v 33 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 16/8 
Omtentamen/Re-exam
18:00
08:00
v 33 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 17/8 
Omtentamen/Re-exam
18:00
08:00
v 33 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 18/8 
Omtentamen/Re-exam
18:00
08:00
v 33 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 19/8 
Omtentamen/Re-exam
18:00
08:00
v 33 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 20/8 
Omtentamen/Re-exam
18:00
08:00

v 34 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 23/8 
Omtentamen/Re-exam
18:00
08:00
v 34 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 24/8 
Omtentamen/Re-exam
18:00
08:00
v 34 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 25/8 
Omtentamen/Re-exam
18:00
08:00
v 34 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 26/8 
Omtentamen/Re-exam
18:00
08:00
v 34 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 27/8 
Omtentamen/Re-exam
18:00
08:00

v 35 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 30/8 
v 35 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 31/8 
FTF140, FYP300GU, Johanneberg, HB3, Föreläsning, Henrik Grönbeck, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Johanneberg, HB3, Storgruppsövning, Magnus Rahm, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
MMG621GU, TMA947, Johanneberg, HC4, Föreläsning, Emil Gustavsson, MATGRUND, MPDSC-1, MPENM-1, TKTEM-3
17:00
15:15
v 35 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 1/9 
SSY051, Johanneberg, HC4, Föreläsning, TKAUT-3, TKELT-3, TKTEM-3
09:45
08:00
v 35 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 2/9 
SSY051, Johanneberg, SB-H8, Föreläsning, TKAUT-3, TKELT-3, TKTEM-3
15:00
13:15
v 35 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 3/9 
FTF140, FYP300GU, Johanneberg, HA3, Föreläsning, Henrik Grönbeck, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
SSY051, Johanneberg, HB3, Föreläsning, TKAUT-3, TKELT-3, TKTEM-3
09:45
08:00
MMG621GU, TMA947, Euler, MVF31, Lektion, MATGRUND, MPDSC-1, MPENM-1, TKTEM-3
09:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Johanneberg, HC4, Storgruppsövning, Magnus Rahm, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
SSY051, Johanneberg, HB3, Övning, TKAUT-3, TKELT-3, TKTEM-3
11:45
10:00

v 36 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 6/9 
MMG621GU, TMA947, Johanneberg, KA, Föreläsning, Emil Gustavsson, MATGRUND, MPDSC-1, MPENM-1, TKTEM-3
09:45
08:00
MMG621GU, TMA947, Euler, MVH12, Lektion, MATGRUND, MPDSC-1, MPENM-1, TKTEM-3
11:45
10:00
v 36 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 7/9 
FTF140, FYP300GU, Johanneberg, KE, Föreläsning, Henrik Grönbeck, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
SSY051, Johanneberg, HC4, Föreläsning, TKAUT-3, TKELT-3, TKTEM-3
11:45
09:00
FTF140, FYP300GU, Johanneberg, KE, Storgruppsövning, Magnus Rahm, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
KBB032, Johanneberg, KS31, Föreläsning, MPBIO-1, MPENM-2, TKTEM-3
15:00
13:15
KBB032, Johanneberg, KS31, Föreläsning, MPBIO-1, MPENM-2, TKTEM-3
17:00
15:15
MMG621GU, TMA947, Johanneberg, HC4, Föreläsning, Emil Gustavsson, MATGRUND, MPDSC-1, MPENM-1, TKTEM-3
17:00
15:15
SSY051, Johanneberg, Johanneberg, FL62, FL63, Räknestuga, TKAUT-3, TKELT-3, TKTEM-3
17:00
15:15
v 36 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 8/9 
SSY051, Johanneberg, HC4, Övning, TKAUT-3, TKELT-3, TKTEM-3
09:45
08:00
v 36 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 9/9 
KBB032, Johanneberg, KS31, Föreläsning, MPBIO-1, MPENM-2, TKTEM-3
15:00
13:15
v 36 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 10/9 
FTF140, FYP300GU, Johanneberg, HB3, Föreläsning, Henrik Grönbeck, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
SSY051, Johanneberg, SB-H2, Föreläsning, TKAUT-3, TKELT-3, TKTEM-3
09:45
08:00
MMG621GU, TMA947, Euler, MVF31, Lektion, MATGRUND, MPDSC-1, MPENM-1, TKTEM-3
09:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Johanneberg, HB3, Storgruppsövning, Magnus Rahm, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
SSY051, Johanneberg, HB1, Övning, TKAUT-3, TKELT-3, TKTEM-3
11:45
10:00
KBB032, Johanneberg, KS101, Föreläsning, MPBIO-1, MPENM-2, TKTEM-3
15:00
13:15

v 37 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 13/9 
MMG621GU, TMA947, Johanneberg, KA, Föreläsning, Emil Gustavsson, MATGRUND, MPDSC-1, MPENM-1, TKTEM-3
09:45
08:00
MMG621GU, TMA947, Euler, MVH12, Lektion, MATGRUND, MPDSC-1, MPENM-1, TKTEM-3
11:45
10:00
v 37 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 14/9 
FTF140, FYP300GU, Johanneberg, KE, Föreläsning, Henrik Grönbeck, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
SSY051, Johanneberg, HC4, Föreläsning, TKAUT-3, TKELT-3, TKTEM-3
11:45
09:00
FTF140, FYP300GU, Johanneberg, KE, Storgruppsövning, Magnus Rahm, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
KBB032, Johanneberg, KS31, Föreläsning, MPBIO-1, MPENM-2, TKTEM-3
15:00
13:15
KBB032, Johanneberg, KS31, Föreläsning, MPBIO-1, MPENM-2, TKTEM-3
17:00
15:15
SSY051, Johanneberg, Johanneberg, SB-L216, SB-L200, Räknestuga, TKAUT-3, TKELT-3, TKTEM-3
17:00
15:15
MMG621GU, TMA947, Johanneberg, HC4, Föreläsning, Emil Gustavsson, MATGRUND, MPDSC-1, MPENM-1, TKTEM-3
17:00
15:15
v 37 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 15/9 
SSY051, Johanneberg, HA4, Övning, TKAUT-3, TKELT-3, TKTEM-3
09:45
08:00
KBB032, Johanneberg, KS31, Föreläsning, MPBIO-1, MPENM-2, TKTEM-3
15:00
13:15
v 37 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 16/9 
KBB032, KB-4126Bio, Laboration, MPBIO-1, MPENM-2, TKTEM-3
18:00
13:15
MMG621GU, TMA947, MVF24, MVF25, Datorlaboration, Emil Gustavsson, MATGRUND, MPDSC-1, MPENM-1, TKTEM-3
19:00
15:15
v 37 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 17/9 
FTF140, FYP300GU, Johanneberg, HB3, Föreläsning, Henrik Grönbeck, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
SSY051, Johanneberg, HC4, Föreläsning, TKAUT-3, TKELT-3, TKTEM-3
09:45
08:00
MMG621GU, TMA947, Euler, MVF31, Lektion, MATGRUND, MPDSC-1, MPENM-1, TKTEM-3
09:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Johanneberg, HB3, Storgruppsövning, Magnus Rahm, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
SSY051, Johanneberg, HB1, Övning, TKAUT-3, TKELT-3, TKTEM-3
11:45
10:00
KBB032, KB-4126Bio, Laboration, MPBIO-1, MPENM-2, TKTEM-3
18:00
13:15

v 38 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 20/9 
MMG621GU, TMA947, Johanneberg, KE, Föreläsning, Emil Gustavsson, MATGRUND, MPDSC-1, MPENM-1, TKTEM-3
09:45
08:00
FTF140, FYP300GU, F7101, T4, Filippa Lundin, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
08:00
MMG621GU, TMA947, Euler, MVH12, Lektion, MATGRUND, MPDSC-1, MPENM-1, TKTEM-3
11:45
10:00
v 38 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 21/9 
FTF140, FYP300GU, Johanneberg, HB1, Föreläsning, Henrik Grönbeck, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
SSY051, Johanneberg, HC4, Föreläsning, TKAUT-3, TKELT-3, TKTEM-3
11:45
09:00
FTF140, FYP300GU, Johanneberg, HA4, Storgruppsövning, Magnus Rahm, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
KBB032, Johanneberg, KS31, Föreläsning, MPBIO-1, MPENM-2, TKTEM-3
15:00
13:15
KBB032, Johanneberg, KS31, Föreläsning, MPBIO-1, MPENM-2, TKTEM-3
17:00
15:15
SSY051, Johanneberg, Johanneberg, ML3, ML2, Räknestuga, TKAUT-3, TKELT-3, TKTEM-3
17:00
15:15
MMG621GU, TMA947, Johanneberg, HC4, Föreläsning, Emil Gustavsson, MATGRUND, MPDSC-1, MPENM-1, TKTEM-3
17:00
15:15
v 38 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 22/9 
SSY051, Johanneberg, HA4, Övning, TKAUT-3, TKELT-3, TKTEM-3
09:45
08:00
FTF140, FYP300GU, F7101, T4, Filippa Lundin, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
08:00
FTF140, FYP300GU, F7101, T4, Filippa Lundin, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
17:00
13:15
v 38 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 23/9 
Omtentamensanmälan
13:00
12:00
FTF140, FYP300GU, F7101, T4, Martin Karlsmo, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
17:00
13:15
KBB032, KB-4126Bio, Laboration, MPBIO-1, MPENM-2, TKTEM-3
18:00
13:15
MMG621GU, TMA947, MVF24, MVF25, Datorlaboration, Emil Gustavsson, MATGRUND, MPDSC-1, MPENM-1, TKTEM-3
19:00
15:15
v 38 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 24/9 
FTF140, FYP300GU, Johanneberg, HB3, Föreläsning, Henrik Grönbeck, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
SSY051, Johanneberg, HB1, Föreläsning, TKAUT-3, TKELT-3, TKTEM-3
09:45
08:00
MMG621GU, TMA947, Euler, MVF31, Lektion, MATGRUND, MPDSC-1, MPENM-1, TKTEM-3
09:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Johanneberg, HB3, Storgruppsövning, Magnus Rahm, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
SSY051, Johanneberg, HB1, Övning, TKAUT-3, TKELT-3, TKTEM-3
11:45
10:00
FTF140, FYP300GU, F7101, T4, Martin Karlsmo, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
17:00
13:15
KBB032, KB-4126Bio, Laboration, MPBIO-1, MPENM-2, TKTEM-3
18:00
13:15

v 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 27/9 
MMG621GU, TMA947, Johanneberg, HB3, Föreläsning, Emil Gustavsson, MATGRUND, MPDSC-1, MPENM-1, TKTEM-3
09:45
08:00
MMG621GU, TMA947, Euler, MVH12, Lektion, MATGRUND, MPDSC-1, MPENM-1, TKTEM-3
11:45
10:00
v 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 28/9 
FTF140, FYP300GU, Johanneberg, KE, Föreläsning, Henrik Grönbeck, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
SSY051, Johanneberg, HC4, Föreläsning, TKAUT-3, TKELT-3, TKTEM-3
11:45
09:00
FTF140, FYP300GU, Johanneberg, KE, Storgruppsövning, ÅRÉN FABIAN, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
KBB032, Johanneberg, KS31, Föreläsning, MPBIO-1, MPENM-2, TKTEM-3
15:00
13:15
KBB032, Johanneberg, KS31, Föreläsning, MPBIO-1, MPENM-2, TKTEM-3
17:00
15:15
SSY051, Johanneberg, Johanneberg, ML3, ML2, Räknestuga, TKAUT-3, TKELT-3, TKTEM-3
17:00
15:15
MMG621GU, TMA947, Johanneberg, HC4, Föreläsning, Emil Gustavsson, MATGRUND, MPDSC-1, MPENM-1, TKTEM-3
17:00
15:15
v 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 29/9 
SSY051, Johanneberg, HB1, Övning, TKAUT-3, TKELT-3, TKTEM-3
09:45
08:00
FTF140, FYP300GU, F7101, T4, Filippa Lundin, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
08:00
FTF140, FYP300GU, F7101, T4, Nermin Trnjanin, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
17:00
13:15
v 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 30/9 
KBB032, KB-4126Bio, Laboration, MPBIO-1, MPENM-2, TKTEM-3
18:00
13:15
MMG621GU, TMA947, MVF24, MVF25, Datorlaboration, Emil Gustavsson, MATGRUND, MPDSC-1, MPENM-1, TKTEM-3
19:00
15:15
v 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 1/10 
FTF140, FYP300GU, Johanneberg, HB3, Föreläsning, Henrik Grönbeck, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
SSY051, Johanneberg, HB1, Föreläsning, TKAUT-3, TKELT-3, TKTEM-3
09:45
08:00
MMG621GU, TMA947, Euler, MVF31, Lektion, MATGRUND, MPDSC-1, MPENM-1, TKTEM-3
09:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Johanneberg, HB3, Storgruppsövning, ÅRÉN FABIAN, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
SSY051, Johanneberg, HB1, Övning, TKAUT-3, TKELT-3, TKTEM-3
11:45
10:00
KBB032, KB-4126Bio, Laboration, MPBIO-1, MPENM-2, TKTEM-3
18:00
13:15

v 40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 4/10 
MMG621GU, TMA947, Johanneberg, HB3, Föreläsning, Emil Gustavsson, MATGRUND, MPDSC-1, MPENM-1, TKTEM-3
09:45
08:00
MMG621GU, TMA947, Euler, MVH12, Lektion, MATGRUND, MPDSC-1, MPENM-1, TKTEM-3
11:45
10:00
FTF140, FYP300GU, F7101, T4, Filippa Lundin, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
17:00
13:15
MMG621GU, TMA947, MVF24, MVF25, Datorlaboration, Emil Gustavsson, MATGRUND, MPDSC-1, MPENM-1, TKTEM-3
19:00
17:15
v 40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 5/10 
FTF140, FYP300GU, Johanneberg, HB3, Föreläsning, Henrik Grönbeck, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
SSY051, Johanneberg, HC4, Föreläsning, TKAUT-3, TKELT-3, TKTEM-3
11:45
09:00
FTF140, FYP300GU, Johanneberg, HB3, Storgruppsövning, ÅRÉN FABIAN, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
KBB032, Johanneberg, KS31, Föreläsning, MPBIO-1, MPENM-2, TKTEM-3
15:00
13:15
FTF140, FYP300GU, F7101, T4, Nermin Trnjanin, TKTEM-3, TKTFY-3
17:00
13:15
MMG621GU, TMA947, Johanneberg, HC4, Föreläsning, Emil Gustavsson, MATGRUND, MPDSC-1, MPENM-1, TKTEM-3
17:00
15:15
SSY051, Johanneberg, Johanneberg, SB-L200, SB-L285, Räknestuga, TKAUT-3, TKELT-3, TKTEM-3
17:00
15:15
v 40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 6/10 
SSY051, Johanneberg, HC4, Övning, TKAUT-3, TKELT-3, TKTEM-3
09:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Johanneberg, HB2, Storgruppsövning, ÅRÉN FABIAN, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
FTF140, FYP300GU, F7101, T4, Nermin Trnjanin, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
17:00
13:15
v 40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 7/10 
KBB032, Johanneberg, KS41, Föreläsning, MPBIO-1, MPENM-2, TKTEM-3
15:00
13:15
FTF140, FYP300GU, F7101, T4, Filippa Lundin, TKTEM-3, TKTFY-3
17:00
13:15
MMG621GU, TMA947, MVF24, MVF25, Datorlaboration, Emil Gustavsson, MATGRUND, MPDSC-1, MPENM-1, TKTEM-3
19:00
15:15
v 40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 8/10 
Omtenta LP4/Re-exam SP4
13:00
08:00
Tentamensanmälan LP1
18:00
13:00
MMG621GU, TMA947, Euler, MVF31, Lektion, MATGRUND, MPDSC-1, MPENM-1, TKTEM-3
09:45
08:00

v 41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 11/10 
MMG621GU, TMA947, Johanneberg, HA4, Föreläsning, Emil Gustavsson, MATGRUND, MPDSC-1, MPENM-1, TKTEM-3
09:45
08:00
FTF140, FYP300GU, F7101, T4, Nermin Trnjanin, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
08:00
MMG621GU, TMA947, Euler, MVH12, Lektion, MATGRUND, MPDSC-1, MPENM-1, TKTEM-3
11:45
10:00
v 41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 12/10 
FTF140, FYP300GU, Johanneberg, SB-H2, Föreläsning, Henrik Grönbeck, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
SSY051, Johanneberg, HC4, Föreläsning, TKAUT-3, TKELT-3, TKTEM-3
11:45
09:00
FTF140, FYP300GU, Johanneberg, SB-H2, Storgruppsövning, ÅRÉN FABIAN, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
KBB032, Johanneberg, KS31, Föreläsning, MPBIO-1, MPENM-2, TKTEM-3
15:00
13:15
FTF140, FYP300GU, F7101, T4, Filippa Lundin, TKTEM-3, TKTFY-3
17:00
13:15
SSY051, Johanneberg, Johanneberg, ML3, ML2, Räknestuga, TKAUT-3, TKELT-3, TKTEM-3
17:00
15:15
MMG621GU, TMA947, Johanneberg, HC4, Föreläsning, Emil Gustavsson, MATGRUND, MPDSC-1, MPENM-1, TKTEM-3
17:00
15:15
v 41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 13/10 
SSY051, Johanneberg, HA4, Övning, TKAUT-3, TKELT-3, TKTEM-3
09:45
08:00
FTF140, FYP300GU, F7101, T4, Filippa Lundin, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
08:00
FTF140, FYP300GU, F7101, T4, Nermin Trnjanin, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
17:00
13:15
MMG621GU, TMA947, MVF24, MVF25, Datorlaboration, Emil Gustavsson, MATGRUND, MPDSC-1, MPENM-1, TKTEM-3
19:00
17:15
v 41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 14/10 
KBB032, Johanneberg, KS41, Föreläsning, MPBIO-1, MPENM-2, TKTEM-3
15:00
13:15
MMG621GU, TMA947, MVF24, MVF25, Datorlaboration, Emil Gustavsson, MATGRUND, MPDSC-1, MPENM-1, TKTEM-3
19:00
15:15
v 41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 15/10 
FTF140, FYP300GU, Johanneberg, HB3, Föreläsning, Henrik Grönbeck, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
SSY051, Johanneberg, HB1, Föreläsning, TKAUT-3, TKELT-3, TKTEM-3
09:45
08:00
MMG621GU, TMA947, Euler, MVF31, Lektion, MATGRUND, MPDSC-1, MPENM-1, TKTEM-3
09:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Johanneberg, HB3, Storgruppsövning, ÅRÉN FABIAN, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
SSY051, Johanneberg, HB1, Övning, TKAUT-3, TKELT-3, TKTEM-3
11:45
10:00
KBB032, Johanneberg, KS31, Föreläsning, MPBIO-1, MPENM-2, TKTEM-3
15:00
13:15
FTF140, FYP300GU, F7101, T4, Nermin Trnjanin, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
17:00
13:15

v 42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 18/10 
MMG621GU, TMA947, Johanneberg, HA4, Föreläsning, Emil Gustavsson, MATGRUND, MPDSC-1, MPENM-1, TKTEM-3
09:45
08:00
MMG621GU, TMA947, Euler, MVH12, Lektion, MATGRUND, MPDSC-1, MPENM-1, TKTEM-3
11:45
10:00
v 42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 19/10 
FTF140, FYP300GU, Johanneberg, KE, Föreläsning, Henrik Grönbeck, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
SSY051, Johanneberg, HC4, Föreläsning, TKAUT-3, TKELT-3, TKTEM-3
11:45
09:00
FTF140, FYP300GU, Johanneberg, KE, Storgruppsövning, ÅRÉN FABIAN, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
KBB032, Johanneberg, KS31, Föreläsning, MPBIO-1, MPENM-2, TKTEM-3
15:00
13:15
FTF140, FYP300GU, F7101, T4, Nermin Trnjanin, TKTEM-3, TKTFY-3
17:00
13:15
SSY051, Johanneberg, Johanneberg, ML3, ML2, Räknestuga, TKAUT-3, TKELT-3, TKTEM-3
17:00
15:15
MMG621GU, TMA947, Johanneberg, HC4, Föreläsning, Emil Gustavsson, MATGRUND, MPDSC-1, MPENM-1, TKTEM-3
17:00
15:15
v 42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 20/10 
SSY051, Johanneberg, HB1, Övning, TKAUT-3, TKELT-3, TKTEM-3
09:45
08:00
FTF140, FYP300GU, F7101, T4, Filippa Lundin, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
08:00
v 42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 21/10 
KBB032, Johanneberg, KS101, Föreläsning, MPBIO-1, MPENM-2, TKTEM-3
15:00
13:15
MMG621GU, TMA947, MVF24, MVF25, Datorlaboration, Emil Gustavsson, MATGRUND, MPDSC-1, MPENM-1, TKTEM-3
19:00
15:15
v 42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 22/10 
FTF140, FYP300GU, Johanneberg, HB3, Föreläsning, Henrik Grönbeck, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
MMG621GU, TMA947, Euler, MVF31, Lektion, MATGRUND, MPDSC-1, MPENM-1, TKTEM-3
09:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Johanneberg, HB3, Storgruppsövning, ÅRÉN FABIAN, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
SSY051, Johanneberg, Johanneberg, EL41, EL42, Räknestuga, TKAUT-3, TKELT-3, TKTEM-3
11:45
10:00

v 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 25/10 
Tentamen LP1/Exam SP1
18:00
08:00
v 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 26/10 
Tentamen LP1/Exam SP1
18:00
08:00
v 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 27/10 
Tentamen LP1/Exam SP1
18:00
08:00
v 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 28/10 
Tentamen LP1/Exam SP1
18:00
08:00
v 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 29/10 
Tentamen LP1/Exam SP1
18:00
08:00

v 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 1/11 
v 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 2/11 
TDA550, Johanneberg, HA4, Föreläsning, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
DAT038, Johanneberg, HA1, Föreläsning, TKDAT-2, TKTEM-3
15:00
13:15
v 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 3/11 
TDA550, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
TDA550, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
15:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, E-D3354, E-D3358, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
16:00
13:15
TDA550, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
17:00
15:15
DAT038, DAT525, TDA417, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, E-D3354, E-D3358, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
19:00
16:15
v 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 4/11 
DAT038, DAT525, TDA417, Johanneberg, Johanneberg, E-D3582, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
09:00
DAT038, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKDAT-2, TKTEM-3
17:00
15:15
v 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 5/11 
Halv dag/Half day
17:00
13:00
TDA550, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
09:45
08:00
TDA550, Johanneberg, HC1, Föreläsning, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00

v 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 8/11 
DAT038, DAT525, TDA417, Johanneberg, Johanneberg, E-D3582, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
09:00
DAT038, Johanneberg, HC4, Föreläsning, TKDAT-2, TKTEM-3
11:45
10:00
TDA550, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
15:00
13:15
TDA550, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
17:00
15:15
v 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 9/11 
TDA550, Johanneberg, HA4, Föreläsning, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
DAT038, DAT525, TDA417, Johanneberg, ES53, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
15:00
13:15
DAT038, Johanneberg, HA1, Föreläsning, TKDAT-2, TKTEM-3
15:00
13:15
v 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 10/11 
DAT038, DAT525, TDA417, Johanneberg, EL43, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
DAT038, DAT525, TDA417, Johanneberg, ES51, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
TDA550, Johanneberg, ES62, Övning, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
15:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, E-D3354, E-D3358, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
16:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, E-D3354, E-D3358, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
19:00
16:15
v 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 11/11 
DAT038, DAT525, TDA417, Johanneberg, Johanneberg, E-D3582, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
09:00
DAT038, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKDAT-2, TKTEM-3
17:00
15:15
v 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 12/11 
TDA550, Johanneberg, HC1, Föreläsning, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
DAT038, DAT525, TDA417, Johanneberg, Johanneberg, ES61, E-D3582, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
16:00
13:15

v 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 15/11 
DAT038, DAT525, TDA417, Johanneberg, Johanneberg, E-D3582, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
09:00
DAT038, Johanneberg, HC4, Föreläsning, TKDAT-2, TKTEM-3
11:45
10:00
TDA550, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
15:00
13:15
TDA550, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
17:00
15:15
v 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 16/11 
TDA550, Johanneberg, HA4, Föreläsning, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
DAT038, DAT525, TDA417, Johanneberg, ES53, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
15:00
13:15
DAT038, Johanneberg, HA1, Föreläsning, TKDAT-2, TKTEM-3
15:00
13:15
v 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 17/11 
DAT038, DAT525, TDA417, Johanneberg, ES52, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
DAT038, DAT525, TDA417, Johanneberg, ML16, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
TDA550, Johanneberg, ES63, Övning, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
15:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Johanneberg, EG-2515, EG-2516, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
16:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Johanneberg, EG-2515, EG-2516, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
19:00
16:15
v 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 18/11 
FARM, MPCAS-1, MPCAS-2, TKTEM-2, TKTEM-3, TKTFY-2, TKTFY-3, Arbetsmarknad
17:00
08:00
DAT038, DAT525, TDA417, Johanneberg, Johanneberg, E-D3582, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
09:00
DAT038, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKDAT-2, TKTEM-3
17:00
15:15
v 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 19/11 
TDA550, Johanneberg, HC1, Föreläsning, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
DAT038, DAT525, TDA417, Johanneberg, Johanneberg, ES61, E-D3582, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
16:00
13:15

v 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 22/11 
DAT038, DAT525, TDA417, Johanneberg, Johanneberg, E-D3582, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
09:00
DAT038, Johanneberg, HC4, Föreläsning, TKDAT-2, TKTEM-3
11:45
10:00
TDA550, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
15:00
13:15
TDA550, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
17:00
15:15
v 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 23/11 
TDA550, Johanneberg, HA4, Föreläsning, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
DAT038, DAT525, TDA417, Johanneberg, ES53, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
15:00
13:15
DAT038, Johanneberg, HA1, Föreläsning, TKDAT-2, TKTEM-3
15:00
13:15
v 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 24/11 
DAT038, DAT525, TDA417, Johanneberg, EL42, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
DAT038, DAT525, TDA417, Johanneberg, ES51, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
TDA550, Johanneberg, EL43, Övning, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
15:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, E-D3354, E-D3358, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
16:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, E-D3354, E-D3358, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
19:00
16:15
v 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 25/11 
DAT038, DAT525, TDA417, Johanneberg, Johanneberg, E-D3582, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
09:00
DAT038, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKDAT-2, TKTEM-3
17:00
15:15
v 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 26/11 
TDA550, Johanneberg, HC1, Föreläsning, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
DAT038, DAT525, TDA417, Johanneberg, Johanneberg, ES61, E-D3582, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
16:00
13:15

v 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 29/11 
DAT038, DAT525, TDA417, Johanneberg, Johanneberg, E-D3582, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
09:00
DAT038, Johanneberg, HC4, Föreläsning, TKDAT-2, TKTEM-3
11:45
10:00
TDA550, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
15:00
13:15
TDA550, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
17:00
15:15
v 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 30/11 
TDA550, Johanneberg, HA4, Föreläsning, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
DAT038, DAT525, TDA417, Johanneberg, ML1, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
15:00
13:15
DAT038, Johanneberg, HA1, Föreläsning, TKDAT-2, TKTEM-3
15:00
13:15
v 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 1/12 
DAT038, DAT525, TDA417, Johanneberg, EL42, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
DAT038, DAT525, TDA417, Johanneberg, ES51, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
TDA550, Johanneberg, EL43, Övning, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
15:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, E-D3354, E-D3358, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
16:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, E-D3354, E-D3358, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
19:00
16:15
v 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 2/12 
DAT038, DAT525, TDA417, Johanneberg, Johanneberg, E-D3582, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
09:00
DAT038, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKDAT-2, TKTEM-3
17:00
15:15
v 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 3/12 
TDA550, Johanneberg, HC1, Föreläsning, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
DAT038, DAT525, TDA417, Johanneberg, Johanneberg, ES61, E-D3582, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
16:00
13:15

v 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 6/12 
DAT038, DAT525, TDA417, Johanneberg, Johanneberg, E-D3582, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
09:00
DAT038, Johanneberg, HC4, Föreläsning, TKDAT-2, TKTEM-3
11:45
10:00
TDA550, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
15:00
13:15
TDA550, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
17:00
15:15
v 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 7/12 
TDA550, Johanneberg, HA4, Föreläsning, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
DAT038, DAT525, TDA417, Johanneberg, ES53, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
15:00
13:15
DAT038, Johanneberg, HA1, Föreläsning, TKDAT-2, TKTEM-3
15:00
13:15
v 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 8/12 
DAT038, DAT525, TDA417, Johanneberg, ES52, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
DAT038, DAT525, TDA417, Johanneberg, ES51, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
TDA550, Johanneberg, EL43, Övning, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
15:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Johanneberg, Johanneberg, EG-2515, EG-2516, E-D3358, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
16:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Johanneberg, Johanneberg, EG-2515, EG-2516, E-D3358, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
19:00
16:15
v 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 9/12 
DAT038, DAT525, TDA417, Johanneberg, Johanneberg, E-D3582, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
09:00
DAT038, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKDAT-2, TKTEM-3
17:00
15:15
v 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 10/12 
TDA550, Johanneberg, HC1, Föreläsning, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
DAT038, DAT525, TDA417, Johanneberg, Johanneberg, ES61, E-D3582, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
16:00
13:15

v 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 13/12 
DAT038, DAT525, TDA417, Johanneberg, Johanneberg, E-D3582, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
09:00
DAT038, Johanneberg, HC4, Föreläsning, TKDAT-2, TKTEM-3
11:45
10:00
TDA550, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
15:00
13:15
TDA550, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
17:00
15:15
v 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 14/12 
Omtentamensanm
13:00
12:00
TDA550, Johanneberg, HA4, Föreläsning, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
DAT038, DAT525, TDA417, Johanneberg, EL43, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
15:00
13:15
DAT038, Johanneberg, HA1, Föreläsning, TKDAT-2, TKTEM-3
15:00
13:15
MVE370, TKBIO-3, TKDAT-3, TKELT-3, TKKEF-3, TKKMT-3, TKMAS-3, TKTEM-3, TKTFY-3
20:00
14:00
v 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 15/12 
DAT038, DAT525, TDA417, Johanneberg, ES52, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
DAT038, DAT525, TDA417, Johanneberg, ES51, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
TDA550, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
TDA550, Johanneberg, EL42, Övning, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
15:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, E-D3354, E-D3358, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
16:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, E-D3354, E-D3358, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
19:00
16:15
v 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 16/12 
DAT038, DAT525, TDA417, Johanneberg, Johanneberg, E-D3582, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
09:00
DAT038, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKDAT-2, TKTEM-3
17:00
15:15
v 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 17/12 
TDA550, Johanneberg, HC1, Föreläsning, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
DAT038, DAT525, TDA417, Johanneberg, Johanneberg, ES61, E-D3582, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
16:00
13:15

v 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 20/12 
Självstudier/Self studies
13:00
08:00
Tentamensanmälan
18:00
13:00
v 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 21/12 
Självstudier/Self studies
18:00
08:00
v 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 22/12 
Självstudier/Self studies
18:00
08:00
v 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 23/12 
Självstudier/Self studies
18:00
08:00
v 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 24/12 
Julafton/Holiday
18:00
08:00

v 52 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 27/12 
Självstudier/Self studies
18:00
08:00
v 52 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 28/12 
Självstudier/Self studies
18:00
08:00
v 52 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 29/12 
Självstudier/Self studies
18:00
08:00
v 52 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 30/12 
Självstudier/Self studies
18:00
08:00
v 52 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 31/12 
Nyårsafton/Holiday
18:00
08:00

v 1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 3/1 
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
18:00
08:00
v 1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 4/1 
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
18:00
08:00
v 1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 5/1 
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
18:00
08:00
v 1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 6/1 
Trettondedag jul/Holiday
18:00
08:00
v 1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 7/1 
Självstudier/Self studies
18:00
08:00

v 2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 10/1 
Tentamen LP2/Exam SP2
18:00
08:00
v 2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 11/1 
Tentamen LP2/Exam SP2
18:00
08:00
v 2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 12/1 
Tentamen LP2/Exam SP2
18:00
08:00
v 2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 13/1 
Tentamen LP2/Exam SP2
18:00
08:00
v 2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 14/1 
Tentamen LP2/Exam SP2
18:00
08:00
KurssignaturKursnamn
KurssignaturKursnamn


 
DAT038, Datastrukturer och algoritmer
 
DAT525, Datastrukturer och algoritmer
 
FTF140, Termodynamik och statistisk mekanik
 
FYP300GU, Statistisk fysik
 
KBB032, Biokemi och molekylärbiologi
 
MMG621GU, Ickelinjär optimering
 
MVE370, Matematik och samhälle
 
SSY051, Reglerteknik
 
TDA417, Datastrukturer och algoritmer
 
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs
 
TMA947, Olinjär optimering
 
Flera Kurs
 
Information