v 33 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mån 16/8 
Omtentamen/Re-exam
18:00
08:00
v 33 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tis 17/8 
Omtentamen/Re-exam
18:00
08:00
v 33 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Ons 18/8 
Omtentamen/Re-exam
18:00
08:00
v 33 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tors 19/8 
Omtentamen/Re-exam
18:00
08:00
v 33 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fre 20/8 
Omtentamen/Re-exam
18:00
08:00

v 34 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mån 23/8 
Omtentamen/Re-exam
18:00
08:00
v 34 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tis 24/8 
Omtentamen/Re-exam
18:00
08:00
v 34 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Ons 25/8 
Omtentamen/Re-exam
18:00
08:00
v 34 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tors 26/8 
Omtentamen/Re-exam
18:00
08:00
v 34 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fre 27/8 
Omtentamen/Re-exam
18:00
08:00

v 35 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mån 30/8 
FUF040, Kvantfysik, Johanneberg, HB2, Föreläsning, Tom Blackburn, TKKEF-3, TKTFY-3
17:00
15:15
v 35 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tis 31/8 
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, HB3, Föreläsning, Henrik Grönbeck, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, HB3, Storgruppsövning, Magnus Rahm, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
v 35 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Ons 1/9 
v 35 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tors 2/9 
FUF040, Kvantfysik, Johanneberg, HB3, Föreläsning, Tom Blackburn, TKKEF-3, TKTFY-3
09:45
08:00
TIF091, TIF096, Experimentell fysik 2 - bas, Experimentell fysik 2 - tillägg, Johanneberg, FB, Föreläsning, Jan Swenson, TKTFY-3
14:00
13:15
TIF091, TIF096, Experimentell fysik 2 - bas, Experimentell fysik 2 - tillägg, Johanneberg, FB, Föreläsning, Andreas Martin Heinz, TKTFY-3
15:00
14:15
v 35 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fre 3/9 
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, HA3, Föreläsning, Henrik Grönbeck, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, HC4, Storgruppsövning, Magnus Rahm, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00

v 36 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mån 6/9 
FUF040, Kvantfysik, Johanneberg, HB2, Föreläsning, Tom Blackburn, TKKEF-3, TKTFY-3
15:00
13:15
FUF040, Kvantfysik, Johanneberg, HB2, Räkneövning, Christoffer Olofsson, TKKEF-3, TKTFY-3
17:00
15:15
v 36 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tis 7/9 
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, KE, Föreläsning, Henrik Grönbeck, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, KE, Storgruppsövning, Magnus Rahm, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
v 36 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Ons 8/9 
v 36 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tors 9/9 
FUF040, Kvantfysik, Johanneberg, HB2, Föreläsning, Tom Blackburn, TKKEF-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FUF040, Kvantfysik, Johanneberg, HB2, Räkneövning, Christoffer Olofsson, TKKEF-3, TKTFY-3
11:45
10:00
v 36 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fre 10/9 
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, HB3, Föreläsning, Henrik Grönbeck, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, HB3, Storgruppsövning, Magnus Rahm, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00

v 37 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mån 13/9 
FUF040, Kvantfysik, Johanneberg, HB2, Föreläsning, Tom Blackburn, TKKEF-3, TKTFY-3
15:00
13:15
v 37 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tis 14/9 
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, KE, Föreläsning, Henrik Grönbeck, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, KE, Storgruppsövning, Magnus Rahm, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
v 37 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Ons 15/9 
v 37 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tors 16/9 
FUF040, Kvantfysik, Johanneberg, HB2, Föreläsning, Tom Blackburn, TKKEF-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FUF040, Kvantfysik, Johanneberg, HB2, Räkneövning, Christoffer Olofsson, TKKEF-3, TKTFY-3
11:45
10:00
v 37 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fre 17/9 
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, HB3, Föreläsning, Henrik Grönbeck, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, HB3, Storgruppsövning, Magnus Rahm, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00

v 38 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mån 20/9 
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, F7101, T4, Filippa Lundin, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
08:00
FUF040, Kvantfysik, Johanneberg, HB2, Föreläsning, Tom Blackburn, TKKEF-3, TKTFY-3
15:00
13:15
v 38 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tis 21/9 
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, HB1, Föreläsning, Henrik Grönbeck, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, HA4, Storgruppsövning, Magnus Rahm, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
v 38 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Ons 22/9 
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, F7101, T4, Filippa Lundin, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, F7101, T4, Filippa Lundin, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
17:00
13:15
v 38 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tors 23/9 
Omtentamensanmälan
13:00
12:00
FUF040, Kvantfysik, Johanneberg, HB2, Föreläsning, Tom Blackburn, TKKEF-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FUF040, Kvantfysik, Johanneberg, HB2, Räkneövning, Christoffer Olofsson, TKKEF-3, TKTFY-3
11:45
10:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, F7101, T4, Martin Karlsmo, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
17:00
13:15
v 38 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fre 24/9 
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, HB3, Föreläsning, Henrik Grönbeck, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, HB3, Storgruppsövning, Magnus Rahm, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, F7101, T4, Martin Karlsmo, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
17:00
13:15

v 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mån 27/9 
FUF040, Kvantfysik, Johanneberg, HB2, Föreläsning, Tom Blackburn, TKKEF-3, TKTFY-3
15:00
13:15
v 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tis 28/9 
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, KE, Föreläsning, Henrik Grönbeck, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, KE, Storgruppsövning, ÅRÉN FABIAN, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
v 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Ons 29/9 
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, F7101, T4, Filippa Lundin, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, F7101, T4, Nermin Trnjanin, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
17:00
13:15
v 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tors 30/9 
FUF040, Kvantfysik, Johanneberg, HB2, Föreläsning, Tom Blackburn, TKKEF-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FUF040, Kvantfysik, Johanneberg, HB2, Föreläsning, Tom Blackburn, TKKEF-3, TKTFY-3
11:45
10:00
v 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fre 1/10 
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, HB3, Föreläsning, Henrik Grönbeck, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, HB3, Storgruppsövning, ÅRÉN FABIAN, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00

v 40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mån 4/10 
FUF040, Kvantfysik, Johanneberg, HB2, Föreläsning, Tom Blackburn, TKKEF-3, TKTFY-3
15:00
13:15
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, F7101, T4, Filippa Lundin, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
17:00
13:15
v 40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tis 5/10 
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, HB3, Föreläsning, Henrik Grönbeck, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, HB3, Storgruppsövning, ÅRÉN FABIAN, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, F7101, T4, Nermin Trnjanin, TKTEM-3, TKTFY-3
17:00
13:15
v 40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Ons 6/10 
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, HB2, Storgruppsövning, ÅRÉN FABIAN, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, F7101, T4, Nermin Trnjanin, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
17:00
13:15
v 40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tors 7/10 
FUF040, Kvantfysik, Johanneberg, HB2, Föreläsning, Tom Blackburn, TKKEF-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FUF040, Kvantfysik, Johanneberg, HB2, Räkneövning, Christoffer Olofsson, TKKEF-3, TKTFY-3
11:45
10:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, F7101, T4, Filippa Lundin, TKTEM-3, TKTFY-3
17:00
13:15
v 40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fre 8/10 
Omtenta LP4/Re-exam SP4
13:00
08:00
Tentamensanmälan LP1
18:00
13:00

v 41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mån 11/10 
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, F7101, T4, Nermin Trnjanin, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
08:00
FUF040, Kvantfysik, Johanneberg, HB2, Föreläsning, Tom Blackburn, TKKEF-3, TKTFY-3
15:00
13:15
v 41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tis 12/10 
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, SB-H2, Föreläsning, Henrik Grönbeck, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, SB-H2, Storgruppsövning, ÅRÉN FABIAN, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, F7101, T4, Filippa Lundin, TKTEM-3, TKTFY-3
17:00
13:15
v 41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Ons 13/10 
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, F7101, T4, Filippa Lundin, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, F7101, T4, Nermin Trnjanin, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
17:00
13:15
v 41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tors 14/10 
FUF040, Kvantfysik, Johanneberg, HB2, Föreläsning, Tom Blackburn, TKKEF-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FUF040, Kvantfysik, Johanneberg, HB2, Räkneövning, Christoffer Olofsson, TKKEF-3, TKTFY-3
11:45
10:00
v 41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fre 15/10 
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, HB3, Föreläsning, Henrik Grönbeck, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, HB3, Storgruppsövning, ÅRÉN FABIAN, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, F7101, T4, Nermin Trnjanin, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
17:00
13:15

v 42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mån 18/10 
TIF091, TIF096, Experimentell fysik 2 - bas, Experimentell fysik 2 - tillägg, Johanneberg, FB, Föreläsning, Raimund Feifel, TKTFY-3
11:45
10:00
FUF040, Kvantfysik, Johanneberg, HB2, Föreläsning, Tom Blackburn, TKKEF-3, TKTFY-3
15:00
13:15
v 42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tis 19/10 
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, KE, Föreläsning, Henrik Grönbeck, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, KE, Storgruppsövning, ÅRÉN FABIAN, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, F7101, T4, Nermin Trnjanin, TKTEM-3, TKTFY-3
17:00
13:15
v 42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Ons 20/10 
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, F7101, T4, Filippa Lundin, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
08:00
v 42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tors 21/10 
FUF040, Kvantfysik, Johanneberg, Johanneberg, FL51, FL52, Frågestund, Christoffer Olofsson, Tom Blackburn, TKKEF-3, TKTFY-3
09:45
08:00
v 42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fre 22/10 
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, HB3, Föreläsning, Henrik Grönbeck, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, HB3, Storgruppsövning, ÅRÉN FABIAN, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00

v 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mån 25/10 
Tentamen LP1/Exam SP1
18:00
08:00
v 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tis 26/10 
Tentamen LP1/Exam SP1
18:00
08:00
v 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Ons 27/10 
Tentamen LP1/Exam SP1
18:00
08:00
v 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tors 28/10 
Tentamen LP1/Exam SP1
18:00
08:00
v 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fre 29/10 
Tentamen LP1/Exam SP1
18:00
08:00

v 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mån 1/11 
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Föreläsning, TKELT-3, TKTFY-3
09:45
08:00
TMA690, Partiella differentialekvationer, Johanneberg, ML13, Föreläsning, TKTFY-3
11:45
10:00
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Föreläsning, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
RRY125, Modern astrofysik, Johanneberg, ES52, Föreläsning, MPPHS-1, TKTFY-3
15:00
13:15
TME055, Strömningsmekanik, Johanneberg, ML3, Föreläsning, TKTFY-3
17:00
13:15
DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKELT-3, TKITE-2, TKTFY-3
17:00
15:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HC4, Föreläsning, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
15:15
v 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tis 2/11 
FUF045, FYP302GU, Speciell relativitetsteori, Mekanik B, Johanneberg, EC, Föreläsning, Gabriele Ferretti, FYPT5, TKTFY-3
09:45
08:00
TMA690, Partiella differentialekvationer, Johanneberg, MA, Föreläsning, TKTFY-3
11:45
10:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
10:00
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, HA4, Föreläsning, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
TIF101, Tillämpad kvantfysik, Johanneberg, FB, Föreläsning, Anders Hellman, TKTFY-3
15:00
13:15
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, GD-Salen, Föreläsning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
15:00
13:15
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, ML2, SB-L216, SB-L200, Övning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
17:00
15:15
DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKELT-3, TKITE-2, TKTFY-3
17:00
15:15
v 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Ons 3/11 
TIF091, TIF096, Experimentell fysik 2 - bas, Experimentell fysik 2 - tillägg, Johanneberg, FB, Föreläsning, Marianne Liebi, TKTFY-3
09:45
08:00
FTF131, Matematisk fysik, Johanneberg, EF, Föreläsning, Henrik Johannesson, TKTFY-3
11:45
10:00
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Övning, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
FUF045, FYP302GU, Speciell relativitetsteori, Mekanik B, Johanneberg, ED, Föreläsning, Gabriele Ferretti, FYPT5, TKTFY-3
15:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Föreläsning, TKELT-3, TKTFY-3
15:00
13:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HC4, Föreläsning, TKDAT-1, TKTFY-3
15:00
13:15
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
15:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, E-D3354, E-D3358, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
16:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Övning, TKELT-3, TKTFY-3
17:00
15:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, Johanneberg, ES62, ES63, Simulering, Grupp A,B, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
15:15
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
17:00
15:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, E-D3354, E-D3358, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
19:00
16:15
v 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tors 4/11 
RRY125, Modern astrofysik, Johanneberg, EL43, Föreläsning, MPPHS-1, TKTFY-3
09:45
08:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HC4, Föreläsning, TKDAT-1, TKTFY-3
09:45
08:00
TME055, Strömningsmekanik, Johanneberg, MA, Föreläsning, TKTFY-3
11:45
08:00
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, E-D3582, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
09:00
RRY125, Modern astrofysik, Johanneberg, ES53, Övning, MPPHS-1, TKTFY-3
11:45
10:00
TIF101, Tillämpad kvantfysik, Johanneberg, HA3, Föreläsning, Anders Hellman, TKTFY-3
15:00
13:15
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, GD-Salen, Föreläsning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
15:00
13:15
DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKELT-3, TKITE-2, TKTFY-3
15:00
13:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4220, Simulering, Grupp GU, TKDAT-1, TKTFY-3
16:00
13:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4225, Simulering, Grupp B, TKDAT-1, TKTFY-3
16:00
13:15
TIF101, Tillämpad kvantfysik, Johanneberg, HA3, Storgruppsövning, Ingrid Strandberg, TKTFY-3
17:00
15:15
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, SB-L216, SB-L200, SB-L308, Övning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
17:00
15:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, Johanneberg, ES62, ES63, Simulering, Grupp C,D, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
15:15
v 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fre 5/11 
Halv dag/Half day
17:00
13:00
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
09:45
08:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4220, ED4225, Simulering, Grupp C, D, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
08:00
FTF131, Matematisk fysik, Johanneberg, EL41, Föreläsning, Henrik Johannesson, TKTFY-3
11:45
10:00
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, HC1, Föreläsning, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HC4, Demonstration, TKDAT-1, TKTFY-3
15:00
13:15

v 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mån 8/11 
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Föreläsning, TKELT-3, TKTFY-3
09:45
08:00
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, E-D3582, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
09:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4225, Simulering, Grupp A, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
09:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, E-D2480, Simulering, Grupp E, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
09:00
TMA690, Partiella differentialekvationer, Johanneberg, ML13, Föreläsning, TKTFY-3
11:45
10:00
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Övning, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
RRY125, Modern astrofysik, Johanneberg, ES53, Föreläsning, MPPHS-1, TKTFY-3
15:00
13:15
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
15:00
13:15
TIF101, Tillämpad kvantfysik, F7308, Zeeman, Veronica Idebohn, TKTFY-3
17:00
13:15
TME055, Strömningsmekanik, Johanneberg, ML3, Föreläsning, TKTFY-3
17:00
13:15
DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKELT-3, TKITE-2, TKTFY-3
17:00
15:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HC4, Föreläsning, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
15:15
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
17:00
15:15
v 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tis 9/11 
FUF045, FYP302GU, Speciell relativitetsteori, Mekanik B, Johanneberg, EC, Föreläsning, Gabriele Ferretti, FYPT5, TKTFY-3
09:45
08:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, E-D2480, Simulering, Grupp GU, TKDAT-1, TKTFY-3
09:45
08:00
TMA690, Partiella differentialekvationer, Johanneberg, MA, Föreläsning, TKTFY-3
11:45
10:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HC4, Föreläsning, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
10:00
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, HA4, Föreläsning, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
TIF101, Tillämpad kvantfysik, Johanneberg, FB, Föreläsning, Anders Hellman, TKTFY-3
15:00
13:15
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, HB3, Föreläsning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
15:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, ES53, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
15:00
13:15
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, SB-L216, SB-L200, SB-L400, Övning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
17:00
15:15
DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKELT-3, TKITE-2, TKTFY-3
17:00
15:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, Johanneberg, ES61, ES62, Simulering, Grupp C,D, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
15:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, ES63, Simulering, Grupp E, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
15:15
v 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Ons 10/11 
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, EL43, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FTF131, Matematisk fysik, Johanneberg, EB, Föreläsning, Henrik Johannesson, TKTFY-3
11:45
10:00
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Räkneövning, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, ES51, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
FTF131, Matematisk fysik, Johanneberg, FL61, Räkneövning, Mathias Hoppe, TKTFY-3
15:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Föreläsning, TKELT-3, TKTFY-3
15:00
13:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HC4, Demonstration, TKDAT-1, TKTFY-3
15:00
13:15
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, ES62, Övning, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
15:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, E-D3354, E-D3358, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
16:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Övning, TKELT-3, TKTFY-3
17:00
15:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, Johanneberg, ES62, ES63, Simulering, Grupp A,B, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
15:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, E-D3354, E-D3358, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
19:00
16:15
v 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tors 11/11 
RRY125, Modern astrofysik, Johanneberg, EL43, Föreläsning, MPPHS-1, TKTFY-3
09:45
08:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HC4, Föreläsning, TKDAT-1, TKTFY-3
09:45
08:00
TIF101, Tillämpad kvantfysik, F7309, A11, Linnea Björn, TKTFY-3
11:45
08:00
TME055, Strömningsmekanik, Johanneberg, MA, Föreläsning, TKTFY-3
11:45
08:00
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, E-D3582, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
09:00
RRY125, Modern astrofysik, Johanneberg, ES53, Övning, MPPHS-1, TKTFY-3
11:45
10:00
TIF101, Tillämpad kvantfysik, Johanneberg, HA3, Föreläsning, Anders Hellman, TKTFY-3
15:00
13:15
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, HB3, Föreläsning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
15:00
13:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4225, Laboration, Grupp B, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
13:15
TIF101, Tillämpad kvantfysik, Johanneberg, HA3, Storgruppsövning, Ingrid Strandberg, TKTFY-3
17:00
15:15
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, SB-L216, SB-L200, SB-L300, Övning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
17:00
15:15
v 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fre 12/11 
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4225, Laboration, Grupp C, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
08:00
FTF131, Matematisk fysik, Johanneberg, EL41, Föreläsning, Henrik Johannesson, TKTFY-3
11:45
10:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4220, Simulering, Grupp GU, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
10:00
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, HC1, Föreläsning, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
TMA690, Partiella differentialekvationer, Johanneberg, FL51, Föreläsning, TKTFY-3
15:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, ES61, E-D3582, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
16:00
13:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4225, Laboration, Grupp D, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
13:15
FUF045, FYP302GU, Speciell relativitetsteori, Mekanik B, Johanneberg, EE, Föreläsning, Gabriele Ferretti, FYPT5, TKTFY-3
17:00
15:15
RRY125, Modern astrofysik, Johanneberg, EL42, Föreläsning, MPPHS-1, TKTFY-3
17:00
15:15

v 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mån 15/11 
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Föreläsning, TKELT-3, TKTFY-3
09:45
08:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4225, Laboration, Grupp A, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
08:00
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, E-D3582, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
09:00
TMA690, Partiella differentialekvationer, Johanneberg, ML13, Föreläsning, TKTFY-3
11:45
10:00
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Övning, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
RRY125, Modern astrofysik, Johanneberg, ES52, Föreläsning, MPPHS-1, TKTFY-3
15:00
13:15
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
15:00
13:15
TIF101, Tillämpad kvantfysik, F7309, A11, Linnea Björn, TKTFY-3
17:00
13:15
TME055, Strömningsmekanik, Johanneberg, ML3, Föreläsning, TKTFY-3
17:00
13:15
DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKELT-3, TKITE-2, TKTFY-3
17:00
15:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HC4, Föreläsning, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
15:15
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
17:00
15:15
v 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tis 16/11 
FUF045, FYP302GU, Speciell relativitetsteori, Mekanik B, Johanneberg, EC, Föreläsning, Gabriele Ferretti, FYPT5, TKTFY-3
09:45
08:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4225, Laboration, Grupp GU, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
08:00
TMA690, Partiella differentialekvationer, Johanneberg, MA, Föreläsning, TKTFY-3
11:45
10:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HB105, Simulering, Grupp E, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
10:00
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, HA4, Föreläsning, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
TIF101, Tillämpad kvantfysik, Johanneberg, FB, Föreläsning, Anders Hellman, TKTFY-3
15:00
13:15
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, HC1, Föreläsning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
15:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, ES53, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
15:00
13:15
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, SB-L216, SB-L200, SB-L208, Övning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
17:00
15:15
DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKELT-3, TKITE-2, TKTFY-3
17:00
15:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, Johanneberg, ES61, ES62, Simulering, Grupp C,D, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
15:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4220, Laboration, Grupp E, TKDAT-1, TKTFY-3
21:00
17:15
v 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Ons 17/11 
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, ES52, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FTF131, Matematisk fysik, Johanneberg, EB, Föreläsning, Henrik Johannesson, TKTFY-3
11:45
10:00
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Föreläsning, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, ML16, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
FTF131, Matematisk fysik, Johanneberg, FL61, Räkneövning, Mathias Hoppe, TKTFY-3
15:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Övning, TKELT-3, TKTFY-3
15:00
13:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HC4, Föreläsning, TKDAT-1, TKTFY-3
15:00
13:15
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, ES63, Övning, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
15:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, EG-2515, EG-2516, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
16:00
13:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, Johanneberg, ES62, ES63, Simulering, Grupp A, B, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
15:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, EG-2515, EG-2516, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
19:00
16:15
v 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tors 18/11 
RRY125, Modern astrofysik, Johanneberg, EL43, Föreläsning, MPPHS-1, TKTFY-3
09:45
08:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HC4, Demonstration, TKDAT-1, TKTFY-3
09:45
08:00
TIF101, Tillämpad kvantfysik, F7309, A11, Veronica Idebohn, TKTFY-3
11:45
08:00
TME055, Strömningsmekanik, Johanneberg, ML2, Föreläsning, TKTFY-3
11:45
08:00
FARM, MPCAS-1, MPCAS-2, TKTEM-2, TKTEM-3, TKTFY-2, TKTFY-3, Arbetsmarknad
17:00
08:00
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, E-D3582, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
09:00
RRY125, Modern astrofysik, Johanneberg, ES53, Övning, MPPHS-1, TKTFY-3
11:45
10:00
TIF101, Tillämpad kvantfysik, Johanneberg, HA3, Föreläsning, Anders Hellman, TKTFY-3
15:00
13:15
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, HA4, Föreläsning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
15:00
13:15
DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKELT-3, TKITE-2, TKTFY-3
15:00
13:15
TIF101, Tillämpad kvantfysik, Johanneberg, HA3, Storgruppsövning, Ingrid Strandberg, TKTFY-3
17:00
15:15
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, SB-L216, SB-L200, SB-L316, Övning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
17:00
15:15
v 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fre 19/11 
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, E-D2480, Simulering, Grupp GU, TKDAT-1, TKTFY-3
09:45
08:00
FTF131, Matematisk fysik, Johanneberg, EL41, Föreläsning, Henrik Johannesson, TKTFY-3
11:45
10:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HC4, Föreläsning, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
10:00
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, HC1, Föreläsning, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
TMA690, Partiella differentialekvationer, Johanneberg, FL51, Föreläsning, TKTFY-3
15:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, ES61, E-D3582, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
16:00
13:15
FUF045, FYP302GU, Speciell relativitetsteori, Mekanik B, Johanneberg, EA, Föreläsning, Gabriele Ferretti, FYPT5, TKTFY-3
17:00
15:15
RRY125, Modern astrofysik, Johanneberg, EL42, Föreläsning, MPPHS-1, TKTFY-3
17:00
15:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, Johanneberg, ES62, ES63, Simulering, Grupp A,B, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
15:15

v 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mån 22/11 
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Föreläsning, TKELT-3, TKTFY-3
09:45
08:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4225, Laboration, Grupp A, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
08:00
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, E-D3582, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
09:00
TMA690, Partiella differentialekvationer, Johanneberg, ML13, Föreläsning, TKTFY-3
11:45
10:00
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Övning, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
RRY125, Modern astrofysik, Studiebesök, Visit to Onsala Space Observato, MPPHS-1, TKTFY-3
17:00
11:00
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
15:00
13:15
TIF101, Tillämpad kvantfysik, F7308, Zeeman, Veronica Idebohn, TKTFY-3
17:00
13:15
TME055, Strömningsmekanik, Johanneberg, FL51, Föreläsning, TKTFY-3
17:00
13:15
DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKELT-3, TKITE-2, TKTFY-3
17:00
15:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HC4, Föreläsning, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
15:15
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
17:00
15:15
v 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tis 23/11 
FUF045, FYP302GU, Speciell relativitetsteori, Mekanik B, Johanneberg, EC, Föreläsning, Gabriele Ferretti, FYPT5, TKTFY-3
09:45
08:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4225, Laboration, Grupp GU, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
08:00
TMA690, Partiella differentialekvationer, Johanneberg, MA, Föreläsning, TKTFY-3
11:45
10:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HB105, Simulering, Grupp E, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
10:00
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, HA4, Föreläsning, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
TIF101, Tillämpad kvantfysik, Johanneberg, FB, Föreläsning, Anders Hellman, TKTFY-3
15:00
13:15
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, HB3, Föreläsning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
15:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, ES53, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
15:00
13:15
FTF131, Matematisk fysik, Johanneberg, FL41, Räkneövning, Mathias Hoppe, TKTFY-3
17:00
15:15
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, SB-L216, SB-L200, SB-L208, Övning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
17:00
15:15
DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKELT-3, TKITE-2, TKTFY-3
17:00
15:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, Johanneberg, ES61, ES62, Simulering, Grupp C,D, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
15:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4220, Laboration, Grupp E, TKDAT-1, TKTFY-3
21:00
17:15
v 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Ons 24/11 
FUF045, FYP302GU, Speciell relativitetsteori, Mekanik B, Johanneberg, EE, Föreläsning, Gabriele Ferretti, FYPT5, TKTFY-3
09:45
08:00
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, EL42, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FTF131, Matematisk fysik, Johanneberg, EB, Föreläsning, Henrik Johannesson, TKTFY-3
11:45
10:00
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Föreläsning, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, ES51, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
FTF131, Matematisk fysik, Johanneberg, FL61, Räkneövning, Mathias Hoppe, TKTFY-3
15:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Föreläsning, TKELT-3, TKTFY-3
15:00
13:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HC4, Föreläsning, TKDAT-1, TKTFY-3
15:00
13:15
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, EL43, Övning, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
15:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, E-D3354, E-D3358, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
16:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Föreläsning, Reserv, TKELT-3, TKTFY-3
17:00
15:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, Johanneberg, ES62, ES63, Simulering, Grupp A,B, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
15:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, E-D3354, E-D3358, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
19:00
16:15
v 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tors 25/11 
RRY125, Modern astrofysik, Johanneberg, EL43, Föreläsning, MPPHS-1, TKTFY-3
09:45
08:00
TIF101, Tillämpad kvantfysik, F7309, A11, Måns Wallner, TKTFY-3
11:45
08:00
TME055, Strömningsmekanik, Johanneberg, MA, Föreläsning, TKTFY-3
11:45
08:00
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, E-D3582, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
09:00
RRY125, Modern astrofysik, Johanneberg, ES52, Övning, MPPHS-1, TKTFY-3
11:45
10:00
TIF101, Tillämpad kvantfysik, Johanneberg, HA3, Föreläsning, Anders Hellman, TKTFY-3
15:00
13:15
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, GD-Salen, Föreläsning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
15:00
13:15
DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKELT-3, TKITE-2, TKTFY-3
15:00
13:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4225, Laboration, Grupp B, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
13:15
TIF101, Tillämpad kvantfysik, Johanneberg, HA3, Storgruppsövning, Ingrid Strandberg, TKTFY-3
17:00
15:15
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, SB-L216, SB-L200, SB-L208, Övning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
17:00
15:15
v 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fre 26/11 
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4225, Laboration, Grupp C, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
08:00
FTF131, Matematisk fysik, Johanneberg, EL41, Föreläsning, Henrik Johannesson, TKTFY-3
11:45
10:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4220, Simulering, Grupp GU, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
10:00
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, HC1, Föreläsning, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
TMA690, Partiella differentialekvationer, Johanneberg, FL51, Föreläsning, TKTFY-3
15:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, ES61, E-D3582, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
16:00
13:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4225, Laboration, Grupp D, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
13:15
RRY125, Modern astrofysik, Johanneberg, EL42, Föreläsning, MPPHS-1, TKTFY-3
17:00
15:15

v 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mån 29/11 
EEM021, Högfrekvensteknik, Johanneberg, MC2-Kollekt, HA4, Dugga, TKELT-3, TKTFY-3
12:30
08:30
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, E-D3582, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
09:00
TMA690, Partiella differentialekvationer, Johanneberg, ML13, Föreläsning, TKTFY-3
11:45
10:00
RRY125, Modern astrofysik, Johanneberg, ES53, Föreläsning, MPPHS-1, TKTFY-3
15:00
13:15
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
15:00
13:15
TME055, Strömningsmekanik, Johanneberg, ML3, Föreläsning, TKTFY-3
17:00
13:15
DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKELT-3, TKITE-2, TKTFY-3
17:00
15:15
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
17:00
15:15
v 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tis 30/11 
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HB105, Simulering, Grupp E, TKDAT-1, TKTFY-3
09:45
08:00
TIF101, Tillämpad kvantfysik, F7309, A11, Linnea Björn, TKTFY-3
11:45
08:00
TMA690, Partiella differentialekvationer, Johanneberg, MA, Föreläsning, TKTFY-3
11:45
10:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HB1, Demonstration, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
10:00
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, HA4, Föreläsning, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
TIF101, Tillämpad kvantfysik, Johanneberg, FB, Föreläsning, Anders Hellman, TKTFY-3
15:00
13:15
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, HB3, Föreläsning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
15:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, ML1, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
15:00
13:15
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, SB-L216, SB-L200, SB-L400, Övning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
17:00
15:15
DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKELT-3, TKITE-2, TKTFY-3
17:00
15:15
TIF101, Tillämpad kvantfysik, F7308, Zeeman, Måns Wallner, TKTFY-3
19:00
15:15
TIF101, Tillämpad kvantfysik, F7309, A6, Björn Altenburger, TKTFY-3
19:00
15:15
v 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Ons 1/12 
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, EL42, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FTF131, Matematisk fysik, Johanneberg, EB, Föreläsning, Henrik Johannesson, TKTFY-3
11:45
10:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Johanneberg, HA4, Föreläsning, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, ES51, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
FTF131, Matematisk fysik, Johanneberg, FL61, Räkneövning, Mathias Hoppe, TKTFY-3
15:00
13:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HC4, Föreläsning, DEMONSTRATION, TKDAT-1, TKTFY-3
15:00
13:15
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, EL43, Övning, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
15:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Föreläsning, Reserv, TKELT-3, TKTFY-3
15:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, E-D3354, E-D3358, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
16:00
13:15
TIF101, Tillämpad kvantfysik, F7309, A6, Björn Altenburger, TKTFY-3
17:00
13:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, Johanneberg, ES62, ES63, Simulering, Grupp A, B, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
15:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Johanneberg, HB1, Föreläsning, TKELT-3, TKTFY-3
17:00
15:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, E-D3354, E-D3358, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
19:00
16:15
v 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tors 2/12 
RRY125, Modern astrofysik, Johanneberg, EL43, Föreläsning, MPPHS-1, TKTFY-3
09:45
08:00
TIF101, Tillämpad kvantfysik, F7309, A11, Veronica Idebohn, TKTFY-3
11:45
08:00
TME055, Strömningsmekanik, Johanneberg, ML3, Föreläsning, TKTFY-3
11:45
08:00
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, E-D3582, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
09:00
RRY125, Modern astrofysik, Johanneberg, ES53, Övning, MPPHS-1, TKTFY-3
11:45
10:00
TIF101, Tillämpad kvantfysik, Johanneberg, HA3, Föreläsning, Anders Hellman, TKTFY-3
15:00
13:15
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, KE, Föreläsning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
15:00
13:15
DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKELT-3, TKITE-2, TKTFY-3
15:00
13:15
TIF101, Tillämpad kvantfysik, Johanneberg, HA3, Storgruppsövning, Ingrid Strandberg, TKTFY-3
17:00
15:15
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, SB-L216, SB-L200, SB-L208, Övning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
17:00
15:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, E-D2480, Simulering, Grupp GU, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
15:15
TIF101, Tillämpad kvantfysik, F7308, Zeeman, Måns Wallner, TKTFY-3
21:00
17:15
v 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fre 3/12 
FTF131, Matematisk fysik, Johanneberg, EB, Föreläsning, Henrik Johannesson, TKTFY-3
11:45
10:00
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, HC1, Föreläsning, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
FUF045, FYP302GU, Speciell relativitetsteori, Mekanik B, Johanneberg, EF, Föreläsning, Gabriele Ferretti, FYPT5, TKTFY-3
15:00
13:15
TMA690, Partiella differentialekvationer, Johanneberg, FL51, Föreläsning, TKTFY-3
15:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, ES61, E-D3582, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
16:00
13:15
RRY125, Modern astrofysik, Johanneberg, EL42, Föreläsning, MPPHS-1, TKTFY-3
17:00
15:15
TIF101, Tillämpad kvantfysik, F7309, A6, Björn Altenburger, TKTFY-3
19:00
15:15

v 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mån 6/12 
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Föreläsning, Reserv, TKELT-3, TKTFY-3
09:45
08:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4225, Laboration, Grupp A, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
08:00
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, E-D3582, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
09:00
FUF045, FYP302GU, Speciell relativitetsteori, Mekanik B, Johanneberg, EF, Föreläsning, Gabriele Ferretti, FYPT5, TKTFY-3
11:45
10:00
TMA690, Partiella differentialekvationer, Johanneberg, ML13, Föreläsning, TKTFY-3
11:45
10:00
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Föreläsning, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
RRY125, Modern astrofysik, Johanneberg, ES52, Föreläsning, MPPHS-1, TKTFY-3
15:00
13:15
TME055, Strömningsmekanik, Johanneberg, ML15, Föreläsning, TKTFY-3
15:00
13:15
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
15:00
13:15
TME055, Strömningsmekanik, Johanneberg, MT14, Datorövning, TKTFY-3
17:00
15:15
DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKELT-3, TKITE-2, TKTFY-3
17:00
15:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HC4, Föreläsning, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
15:15
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
17:00
15:15
TIF101, Tillämpad kvantfysik, F7309, A6, Björn Altenburger, TKTFY-3
19:00
15:15
v 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tis 7/12 
FUF045, FYP302GU, Speciell relativitetsteori, Mekanik B, Johanneberg, EC, Föreläsning, Gabriele Ferretti, FYPT5, TKTFY-3
09:45
08:00
TIF101, Tillämpad kvantfysik, F7309, A11, Måns Wallner, TKTFY-3
11:45
08:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4225, Laboration, Grupp GU, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
08:00
TMA690, Partiella differentialekvationer, Johanneberg, MA, Föreläsning, TKTFY-3
11:45
10:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HB105, Simulering, Grupp E, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
10:00
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, HA4, Föreläsning, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
TIF101, Tillämpad kvantfysik, Johanneberg, FB, Föreläsning, Anders Hellman, TKTFY-3
15:00
13:15
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, HB3, Föreläsning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
15:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, ES53, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
15:00
13:15
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, SB-L216, SB-L200, SB-L208, Övning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
17:00
15:15
DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKELT-3, TKITE-2, TKTFY-3
17:00
15:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4220, Laboration, Grupp E, TKDAT-1, TKTFY-3
21:00
17:15
v 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Ons 8/12 
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, ES52, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FTF131, Matematisk fysik, Johanneberg, EL41, Föreläsning, Henrik Johannesson, TKTFY-3
11:45
10:00
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Föreläsning, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, ES51, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
FTF131, Matematisk fysik, Johanneberg, FL61, Räkneövning, Mathias Hoppe, TKTFY-3
15:00
13:15
FUF045, FYP302GU, Speciell relativitetsteori, Mekanik B, Johanneberg, EC, Föreläsning, Gabriele Ferretti, FYPT5, TKTFY-3
15:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Föreläsning, TKELT-3, TKTFY-3
15:00
13:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HC4, Föreläsning, TKDAT-1, TKTFY-3
15:00
13:15
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, EL43, Övning, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
15:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, EG-2515, EG-2516, E-D3358, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
16:00
13:15
TIF101, Tillämpad kvantfysik, F7309, A6, Björn Altenburger, TKTFY-3
17:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Gästföreläsning, Rohde&Schwarz, TKELT-3, TKTFY-3
17:00
15:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, Johanneberg, ES62, ES63, Simulering, Grupp A,B, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
15:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, EG-2515, EG-2516, E-D3358, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
19:00
16:15
v 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tors 9/12 
RRY125, Modern astrofysik, Johanneberg, EL43, Föreläsning, MPPHS-1, TKTFY-3
09:45
08:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HC4, Demonstration, TKDAT-1, TKTFY-3
09:45
08:00
TME055, Strömningsmekanik, Johanneberg, MA, Föreläsning, TKTFY-3
11:45
08:00
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, E-D3582, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
09:00
RRY125, Modern astrofysik, Johanneberg, ES53, Övning, MPPHS-1, TKTFY-3
11:45
10:00
TIF101, Tillämpad kvantfysik, Johanneberg, HA3, Föreläsning, Anders Hellman, TKTFY-3
15:00
13:15
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, GD-Salen, Föreläsning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
15:00
13:15
DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKELT-3, TKITE-2, TKTFY-3
15:00
13:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4225, Laboration, Grupp B, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
13:15
TIF101, Tillämpad kvantfysik, Johanneberg, HA3, Storgruppsövning, Ingrid Strandberg, TKTFY-3
17:00
15:15
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, SB-L216, SB-L200, SB-L300, Övning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
17:00
15:15
v 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fre 10/12 
FTF131, Matematisk fysik, Johanneberg, EL42, Föreläsning, Henrik Johannesson, TKTFY-3
09:45
08:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4225, Laboration, Grupp C, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
08:00
FTF131, Matematisk fysik, Johanneberg, FL61, Föreläsning, Henrik Johannesson, TKTFY-3
11:45
10:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4220, Simulering, Grupp GU, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
10:00
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, HC1, Föreläsning, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
TMA690, Partiella differentialekvationer, Johanneberg, FL51, Föreläsning, TKTFY-3
15:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, ES61, E-D3582, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
16:00
13:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4225, Laboration, Grupp D, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
13:15
RRY125, Modern astrofysik, Johanneberg, EL42, Föreläsning, MPPHS-1, TKTFY-3
17:00
15:15
TIF101, Tillämpad kvantfysik, F7309, A6, Björn Altenburger, TKTFY-3
19:00
15:15

v 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mån 13/12 
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Räkneövning, TKELT-3, TKTFY-3
09:45
08:00
TIF101, Tillämpad kvantfysik, F7309, A6, Björn Altenburger, TKTFY-3
11:45
08:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4225, Laboration, Grupp A, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
08:00
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, E-D3582, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
09:00
TMA690, Partiella differentialekvationer, Johanneberg, ML13, Föreläsning, TKTFY-3
11:45
10:00
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Övning, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
RRY125, Modern astrofysik, Johanneberg, ES52, Föreläsning, MPPHS-1, TKTFY-3
15:00
13:15
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
15:00
13:15
TME055, Strömningsmekanik, Johanneberg, ML14, Föreläsning, TKTFY-3
17:00
13:15
DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKELT-3, TKITE-2, TKTFY-3
17:00
15:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HC4, Föreläsning, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
15:15
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
17:00
15:15
v 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tis 14/12 
Omtentamensanm
13:00
12:00
FUF045, FYP302GU, Speciell relativitetsteori, Mekanik B, Johanneberg, EF, Föreläsning, Gabriele Ferretti, FYPT5, TKTFY-3
09:45
08:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4225, Laboration, Grupp GU, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
08:00
TMA690, Partiella differentialekvationer, Johanneberg, MA, Räkneövning, TKTFY-3
11:45
10:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HB105, Simulering, Grupp E, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
10:00
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, HA4, Föreläsning, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
FTF131, Matematisk fysik, Johanneberg, FL51, Räkneövning, Mathias Hoppe, TKTFY-3
15:00
13:15
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, HB3, Föreläsning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
15:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, EL43, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
15:00
13:15
TIF101, Tillämpad kvantfysik, F7309, A11, TKTFY-3
17:00
13:15
TME055, Strömningsmekanik, Johanneberg, ML4, Föreläsning, TKTFY-3
17:00
13:15
MVE370, Matematik och samhälle, TKBIO-3, TKDAT-3, TKELT-3, TKKEF-3, TKKMT-3, TKMAS-3, TKTEM-3, TKTFY-3
20:00
14:00
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, SB-L216, SB-L200, SB-L208, Övning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
17:00
15:15
DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKELT-3, TKITE-2, TKTFY-3
17:00
15:15
TIF101, Tillämpad kvantfysik, F7308, Zeeman, Veronica Idebohn, TKTFY-3
19:00
15:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4220, Laboration, Grupp E, TKDAT-1, TKTFY-3
21:00
17:15
v 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Ons 15/12 
FUF045, FYP302GU, Speciell relativitetsteori, Mekanik B, Johanneberg, EE, Föreläsning, Gabriele Ferretti, FYPT5, TKTFY-3
09:45
08:00
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, ES52, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
TIF101, Tillämpad kvantfysik, F7308, Zeeman, TKTFY-3
11:45
08:00
FTF131, Matematisk fysik, Johanneberg, EB, Föreläsning, Henrik Johannesson, TKTFY-3
11:45
10:00
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Övning, Reserv, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, ES51, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
FTF131, Matematisk fysik, Johanneberg, FL61, Föreläsning, Henrik Johannesson, TKTFY-3
15:00
13:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HC4, Föreläsning, TKDAT-1, TKTFY-3
15:00
13:15
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, EL42, Övning, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
15:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, E-D3354, E-D3358, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
16:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Gästföreläsning, SAAB, TKELT-3, TKTFY-3
17:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, E-D3354, E-D3358, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
19:00
16:15
v 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tors 16/12 
RRY125, Modern astrofysik, Johanneberg, EL43, Föreläsning, MPPHS-1, TKTFY-3
09:45
08:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HC4, Demonstration, TKDAT-1, TKTFY-3
09:45
08:00
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, E-D3582, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
09:00
RRY125, Modern astrofysik, Johanneberg, ES53, Övning, MPPHS-1, TKTFY-3
11:45
10:00
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, HB2, Föreläsning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
15:00
13:15
DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKELT-3, TKITE-2, TKTFY-3
15:00
13:15
TIF101, Tillämpad kvantfysik, F7308, Zeeman, Måns Wallner, TKTFY-3
17:00
13:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4225, Laboration, Grupp B, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
13:15
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, Johanneberg, SB-L216, SB-L200, Övning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
17:00
15:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4220, Laboration, Grupp D, TKDAT-1, TKTFY-3
21:00
17:15
v 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fre 17/12 
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4225, Laboration, Grupp C, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
08:00
FTF131, Matematisk fysik, Johanneberg, EL41, Föreläsning, Henrik Johannesson, TKTFY-3
11:45
10:00
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, HC1, Föreläsning, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, ES61, E-D3582, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
16:00
13:15
RRY125, Modern astrofysik, Johanneberg, ES53, Föreläsning, MPPHS-1, TKTFY-3
17:00
15:15

v 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mån 20/12 
Självstudier/Self studies
13:00
08:00
Tentamensanmälan
18:00
13:00
v 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tis 21/12 
Självstudier/Self studies
18:00
08:00
v 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Ons 22/12 
Självstudier/Self studies
18:00
08:00
v 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tors 23/12 
Självstudier/Self studies
18:00
08:00
v 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fre 24/12 
Julafton/Holiday
18:00
08:00

v 52 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mån 27/12 
Självstudier/Self studies
18:00
08:00
v 52 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tis 28/12 
Självstudier/Self studies
18:00
08:00
v 52 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Ons 29/12 
Självstudier/Self studies
18:00
08:00
v 52 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tors 30/12 
Självstudier/Self studies
18:00
08:00
v 52 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fre 31/12 
Nyårsafton/Holiday
18:00
08:00

v 1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mån 3/1 
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
18:00
08:00
v 1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tis 4/1 
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
18:00
08:00
v 1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Ons 5/1 
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
18:00
08:00
v 1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tors 6/1 
Trettondedag jul/Holiday
18:00
08:00
v 1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fre 7/1 
Självstudier/Self studies
18:00
08:00

v 2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mån 10/1 
Tentamen LP2/Exam SP2
18:00
08:00
v 2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tis 11/1 
Tentamen LP2/Exam SP2
18:00
08:00
v 2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Ons 12/1 
Tentamen LP2/Exam SP2
18:00
08:00
v 2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tors 13/1 
Tentamen LP2/Exam SP2
18:00
08:00
v 2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fre 14/1 
Tentamen LP2/Exam SP2
18:00
08:00
KurssignaturKursnamn
KurssignaturKursnamn


 
DAT038, Datastrukturer och algoritmer
 
DAT525, Datastrukturer och algoritmer
 
DIT791GU, Grundläggande datorteknik
 
EDA452, Grundläggande datorteknik
 
EEM021, Högfrekvensteknik
 
FTF131, Matematisk fysik
 
FTF140, Termodynamik och statistisk mekanik
 
FUF040, Kvantfysik
 
FUF045, Speciell relativitetsteori
 
FYP300GU, Statistisk fysik
 
FYP302GU, Mekanik B
 
MVE370, Matematik och samhälle
 
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens
 
RRY125, Modern astrofysik
 
TDA417, Datastrukturer och algoritmer
 
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs
 
TIF091, Experimentell fysik 2 - bas
 
TIF096, Experimentell fysik 2 - tillägg
 
TIF101, Tillämpad kvantfysik
 
TMA690, Partiella differentialekvationer
 
TME055, Strömningsmekanik
 
Flera Kurs
 
Information