v 13
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Måndag 25/3
SSY052, SSY310, Reglerteknik, Reglerteknik, Föreläsning, HB3, 0, Hörsalslängan, TKAUT-2, TKKEF-2, TKTEM-2, TKTEM-3
11:45
10:00
MVE347, Miljö och matematisk modellering, Föreläsning, EL41, 0, ED-blocket, TKTEM-3
15:00
13:15
MVE347, Miljö och matematisk modellering, Föreläsning, EL41, 0, ED-blocket, TKTEM-3
17:00
15:15
v 13
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Tisdag 26/3
TKAUT-3, TKBIO-3, TKDAT-3, TKELT-3, TKGBS-3, TKIEK-3, TKITE-3, TKKEF-3, TKKMT-3, TKMAS-3, TKMED-3, TKSAM-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Kandidatarbete
17:00
08:00
SSY310, Reglerteknik, Övning, SB3-L111, SB3, TKKEF-2, TKTEM-2, TKTEM-3
17:00
15:15
MVE370, Matematik och samhälle, Lektion, MVH12, Pascal, 0, 0, Matematiska vetenskaper, Matematiska vetenskaper, TKBIO-3, TKDAT-3, TKELT-3, TKKEF-3, TKKMT-3, TKMAS-3, TKMED-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Samuel Bengmark
19:00
17:15
v 13
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Onsdag 27/3
SSY052, SSY310, Reglerteknik, Reglerteknik, Föreläsning, HB3, 0, Hörsalslängan, TKAUT-2, TKKEF-2, TKTEM-2, TKTEM-3
11:45
10:00
SSY310, Reglerteknik, Övning, SB3-L111, SB3, TKKEF-2, TKTEM-2, TKTEM-3
17:00
15:15
v 13
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Torsdag 28/3
Självstudier/Self-studies
v 13
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Fredag 29/3
Ledigt/Holiday
v 13
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Lördag 30/3
Självstudier/Self-studies
v 13
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Söndag 31/3
v 14
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Måndag 1/4
Ledigt/Holiday
v 14
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Tisdag 2/4
Självstudier/Self-studies
v 14
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Onsdag 3/4
Omtentamen LP2(Re-exam SP2
v 14
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Torsdag 4/4
Omtentamen LP2(Re-exam SP2
v 14
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Fredag 5/4
Omtentamen LP2(Re-exam SP2
v 14
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Lördag 6/4
v 14
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Söndag 7/4
v 15
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Måndag 8/4
MVE347, Miljö och matematisk modellering, Handledning, ES51, ES52, 0, 0, ED-blocket, ED-blocket, TKTEM-3
11:45
08:00
SSY052, SSY310, Reglerteknik, Reglerteknik, Föreläsning, HB3, 0, Hörsalslängan, TKAUT-2, TKKEF-2, TKTEM-2, TKTEM-3
11:45
10:00
v 15
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Tisdag 9/4
SSY310, Reglerteknik, Övning, ML13, 0, Maskinteknik, TKKEF-2, TKTEM-2, TKTEM-3
09:45
08:00
TKAUT-3, TKBIO-3, TKDAT-3, TKELT-3, TKGBS-3, TKIEK-3, TKITE-3, TKKEF-3, TKKMT-3, TKMAS-3, TKMED-3, TKSAM-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Kandidatarbete
17:00
08:00
SSY052, SSY310, Reglerteknik, Reglerteknik, Föreläsning, HB3, 0, Hörsalslängan, TKAUT-2, TKKEF-2, TKTEM-2, TKTEM-3
17:00
15:15
v 15
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Onsdag 10/4
MVE347, Miljö och matematisk modellering, Föreläsning, EL42, 0, ED-blocket, TKTEM-3
09:45
08:00
MVE347, Miljö och matematisk modellering, Föreläsning, EC, 0, ED-blocket, TKTEM-3
11:45
10:00
SSY310, Reglerteknik, Räknestuga, SB3-L111, SB3, TKKEF-2, TKTEM-2, TKTEM-3
15:00
13:15
v 15
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Torsdag 11/4
MVE347, Miljö och matematisk modellering, Handledning, EL41, EL42, 0, 0, ED-blocket, ED-blocket, TKTEM-3
11:45
08:00
TKAUT-3, TKBIO-3, TKDAT-3, TKELT-3, TKGBS-3, TKIEK-3, TKITE-3, TKKEF-3, TKKMT-3, TKMAS-3, TKMED-3, TKSAM-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Kandidatarbete
17:00
13:15
v 15
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Fredag 12/4
TKAUT-3, TKBIO-3, TKDAT-3, TKELT-3, TKGBS-3, TKIEK-3, TKITE-3, TKKEF-3, TKKMT-3, TKMAS-3, TKMED-3, TKSAM-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Kandidatarbete
11:45
08:00
MVE347, Miljö och matematisk modellering, Föreläsning, EL42, 0, ED-blocket, TKTEM-3
15:00
13:15
EEF031, Elektromagnetisk fältteori, Kursvärdering, TKTEM-3, Kursvärdering
16:00
15:00
v 15
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Lördag 13/4
v 15
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Söndag 14/4
v 16
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Måndag 15/4
SSY052, SSY310, Reglerteknik, Reglerteknik, Föreläsning, HB3, 0, Hörsalslängan, TKAUT-2, TKKEF-2, TKTEM-2, TKTEM-3
11:45
10:00
MVE347, Miljö och matematisk modellering, Föreläsning, EL42, 0, ED-blocket, TKTEM-3
17:00
15:15
v 16
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Tisdag 16/4
TKAUT-3, TKBIO-3, TKDAT-3, TKELT-3, TKGBS-3, TKIEK-3, TKITE-3, TKKEF-3, TKKMT-3, TKMAS-3, TKMED-3, TKSAM-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Kandidatarbete
17:00
08:00
SSY310, Reglerteknik, Övning, SB3-L111, SB3, TKKEF-2, TKTEM-2, TKTEM-3
17:00
15:15
MVE370, Matematik och samhälle, Lektion, MVH12, Pascal, 0, 0, Matematiska vetenskaper, Matematiska vetenskaper, TKBIO-3, TKDAT-3, TKELT-3, TKKEF-3, TKKMT-3, TKMAS-3, TKMED-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Samuel Bengmark
19:00
17:15
v 16
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Onsdag 17/4
SSY052, SSY310, Reglerteknik, Reglerteknik, Föreläsning, HB3, 0, Hörsalslängan, TKAUT-2, TKKEF-2, TKTEM-2, TKTEM-3
11:45
10:00
SSY310, Reglerteknik, Räknestuga, SB3-L111, SB3, TKKEF-2, TKTEM-2, TKTEM-3
17:00
15:15
v 16
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Torsdag 18/4
TKAUT-3, TKBIO-3, TKDAT-3, TKELT-3, TKGBS-3, TKIEK-3, TKITE-3, TKKEF-3, TKKMT-3, TKMAS-3, TKMED-3, TKSAM-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Kandidatarbete
17:00
13:15
v 16
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Fredag 19/4
SSY310, Reglerteknik, Övning, ML13, 0, Maskinteknik, TKKEF-2, TKTEM-2, TKTEM-3
09:45
08:00
TKAUT-3, TKBIO-3, TKDAT-3, TKELT-3, TKGBS-3, TKIEK-3, TKITE-3, TKKEF-3, TKKMT-3, TKMAS-3, TKMED-3, TKSAM-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Kandidatarbete
11:45
08:00
MVE347, Miljö och matematisk modellering, Handledning, ES52, ES53, 0, 0, ED-blocket, ED-blocket, TKTEM-3
17:00
13:15
v 16
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Lördag 20/4
v 16
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Söndag 21/4
v 17
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Måndag 22/4
SSY052, SSY310, Reglerteknik, Reglerteknik, Föreläsning, HB3, 0, Hörsalslängan, TKAUT-2, TKKEF-2, TKTEM-2, TKTEM-3
11:45
10:00
MVE347, Miljö och matematisk modellering, Föreläsning, EL42, 0, ED-blocket, TKTEM-3
15:00
13:15
v 17
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Tisdag 23/4
TKAUT-3, TKBIO-3, TKDAT-3, TKELT-3, TKGBS-3, TKIEK-3, TKITE-3, TKKEF-3, TKKMT-3, TKMAS-3, TKMED-3, TKSAM-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Kandidatarbete
17:00
08:00
MVE347, Miljö och matematisk modellering, TKTEM-3, Lämna in Energilabbar, DEADLINE 13:00
13:15
13:00
SSY310, Reglerteknik, Övning, ML13, 0, Maskinteknik, TKKEF-2, TKTEM-2, TKTEM-3
17:00
15:15
MVE370, Matematik och samhälle, Lektion, MVH12, Pascal, 0, 0, Matematiska vetenskaper, Matematiska vetenskaper, TKBIO-3, TKDAT-3, TKELT-3, TKKEF-3, TKKMT-3, TKMAS-3, TKMED-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Samuel Bengmark
19:00
17:15
v 17
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Onsdag 24/4
SSY052, SSY310, Reglerteknik, Reglerteknik, Föreläsning, HB3, 0, Hörsalslängan, TKAUT-2, TKKEF-2, TKTEM-2, TKTEM-3
11:45
10:00
MVE347, Miljö och matematisk modellering, Redovisning, ES51, ES52, 0, 0, ED-blocket, ED-blocket, TKTEM-3
17:00
13:15
SSY310, Reglerteknik, Räknestuga, SB-M500, 0, SB2, TKKEF-2, TKTEM-2, TKTEM-3
17:00
15:15
v 17
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Torsdag 25/4
MVE347, Miljö och matematisk modellering, Föreläsning, FL51, 0, Fysik-Huset, TKTEM-3
11:45
10:00
Kandidatarbete, HA1, 0, Hörsalslängan, TKAUT-3, TKBIO-3, TKDAT-3, TKDES-3, TKELT-3, TKGBS-3, TKIEK-3, TKITE-3, TKKEF-3, TKKMT-3, TKMAS-3, TKMED-3, TKSAM-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Fackspråk föreläsning 4
15:00
13:15
TKAUT-3, TKBIO-3, TKDAT-3, TKELT-3, TKGBS-3, TKIEK-3, TKITE-3, TKKEF-3, TKKMT-3, TKMAS-3, TKMED-3, TKSAM-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Kandidatarbete
17:00
13:15
v 17
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Fredag 26/4
SSY310, Reglerteknik, Övning, ML13, 0, Maskinteknik, TKKEF-2, TKTEM-2, TKTEM-3
09:45
08:00
TKAUT-3, TKBIO-3, TKDAT-3, TKELT-3, TKGBS-3, TKIEK-3, TKITE-3, TKKEF-3, TKKMT-3, TKMAS-3, TKMED-3, TKSAM-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Kandidatarbete
11:45
08:00
MVE347, Miljö och matematisk modellering, seminarium, ML11, 0, Maskinteknik, TKTEM-3
15:00
13:15
MVE347, Miljö och matematisk modellering, Föreläsning, ML11, 0, Maskinteknik, TKTEM-3
17:00
15:15
MVE347, Miljö och matematisk modellering, TKTEM-3, DEADLINE – Inlämningsuppgift Hållbar utveckling
, kl 23:59
17:30
17:15
v 17
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Lördag 27/4
v 17
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Söndag 28/4
v 18
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Måndag 29/4
MVE347, Miljö och matematisk modellering, Handledning, ES51, ES52, 0, 0, ED-blocket, ED-blocket, TKTEM-3
17:00
13:15
v 18
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Tisdag 30/4
Självstudier/Self-studies
v 18
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Onsdag 1/5
Ledigt/Holiday
v 18
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Torsdag 2/5
Kandidatarbete, GD-Salen, 0, Fysik-Huset, TKAUT-3, TKBIO-3, TKDAT-3, TKDES-3, TKELT-3, TKGBS-3, TKIEK-3, TKITE-3, TKKEF-3, TKKMT-3, TKMAS-3, TKMED-3, TKSAM-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Fackspråk föreläsning 5
15:00
13:15
TKAUT-3, TKBIO-3, TKDAT-3, TKELT-3, TKGBS-3, TKIEK-3, TKITE-3, TKKEF-3, TKKMT-3, TKMAS-3, TKMED-3, TKSAM-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Kandidatarbete
17:00
13:15
v 18
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Fredag 3/5
SSY310, Reglerteknik, Övning, ML13, 0, Maskinteknik, TKKEF-2, TKTEM-2, TKTEM-3
09:45
08:00
TKAUT-3, TKBIO-3, TKDAT-3, TKELT-3, TKGBS-3, TKIEK-3, TKITE-3, TKKEF-3, TKKMT-3, TKMAS-3, TKMED-3, TKSAM-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Kandidatarbete
11:45
08:00
SSY305, Kommunikationssystem, Kursvärdering, TIELL-3, TKAUT-3, TKELT-3, TKTEM-3, Kursvärdering
15:00
14:00
MVE347, Miljö och matematisk modellering, Föreläsning, FL71, 0, Fysik-Huset, TKTEM-3
17:00
15:15
v 18
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Lördag 4/5
v 18
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Söndag 5/5
v 19
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Måndag 6/5
SSY052, SSY310, Reglerteknik, Reglerteknik, Föreläsning, HB3, 0, Hörsalslängan, TKAUT-2, TKKEF-2, TKTEM-2, TKTEM-3
11:45
10:00
MVE347, Miljö och matematisk modellering, Handledning, EL42, ES53, 0, 0, ED-blocket, ED-blocket, TKTEM-3
17:00
13:15
v 19
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Tisdag 7/5
TKAUT-3, TKBIO-3, TKDAT-3, TKELT-3, TKGBS-3, TKIEK-3, TKITE-3, TKKEF-3, TKKMT-3, TKMAS-3, TKMED-3, TKSAM-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Kandidatarbete
17:00
08:00
MVE370, Matematik och samhälle, Lektion, TKBIO-3, TKDAT-3, TKELT-3, TKKEF-3, TKKMT-3, TKMAS-3, TKMED-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Samuel Bengmark, Grupprum:MVL23
19:00
13:15
SSY310, Reglerteknik, Övning, ML13, 0, Maskinteknik, TKKEF-2, TKTEM-2, TKTEM-3
17:00
15:15
v 19
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Onsdag 8/5
SSY052, SSY310, Reglerteknik, Reglerteknik, Föreläsning, HB1, 0, Hörsalslängan, TKAUT-2, TKKEF-2, TKTEM-2, TKTEM-3
11:45
10:00
SSY310, Reglerteknik, Räknestuga, SB-M500, 0, SB2, TKKEF-2, TKTEM-2, TKTEM-3
17:00
15:15
v 19
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Torsdag 9/5
Ledigt/Holiday
v 19
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Fredag 10/5
Självstudier/Self-studies
v 19
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Lördag 11/5
v 19
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Söndag 12/5
Tentamensanmälan LP4 stänger
v 20
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Måndag 13/5
SSY052, SSY310, Reglerteknik, Reglerteknik, Föreläsning, HB3, 0, Hörsalslängan, TKAUT-2, TKKEF-2, TKTEM-2, TKTEM-3
11:45
10:00
MVE347, Miljö och matematisk modellering, Workshop, ML11, 0, Maskinteknik, TKTEM-3
15:00
13:15
MVE347, Miljö och matematisk modellering, Workshop, ML11, 0, Maskinteknik, TKTEM-3
17:00
15:15
v 20
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Tisdag 14/5
TKAUT-3, TKBIO-3, TKDAT-3, TKELT-3, TKGBS-3, TKIEK-3, TKITE-3, TKKEF-3, TKKMT-3, TKMAS-3, TKMED-3, TKSAM-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Kandidatarbete
17:00
08:00
Kandidatarbete, GD-Salen, 0, Fysik-Huset, TKAUT-3, TKBIO-3, TKDAT-3, TKDES-3, TKELT-3, TKGBS-3, TKIEK-3, TKITE-3, TKKEF-3, TKKMT-3, TKMAS-3, TKMED-3, TKSAM-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Fackspråk föreläsning 5
15:00
13:15
SSY310, Reglerteknik, Övning, SB3-L111, SB3, TKKEF-2, TKTEM-2, TKTEM-3
17:00
15:15
v 20
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Onsdag 15/5
SSY310, Reglerteknik, Räknestuga, SB-M500, 0, SB2, TKKEF-2, TKTEM-2, TKTEM-3
15:00
13:15
MVE347, Miljö och matematisk modellering, Handledning, ES51, ES52, 0, 0, ED-blocket, ED-blocket, TKTEM-3
17:00
13:15
v 20
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Torsdag 16/5
TKAUT-3, TKBIO-3, TKDAT-3, TKELT-3, TKGBS-3, TKIEK-3, TKITE-3, TKKEF-3, TKKMT-3, TKMAS-3, TKMED-3, TKSAM-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Kandidatarbete
17:00
13:15
v 20
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Fredag 17/5
SSY310, Reglerteknik, Övning, SB3-L111, SB3, TKKEF-2, TKTEM-2, TKTEM-3
09:45
08:00
TKAUT-3, TKBIO-3, TKDAT-3, TKELT-3, TKGBS-3, TKIEK-3, TKITE-3, TKKEF-3, TKKMT-3, TKMAS-3, TKMED-3, TKSAM-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Kandidatarbete
11:45
08:00
MVE347, Miljö och matematisk modellering, TKTEM-3, deadline
17:30
17:15
v 20
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Lördag 18/5
v 20
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Söndag 19/5
v 21
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Måndag 20/5
Anmälan omtenta stänger
SSY052, SSY310, Reglerteknik, Reglerteknik, Föreläsning, HB3, 0, Hörsalslängan, TKAUT-2, TKKEF-2, TKTEM-2, TKTEM-3
11:45
10:00
MVE347, Miljö och matematisk modellering, Redovisning, EL43, ES53, 0, 0, ED-blocket, ED-blocket, TKTEM-3
17:00
13:15
v 21
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Tisdag 21/5
TKAUT-3, TKBIO-3, TKDAT-3, TKELT-3, TKGBS-3, TKIEK-3, TKITE-3, TKKEF-3, TKKMT-3, TKMAS-3, TKMED-3, TKSAM-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Kandidatarbete
17:00
08:00
SSY310, Reglerteknik, Övning, SB3-L111, SB3, TKKEF-2, TKTEM-2, TKTEM-3
17:00
15:15
v 21
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Onsdag 22/5
SSY310, Reglerteknik, Räknestuga, SB3-L111, SB3, TKKEF-2, TKTEM-2, TKTEM-3
17:00
15:15
v 21
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Torsdag 23/5
TIFX11, Kandidatarbete vid Fysik, Presentation, KS101, 0, Kemi-Huset, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3
16:30
09:00
TKAUT-3, TKBIO-3, TKDAT-3, TKELT-3, TKGBS-3, TKIEK-3, TKITE-3, TKKEF-3, TKKMT-3, TKMAS-3, TKMED-3, TKSAM-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Kandidatarbete
17:00
13:15
v 21
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Fredag 24/5
TKAUT-3, TKBIO-3, TKDAT-3, TKELT-3, TKGBS-3, TKIEK-3, TKITE-3, TKKEF-3, TKKMT-3, TKMAS-3, TKMED-3, TKSAM-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Kandidatarbete
11:45
08:00
SEEX16, Kandidatarbete vid Rymd-, geo- och miljövetenskap, Presentation, EA, EB, 0, 0, ED-blocket, ED-blocket, TKAUT-3, TKDAT-3, TKELT-3, TKGBS-3, TKIEK-3, TKKEF-3, TKMAS-3, TKMED-3, TKSAM-3, TKTEM-3, TKTFY-3
17:00
08:00
TIFX11, Kandidatarbete vid Fysik, Presentation, KS101, 0, Kemi-Huset, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3
16:30
09:00
v 21
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Lördag 25/5
Tentamen LP4/ Exam SP4
v 21
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Söndag 26/5
v 22
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Måndag 27/5
Tentamen LP4/ Exam SP4
v 22
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Tisdag 28/5
Tentamen LP4/ Exam SP4
v 22
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Onsdag 29/5
Tentamen LP4/ Exam SP4
v 22
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Torsdag 30/5
Tentamen LP4/ Exam SP4
v 22
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Fredag 31/5
Tentamen LP4/ Exam SP4
MVE347, Miljö och matematisk modellering, TKTEM-3, Inlämningsuppgift HU, kl 23:59 DEADLINE 2
17:30
17:15
v 22
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Lördag 1/6
Tentamen LP4/ Exam SP4
v 22
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Söndag 2/6
v 23
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Måndag 3/6
v 23
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Tisdag 4/6
Omtentamen LP3/ Re-exam SP3
v 23
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Onsdag 5/6
Omtentamen LP3/ Re-exam SP3
v 23
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Torsdag 6/6
Helgdag/ Holiday
v 23
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Fredag 7/6
Omtentamen LP3/ Re-exam SP3
v 23
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Lördag 8/6
v 23
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Söndag 9/6
Kurssignatur | Kursnamn |
EEF031 | Elektromagnetisk fältteori |
MVE347 | Miljö och matematisk modellering |
MVE370 | Matematik och samhälle |
SEEX16 | Kandidatarbete vid Rymd-, geo- och miljövetenskap |
SSY052 | Reglerteknik |
Kurssignatur | Kursnamn |
SSY305 | Kommunikationssystem |
SSY310 | Reglerteknik |
TIFX11 | Kandidatarbete vid Fysik |
Ändrade inom de senaste 7 dagarna.