grupp 2, LASPI1-3, LS3A, Lärosal 1309, Presentation, TATRÄ3-3, Tränarutbildning år 2
08:00 - 09:30 Grupp 4, Helena Andersson, LASPI1-3, LS3A, Lärosal 1305, Presentation, TATRÄ3-3, Tränarutbildning år 2
08:00 - 09:45 Institutionsmöte-RörKultSamh, Lärosal 1506, Rörelse, kultur & samhälle
08:00 - 11:30 Distans, Föreläsning, IH1A, Kristjan Oddsson, LBIDI1-6, Lärarutbildning år 1, Lärarutbildning år 1, Lärarutbildning år1, Zoom
08:00 - 13:00 Distans, Erik Hemmingsson, Examination, HAIDH6-2, Hemtentamen, Hälsopedagogutbildning år 3, Ulrika Tranaeus
08:00 - 16:00 Forskning, LTIV - klimatrum, Torbjörn Helge
08:30 - 10:00 Distans, L2D, Marlene Bigren, PASUL1-2, Seminarium, Zoom-undervisning
09:00 - 11:00 Distans, Grupp 1, Grupp 2, HCIDH1-4, Hälsopedagogutbildning år 1, Maria Fernström, Presentation, Zoom
09:00 - 11:00 Katarina Offnegårdh, Möte, Styrelserum 1418
09:45 - 12:15 Bibliotek, Birgitta Edenius, DAINTRO, DAINTRO, Lärosal 2303, Olga Tarassova, Seminarium
10:00 - 11:00 Almaskolan, Extern bokning, Gymnastiksal 2
10:00 - 11:30 Alexander Ovendal, Grupp 2, LASPI1-3, LS3A, Lärosal 1309, Presentation, TATRÄ3-3, Tränarutbildning år 2
10:00 - 11:30 Grupp 4, Helena Andersson, LASPI1-3, LS3A, Lärosal 1305, Presentation, TATRÄ3-3, Tränarutbildning år 2
10:00 - 11:30 Christopher Engdahl, Distans, Examination, GID4, Grundlärare 4-6 / fritids, RDf, Zoom
10:15 - 13:45 Distans, Jacob Lindstam, L2C, PASUL1-2, Seminarium, Zoom-undervisning
10:30 - 12:00 Distans, L2D, Marlene Bigren, PASUL1-2, Seminarium, Zoom-undervisning
11:30 - 12:00 Marielle Andrésen, Möte, Styrelserum 1418
11:45 - 12:45 Cecilia Stålman, Fri träning, Gymnastiksal 1
11:45 - 12:45 Fotboll, GIH IF, Idrottshall 1-2, student
12:00 - 14:00 Almaskolan, Extern bokning, Gymnastiksal 2
13:00 - 14:30 Alexander Ovendal, Grupp 2, LASPI1-3, LS3A, Lärosal 1309, Presentation, TATRÄ3-3, Tränarutbildning år 2
13:00 - 14:30 Grupp 4, Helena Andersson, LASPI1-3, LS3A, Lärosal 1305, Presentation, TATRÄ3-3, Tränarutbildning år 2
13:00 - 14:30 Distans, GID4, Grundlärare 4-6 / fritids, Grundlärare/fritids termin 2, Gymn-forts, Martin René, Tage Sterner, Tentamen
13:00 - 15:00 Grupprum 3306, RD-gruppen, RD-möte
14:00 - 16:00 Maria Ekblom, Möte, Styrelserum 1418
16:30 - 18:00
Alla klasser, Fri träning, Gymnastiksal 2, Studenttid
17:00 - 18:00 Extern bokning, Idrottshall 1, Värtan
18:00 - 19:00 Dansstudion, Extern bokning, Guillermo A
18:00 - 20:00 Extern bokning, Idrottshall 3, SSIF
18:00 - 21:00 Extern bokning, Gymnastiksal 2, Stockholm Sport Academy
18:00 - 21:00 Extern bokning, Idrottshall 1, SSIF
18:00 - 21:00 Extern bokning, Idrottshall 2, SSIF
19:00 - 20:00 Extern bokning, Gymnastiksal 1, Kvällsgymnasterna
21:00 - 22:00 Extern bokning, Idrottshall 2, Peter Wiwen-Nilsson
21:00 - 22:00 David Asarnoj, Extern bokning, Idrottshall 1
21:00 - 22:30 Extern bokning, Idrottshall 3, Peter Öhman