Tid |
Klasse, Emne |
||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
217a grupperom biblilotek | |||||||||||||||||||||||||||||
u 20 | Man. 13.05.2024 u 20 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 12:15 | |||||||||||||||||||||||||||||
12:15 - 15:15 | |||||||||||||||||||||||||||||
217b grupperom bibliotek | |||||||||||||||||||||||||||||
u 20 | Man. 13.05.2024 u 20 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | |||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 15:00 | |||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 18:00 | |||||||||||||||||||||||||||||
324 møterom | |||||||||||||||||||||||||||||
u 20 | Man. 13.05.2024 u 20 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 11:30 | |||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | |||||||||||||||||||||||||||||
A-1416 KH Tegnesal | |||||||||||||||||||||||||||||
u 20 | Man. 13.05.2024 u 20 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 15:00 | . | ||||||||||||||||||||||||||||
A-1516 musikk, grupperom | |||||||||||||||||||||||||||||
u 20 | Man. 13.05.2024 u 20 | ||||||||||||||||||||||||||||
16:00 - 18:00 | |||||||||||||||||||||||||||||
A-1548 møterom | |||||||||||||||||||||||||||||
u 20 | Man. 13.05.2024 u 20 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:00 | |||||||||||||||||||||||||||||
12:30 - 14:30 | |||||||||||||||||||||||||||||
A-1621 Grupperom | |||||||||||||||||||||||||||||
u 20 | Man. 13.05.2024 u 20 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | |||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 00:00 | |||||||||||||||||||||||||||||
A-1622 Grupperom | |||||||||||||||||||||||||||||
u 20 | Man. 13.05.2024 u 20 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 11:00 | |||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 14:00 | |||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 17:00 | |||||||||||||||||||||||||||||
A-1623 Grupperom | |||||||||||||||||||||||||||||
u 20 | Man. 13.05.2024 u 20 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | |||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 15:00 | |||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 18:00 | |||||||||||||||||||||||||||||
A-1624 Grupperom | |||||||||||||||||||||||||||||
u 20 | Man. 13.05.2024 u 20 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | |||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 15:00 | |||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 18:00 | |||||||||||||||||||||||||||||
A-1647 møterom | |||||||||||||||||||||||||||||
u 20 | Man. 13.05.2024 u 20 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 11:30 | |||||||||||||||||||||||||||||
12:30 - 14:00 | |||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 15:00 | |||||||||||||||||||||||||||||
Digital ressurs | |||||||||||||||||||||||||||||
u 20 | Man. 13.05.2024 u 20 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 16:00 | 2MSP, MSMOP5900 | ||||||||||||||||||||||||||||
H-161 møterom | |||||||||||||||||||||||||||||
u 20 | Man. 13.05.2024 u 20 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | |||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 | |||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 15:30 | BNFOR3530 | ||||||||||||||||||||||||||||
H-162 Klasserom RLE | |||||||||||||||||||||||||||||
u 20 | Man. 13.05.2024 u 20 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | |||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 14:30 | |||||||||||||||||||||||||||||
14:30 - 16:15 | 1G, BDBUL1002 | ||||||||||||||||||||||||||||
H-163 Klasserom | |||||||||||||||||||||||||||||
u 20 | Man. 13.05.2024 u 20 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 11:45 | 1MBK, MBMIL4020 | ||||||||||||||||||||||||||||
12:45 - 15:30 | 1MBK, MBMIL4020 | ||||||||||||||||||||||||||||
16:00 - 19:00 | |||||||||||||||||||||||||||||
H-165 Klasserom | |||||||||||||||||||||||||||||
u 20 | Man. 13.05.2024 u 20 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 11:30 | |||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 15:00 | |||||||||||||||||||||||||||||
15:15 - 18:15 | |||||||||||||||||||||||||||||
H-169 ammerom(grupperom) | |||||||||||||||||||||||||||||
u 20 | Man. 13.05.2024 u 20 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 11:00 | |||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 14:00 | |||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 17:00 | |||||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 20:00 | |||||||||||||||||||||||||||||
H-214 Klasserom | |||||||||||||||||||||||||||||
u 20 | Man. 13.05.2024 u 20 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 12:00 | 2G2, BDSRL2020 | ||||||||||||||||||||||||||||
12:30 - 14:15 | 1G, BDBUL1002 | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 16:00 | |||||||||||||||||||||||||||||
H-231 Klasserom | |||||||||||||||||||||||||||||
u 20 | Man. 13.05.2024 u 20 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 12:00 | 3NF1, BNFOR3530 | ||||||||||||||||||||||||||||
12:30 - 16:15 | 2G2, BDSRL2020 | ||||||||||||||||||||||||||||
HIKSU | |||||||||||||||||||||||||||||
u 20 | Man. 13.05.2024 u 20 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 14:30 | 3K, BLPRA300 | ||||||||||||||||||||||||||||
14:45 - 15:30 | 3K | ||||||||||||||||||||||||||||
K-801 matematikk | |||||||||||||||||||||||||||||
u 20 | Man. 13.05.2024 u 20 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 11:00 | |||||||||||||||||||||||||||||
A-1425 Klasserom, A-1426 Klasserom, A-1427, A-1615 Klasserom, A-1616 Klasserom, L-1109 Klasserom, L-1111 | |||||||||||||||||||||||||||||
u 20 | Man. 13.05.2024 u 20 | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 23:00 | |||||||||||||||||||||||||||||
L-1109 Klasserom | |||||||||||||||||||||||||||||
u 20 | Man. 13.05.2024 u 20 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 12:00 | 3NF2, BNFOR3530 | ||||||||||||||||||||||||||||
A-1418 KH Konstruktiv verksted , A-1419 KH Plastisk verksted , A-1515 musikk, grupperom, A-1516 musikk, grupperom, A-1517 musikk, grupperom, A-1521 Musikk, A-1522 musikk, grupperom, A-1523 musikk, grupperom, A-1524 musikk, grupperom, A-1525 Drama og musikk, A-1617 Musikk, A-1620 Musikk, L-1114 Drama | |||||||||||||||||||||||||||||
u 20 | Man. 13.05.2024 u 20 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 16:00 | |||||||||||||||||||||||||||||
324 møterom, A-1548 møterom, A-1647 møterom, L-1216 møterom | |||||||||||||||||||||||||||||
u 20 | Man. 13.05.2024 u 20 | ||||||||||||||||||||||||||||
11:30 - 12:30 | |||||||||||||||||||||||||||||
L-1216 møterom | |||||||||||||||||||||||||||||
u 20 | Man. 13.05.2024 u 20 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 11:00 | |||||||||||||||||||||||||||||
12:45 - 14:45 | |||||||||||||||||||||||||||||
M-502 Gymsal | |||||||||||||||||||||||||||||
u 20 | Man. 13.05.2024 u 20 | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 00:00 | |||||||||||||||||||||||||||||
A-1414 KH Tegnesal, A-1520 Musikk, M-504 Drama | |||||||||||||||||||||||||||||
u 20 | Man. 13.05.2024 u 20 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 15:00 | |||||||||||||||||||||||||||||
M-702 | |||||||||||||||||||||||||||||
u 20 | Man. 13.05.2024 u 20 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 12:00 | 1G, BDBUL1002 | ||||||||||||||||||||||||||||
M-703 Klasserom norsk | |||||||||||||||||||||||||||||
u 20 | Man. 13.05.2024 u 20 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 12:00 | 2G1, BDSRL2020 | ||||||||||||||||||||||||||||
12:30 - 16:15 | 2G1, BDSRL2020 | ||||||||||||||||||||||||||||
M-704 Grupperom | |||||||||||||||||||||||||||||
u 20 | Man. 13.05.2024 u 20 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 13:00 | |||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:15 | |||||||||||||||||||||||||||||
14:30 - 15:30 | |||||||||||||||||||||||||||||
M-705 Grupperom | |||||||||||||||||||||||||||||
u 20 | Man. 13.05.2024 u 20 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 12:30 | |||||||||||||||||||||||||||||
12:45 - 15:00 | |||||||||||||||||||||||||||||
M-706 Grupperom | |||||||||||||||||||||||||||||
u 20 | Man. 13.05.2024 u 20 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | |||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 15:00 | |||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 | |||||||||||||||||||||||||||||
Se studentweb | |||||||||||||||||||||||||||||
u 20 | Man. 13.05.2024 u 20 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 15:00 | 1C-D, BHKKK1013 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 15:00 | 1KF, BKNHB1033 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 15:00 | 2MF, BMNHB2033 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 15:00 | 3BARN, BHFOR3580 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 15:00 | 3MDK, BHFOR3510 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 15:00 | 3KUBB, 3REAL, BHFOR3590 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 15:00 | 4G, BDFOR4550 |