8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Monday 29/11 
Lecture
Marge Sassi
321
10:45
09:00
Lecture
Kaire Kivistik
319
11:45
09:00
Lecture
Tiina Kapten
318
15:45
09:00
Lecture
Allan Männi
322
15:45
09:00
Lecture
George Franchi
324
16:00
09:00
Lecture
Svetlana Sidorova
328
16:45
09:00
Training
416
RTK I GR III MOODUL PIRET TIKVA
17:00
09:00
Lecture
Evelin Reila
320
17:15
09:00
Training
MTA koolitus
413
00:00
09:00
Lecture
Eda Gray
323
14:45
09:45
Lecture
Helen Laansoo
330
15:45
09:45
Äriõigus KBE-18A KBE-18B
KBE-18A, KBE-18B
Exam 2
Aleksandr Popov
In Canvas (Tallinn)
23:45
10:00
Service Marketing IntBBA-20A IntBBA-20B
IntBBA-20A, IntBBA-20B
Lecture
Ester Eomois
415
13:30
10:15
Startup Finance IntBBA-20A IntBBA-20B
IntBBA-20A, IntBBA-20B
Lecture
Juan Sáenz-Diez
410
13:30
10:15
English for Entrepreneurs IntBEB-21
IntBEB-21
Lecture
Anne Lelumees, Anu Lehing
231
13:30
10:15
Lecture
Irina Nikonova
303
16:00
10:45
Majandusteaduse alused BEB-21A
BEB-21A
Lecture
Renee Pesor
226
13:30
12:00
Principles of Marketing IntBBA-21A, Principles of Marketing IntBBA-21B
IntBBA-21A, IntBBA-21B
Exam 2
Riina Koris
213
13:30
12:00
Lecture
Gerda Vollmann
319
17:30
12:00
English for Management and Marketing IntBBA-21B Group_D
IntBBA-21B
Lecture
Anne Lelumees
231
15:30
14:00
Majandusteaduse alused BEB-21B
BEB-21B
Lecture
Renee Pesor
226
15:30
14:00
Circular Economy BEB-19A BEB-19B IntBBA-20A IntBBA-20B
BEB-19A, BEB-19B, IntBBA-20A, IntBBA-20B, IntBEB-21
Optional Course
Aleksandra Kekkonen
422
15:30
14:00
Corporate Finance IntBBA-19A IntBBA-19B
IntBBA-19A, IntBBA-19B
Lecture
Taivo Reintal
321
15:30
14:00
Meeting
Senati istung
415
16:00
14:00
Booking from Nexudus
418
{"origin": "Nexudus", "id_nx": "1416981555", "reservation_created_by": "Gretel Alver"}
16:00
14:00
Liidri professionaalne identiteet BEB-21A
BEB-21A
Seminar
Henri Lindal
410
17:15
14:00
International Business BEB-19A BEB-19B
BEB-19A, BEB-19B
Lecture
Tiit Elenurm
411
17:15
14:00
Intercultural Communication and Business Behaviour IntBBA-20A IntBBA-20B
IntBBA-20A, IntBBA-20B
Lecture
Pablo Veyrat
213
17:15
14:00
Academic and Business Writing IntBBA-19A IntBBA-19B_Group_C
IntBBA-19A, IntBBA-19B
Lecture
Ülle Raid
203
17:15
15:45
Ettevõtluse alused BEB-21B
BEB-21B
Lecture
Ülle Pihlak
220
17:15
15:45
Booking from Nexudus
224
{"origin": "Nexudus", "id_nx": "1416994979", "reservation_created_by": "Marko Puusaar"}
19:00
17:00
Inglise ärikeele keskastme kursus I KBE-21A Group A
KBE-21A
Lecture
Anu Lehing
213
19:00
17:30
Inglise ärikeele keskastme kursus I KBE-21A Group B
KBE-21A
Lecture
Ülle Raid
203
19:00
17:30
Majandusmatemaatika ja statistika KBE-21B
KBE-21B
Lecture
Heikki Päeva
231
19:00
17:30
Ettevõtluse alused BEB-21A
BEB-21A
Lecture
Ülle Pihlak
220
19:00
17:30
International Business KBE-19A KBE-19B
KBE-19A, KBE-19B
Lecture
Tiit Elenurm
411
20:45
17:30
Ametialane kommunikatsioon ja praktiline meediasuhtlus BEB-20A BEB-20B KBE-20A KBE-20B_Grupp_2
BEB-20A, BEB-20B, KBE-20A, KBE-20B
Lecture
Kaidi Aher
321
20:45
17:30
Inglise ärikeele keskastme kursus I KBE-21B Group D
KBE-21B
Lecture
Jaan Rand
224
20:45
19:15
Inglise ärikeele keskastme kursus I KBE-21B Group C
KBE-21B
Lecture
Anu Lehing
213
20:45
19:15
Majandusmatemaatika ja statistika KBE-21A
KBE-21A
Lecture
Heikki Päeva
231
20:45
19:15

 
Seminar
 
Meeting
 
Exam 2
 
Lecture
 
Training
 
Optional Course