v 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 25/3
Daniel Hanson
Studiehjälp
12:00
11:00
Wei Sönnerhed
Studiehjälp
13:30
12:30
Mats Gustafsson
Studiehjälp
14:30
13:30
Lennart Rydsmo
Matematik grund
19:00
17:00
v 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 26/3
Yrkeslärare
Studiehjälp
12:00
09:00
Paulina Gustavsson
Studiehjälp
13:30
12:30
Daniel Hanson
Studiehjälp
14:30
13:30
Emil Karen, Åsa Ahlrik
Svenska 1, Svenska 2, Svenska 3, Svenska som andraspråk 1, Svenska som andraspråk 2, Svenska som andraspråk 3
19:00
17:00
v 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 27/3
Jolanta Kibalka Engström
Studiehjälp
12:00
10:00
Paulina Gustavsson
Studiehjälp
13:30
12:30
Paulina Gustavsson
Studiehjälp
14:30
13:30
v 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 28/3
Åsa Ahlrik
Studiehjälp
11:00
10:15
Cecilia Petersson
Studiehjälp
12:00
11:00
Wei Sönnerhed
Studiehjälp
13:30
12:30
Janet Jephcote Henningsson
Studiehjälp
14:30
13:30
v 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 29/3
Långfredag
v 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 1/4
Annandag påsk
Lennart Rydsmo
Matematik grund
19:00
17:00
v 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 2/4
Yrkeslärare
Studiehjälp
12:00
09:00
Paulina Gustavsson
Studiehjälp
13:30
12:30
Daniel Hanson
Studiehjälp
14:30
13:30
Emil Karen, Åsa Ahlrik
Svenska 1, Svenska 2, Svenska 3, Svenska som andraspråk 1, Svenska som andraspråk 2, Svenska som andraspråk 3
19:00
17:00
v 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 3/4
Jolanta Kibalka Engström
Studiehjälp
12:00
10:00
Paulina Gustavsson
Studiehjälp
13:30
12:30
Paulina Gustavsson
Studiehjälp
14:30
13:30
v 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 4/4
Åsa Ahlrik
Studiehjälp
11:00
10:15
Cecilia Petersson
Studiehjälp
12:00
11:00
Wei Sönnerhed
Studiehjälp
13:30
12:30
Janet Jephcote Henningsson
Studiehjälp
14:30
13:30
v 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 5/4
Daniel Hanson
Studiehjälp
12:00
10:00
v 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 8/4
Daniel Hanson
Studiehjälp
12:00
11:00
Wei Sönnerhed
Studiehjälp
13:30
12:30
Mats Gustafsson
Studiehjälp
14:30
13:30
Lennart Rydsmo
Matematik grund
19:00
17:00
v 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 9/4
Yrkeslärare
Studiehjälp
12:00
09:00
Paulina Gustavsson
Studiehjälp
13:30
12:30
Daniel Hanson
Studiehjälp
14:30
13:30
Joakim Bäck, Åsa Ahlrik
Svenska 1, Svenska 2, Svenska 3, Svenska som andraspråk 1, Svenska som andraspråk 2, Svenska som andraspråk 3
19:00
17:00
v 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 10/4
Jolanta Kibalka Engström
Studiehjälp
12:00
10:00
Paulina Gustavsson
Studiehjälp
13:30
12:30
Paulina Gustavsson
Studiehjälp
14:30
13:30
v 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 11/4
Åsa Ahlrik
Studiehjälp
11:00
10:15
Cecilia Petersson
Studiehjälp
12:00
11:00
Wei Sönnerhed
Studiehjälp
13:30
12:30
Janet Jephcote Henningsson
Studiehjälp
14:30
13:30
v 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 12/4
Daniel Hanson
Studiehjälp
12:00
10:00
v 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 15/4
Daniel Hanson
Studiehjälp
12:00
11:00
Wei Sönnerhed
Studiehjälp
13:30
12:30
Mats Gustafsson
Studiehjälp
14:30
13:30
Lennart Rydsmo
Matematik grund
19:00
17:00
v 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 16/4
Yrkeslärare
Studiehjälp
12:00
09:00
Paulina Gustavsson
Studiehjälp
13:30
12:30
Daniel Hanson
Studiehjälp
14:30
13:30
Joakim Bäck, Åsa Ahlrik
Svenska 1, Svenska 2, Svenska 3, Svenska som andraspråk 1, Svenska som andraspråk 2, Svenska som andraspråk 3
19:00
17:00
v 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 17/4
Jolanta Kibalka Engström
Studiehjälp
12:00
10:00
Paulina Gustavsson
Studiehjälp
13:30
12:30
Paulina Gustavsson
Studiehjälp
14:30
13:30
v 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 18/4
Åsa Ahlrik
Studiehjälp
11:00
10:15
Cecilia Petersson
Studiehjälp
12:00
11:00
Wei Sönnerhed
Studiehjälp
13:30
12:30
Janet Jephcote Henningsson
Studiehjälp
14:30
13:30
v 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 19/4
Daniel Hanson
Studiehjälp
12:00
10:00
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 22/4
Daniel Hanson
Studiehjälp
12:00
11:00
Wei Sönnerhed
Studiehjälp
13:30
12:30
Mats Gustafsson
Studiehjälp
14:30
13:30
Lennart Rydsmo
Matematik grund
19:00
17:00
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 23/4
Yrkeslärare
Studiehjälp
12:00
09:00
Paulina Gustavsson
Studiehjälp
13:30
12:30
Daniel Hanson
Studiehjälp
14:30
13:30
Joakim Bäck, Åsa Ahlrik
Svenska 1, Svenska 2, Svenska 3, Svenska som andraspråk 1, Svenska som andraspråk 2, Svenska som andraspråk 3
19:00
17:00
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 24/4
Jolanta Kibalka Engström
Studiehjälp
12:00
10:00
Paulina Gustavsson
Studiehjälp
13:30
12:30
Paulina Gustavsson
Studiehjälp
14:30
13:30
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 25/4
Åsa Ahlrik
Studiehjälp
11:00
10:15
Cecilia Petersson
Studiehjälp
12:00
11:00
Wei Sönnerhed
Studiehjälp
13:30
12:30
Janet Jephcote Henningsson
Studiehjälp
14:30
13:30
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 26/4
Daniel Hanson
Studiehjälp
12:00
10:00
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 29/4
Daniel Hanson
Studiehjälp
12:00
11:00
Wei Sönnerhed
Studiehjälp
13:30
12:30
Mats Gustafsson
Studiehjälp
14:30
13:30
Lennart Rydsmo
Matematik grund
19:00
17:00
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 30/4
Yrkeslärare
Studiehjälp
12:00
09:00
Paulina Gustavsson
Studiehjälp
13:30
12:30
Daniel Hanson
Studiehjälp
14:30
13:30
Joakim Bäck, Åsa Ahlrik
Svenska 1, Svenska 2, Svenska 3, Svenska som andraspråk 1, Svenska som andraspråk 2, Svenska som andraspråk 3
19:00
17:00
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 1/5
Första maj
Jolanta Kibalka Engström
Studiehjälp
12:00
10:00
Paulina Gustavsson
Studiehjälp
13:30
12:30
Paulina Gustavsson
Studiehjälp
14:30
13:30
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 2/5
Åsa Ahlrik
Studiehjälp
11:00
10:15
Cecilia Petersson
Studiehjälp
12:00
11:00
Wei Sönnerhed
Studiehjälp
13:30
12:30
Janet Jephcote Henningsson
Studiehjälp
14:30
13:30
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 3/5
Daniel Hanson
Studiehjälp
12:00
10:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 6/5
Daniel Hanson
Studiehjälp
12:00
11:00
Wei Sönnerhed
Studiehjälp
13:30
12:30
Mats Gustafsson
Studiehjälp
14:30
13:30
Lennart Rydsmo
Matematik grund
19:00
17:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 7/5
Yrkeslärare
Studiehjälp
12:00
09:00
Paulina Gustavsson
Studiehjälp
13:30
12:30
Daniel Hanson
Studiehjälp
14:30
13:30
Joakim Bäck, Åsa Ahlrik
Svenska 1, Svenska 2, Svenska 3, Svenska som andraspråk 1, Svenska som andraspråk 2, Svenska som andraspråk 3
19:00
17:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 8/5
Jolanta Kibalka Engström
Studiehjälp
12:00
10:00
Paulina Gustavsson
Studiehjälp
13:30
12:30
Paulina Gustavsson
Studiehjälp
14:30
13:30
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 9/5
Kristi himmelsfärdsdag
Åsa Ahlrik
Studiehjälp
11:00
10:15
Cecilia Petersson
Studiehjälp
12:00
11:00
Wei Sönnerhed
Studiehjälp
13:30
12:30
Janet Jephcote Henningsson
Studiehjälp
14:30
13:30
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 10/5
Daniel Hanson
Studiehjälp
12:00
10:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 13/5
Daniel Hanson
Studiehjälp
12:00
11:00
Wei Sönnerhed
Studiehjälp
13:30
12:30
Mats Gustafsson
Studiehjälp
14:30
13:30
Lennart Rydsmo
Matematik grund
19:00
17:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 14/5
Yrkeslärare
Studiehjälp
12:00
09:00
Paulina Gustavsson
Studiehjälp
13:30
12:30
Daniel Hanson
Studiehjälp
14:30
13:30
Joakim Bäck, Åsa Ahlrik
Svenska 1, Svenska 2, Svenska 3, Svenska som andraspråk 1, Svenska som andraspråk 2, Svenska som andraspråk 3
19:00
17:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 15/5
Jolanta Kibalka Engström
Studiehjälp
12:00
10:00
Paulina Gustavsson
Studiehjälp
13:30
12:30
Paulina Gustavsson
Studiehjälp
14:30
13:30
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 16/5
Åsa Ahlrik
Studiehjälp
11:00
10:15
Cecilia Petersson
Studiehjälp
12:00
11:00
Wei Sönnerhed
Studiehjälp
13:30
12:30
Janet Jephcote Henningsson
Studiehjälp
14:30
13:30
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 17/5
Daniel Hanson
Studiehjälp
12:00
10:00
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 20/5
Daniel Hanson
Studiehjälp
12:00
11:00
Wei Sönnerhed
Studiehjälp
13:30
12:30
Mats Gustafsson
Studiehjälp
14:30
13:30
Lennart Rydsmo
Matematik grund
19:00
17:00
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 21/5
Yrkeslärare
Studiehjälp
12:00
09:00
Paulina Gustavsson
Studiehjälp
13:30
12:30
Daniel Hanson
Studiehjälp
14:30
13:30
Joakim Bäck, Åsa Ahlrik
Svenska 1, Svenska 2, Svenska 3, Svenska som andraspråk 1, Svenska som andraspråk 2, Svenska som andraspråk 3
19:00
17:00
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 22/5
Jolanta Kibalka Engström
Studiehjälp
12:00
10:00
Paulina Gustavsson
Studiehjälp
13:30
12:30
Paulina Gustavsson
Studiehjälp
14:30
13:30
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 23/5
Åsa Ahlrik
Studiehjälp
11:00
10:15
Cecilia Petersson
Studiehjälp
12:00
11:00
Wei Sönnerhed
Studiehjälp
13:30
12:30
Janet Jephcote Henningsson
Studiehjälp
14:30
13:30
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 24/5
Daniel Hanson
Studiehjälp
12:00
10:00
Kod | Namn |
GRNMAT2 | Matematik grund |
SVASVA01 | Svenska som andraspråk 1 |
SVASVA02 | Svenska som andraspråk 2 |
SVASVA03 | Svenska som andraspråk 3 |
SVESVE01 | Svenska 1 |
Kod | Namn |
SVESVE02 | Svenska 2 |
SVESVE03 | Svenska 3 |
Studie | Studiehjälp |